CWC Inowrocław 30.04.2017

XXXII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Inowrocław, 30.04.2017

Sędzia: Wojciech Burski (PL) 22
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy (13)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class 2
496 CLAUDE HOMAR Nova Espera - Kierczyńska Agnieszka - Nakło Nad Notecią
497 Miron-Macho Szara Pasja - Gurgul Grzegorz - Grodzisk Mazowiecki
 
Klasa młodzieży - Junior Class 1
498 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis , Ziemska Joanna - Luboń - dosk. 1, Zw.Mł, BOS
 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
499 REGTIME A-Awa - Przysiecki Krystian - Toruń - dosk. 1, CWC, NDPwR, zakończył CH.PL
 
Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class 2
500 MANON Szara Pasja - Oleś Tomasz - Osielsko
501 MASZA Szara Pasja - Majewska Jolanta - Warszawa - wo.1,NSZwR
 
Klasa młodzieży - Junior Class 5
502 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska - dosk. 2
503 ISHTA Silver Friend - Sęk Magdalena - Łódz - dosk.4
504 JOKE Imperium Star - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra - dosk.1, Zw.Mł, NJ, BOB, BOG 2
505 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz - dosk. 3
506 TOLA Weimarstars - Preiss Marta - Koziegłowy k/Poznania
 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
507 FANTAZJA A-AWA - Chojnacka-Kasperek Hanna - Komorniki
 
Klasa championów - Champion Class 1
508 FLEUR Silver Friend - Majewska Jolanta - Warszawa-dosk.1 CWC
Czytaj dalej...

CWC Psów Ras Myśliwskich - Jeleśnia/o. Bielsko 30.04.2017

2 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RAS MYŚLIWSKICH /2 National Dog Show for Hunting/30.04.2017

Sędzia: Maria Zasada (PL), ring 3
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
182 AUSTIN Imperial Weimaraner - Korepta Leszek - dosk. 1, Zw.Mł, BOS
183 Fenomena Team SOMA - Płoskonka Jarosław , Malczyk Joanna - nb
 
Klasa Championów
184 TOKAY Camistar - Kowalczyk Iwona - dosk. CWC
 
---SUKI---
Klasa Młodzieży
185 ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner - Mokry Sylwia - dosk. 1, Zw.Mł, NJ
186 EMI Silvery Passion - Zagórski Mariusz - ?
 
Klasa Championów
187 ZARA Weimaraners House - Tomczyk Żaneta - dosk. CWC BOB, BOG 2
Czytaj dalej...

CWC Grudziądz 29.04.2017

XLI KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH 29.04.2017r.

Sędzia: Andrzej Stepiński (PL)
 

11.30 Wyżeł weimarski długowłosy (1) Weimaraner langhaarig / Weimaraner Long-haired

Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class 1
667 Slavinja PERUN - Błauciak Ewa - Warszawa, Polska
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy (6) Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Dogs
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
668 REGTIME A-Awa - Przysiecki Krystian - Toruń, Polska - dosk. 1
 
Klasa otwarta - Open Class 1
669 OZYS Weimaraners House - Treichel Anna - Czarże, Polska
 
Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class 3
670 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska, Polska
671 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz, Polska - Zw.Mł, NJ, BOB, BOG 1
672 TOLA Weimarstars - Preiss Marta - Koziegłowy k/Poznania, Polska
 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
673 Slavinja OSTROBODA HILDA - Ostrowska Zofia - Kampinos, Polska
Czytaj dalej...

CACIB Opole 23.04.2017

XXXVI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Opole, 23.04.2017

Sędzia: Antoan Hlebarov (Bułgaria), ring 11
 

Wyżeł weimarski krtókowłosy

---PSY---
Klasa młodzieży
1859 ASTON MARTIN Imperial Weimaraner - Manfred Wydra
1860 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis - Joanna Ziemska- dosk.1, ZwMł, NJ, BOB
 
Klasa otwarta
1861 SILVER SKY OF LOVE Szara Wiara - Stachura Lubas Joanna - CWC, res. CACIB
 
Klasa championów
1862 GHOSTWIND THE LIONS PRIDE - Stachura Lubas Joanna - dosk. 2
1863 ZAYON Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - dosk. 1
 
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt
1864 DORIS Grey Armagedon - Karolina Dwornik
 
Klasa młodzieży
1865 ARRINERIA HUSARYA Imperial Weimaraner - Sylwia Mokry
1866 BLUE DENIM Alive Silver - Anna Kubas-Fałczyk
1867 Canis Fortuna FANTASIA - Emilia Bielińska - Bobkowicz - dosk.1, ZwMł, BOS
1868 JOKE Imperium Star - Katarzyna Hadyńska
1869 KAGA Imperium Star - Sławomir Panek
1870 XFACTOR Atria Cordis - Joanna Szopa
1871 YERATELLE OF Atria Cordis - Dorota Mikus - Koralewska
 
Klasa pośrednia
1872 FALSA MUSICA A-Awa - Piaskowski Michał Monika Procka-Piaskowska
1873 LITTLE PRINCESS LULU Never Ending Weimaraner - Załęcka-Najman Aleksandra
 
Klasa otwarta
1874 Canis Fortuna ARAMI - Dariusz Hełka
1875 CARRIE FAITHFUL LOVE Silvespoir - Vaclav Klein
1876 DAKOTA GREY TEAM Szara Wiara - Walczak Małgorzata
1877 TEARS OF THE SUN Star of Elune - Solga Andrzej Grażyna Spałek
1878 Weimaranus SUNRISE OVER LOVE - Stachura Lubas Joanna - dosk. CWC, CACIB
 
Czytaj dalej...

Elektroniczna kopia rodowodu - komunikat ZKwP

2017-04-04 ELEKTRONICZNA KOPIA RODOWODU

Składając metrykę w Oddziale na realizację rodowodu podaj swój adres mailowy.

W dniu wysyłki gotowego rodowodu do Oddziału otrzymasz z biura ZG kopię rodowodu psa/suki na wskazany adres mailowy. 
- w przypadku rodowodu krajowego na adres właściciela psa/suki,
- w przypadku rodowodu eksportowego na adres hodowcy,
- w przypadku rodowodu eksportowego z rejestracją Oddziałową i "właścicielem krajowym" wysyłka na adres mailowy właściciela psa/suki,

Żródło: http://www.zkwp.pl/

Czytaj dalej...

CWC Świebodzice/o.Wałbrzych 01.04.2017

62 Krajowa Wystawa Psów Rasowych (CWC) 01.04.2017 r.- Wałbrzych 01.04.2017

Sędzia: Grzegorz Weron (PL)
 

WYŻEŁ WEIMARSKI DŁUGOWŁOSY - WEIMARANER LANGHAAR

PSY - MALES
Klasa użytkowa - 1
534 Jetro Silver od Gallasu , Hartmann Giannina Maria -
 
SUKI - FEMALES
Klasa młodzieży - 1
535 Slavinja POKERFACE, Wojciechowscy Joanna, Witold - Zw.Mł.
 

WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY - WEIMARANER KURZHAAR

SUKI - FEMALES
Klasa młodszych szczeniąt - 1
536 BLUE JEANS BLUES Just Dance, Wojciechowscy Joanna, Witold - N.Mł.Sz.
 
Klasa szczeniąt - 2
537 d’Argento Vien AVALON USS ARIZONA, Owczarska Agata - wo 2
538 XFACTOR OF Atria Cordis , Szopa Joanna - wo.1, NSzwR, BIS Szczeniąt 4
 
Klasa młodzieży - 1
539 JOKE Imperium Star, Hadyńska Katarzyna - dosk.1, ZwMł, NJ
 
Klasa użytkowa - 1
540 Nemeckova Jana - dosk.1, CWC
 
Klasa championów - 1
541 FANTASIA SAPORE Atria Cordis, Owczarska Agata - dosk.1, CWC, NDSwR, BOB, BOG
Czytaj dalej...

CWC myśliwskich psów użytkowych Sosnowiec / o. Bytom 8.04.2017

II Wystawa Użytkowych Psów Ras Myśliwskich w ramach EXPOHunting 2017 8.04.2017

Sędzia: Maciej Kozber (PL)

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---SUKI---
Klasa Użytkowa
25 CLEO z Lasów Preczowskich - Alicja Doległo
26 KLAUDIA Shefis - Artzová Zuzana, Bratislava, Slovakia
27 MI-FEI LILLIAN Camaxtli - Joanna Malczyk
28 BONA Imperial Weimaraner - Sylwia Mokry
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS