CWC Grudziądz 13.04.2019

13/04/19 Grudziądz XLIII KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH

Sędzia: Leszek Siejkowski

11.05 Wyżeł weimarski krótkowłosy (8)

Psy - Males

Klasa młodzieży - Junior Class 1

839 Nothshouth JOHNNY B GOODE, wł. Marcin Kopczyński - Zw.Mł, BOS

 

Suki - Females

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1

840 Yar Helen House ABIGEIL, wł. Wiktoria Budczenkow

 

Klasa młodzieży - Junior Class 2

841 HANNAH Weimaraners House, wł. Karolian Gronau - Karendys

842 Northshouth HIGHWAY TO HELL, wł. Joanna Stachura - Zw.Mł, NJ

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

843 D-Argento Vien B-PERFECT, wł Wiktoria Budczenkow

 

Klasa otwarta - Open Class 1

844 GIS A-Awa, wł. Dorota Letka

 

Klasa championów - Champion Class 2

845 BLUE DENIM Alive Silver, WŁ Anna Kubas Fałczyk - CWC, BOB

846 ZAIDEE OF Atria Cordis, wł. Kacper Buła

Czytaj dalej...

CWC Użytkowych Psów Ras Myśliwskich w ramach ExpoHunting 06.04.2019

IV Krajowa Wystawa Użytkowych Psów Ras Myśliwskich w ramach ExpoHunting 06.04.2019

Sędzia pani Małgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska

Wyżeł weimarski krótkowłosy - Weimaraner Short-haired

PSY - RÜDEN

Klasa użytkowa - 1

33 TRIO A-Awa, Kozłecka Justyna - CWC, NDP, BOB

Klasa championów - 1

34 DŻODŻO Grey Armagedon, wł. Małgorzata Leńczuk - CWC

SUKI - HÜNDINNEN

Klasa użytkowa - 1

35 - MORBIDA GRAPPA After Ishtar, Wygocka Anna - CWC, NDSwR, BOS, skończyła Championat Polski

Czytaj dalej...

CACIB Warszawa 30-31.03.2019

CACIB Warszawa, 30-31.03.2019 Nominacja na Crufts

Sędzia: Mirosław Olejnik (Polska)
 

Wyżeł weimarski długowłosy

Psy
Klasa pośrednia
2377 IZZI-PITER ORA ROTUNDO,  Barczak Magdalena - dosk. I złoty CACIB, CWC/CAC, NDP/NDS, Zw.Rasy 
Suki
Klasa młodzieży
2378 Slavinja KOSTROMA , Błauciak Ewa - dosk. I złoty Zw.Młodz., BOS, NJwR
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

 
---PSY---
Klasa Szczeniąt
2379 JEEGER Szara Pasja  - wo I, Najlepsze Szczenię w Rasie, BIS Szcz. II
Klasa Młodzieży
2380 Northsouth JOHNNY B GOODIE dosk II
2381 WOŁOSAŃ Biesy i Czady - dosk I, Zw. Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
Klasa Pośrednia
2382 Fenomena Team PONTIFEX MAXIMUS - dosk I, CWC
Klasa Otwarta
2383 CYRUS Camistar - dosk. 2
2384 Greyghost ESPERACCHIUS - dosk I, CAC, CACIB
2385 MALCOLM MC LAREN Tears Of Dracon - bdb 3
Klasa Championów
2386 ASTON MARTIN Imperial Weimaraner - dosk II
2387 CARACAS Camistar - dosk I, CAC, res.CACIB
 
---SUKI---
Klasa Szczeniąt
2388 Yar Helen House ABIGEIL - wo I
Klasa Młodzieży
2389 AFTER JOKE Gray Arrow - dosk III
2390 MATA HARI Weimaraners House - dosk IV
2391 OPIUM Bielańska Sfora - dosk II
2392 URSULLA Atria Cordis  - dosk I, Zw. Młodzieży
Klasa Pośrednia
2393 D’Argento Vien B-PERFECT - dosk I, CAC, CACIB, BOB, BOG III
Klasa Otwarta
2394 BATISTA’S CALIFORNIA DREAM Imperium Star  - dosk III
2395 D’Argento Virn AFRICAN SAVANNAH  - dosk I, CAC, res.CACIB
2396 Fenomena Team THORDIL - dosk II
2397 XAVANA Atria Cordis - nb
Klasa Championów
2398 Ishta Silver Friend - dosk III
2399 MASZA Szara Pasja - dosk II
2400 SIGMA Weimaraners House - dosk I, CAC
Czytaj dalej...

CWC Piaseczno 24.03.2019

Piaseczno IV Krajowa Wystawa Psów Rasowych 24.03.2019

Sędzia: Stępiński Andrzej
 

Wyżeł weimarski długowłosy

---SUKI---
Klasa Młodzieży

908 ________Błauciak Ewa - Polska

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Szczeniąt

909 Jeeger Szara Pasja, wł. Klaudia Witkowska - wo 1, NSzwR

Klasa Pośrednia

910 ATOS  z Białobrzeskich Lasów, wł Jakubiak Konrad - Polska - dosk. 1

Klasa Championów

911 CARACAS Camistar , wł. Marton Klaudia - CWC, BOB

---SUKI---
Klasa Młodzieży

912 D'Argento Vien FCI B-DESIRE -Kajdan Piotr – Polska  -dosk. 1, Zw.Mł, NJ

913 OPIUM Bielańska Sfora, wł. Stankiewicz-Trybowska Wioletta - Polska

Klasa Pośrednia

914 AFRA z Białobrzeskich Lasów, wł. Jakubiak Konrad - Polska - dosk. 1, 

915 ANUSHKA Grafenek , wł. Zapał Ewa - Polska

Czytaj dalej...

CWC Zielona Góra 24.03.2019

Jubileuszowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Zielona Góra 24.03.2019

Sędzia: Iuza Beradze
 

Wyżeł weimarski długowłosy

---PSY---
Klasa młodzieży

RELOADED Just Dance, wł. Joanna Wojciechowska

Wyżeł weimarski krótkowłosy
---PSY---
 
Klasa Młodzieży

719 Penfolds Koonunga Hill After Ishtar, wł. Marta Kalecińska

Klasa Pośrednia

720 CAR z Lasów Preczowskich. wł. Mirka Jasińska

721 TANGO A-Awa - Walczak Andrzej - Polska

Klasa Otwarta

722 ERAGON Silvery Passion , wł. Drogla Marika - Polska

723 ULTRA’TEC FANTASY Star of Elune, wł. Kałwak Aneta

----SUKI---
Klasa Szczeniąt

724 Yar Helen House ABIGEIL, wł. Budczenkow Wiktoria -

Klasa Młodzieży

725 ALWAYS HAPPY Gray Arrow, wł. Bielak Barbara

726 BAYA-SKY z Białobrzeskich Lasów, wł.Klupś Mariusz

727 Fergie Speeding Joy, wł. Walczak Małgorzata

728 FLORENCE Speeding Joy, wł. Sierpowski Tomasz

729 PESQUERA CRIANZA After Ishtar, wł. Wein Violetta - Polska

Klasa Pośrednia

730 Blue Berry Star Warriors - Pastuszek Radosław

731 D'Argento Vien B-PERFECT , wł. Budczenkow Wiktoria

732 X’TRA DANGY Star of Elune , wł. Klimek Ilona

Klasa Otwarta

733 DRAKA Grey Passion , wł. Klimek Ilona

734 TOLA Weimarstars (FCI), srebrzysto-szare, wł. Marta Preiss - CWC, BOB, BOG III

Klasa Championów

Grey Classic's Oh I Like The Way You Lie, wł. Ignatova Victoria

Czytaj dalej...

CWC Zielona Góra 23.03.2019

Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Zielona Góra 23.03.2019

Sędzia: Dorota Witkowska
 

Wyżeł weimarski długowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży

792 RELOADED Just Dance, wł. Wojciechowska Joanna Witold Wojciechowski- Polska

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży

793 PENFOLDS KOONUNGA HILL After Ishtar , wł.Kalecińska Marta - Polska - Zw.Mł, ukończony młodzieżowy championat..

Klasa Pośrednia

794 CAR z Lasów Preczowskich. wł. Mirka Jasińska

Klasa Otwarta

795 TANGO A-Awa - Walczak Andrzej - Polska - CWC, BOB, BOG III 

Klasa Użytkowa

796 DŻODŻO Grey Armagedon - CWC

---SUKI---
Klasa Szczeniąt

797 ATROPOS MOJRA Siyegi Hunter , wł. Leńczuk Krystian Daria Jakubczyk- Polska - wo 3

798 FILOMENA Psi Folwark, wł. Natalia Otręba - wo 2

799 Yar Helen House ABIGEIL, wł. Budczenkow Wiktoria - wo 1, NSzwR, BIS SZCZENIĄT l 

Klasa Młodzieży

800 ALWAYS HAPPY Gray Arrow, wł. Bielak Barbara

801 BAYA-SKY z Białobrzeskich Lasów, wł. Klupś Mariusz

802 Fergie Speeding Joy, wł. Walczak Małgorzata

803 FLORENCE Speeding Joy, wł. Sierpowski Tomasz

Klasa Pośrednia

804 D'Argento Vien B-PERFECT , wł. Budczenkow Wiktoria - CWC, BOS

Klasa Otwarta

805 FUGHETTA A-Awa, wł. Zdanowicz Katarzyna - Polska - CWC

Klasa Użytkowa

806 OASIS SILVER-YELLOW GIRL Camaxtli, wł. Krawczyszyn Agata - Polska

Klasa Championów

807 Grey Classic's Oh I Like The Way You Lie, wł. Ignatova Victoria

 

 
Czytaj dalej...

CWC Zakrzów 17.03.2019

26 Krajowa Wystawa Psów Rasowych 17 marzec 2019 Zakrzów - Racibórz

Sędzia: Oskar Pietrow
 

Wyżeł weimarski długowłosy ( 2)

---SUKI---

Klasa otwarta (2)

628 FEEBA ze Stiteckych zahrad, wł. Vankova Renata

629 HORTENZIE ze Stiteckych zahrad, wł. Vankova Renata

 

Wyżeł weimarski krótkowłosy (9)

---PSY---

Klasa Młodzieży (1)

630 WOŁOSAŃ Biesy i Czady, wł. Adam Makowski - Zw.Mł, NJ, BOB

Klasa Championów (1)

631 ASTON MARTIN Imperial Weimaraner - Manfred Wydra- dosk 1 , CWC , NDPwR

 

---SUKI---

Klasa Szczeniąt

632 GOJA Silvery Passion, wł. Ewelina Żegleń - Wo, NSwR

Klasa Młodzieży

633 FLORENCE Speeding Joy, wł. Sierpowski Tomasz - dosk 2

634 URSSULA BY ATRIA CORDIS - Dorota Mikus-Koralewska, wsp. wł. Bianka Chroboczek - dosk 1, Zw.Mł., BOS

Klasa Pośrednia

635 X'TRA DANGY Star of Elune - Klimek Ilona - dosk 1, CWC

Klasa Otwarta

636 Cilka od Lesni Becvr, wł. Kovářová Alena - dosk 2?

637 ELEMENT OF IMAGINATION VOLCANO SPIRIT'S - Rosa Małgorzata, Waldemar - dosk 1, CWC, NDSwR

Klasa Championów

638 DRAKA Grey Passion , wł. Klimek Ilona - dosk 1 , CWC

Czytaj dalej...

CWC psów myśliwskich Jelenia Góra 10.03.2019

10.03.19 Jelenia Góra krajowa psów myśliwskich

 
Sędzia: Marian Paweł Bocianowski

Wyżeł weimarski długowłosy

---PSY---

Klasa Szczeniąt

124 RELOADED Just Dance , wł. Wojciechowska Joanna Witold Wojciechowski- Polska

---SUKI---

Klasa Championów

125 BONNA Cray Forever, wł. Dohnalek Milos - Czechy

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży

126 PENFOLDS KOONUNGA HILL After Ishtar , wł. Kalecińska Marta - dosk. 1, Zw.Mł

Klasa Pośrednia

127 CAR z Lasów Preczowskich , wł. Jasińska Mirosława, dosk. 1, CWC, NDPwR

Klasa Otwarta

128 ULTRA’TEC FANTASY Star of Elune, wł. Kałwak Aneta - dosk 1, CWC

Klasa Użytkowa

129 DŻODŻO Grey Armagedon, wł. Małgorzata Leńczuk - dosk 1, CWC, Najlepszy pies użytkowy, BIS użytków II

---SUKI---

Klasa Szczeniąt

130 ANAT Siyegi Hunter, wł. Leńczuk Małgorzata Andrzej Leńczuk- wo 1, NSzwR

Klasa Młodzieży

131 ALWAYS HAPPY Gray Arrow, wł. Bielak Barbara - dosk 1, Zw.Mł, NJ, BIS Junior II

132 BAYA-SKY z Białobrzeskich Lasów, wł.Klupś Mariusz - dosk 2,

Klasa Pośrednia

133 D'Argento Vien FCI B-MON SALAI , wł. Biała Klaudia - dosk 1, CWC, BOB

Klasa Otwarta

134 X'TRA DANGY Star of Elune , wł. Klimek Ilona - dosk 1, CWC

Klasa Championów

135 DRAKA Grey Passion, wł. Klimek Ilona - dosk 1, CWC

BOS- a sędzia nie przyznał
Czytaj dalej...

CWC PSÓW MYŚLIWSKICH - Jedlińsk O/ RADOM 09.03.2019

KRAJOWA WYSTAWA PSÓW MYŚLIWSKICH - RADOM 09.03.2019

Sędzia: Adam Stasiak

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Szczeniąt
139 OFIR Bielańska Sfora, wł. Dominika Mrowicka - ?
Klasa Młodzieży
140 ATOS z Białobrzeskich Lasów, wł. Konrad Jakubiak - ?
 
---SUKI---
Klasa Młodzieży
141 AFRA z Białobrzeskich Lasów, wł. Konrad Jakubiak - ?
142 LUNA Filii Artemesias, wł. Paweł Paciorek - ?
143 MATA HARI Weimaraners House, wł. M. Rojek - Zw.Mł, NJ, BOB, BOG II
Czytaj dalej...

CWC Jedlińsk (O.Radom) 09-10.03.2019

XL KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - RADOM 09-10.03.2019

Sędzia: Jan Ryk
12.00 Wyżeł weimarski krótkowłosy (3)
Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
 
Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 2
622 LUNA Filii Artemesias (FCI), wł. Paweł Paciorek
623 MATA HARI Weimaraners House - Zw.Mł, NJ, BOB
 
Klasa otwarta - Open Class 1
624  Mazzy Star Tears of Dracon, wł. Agnieszka Strzelecka, Polska
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS