CACIB Warszawa-Stara Miłosna 08.07.2017

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych -Nominacja na Crufts 2018 - 08.07.17

FOTORELACJA OSKARA

 DSC7294

Sędzia: Catrinel Pauna (ROM) , ring 16

Wyżeł weimarski krótkowłosy 13:10

---PSY---
Klasa Młodzieży
1769 BLUESKAY z Lasów Preczowskich - Witkowska Klaudia - Ząbki - dosk.1, ZwMł
1770 MIRON-MACHO Szara Pasja- Gurgul Grzegorz - Grodzisk Mazowiecki
 
 
Klasa Otwarta
1771 HOMER SKY BLUE Grey Fields- Mucha Alina - Warszawa - dosk.1, CWC, CACIB, NDPwR, BOS
1772 OZYS Weimaraners House- Treichel Anna - Czarże - dosk.2
1773 ZIP LOVE Atria Cordis- Warchoł Sławomir - Brześce - dosk.3
 
Klasa Użytkowa
1774 ULVER A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy - nb
 
 
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
1775 AGNES Ventus Grey - Kielar-Gryś Marta - Chechło II - wo 1, NMSzwR
 
 
Klasa Szczeniąt
1776 BALINESE Just Dance - Nowodworska Patrycja - Choroszcz,
 
Klasa Młodzieży
1777 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska - dosk.2
1778 Fenomena Team SANTERIA NOVIA - Zielińska Agnieszka - Kowal - nb
1779 HEIDI Artemis Canes - Glowacki Bohdan - Gąsocin - dosk.
1780 ISHTA Silver Friend - Sęk Magdalena - Łódz - dosk.4
1781 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz
1782 MASZA Szara Pasja - Majewska Jolanta - Warszawa - dosk.3
1783 ORDONKA A-Awa -Walczak Andrzej - Sątopy - nb
1784 SAFI Weimaraners House - Skrzypczyk Lucyna - Ułęż
1785 SIGMA Weimaraners House - Rojek Małgorzata - Puławy - dosk.1, ZwMł, NJ, BOB, BOG 3, BIS Junior 4, zakończony Młodzieżowy Championat PL
 
 
Klasa Pośrednia
1786 FRAZA SEMPRE A-Awa - Kopicki Rafał
1787 IGA Silver Friend - Piątkowski Damian - Bytów - dosk. 1, CWC, CACIB, NDSwR
 
Klasa Otwarta
1788 OXANA Silver Friend -Bukała Aleksandra - Warszawa - nb
1789 UT SUPRA A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy - nb
 
 
Klasa Użytkowa
1790 HEART BREAKER Alive Silver-Hoffmann Magdalena-Osiek Nad Wisłą - dosk.1, CWC, res.CACIB, BIS Psów Użytkowych
 
 
Klasa Weteranów
1791 JEZABEL Grey Fellow - Chowaniec Elżbieta - Kraków - dosk.1, NW
1792 „LIZA” SZARA DŻAGA z Wiatrem Gna - Jarzębska Katarzyna - Warszawa - dosk.2
 

Wyżeł weimarski długowłosy 14:25

---PSY---
Klasa pośrednia
1767 Slavinja PERUN - Błauciak Ewa - Warszawa
 
---SUKI---
Klasa Championów
1768 HERTA from Field And Forest- Mieliauskaite Diana - Vilnius
Czytaj dalej...

CWC Wisła/ o. Bielsko 02.07.2017

44 BESKIDZKA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - 02.07.2017

Sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL ) , ring 9, 13:10
19601038 891784074307292 5994695448731713583 n
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---SUKI---
Klasa Użytkowa
454 BONA Imperial Weimaraner - Mokry Sylwia - dosk.1, CWC, NDSwR, BOB, BOG 3, BIS Psów Użytkowych
455 CARRIE FAITHFUL LOVE Silvespoir - Klein Vaclav - dosk.2
 
Klasa Championów
456 CYGA z Zebrzydowic - Gocyla Michał - dosk.1, CWC
Czytaj dalej...

CWC Szczytno/o. Olsztyn 02.07.2017

XLIV Warmińsko-Mazurska Wystawa Psów Rasowych - 02.07.2017

Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)
19667878 1434899396589792 1843264217894111513 o

Wyżeł weimarski długowłosy

---PSY---
Klasa Pośrednia
529 Slavinja PERUN - Błauciak Ewa - dosk.1, CWC, NDPwR, BOB
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
530 Jotva Rock Me - Sokaityte Vilte Vaiva Grigaitiene- Vilnius - Zw.Mł, BOS
Klasa Pośrednia
531 FORTE A-Awa - Kazirodek Anita - Radom - dosk. 1, CWC
Klasa Otwarta
532 HOMER SKY BLUE Grey Fields - Mucha Alina - Warszawa - dosk. CWC
 
---SUKI---
Klasa Młodzieży
533 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska, - dosk. 1/3, Zw.Mł, NJ, BOB, BIS Junior 2, BOG 1
534 HEIDI Artemis Canes - Glowacki Bohdan - Gąsocin - nb
535 MASZA Szara Pasja - Majewska Jolanta - Warszawa - dosk. 3
536 YERATELLE OF Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - Góra Kalwaria - dosk. 2
Klasa Otwarta
537 JOY Good Dog Poland - Grodzicka Eliza - Białystok - dosk. CWC , NDSwR
Czytaj dalej...

CACIB Kołobrzeg/ o. Koszalin 24.06.2017

I Nadmorska Międzynarodowa Wystawa Psów w Kołobrzegu - 24.06.2017

Sędzia: Livija Zizevske (LT)
19264323 1847068578954569 3685329291059969649 o
Wyżeł weimarski długowłosy 12:20 (1)
---SUKI---
Klasa Pośrednia
1291 Drehbarn's LADY IN RED - Agnieszka Wasiukiewicz - dosk.1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy 12:25 (17)

---PSY---
Klasa Szczeniąt
1292 DUDI Grey Armagedon - Dawid Woźniak, Magda Skolmowska - wo 1, NSzwR
 
Klasa Młodzieży
1293 CLAUDE HOMAR Nova Espera - Kierczyńska Agnieszka - dosk.1, ZwMł, NJ
 
Klasa Pośrednia
1294 ULVER A-Awa - Walczak Andrzej - dosk.1 , CWC, res.CACIB
 
Klasa Otwarta
1295 OZYS Weimaraners House - Treichel Anna - dosk.1, CWC
 
Klasa Championów
1296 DEERHUNTER Carski Trakt - Morawski Jacek - dosk.1, CWC, CACIB, NDPwR, BOS
1297 ICTUS A-Awa - Staniszewski Cezary - dosk.2
 
---SUKI---
Klasa Młodzieży
1298 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna -nb
1299 d'Argento Vien AVALON USS ARIZONA - Owczarska Agata -nb
1300 FIRST LADY Joy Spirit - Hoffmann Warzocha Dorota - nb
1301 HEIDI Artemis Canes - Glowacki Bohdan - dosk.3
1302 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - dosk.2
1303 SIGMA Weimaraners House - Rojek Małgorzata - nb
1304 YERATELLE OF Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - dosk.1, ZwMł
 
Klasa Pośrednia
1305 UT SUPRA A-Awa - Walczak Andrzej - dosk.1 , CWC, CACIB, NDSwR, BOB, BOG 2
 
Klasa Championów
1306 ZAIDEE OF Atria Cordis - Buła Kacper - dosk.1, CWC, res.CACIB
1307 ZNANA WANDA KUKAKUK Imperium Star - Chowaniec Elżbieta - dosk.2
 
Klasa Weteranów
1308 JEZABEL Grey Fellow - Chowaniec Elżbieta -Zw.Weteran, Naj.Weteran w Rasie , BIS Weteranów 2
Czytaj dalej...

Zjazd Delegatów ZKWP 2017

W dniach 27-28.05.2017 w Warszawie obradował Zjazd Delegatów Związku Kynologicznego w Polsce.

Wybrane zostały władze naczelne Związku na lata 2017-2021 (http://www.zkwp.pl/index.php/ct-menu-item-9/2-uncategorised/171-wladze-naczelne-zkwp).

Zjazd Delegatów podjął między innymi uchwały:

1. o zmianie niektórych przepisów Statutu Związku Kynologicznego w Polsce ;

2. o zmianie niektórych przepisów Regulaminu Zjazdu Delegatów (http://www.zkwp.pl/index.php/ct-menu-item-44)

3. o zniesieniu całkowitego zwolnienia z opłat za zgłoszenia psów ras polskich na wystawy, organizator wystawy może pobierać opłaty za psy ras polskich w wysokości nie wyższej niż 50% opłaty za psy pozostałych ras;

4. o zniesieniu opłat za potwierdzenie, w wersji elektronicznej, tytułów Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski Weteranów oraz potwierdzenie certyfikatów użytkowości; utrzymano opłaty za wydruk dyplomów championa i certyfikatu użytkowości;

5. o powołaniu Komisji Statutowej w składzie: Anna Bogucka, Barbara Czasławska, Krzysztof Kradziecki, Viva Maria Soleckyj-Szpunar, Adam Stasiak;

6. o zobowiązaniu Zarządu Głównego do utworzenia centralnej elektronicznej ewidencji członków i psów zarejestrowanych w Związku Kynologicznym w Polsce;

7. o wprowadzeniu zasady, że Honorowy Przewodniczący Zarządu Głównego ma prawo brać udział w posiedzeniach Zarządu Głównego ZKwP z głosem doradczym;

8. o zobowiązaniu Zarządu Głównego do zwrotu oddziałom kosztów ponownego przeksięgowania VAT za lata 2012-2016; \

9. o stwierdzeniu nieważności uchwały plenum Zarządu Głównego z dnia 02.04.2017 r. o zawieszeniu w prawach członka p. Agnieszki Doulgeris;

10. o stwierdzeniu nieważności uchwały plenum Zarządu Głównego z dnia 02.04.2017 r. o zawieszeniu p. Agnieszki Doulgeris w czynnościach członka zarządu oddziału w Zielonej Górze;

11. o upoważnieniu zarządu oddziału w Łodzi do zorganizowanie w roku 2018 (80-lecie Związku Kynologicznego w Polsce) ogólnopolskiego rankingu wystawowego oraz Gali Rankingowej za rok 2017;

12. o przekazaniu do Prezydium Kolegium Sędziów wniosku o wprowadzenie tytułu Grand Championa Polski

http://www.zkwp.pl/Uchwa%C5%82y_Zjazdu_Delegat%C3%B3w.pdf

Czytaj dalej...

CWC Szczecin 10.06.2017

XXX Zachodniopomorska Wystawa Psów Rasowych -10.06.17

Sędzia: ANDRZEJ KAŹMIERSKI (PL) , ring 8
19400017 1325691750819001 3716383467612336137 n
 

wyżeł weimarski długowłosy

---SUKI---
Klasa Mlodzieży
444 Drehbarn’s LADY IN RED- Wasiukiewicz Agnieszka - Kamionki 1 - ? 
 

wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
445 CLAUDE HOMAR Nova Espera - Kierczyńska Agnieszka - Nakło Nad Notecią
Klasa Pośrednia
446 ULVER A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy - dosk 1, CWC, NDPwR, BOS
---SUKI---
Klasa Młodzieży
447 FIRST LADY Joy Spirit-Hoffmann Warzocha Dorota - Kamionki
448 UT SUPRA A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy - dosk 1, Zw Mł, NJ, BOB, BOG 2, Junior Best in Show 4

 

Czytaj dalej...

CWC Bytom 10.06.2017

49 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH Bytom 10.06.17

Sędzia: Roberto Schill (RO), ring 5

FOTORELACJA JOANNY

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
391 Fenomena Team SOMA - Płoskonka Jarosław, Joanna Malczyk - dosk.1, ZwMł, ukończony MłChPL
 
Klasa Championów
392 Grey Classic's Make Mine a Double - Lenaerts Edwin Natascha Van De Velde - dosk.1, CWC, NDPwR, BOB
 
---SUKI---
Klasa Młodzieży
393 ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner - Mokry Sylwia - dosk.1, ZwMł, NJ
 
Klasa Championów
394 KLAUDIA Shefis - Artzová Zuzana - dosk.1, CWC, NDSwR, BOS

 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS