CACIB KONOPISKA (K/ CZĘSTOCHOWY) 22.07.2018r

IV MIĘDZYNARODOWA WYSTAW PSÓW RASOWYCH KONOPISKA (O/ CZĘSTOCHOWY) 22.07.2018r

 
Sędzia: Adam Stasiak (PL)

12.20 Wyżeł weimarski długowłosy (2)

Weimaraner langhaarig / Weimaraner Long-haired
Psy - Males
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
1625 IZZI PITER ORA ROTUNDO - wo I/1, NSzwR
Klasa championów - Champion Class 1
1626 Goudy Sachmet - dosk I/1, CWC
 

12.25 Wyżeł weimarski krótkowłosy (23)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa młodzieży - Junior Class 3
1627 BAXLEY of Silesian Weim - nb
1628 DELUSION Gray Arrow - dosk. 1, Zw.Mł, NJ
1629 KORB Biesy i Czady - nb
Klasa pośrednia - Intermediate Class 3
1630 DŻODŻO Grey Armagedon - bdb 3
1631 TANGO A-Awa - CWC, CACIb, BOS
1632 WHEELS ON FIRE of Atria Cordis - dosk. 2, res.CACIB
Klasa championów - Champion Class 1
1633 OSKAR Silver Friend - nb
Suki - Females
Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 1
1634 HONDA z Lasów Preczowskich - wo I/1, NMłSzwR
Klasa szczeniąt - Puppy Class 2
1635 MIRACLE Artemis Canes - wo 2
1636 MONA z Zebrzydowic - 1636 wo I/2, NSzwR, BIS Puppy III
Klasa młodzieży - Junior Class 4
1637 BEZA z Lasów Preczowskich - dosk. 1
1638 Canis Fortuna IDA - nb
1639 DESTINY Gray Arrow - dosk. 2
1640 ELEMENT OF IMAGINATIONS VOLCANO SPIRIT’S - dosk. 3
Klasa pośrednia - Intermediate Class 2
1641 HEIDI Artemis Canes - bdb 2
1642 WANABE BOOGIE WOOGIE by Atria Cordis - CWC, CACIB, BOB, BOG
Klasa otwarta - Open Class 5
1643 ISHTA Silver Friend - bdb 4
1644 JOKE Imperium Star - dosk.1 resCACIB
1645 MAZZY STAR Tears of Dracon - bdb 3
1646 XAVANA Atria Cordis - nb
1647 X FACTOR Atria Cordis - dosk. 2
Klasa championów - Champion Class 2
1648 Canis Fortuna FANTASIA - nb
1649 Grey Classic’s Put a Spell on You - nb
Czytaj dalej...

CWC Olsztyn Szczytno, 24.06.2018

XLV Warmińsko-Mazurska Wystawa Psów Rasowych Olsztyn - Szczytno, 24.06.2018

Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska (PL)

Wyżeł weimarski krótkowłosy (8)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1

463 DELUSION Gray Arrow, Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska

Klasa otwarta - Open Class 1

464 YOKOZUNA OF Atria Cordis?, Warchoł Sławomir - Brześce, Polska

Suki - Females

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1

465  DESTINY Gray Arrow, Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska

Klasa młodzieży - Junior Class 1

466 Wannabe Boogie Woogie By Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

467 _________ - Ostrowska Zofia

Klasa otwarta - Open Class 2

468 JOKE Imperium Star, Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska

469 KAGA Imperium Star, Panek Sławomir

Klasa użytkowa - Working Class 1

470 ZAIDEE OF Atria Cordis, Buła Kacper

Czytaj dalej...

CACIB Kraków 16.06.2018

CACIB Kraków 16.06.2018

sędzia: Istvan Nagy (SRB)
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Szczeniąt
1351 DELUSION Gray Arrow -  nb
Klasa Młodzieży
1352 CARLOS Camistar
1353 DŻODŻO Gray Armagedon
1354 LUCKY LOSER Immperium Star  - dosk 2
1355 TRIO A-Awa -  dosk 1, junior BOB
---SUKI---
Klasa Szczeniąt
1356 DESTINY Gray Arrow - wo, BIS Puppy II
Klasa Młodzieży
1357 BEZA z lasów Precowskich
1358 ELUNA Dotyk Południa  - dosk 1, Zw.Mł.
1359 SAGI Brillant Star Warrios - bdb
Klasa Pośrednia
1360 ELEMEN OF IAGINATION VOLCANO SPIRIT’S
1361 Canis Fortuna IDA  - dosk 1 , res. CACIB
1362 MASZA Szara Pasja
Klasa Otwarta
1363 ISHTA Silver Friend
1364 JOKE Imperium Star  - dosk 1
1365 LUNA Dumka Bielańska Sfora
Klasa Championów
1366 FLEUR Silver Friend
1367 Grey Classic’s Put A Spell On You BOB
Czytaj dalej...

CWC KALISZ / OPATÓWEK 10.06.2018

42 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH KALISZ / OPATÓWEK k. Kalisza 10.06.2018r.

Sędzia: Krystyna Opara (PL)

12.15 Wyżeł weimarski krótkowłosy (9)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa szczeniąt - Puppy Class 2

499  DELUSION Gray Arrow

500 _____________ - Solarek Weronika

Klasa młodzieży - Junior Class 1

501  LUCKY LOSER Imperium Star

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

502 DŻODŻO GREY ARMAGEDON

Klasa weteranów - Veteran Class 1

503 JABO After Ishtar

Suki - Females

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1

504 X’tra Dangy Star of Elune - wo 1

Klasa młodzieży - Junior Class 1

505 MORBIDA GRAPPA After Ishtar - Zw.Mł, NJ

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

506 

Klasa otwarta - Open Class 1

507 DRAKA Grey Passion - BOS

Czytaj dalej...

CWC Bytom 09.06.2018

51 Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Bytom 09.06.2018

sędzia: Stanisław Abłamowicz
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy (7)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa młodzieży - Junior Class 1

430 DŻODŻO GREY ARMAGEDON

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

431 BLUEPRINCE z Lasów Preczowskich 

Klasa otwarta - Open Class 2

432 AUSTIN Imperial Weimaraner

433 DRAGO vom Feuerbach

Suki - Females

Klasa młodzieży - Junior Class 1

434 ____________ - Zielińska Wyrobek Anna

Klasa pośrednia - Intermediate Class 2

435 D'Argento Vien AVALON USS ARIZONA

436 Kora Carski Trakt

Czytaj dalej...

CWC Uzarzewo k/Poznania 09.06.2018

9.06.2018- CWC Uzarzewo k/Poznania,

sędzia: Tadeusz Chwalny

Wyżeł weimarski długowłosy

Slavinja PERUN - CWC, Zwycięzca Klubu, BOB
 

FCI 99 – Wyżeł weimarski krótkowłosy – Weimaraner Short-haired

Psy – Males
Klasa szczeniąt – puppy class
DELUSION Gray Arrow - wo 1, NSzwR,
Klasa młodzieży – junior class
CARACAS Camistar - -dosk. 2
WHEELS ON FIRE BY Atria Cordis - dosk. 1 Zw.Mł, NJ
Klasa pośrednia – intermediate class
YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis - nb
Klasa otwarta – open class
ZEN Filii Artemesias - nb
Klasa użytkowa – working class
HOMER SKY BLUE Grey Fields - dosk. 1 , CWC
Klasa championów – champion class
DANTE GREY TEAM Szara Wiara - dosk. , oceniany poza kolejnością (spóźnienie)
ZAYON Atria Cordis - dosk. 1, CWC, BOB
Klasa weteranów – veteran class
JABO After Ishtar KWW III, Int.Ch.(CIB) - dosk. 1, BOB Weteran
Suki – Bitches
Klasa szczeniąt – puppy class
ANUSHKA Grafenek - wo 1
MIRACLE Artemis Canes - nb
X’TRA DANGY Star of Elune - wo 2
Klasa młodzieży – junior class
MORBIDA GRAPPA After Ishtar - dosk. 2
WANNABE BOOGIE WOOGIE BY Atria Cordis - dosk. 1, Zw.Mł
Klasa pośrednia – intermediate class
BLU DENIM Alive Silver- dosk. 1, CWC
Klasa otwarta – open class
DRAKA Grey Passion - dosk. 2
THORDIL Fenomena Team - dosk. 3
UT SUPRA A-Awa - dosk. 1, CWC
 
JABO After Ishtar - BIS Weteran IV
Atria Cordis - Najlepsza Hodowla I
WANNABE BOOGIE WOOGIE BY Atria Cordis i ZAYON Atria Cordis - Najlepsza Para I
 
Czytaj dalej...

Klubowa Wystawa Wyżłów Uzarzewo / Poznań 09.06.2018

9.06.2018 -Klubowa Wystawa Wyżłów, Uzarzewo k/Poznania

FOTORELACJA

sędzia: Chris Hancock (Irlandia)
 

FCI 99 – Wyżeł weimarski długowłosy – Weimaraner Long-haired

Psy – Males
Klasa otwarta – open class
88. Slavinja PERUN - CWC, Zwycięzca Klubu, BOB
 

FCI 99 – Wyżeł weimarski krótkowłosy – Weimaraner Short-haired

Psy – Males
Klasa szczeniąt – puppy class
89. DELUSION Gray Arrow - wo 1, NSzwR, BIS Szczeniąt IV
Klasa młodzieży – junior class
90. CARACAS Camistar - -dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
91. LISTEN TO YOUR HEART Alive Silver - dosk. 2
92. LUCKY LOSER Imperium Star - dosk. 3
93. WHEELS ON FIRE BY Atria Cordis - bdb
Klasa pośrednia – intermediate class
94. DUDI Grey Armagedon - dosk. 1, CWC
95. YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis - dosk. 2
Klasa otwarta – open class
96. ZEN Filii Artemesias - nb
Klasa użytkowa – working class
97. HOMER SKY BLUE Grey Fields - dosk. 1 , CWC, Zwycięzca Klubu, Najlepszy Pies Użytkowy, BOS
Klasa championów – champion class
98. DANTE GREY TEAM Szara Wiara - dosk. 1, CWC
99. ZAYON Atria Cordis - bdb
Klasa weteranów – veteran class
100. JABO After Ishtar KWW III, Int.Ch.(CIB) - bdb
Suki – Bitches
Klasa szczeniąt – puppy class
101. ANUSHKA Grafenek - wo 3
102. DESTINY Gray Arrow - wo 1
103. MIRACLE Artemis Canes - nb
104. X’TRA DANGY Star of Elune - wo 2
Klasa młodzieży – junior class
105. MORBIDA GRAPPA After Ishtar - dosk. 2
106. WANNABE BOOGIE WOOGIE BY Atria Cordis - dosk. 1, NJ, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, BOB, BIS JUNIOR I
Klasa pośrednia – intermediate class
107. BLU DENIM Alive Silver- dosk. 4
108. Just Dance BLUE JEAN BLUES - dosk. 3
109 MASZA Szara Pasja - dosk. 5
110. TOLA Weimarstars - dosk. 2
114. JOKE Imperium Star - dosk. 1, CWC, Zwycięzca KlFubu
Klasa otwarta – open class
111. DRAKA Grey Passion - dosk. 2
112. Canis Fortuna FANTASIA - dosk. 1, CWC
113. ISHTA Silver Friend - dosk.
115. Slavinja NIEPEŁKA - dosk. 4
116. THORDIL Fenomena Team - dosk. 3
117. UT SUPRA A-Awa - dosk.
Klasa użytkowa – working class
118. OASIS SILVER-YELLOW GIRL Camaxtli - dosk. 1, CWC
Klasa championów – champion class
119. NANI SILVER-YELLOW GIRL Camaxtli - dosk. 1
120. ORDONKA A-Awa - dosk. 2
JABO After Ishtar - Najlepszy Reproduktor
Atria Cordis - Najlepsza Hodowla
WANNABE BOOGIE WOOGIE BY Atria Cordis i ZAYON Atria Cordis - Najlepsza Para
Czytaj dalej...

CWC Gostynin / Płock 03.06.2018

3.6.2018 - CWC Gostyninie

sędzia: Marek Roszkiewicz
Wyżeł weimarski krótkowłosy
PSY
kl. szczeniąt
513 DELUSION Gray Arrow  -wo 1, NSzwR, BIS Puppy I
SUKI
kl. szczeniąt
514 DESTINY Gray Arrow - wo 1
515 MIRACLE Artemis Canes - wo 2
 

Klasa Młodzieży

516 Wannabe Boogie Woogie by Atria Cordis - dosk 1, Zw Mł, NJ,  BOB, BOG II, BIS Junior

Klasa pośrednia 
517 BLUE DENIM Alive Silver - dosk. 2
518 Fenomena Team Santeria Novia - dosk. 1, NDSwR
519 Just Dance BROWN SUGAR - dosk. 3
520 KORA Carski Trakt - dosk. 4
 
kl. otwarta
521 Fenomena Team THORDIL - dosk. 1, CWC
522 Slavinja NAGODA - bdb
Czytaj dalej...

CACIB Leszno 02.06.2018

02.06.2018 – CACIB Leszno 2018

34340984 2038985213096237 8210584199741046784 o

sędzia: Luis Pinto Teixeira

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---

Klasa Szczeniąt (1)

1277- DELUSION Gray Arrow - wo1

Klasa Młodzieży (4)

1278- CYRUS Camistar

1279-LUCKY LOSER Imperium Star - dosk 1

1280- TANGO A-Awa - dosk 2

1281- VA BANQUE Star of Elune

Klasa Pośrednia (1)

1282- ASTON MARTIN Imperial Weimaraner

---SUKI---

Klasa Szczeniąt (1)

1283- X’TRA DANGY Star of Elune - wo1, NSzwR

Klasa Młodzieży (1)

1284-Wannabe Boogie Woogie by Atria Cordis - dosk 1, Zw Mł, NJ

Klasa Pośrednia (2)

1285- BLUE JEAN BLUES Just Dance

1286- Slavinja NAGODA - Ostrowska Zofia - bdb

Klasa Otwarta (2)

1287- Canis Fortuna ( Fci) Fantasia - dosk 2

1288- DRAKA Grey Passion - dosk 1, CWC, res CACIB

Klasa Użytkowa (1)

1289- GREAT FUTURE Just Weimaraner - dosk 1, CWC

Klasa Championów (1)

1290- ORDONKA A-Awa - dosk 1,CWC, CACIB, BOB, BOG2

Czytaj dalej...

CACIB Rzeszów 26.05.2018

XI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych SOBOTA 26.05.2018

Sędzia/Judge - Blomme Ronny

Wyżeł weimarski krótkowłosy/Weimaraner Short-haired

Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class 2
1105 DŻODŻO GREY ARMAGEDON (FCI), Małgorzata Leńczuk
1106 Listen To Your Heart Alive Silver, Magdalena Sekular-Łuczak - Zw.Mł, NJ, BOS
 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
1107 BLUEPRINCE z Lasów Preczowskich - Agnieszka Grabowska - CWC, res.CACIB
 
Klasa otwarta - Open Class 2
1108 ASTON MARTIN Imperial Weimaraner - Manfred Wydra - dosk.1, CWC, NDPwR, CACIB
1109 ZEN Filii Artemesias, Barylski Jorg
 
Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
1110 Miracle Artemis Canes - Głowacki Bohdan - wo 1, NSzwR
 
Klasa młodzieży - Junior Class 1
1111 Wannabe Boogie Woogie By Atria Cordis - nb
 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 4
1112 COLA Nova Espera - JANUSZ MOŻDŻAN
1113 FREYA Joy Spirit - KLaudia Worek
1114 HEIDI Artemis Canes - Głowacki Bohdan - dosk. 2
1115 MASZA Szara Pasja - Majewska Jolanta - CWC, BOB
 
Klasa otwarta - Open Class 1
1116 Istha Silver Friend - Sęk Magdalena
 
Klasa championów - Champion Class 1
1117 FLEUR Silver Friend  - CWC, res.CACIB
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS