CWC Szczecin 10.06.2017

XXX Zachodniopomorska Wystawa Psów Rasowych -10.06.17

Sędzia: ANDRZEJ KAŹMIERSKI (PL) , ring 8
19400017 1325691750819001 3716383467612336137 n
 

wyżeł weimarski długowłosy

---SUKI---
Klasa Mlodzieży
444 Drehbarn’s LADY IN RED- Wasiukiewicz Agnieszka - Kamionki 1 - ? 
 

wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
445 CLAUDE HOMAR Nova Espera - Kierczyńska Agnieszka - Nakło Nad Notecią
Klasa Pośrednia
446 ULVER A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy - dosk 1, CWC, NDPwR, BOS
---SUKI---
Klasa Młodzieży
447 FIRST LADY Joy Spirit-Hoffmann Warzocha Dorota - Kamionki
448 UT SUPRA A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy - dosk 1, Zw Mł, NJ, BOB, BOG 2, Junior Best in Show 4

 

Czytaj dalej...

CWC Bytom 10.06.2017

49 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH Bytom 10.06.17

Sędzia: Roberto Schill (RO), ring 5

FOTORELACJA JOANNY

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
391 Fenomena Team SOMA - Płoskonka Jarosław, Joanna Malczyk - dosk.1, ZwMł, ukończony MłChPL
 
Klasa Championów
392 Grey Classic's Make Mine a Double - Lenaerts Edwin Natascha Van De Velde - dosk.1, CWC, NDPwR, BOB
 
---SUKI---
Klasa Młodzieży
393 ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner - Mokry Sylwia - dosk.1, ZwMł, NJ
 
Klasa Championów
394 KLAUDIA Shefis - Artzová Zuzana - dosk.1, CWC, NDSwR, BOS

 

Czytaj dalej...

CWC Leszno Prestige 04.06.2017

Krajowa wystawa psów rasowych – Leszno Prestige 04.06.17

18921053 1834588863535874 7038757823176249448 o

Sędzia: Adam Stasiak (PL) , ring 1

wyżeł weimarski długowłosy

---SUKI---
Klasa Pośrednia
449 Slavinja POKERFACE - WOJCIECHOWSKA JOANNA - CWC, BOB

wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Szczeniąt
450 BEAT BOX Just Dance - SIEMASZKO DOROTA - wo 1, Best Puppy
 
---SUKI---
Klasa Młodzieży
451 Canis Fortuna FANTASIA -BIELIŃSKA-BOBKOWICZ EMILIA - dosk. 2
452 ORDONKA A-Awa - Walczak Andrzej - dosk. 1, ZwMł, NJ, BOB, BOG III  (ukończyła Młodzieżowy Championat Polski)
 
Klasa Pośrednia
453 IGA Silver Friend -PIĄTKOWSKI DAMIAN - ocena dosk, lok I, NDSwR, CWC
 
Czytaj dalej...

CWC Gostynin /o. Płock 04.06.2017

40. Jubileuszowa Mazowiecka Wystawa Psów Rasowych w Gostyninie 4.06.2017

Sędzia: Andrzej Brabletz (PL)
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
529 AGNES Ventus Grey - wo I/1, NMłSzwR
 
Klasa Szczeniąt
530 MANON Szara Pasja  - wo,2
531 MASZA Szara Pasja  - wo,1 NSzWR BIS Sz II
Klasa Młodzieży
532 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - dosk. 2
533 ISHTA Silver Friend - Sęk Magdalena - dosk 1, Zw.Mł, NJ, Bis Junior II
534 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - dosk. 3
 
Klasa Championów
535 FLEUR Silver Friend - Jolanta Majewska dosk.1 BOB BOG II
Czytaj dalej...

CWC Leszno 03.06.2017

Krajowa wystawa psów rasowych – (CAC) Leszno 03.06.17

Sędzia: Tadeusz Chwalny (PL) , ring 9
18814372 1310958625625647 2990274705557018371 n
 

wyżeł weimarski długowłosy

---SUKI---
Klasa Pośrednia
453 Slavinja POKERFACE - WOJCIECHOWSKA JOANNA

 

wyżeł weimarski krótkowłosy

---SUKI---
Klasa Szczeniąt
454 BLUE JEAN BLUES Just Dance - WOJCIECHOWSKA JOANNA - wo 1, Best Puppy
 
Klasa Młodzieży
455 Canis Fortuna FANTASIA - BIELIŃSKA-BOBKOWICZ EMILIA - dosk. 2
456 UT SUPRA A-Awa - Walczak Andrzej - dosk 1, Zw. Mł., NJ, BOB, BOG, BIS Junior III
Czytaj dalej...

CWC Ustka /o. Słupsk 21.05.2017

XXII Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Ewa Szeliga -Szeremeta (PL)
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy (4) Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

 
Psy - Dogs
Klasa championów - Champion Class 1
301 ICTUS A-Awa - Staniszewski Cezary - dosk.1, CWC, NDPwR, BOB, BOG 1, BIS 1 oddziału Słupsk
 
Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class 3
302 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska, Polska - nb
303 First Lady Joy Spirit - Hoffmann Warzocha Dorota - Kamionki, Polska - dosk. 2
304 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz, Polska - dosk.1, CWC, ZwMł. NJ, BOS
Czytaj dalej...

CWC Psów Myśliwskich (duże CWC) Antoninek 21.05.2017

XV Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich z możliwością zdobycia "dużego" CWC

Sędzia: Mirosław Olejnik (PL)

FOTORELACJA

Wyżeł weimarski długowłosy

suki
kl. młodzieży
171 Drehbar’s LADY IN RED - CWC, BOB
 

Wyżel weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Pośrednia
172 ALVIN Alive Silver - dosk. 1, CWC, NDP
 
 
Klasa Otwarta
173 OZYS Weimaraners House - ?
 
 
---SUKI---
Klasa Młodzieży
174 Canis Fortuna FANTASIA - dosk. 2
175 ORDONKA A-Awa - dosk.1 , Zw.Mł, NJ, BOB
 
Klasa Pośrednia
176 FANTAZJA A-Awa - dosk. 1, CWC, NDS
 
Klasa Otwarta
177 DAKOTA GREY TEAM Szara Wiara - dosk. 1, CWC
Czytaj dalej...

CACIB Rzeszów 20.05.2017

X Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

 
Sędzia: Magdalena Musiał (PL) , ring 15
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
957 Fenomena Team SOMA - JAROSŁAW PŁOSKONKA, JOANNA MALCZYK - dosk 1, Zw Mł
 
Klasa Pośrednia
958 ZABRID Biesy i Czady - STRYCZEK WILHELM - nb
 
Klasa Championów
959 LENNY KRAVITZ Atria Cordis - BOHDAN GŁOWACKI - dosk 1, NDPwR, CWC, CACIB, BOB
 
 
---SUKI---
Klasa Szczeniąt
960 HEIDI Artemis Canes - BOHDAN GŁOWACKI
 
Klasa Młodzieży
961 ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner - MOKRY SYLWIA - dosk 1, Zw Mł, NJ
962 MOŻDŻAN JANUSZ
963 FREYA Joy Spirit - WOREK KLAUDIA -dosk.3
964 ORDONKA A-awa - WALCZAK ANDRZEJ - dosk 2
 
Klasa Otwarta
965 OXANA Silver Friend - BUKAŁA ALEKSANDRA - nb
966 ZARIKA Biesy i Czady - KOWENZOWSKI MICHAŁ - dosk 1, NDSwR, CWC, CACIB, BOS
 
Klasa Użytkowa
967 MI-FEI LILLIAN Camaxtli - JOANNA MALCZYK - dosk 1, CWC, BIS Psów Użytkowych
 
Klasa Championów
968 LENA Gwiazda Pomorza - BOHDAN GŁOWACKI - dosk.1, CWC, resCACIB

 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS