Wystawy (310)

Nocna CWC 16/17.02.2019

IX Nocna Wystawa Psów Rasowych Bydgoszcz, 16/17.02.2019

Sędzia : LESZEK SIEJKOWSKI

Wyżeł weimarski krótkowłosy (9)

Psy - Males
Klasa młodzieży - Junior Class 1
789 Fantom Indigo DIOR , wł. Sparberga Viktorija - Łotwa - dosk. 1, Zw.Mł, NJ, BIS Junior 2
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
790 Fenomena Team PONTIFEX MAXIMUS , wł. Chruślińska Anna - dosk. 1, CWC
Klasa użytkowa - Working Class 1
791 Wheels on Fire by Atria Cordis, wł. Hoffmann Magdalena - dosk. 1, CWC, NDP, BOB, BOG3
Suki - Females
Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 1
792 FILOMENA Psi Folwark, wł. Natalia Otręba - wo1, NMłSzwR, BIS Baby 2
Klasa młodzieży - Junior Class 1
793 Fergie Speeding Joy, wł. Walczak Małgorzata - dosk 1
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
794 IT'S MY LIFE Just Weimaraner , wł. Majewska-Czerny Justyna, Anna Olszewska- Polska - dosk. 1, CWC
Klasa otwarta - Open Class 2
795 DAENERYS Szara Trufla, wł. Anna Olszewska - nb
796 ISHTA Silver Friend, wł. Magdalena Sęk - dosk. 1
Klasa championów - Champion Class 1
797 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - dosk. 1, CWC, NDS, BOS
Czytaj dalej...

Walentynkowa CWC Bydgoszcz 17.02.2019

XIV Walentynkowa Wystawa Psów Rasowych CWC Bydgoszcz 17.02.2019

FOTORELACJA

Sędzia : PIOTR KRÓL
Wyżeł weimarski krótkowłosy
 
---PSY--- 7
Klasa Szczeniąt 1

969 Northsouth Johnny B Goode , wł. Kopczyński Marcin - wo 1

Klasa Młodzieży 1

970 Fantom Indigo DIOR , wł. Sparberga Viktorija - Łotwa - dosk. 1, Zw.Mł, NJ

Klasa Otwarta 3

971 CYRUS Camistar, wł. Wielgosz Dariusz - dosk. 1, CWC

972 ERAGON Silvery Passion , wł. Drogla Marika - Polska - dosk. 2

973 ULTRA’TEC FANTASY Star of Elune, wł. Kałwak Aneta - dosk. 3

Klasa Użytkowa 1

974 Wheels on Fire by Atria Cordis, wł. Hoffmann Magdalena - dosk. 1, NDP, CWC, BOB

Klasa Championów 1

975 Filippe Atria Cordis , wł. Ziemska Joanna - Polska - nb

---SUKI--- 5
Klasa Szczeniąt 1

976 Yar Helen House ABIGEIL, wł. Budczenkow Wiktoria - nb

Klasa Pośrednia 2

977 D'Argento Vien B-PERFECT , wł. Budczenkow Wiktoria - nb

978 X'TRA DANGY Star of Elune - Klimek Ilona - dosk. 1, CWC

Klasa Otwarta 1

979 D'Argento Vien AVALON USS ARIZONA , wł.Owczarska Agata - Polska - nb

Klasa Championów 1

980 DRAKA Grey Passion, wł. Klimek Ilona - dosk. 1, CWC, NDS, BOS

Czytaj dalej...

CWC Włocławek 03.03.2019

VII Zimowa Wystawa Psów Rasowych Włocławek, 3 marca 2019r.

Sędzia: ADAM STASIAK

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---

Klasa Szczeniąt

759 - Northsoul JOHNNY B GOODE - wł. Marcin Kopczyński- wo, Najlepsze Szczenię w Rasie

Klasa Otwarta

760 CYRUS Camistar - wł. Dariusz Wielgosz - dosk.1/2, CWC, NDPwR, BOS

761 ULTRA’TEC FANTASY Star Of Elune - wł. Aneta Kałwak - dosk.II/2

---SUKI---

Klasa Pośrednia

762 Fenomena Team Primavera - wł. Marta Szczepanek - bdb 2

763 IT’S MY LIFE Just Weimaraner- wł. Justyna Majewska-Czerny, Anna Olszewska -

dosk 1, CWC

Klasa Championów

764 ZAIDEE OF Atria Cordis - wł. Kacper Buła - dosk.1, CWC, NDSwR, BOB, BOG 1, BIS Psów Myśliwskich 2

Czytaj dalej...

CACIB KATOWICE 9.02.2019

CACIB KATOWICE 09/02/19

 
Sędzia : JOSE JUAN VIDAL MONTERO (ESP)

Wyżeł weimarski długowłosy ,

Suki
Klasa championów
1758 BONA Crazy Forever - Dohnalek Milos - CWC, CACIB, BOB
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Szczeniąt 2
1759 MIKADO Weimaraners House , Śliwińska Zuzanna
1760 WOŁOSAŃ Biesy i Czady, wł. Adam Makowski - wo 1, NSzwR, BIS Puppy 2
 
Klasa Młodzieży 1
1761 CANON z Lasów Preczowskich , wł. Smrokowska Agnieszka - dosk. 1, Zw.Mł
 
Klasa Pośrednia 2
1762 DELUSION Gray Arrow , wł. Hadyńska Katarzyna -  dosk. 1, CWC, resCACIB
1763 Fenomena Team PONTIFEX MAXIMUS , wł. Chruślińska Anna - dosk. 2
 
Klasa Użytkowa 4
1764 Canis Fortuna Ważniak, Oczadły Mariola - dosk. 2
1765 DŻODŻO Grey Armagedon, wł. Małgorzata Leńczuk - dosk. 3
1766 Romani Royal Zeal toVictory, Zdráhalová Barbora - nb
1767 TRIO A-Awa, wł. Justyna Kozłecka - dosk. 1, CWC
 
Klasa Championów 2
1768 ASTON MARTIN Imperial Weimaraner - Manfred Wydra - dosk. 2
1769 CARACAS Camistar , wł. Marton Klaudia - dosk. 1, NDPwR, CACIB,BOS
 
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt 1
1770 ANAT Siyegi Hunter, wł. Leńczuk Małgorzata Andrzej Leńczuk- Polska - wb. 1, NMSZWR
 
Klasa Szczeniąt 2
1771 GOJA Silvery Passion, wł. Ewelina Żegleń - wo 1
1772 MATA Hari Weimaraners House, Potocka-Rojek Małgorzata
 
Klasa Młodzieży 8
1773 ALWAYS HAPPY Gray Arrow, wł. Bielak Barbara - dosk. 1, Zw.Mł, NJ
1774 CASSIOPEIA Imperial Weimaraner , wł Sylwia Mokry - dosk. 4
1775 D'Argento Vien B-LEGEND - Kowalewska Anna, Kowalewska Maja - dosk. 3
1776 D'Argento Vien FCI B-MON SALAI , wł. Biała Klaudia - dosk. 2
1777 FLORENCE Speeding Joy, wł. Sierpowski Tomasz
1778 HELLA z Lasów Preczowskich, wł. Aneta Kubica - bdb
1779 MIRACLE Artemis Canes , wł. Glowacki Bohdan - nb
1780 MONA z Zebrzydowic , wł. Dudzik-Talkowska Katarzyna - bdb
 
Klasa Pośrednia 4
1781 BEZA z Lasów Preczowskich, wł. Aneta Kubica - dosk. 4
1782 DESTINY Gray Arrow, wł. Hadyńska Katarzyna - dosk. 1, CWC
1783 ELEMENT OF IMAGINATION VOLCANO SPIRIT'S - Rosa Małgorzata, Waldemar - dosk. 3
1784 X'TRA DANGY Star of Elune , wł. Klimek Ilona - dosk. 2
 
Klasa Otwarta 1
1785 Cilka od Lesni Becvr, wł. Kovářová Alena
 
Klasa Użytkowa 1
1786 ZAIDEE OF Atria Cordis , wł. Buła Kacper -  CWC, res,CACIB, 
 
 
Klasa Championów 4
1787 DRAKA Grey Passion, wł. Klimek Ilona - dosk. 2
1788 Grey Classic's Oh I Like The Way You Lie,  wł. Ignatova Victoria - CWC, NDS, CACIB, BOB
1789 MASZA Szara Pasja, wł. Majewska Jolanta - dosk. 3
1790 SIGMA WEIMARANERS HOUSE, wł. Potocka-Rojek Małgorzata
Czytaj dalej...

CWC Nowy Dwór Mazowiecki 02.02.2019

XLII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Nowy Dwór Mazowiecki 02/02/19

51388213 2018418345117729 7667486852177199104 n

Sędzia: MARIA ZASADA

Wyżeł weimarski długowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
639 IZZI-PITER ORA ROTUNDO, wł. Magdalena Ciechomska-Barczak

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodszych Szczeniąt
640 Jeeger Szara Pasja, wł. Klaudia Witkowska - NMSZwR, BIS MINOR PUPPY I.
Klasa Championów
641 CARACAS Camistar, wł. Klaudia Marton – CWC, NDW, BOS
---SUKI---
Klasa Młodzieży
642 MIRACLE Artemis Canes, wł.Bohdan Głowacki- dosk. 1, Zw.Mł., NJ
Klasa Pośrednia
643 Fenomena Team PRIMAROSA, wł. Anna Musiał – nb
Klasa Otwarta
644 D’Argento Vien AVALON USS ARIZONA, wł. Agata Owczarska - nb
645 ISHTA Silver Friend, wł. Magdalena Sęk
646 FenomenaTeam RAZZLE DAZLE, wł. Anna Musiał - nb
647 XAVANA Atria Cordis, wł. Klaudia Posławska, Paweł Posławski - dosk. 1
Klasa Użytkowa
648 ZAIDEE OF Atria Cordis, wł. Kacper Buła – CWC, Najlepszy Pies Uzytkowy.
Klasa Championów
649 MASZA Szara Pasja, wł. Jolanta Majewska – CWC, NDS, BOB, BOG 2 Najpiękniejszy Pies Oddziału Legionowo 3
 
Czytaj dalej...

CWC Sosnowiec 26.01.2019

VIII Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych 26-01-19 Sosnowiec

Sędzia : Adam Stasiak

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Szczeniąt
868 WOŁOSAŃ Biesy i Czady, wł. Adam Makowski - w.o., Najlepsze Szczenię w rasie
 
Klasa Pośrednia
869 LUCKY LOSER Imperium Star, wł. Katarzyna Hadyńska - dosk. 1, CWC, BOS
 
Klasa Otwarta
870 BEATBOX Just Dance, wł. Dorota Siemaszko - dosk. 1, CWC?
871 BLUE PRINCE z Lasów Preczowskich, wł. Agnieszka Grabowska - dosk. 2
 
---SUKI---
Klasa Szczeniąt
872 BONA z Białobrzeskich Lasów, wł. Magda Bożkiewicz - nb
873 GOJA Silvery Passion, wł. Ewelina Żegleń - wo 1
 
Klasa Młodzieży
874 AFTER JOKE Gray Arrow, wł. Katrzyna Hadynska - dosk. 1, Zw.Mł, NJ, BOB, BOG II
875 D’Argento Vien B-DESIRE, wł. Piotr Kajdan - dosk. 3
876 CASSIOPEIA Imperial Weimaraner, wł. Sylwia Mokry- dosk. 4
877 HELLA z Lasów Preczowskich, wł. Aneta Kubica - dosk. 2
 
Klasa Pośrednia
878 BEZA z Lasów Preczowskich, wł. Aneta Kubica - dosk. 2
879 GANJA z Lasów Preczowskich, Ewa Pasek-Stafiej- bdb 3
880 Canis Fortuna IDA, wł. Sylwia Kowalska - dosk. 1, CWC?
 
Klasa Otwarta
881 D’Argento Vien AVALON USS ARIZONA, wł Agata Owczarska - dosk. 1 CWC, NDS
 
Czytaj dalej...

CACIB Lubin 19.01.2019

CACIB LUBIN 19/01/19

50523403 2581927701834279 5353932521241313280 n

Sędzia: PETR REHANEK CZ

Wyżeł weimarski długowłosy

Stawka:

PSY

Klasa szczeniąt:

1541 RELOADED Just Dance, wł. Wojciechowska Joanna Witold Wojciechowski- Polska - wo, NSzwR

SUKI

Klasa championów

1542 BONNA Cray Forever, wł. Dohnalek Milos - Czechy - CWC, NDS, CACIB, BOB

 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---

Klasa Młodzieży

1543 CANON z Lasów Preczowskich , wł. Smrokowska Agnieszka - dosk. 2

1544 PELFOLS KOONUNGA HILL After Ishtar , wł.Kalecińska Marta - Polska - dosk. 1, Zw.Mł

Klasa Pośrednia

1545 CAR z Lasów Preczowskich , wł. Jasińska Mirosława - dosk. 2

1546 DELUSION Gray Arrow , wł. Hadyńska Katarzyna - Polska - dosk. 1, CWC

Klasa Otwarta

1547 BEAT BOX Just Dance , wł. Siemaszko Dorota - dosk. 2

1548 CARACAS Camistar , wł. Marton Klaudia - dosk. 1, CWC, res.CACIB

1549 CYRUS Camistar, wł. Wielgosz Dariusz - Polska - dosk. 4

1550 LORD Konabes , wł. Sławomir Kulisch - Polska - dosk. 3

Klasa Użytkowa

1551 DŻODŻO Grey Armagedon, wł. Leńczuk Małgorzata - Polska - dosk. 1, CWC

Klasa Championów

1552 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis , wł. Ziemska Joanna - Polska - dosk. 1, CWC, NDP, CACIB, BOS

---SUKI---

Klasa Młodszych Szczeniąt

1553 ANAT Siyegi Hunter, wł. Leńczuk Małgorzata Andrzej Leńczuk- Polska - wo 1 , NMłSzwR

Klasa Szczeniąt

1554 BAYA-SKY z Białobrzeskich Lasów, wł.Klupś Mariusz - wo 2

1555 MATA HARI Weimaraners House, wł. Rojek Małgorzata - Polska - wo 1, NSzwR

Klasa Młodzieży

1556 D'Argento Vien FCI B-MON SALAI , wł. Biała Klaudia - Polska - dosk. 3

1557 DESTINY Gray Arrow , wł. Hadyńska Katarzyna - Polska - dosk. 1, ZwMł, NJ

1558 MIRACLE Artemis Canes , wł. Głowacki Bohdan - dosk. 2

Klasa Pośrednia

1559 ELEMENT OF IMAGINATION VOLCANO SPIRIT'S - Rosa Małgorzata, Waldemar - dosk. 1, CWC

1560 X'TRA DANGY Star of Elune - Klimek Ilona - dosk. 2

Klasa Otwarta

1561 Istha Silver Friend - Sęk Magdalena - dosk. 1, CWC

1562 LEIA Konabes, wł. Kulisch Sławomir - dosk. 3

1563 Morbida Grappa After Ishtar , wł. Wygocka Anna - dosk. 2

Klasa Użytkowa

1564 ZAIDEE OF Atria Cordis , wł. Buła Kacper - dosk. 1, CWC, CACIB, BOB

Klasa Championów

1565 DRAKA Grey Passion, wł. Klimek Ilona - Polska - dosk. 2

1566 SIGMA WEIMARANERS HOUSE , wł. Rojek Małgorzata - Polska - dosk. 1, CWC, res.CACIB

Czytaj dalej...

CWC Brodnica 13.01.2019

V Krajowa Wystawa Psów Rasowych Brodnica, 13.01.2019

Sędzia: Piotr Król (PL)

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---

Klasa Szczeniąt

Northsouth JOHNNY B GOODE, wł. Marcin Kpczyński - wo 1, NSZwR

Klasa Młodzieży

KORB Biesy i Czady, wł. Weronika Smolarek - dosk. 1, Zw. Mł

Klasa Otwarta

CYRUS Camistar, wł. Dariusz Wielgosz - dosk. 1, CWC

Klasa Użytkowa

WHEELS ON FIRE by Atria Cordis, wł. Magdalena Hoffmann - dosk. 1, CWC, BOB, BOG II

---SUKI---

Klasa Młodszych Szczeniąt

Yar Helen House ABIGEIL, wł. Wiktoria Budczenkow - wo, 1, NMSzwR, BIS BABY 3

Klasa Młodzieży

D’Argento Vien B-PERFECT - dosk.1, Zw.Mł, NJ

MIRACLE Artemis Canes, wł. Bohdan Głowacki - dosk. 2

Klasa Pośrednia

IT'S MY LIFE Just Weimaraner, wł. Anna Olszewska, Justyna Majewska-Czerny - dosk. 1, CWC, BOS

Klasa Otwarta

D’Argento Vien AVALON USS ARIZONA, wł. Agata Owczarska - dosk. 1, CWC

 

Czytaj dalej...

CWC GDAŃSK 06.01.2019

GDAŃSK IX Karnawałowa Zimowa Wystawa Psów Rasowych 06/01/19 CWC

Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---

Klasa Użytkowa

655 Dudi Grey Armagedon, wł. Skolmowska Magda - Polska - CWC, NDP, BOS

656 Wheels on Fire by Atria Cordis, wł. Hoffmann Magdalena - Polska nb

---SUKI---

Klasa Młodszych Szczeniąt

657 Yar Helen House ABIGEIL, wł. Budczenkow Wiktoria - Polska wo I, Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie

Klasa Szczeniąt

658 CUTE DIUNE Star Warriors, wł. Skulski Piotr - Polska - wo 1, NSzwR

Klasa Młodzieży

659 D'Argento Vien B-PERFECT , wł. Budczenkow Wiktoria - Polska dosk I/2, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, zakończyła Młodzieżowy Championat Polski

660 MIRACLE Artemis Canes , wł. Głowacki Bohdan - Polska dosk II/2

Klasa Pośrednia

661 IT'S MY LIFE Just Weimaraner , wł. Majewska-Czerny Justyna, Anna Olszewska- Polska - dosk 1, CWC

Klasa Otwarta

662 DAENERYS Szara Trufla, wł. Olszewska Anna - Polska - dosk 1, CWC, ukończyła Championat Polski

Klasa Użytkowa

663 ZAIDEE OF Atria Cordis , wł. Buła Kacper - Polska dosk I, CWC, NDSwR, Najlepszy Pies Użytkowy, Zwycięzca Rasy

Klasa Championów

664 BLUE DENIM Alive Silver , wł. Kubas-Fałczyk Anna - Polska

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS