CWC Zakrzów - Racibórz 12.06.2021

28 Krajowa Wystawa Psów Rasowych, Zakrzów 12 czerwiec 2021 r.

RING 4: Sędzia – Małgorzata Wąsacz - Rosa

Wyżeł weimarski krótkowłosy, - Weimaraner kurzhaarig

PSY - RÜDEN
Klasa młodzieży - 1
501 Grey Velvet Weim DESIDERIUS, wł. Katarzyna Dudzik-Talkowska - Zw.Mł, NJ
 
Klasa championów - 1
502 WOŁOSAŃ Biesy i Czady - Adam Makowski - CWC, NDP, BOS
 
SUKI - HÜNDINNEN
Klasa młodzieży - 3
503 BESSI NANA Siyegi Hunter, wł. Sara Koksanowicz - dosk. 2
504 Northsouth Don't stop me now in LA, wł. Dominika Malaga - dosk. 1, Zw.Mł.
505 RUBY IN PARADISE BY Atria Cordis, wł. Andrzej Solga, Grażyna Spałek - dosk. 3
 
Klasa pośrednia - 2
506 Nirvana Alive Silver, wł. Magdalena Sekular - Łuczak - CWC, BOB, BOG2
507 GHOSTWIND STRICTLY FOR FUN, wł. Adam Makowski - dosk. 2
Czytaj dalej...

CWC Manowo 6.06.2021

55. Krajowa Wystawa Psów Rasowych Manowo, 5-6.06.2021

FCI 99 - WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY FCI 99 - WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY (Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired) 

Niedziela/Sunday / Ring: 4 /
Godzina/Time: 11.45 /
Sędzia/Judge: Aleksandra Zukal (PL)
 
Psy - Males
Klasa młodzieży / Junior Class
550 BUMBLEBEE Speeding Joy (FCI), wł. Henryk Richert
 
Klasa otwarta / Open Class
551 DROGO Szara Trufla, wł. Anita Paszki - dosk. 1, CWC, NDPwR, BOS, zakończony CH.PL
552 HENDRIX A-Awa Weims, wł. Jerzy Szewczyk - lok. 3
553 MATT Weimaraners House (FCI), wł. Natalia Bednarska - lok. 2
 
Suki - Females
Klasa młodzieży / Junior Class
554 Born To Be Prime LILOO, wł. Wiktoria Budczenkow - dosk. 1, Zw.Mł, NJ
555 FREYA It`s Ok To Be Grey (FCI), wł. Natalia Bednarska
556 TELIMENA Psi Folwark, wł. Dorota Hoffmann Warzocha - dosk. 2
 
Klasa pośrednia / Intermediate Class
557 KAMELIA Psi Folwark, wł. Natalia Otręba - dosk. 1, CWC
 
Klasa otwarta / Open Class
558 Yar Helen House ABIGEIL, wł. Wiktoria Budczenkow - dosk. 1, CWC, BOB, BOG 2
 
Klasa championów / Champion Class
559 FILOMENA Psi Folwark (FCI), wł. Natalia Otręba - dosk, 1, CWC, zakończony CH.PL.
Czytaj dalej...

CWC Wieliczka 05.06.2021

I KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH Wieliczka, 5-6.06.2021

FCI 99 - WYŻEŁ WEIMARSKI DŁUGOWŁOSY (Weimaraner langhaarig / Weimaraner Long-haired)

Sobota/Saturday / Ring: 7 / Godzina/Time: 11.15 /

Sędzia/Judge: Ina Małecka (PL)

Suki - Females

Klasa pośrednia / Intermediate Class

1020 DAKOTA Crazy Forever, wł. Tomasz Korta

 

FCI 99 - WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY (Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired)

Psy - Males

Klasa młodzieży / Junior Class

1021 Grey Velvet Weim DESIDERIUS, wł. Katarzyna Dudzik-Talkowska

1022 Potter Szara Pasja, wł. Patrycja Maleszyk

1023 SOFFIO D 'AMORE MASTER CHAOS, Klaudia Witkowska

 

Klasa pośrednia / Intermediate Class

1024 Immortal Falcor Joy Spirit, wł. Zyta Zborowska, Klaudia Worek

 

Klasa otwarta / Open Class

1025 SUNSHINE REGGAE BY Atria Cordis (FCI), wł. Joanna Ziemska

 

Klasa championów / Champion Class

1026 WOŁOSAŃ Biesy i Czady, wł. Adam Makowski

 

Suki - Females

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class

1027 ZELENA MON SALAI, wł. Małgorzata Walczyszewska

 

Klasa młodzieży / Junior Class

1028 Casja Canis Beatum, wł. Marzena Osmelak

1029 Northsouth Don't stop me now in LA, wł. Dominika Malaga

1030 RUBY IN PARADISE BY Atria Cordis, wł. Andrzej Solga, Grażyna Spałek

 

Klasa pośrednia / Intermediate Class

1031 GHOSTWIND STRICTLY FOR FUN, wł. Adam Makowski

1032 MERY LU Loyal Point (FCI), wł. Sławomir Kurowski, Beata Kurowska

 

Klasa otwarta / Open Class

1033 D'Argento Vien CIN&CIN, wł. Agata Owczarska

1034 Eluna Dotyk Południa, wł. Dominika Malaga

 

Klasa użytkowa / Working Class

1035 ANAT Siyegi Hunter (FCI), wł. Małgorzata Leńczuk, Andrzej Leńczuk

 

Klasa championów / Champion Class

1036 D'Argento Vien (FCI) AVALON USS ARIZONA, wł. Agata Owczarska

 

Klasa weteranów / Veteran Class

1037 FANTASIA SAPORE Atria Cordis, wł. Agata Owczarska

Czytaj dalej...

CACIB Leszno 29-30.05.2021

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych PRESTIGE (CACIB)29-30.05.2021 Leszno

 
Sędzia: Petr Rehanek
Adres wystawy: Centralna Szkoła Szybowcowa ul. Szybowników 28, 64-100 Leszno
Dzień: 29.05.2021
 

FCI 99 - WYŻEŁ WEIMARSKI DŁUGOWŁOSY

 
Sędzia: Petr Rehanek (CZ)
Suki - Females
2168 Bonna Crazy Forever, wł. Milos Dohnalek
 

FCI99 - WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY

 
Sędzia: Petr Rehanek (CZ)
Psy - Males
Klasa młodszych szczeniąt
2169 ZEN Mon Salai, wł. Laura Butkiewicz - wo 1
 
Klasa młodzieży
2170 BUMBLEBEE Speeding Joy, wł. Henryk Richert
2171 FEEL THE RUSH It's OK to be Grey, wł. Ilona Klimek - dosk. 4
2172 Potter Szara Pasja, wł. Patrycja Maleszyk
2173 PRIMO LOYAL-POINT (FCI), wł. Edyta Kompert-Konieczna
2174 SOFFIO D 'MORE MASTER CHAOS, wł. Klaudia Witkowska - dosk. 2
 
klasa otwarta
2175 ARES Silvery Passion, wł. Anka Barysiewicz - dosk. 2
2176 HENDRIX A-Awa Weims, wł. Jerzy Szewczyk
2177 SUNSHINE REGGAE BY Atria Cordis (FCI), wł. Joanna Ziemska - dosk 1, resCACIB, ukończył Ch Pl
 
klasa użytkowa
2178 Eragon Silvery Passion, wł. Marika Drogla - dosk. 1, CWC
 
kl. championów
2179 CAR z Lasów Preczowskich, wł. Mirosława Jasińska - dosk. 2
2180 Zaidee Line Paparazzi, wł. Kacper Buła - CWC, CACIB, BOB, BOG2
 
Suki - Females
Klasa młodszych szczeniąt
2181 Zefira Mon Salai, wł. Monika Rehm - wo1, NMSzwR
 
Klasa młodzieży
2182 BOOGIE A-Awa Weims, wł. Ewelina Przysiecka, Krystian Przysiecki - dosk. 4
2183 Casja Canis Beatum, wł. Marzena Osmelak - dosk. 3
2184 CHLOE Deep Grey, wł. Joanna Maciejewska
2185 Northsouth Don’t stop me now in LA, wł. Dominika Malaga - Zw.Mł, NJ
2186 OLESYA Duma Kazana, wł. Mariusz Klupś
2187 PADME Szara Pasja (FCI), wł. Katarzyna Mołtawska-Świątek
2188 Ruby Lips by Atria Cordis, wł. Dorota Mikus-Koralewska, Agata Owczarska - dosk. 2
2189 TELIMENA Psi Folwark, wł. Dorota Hoffmann Warzocha
 
Klasa pośrednia
2190 KAMELIA Psi Folwark, wł. Natalia Weronika Otreba - dosk. 2
2191 MERY LU Loyal Point (FCI), wł. Sławomir Kurowski, Beata Kurowska - dosk, 1
 
klasa otwarta
2192 D'Argento Vien DIRTY NIGHT IN HAVANA, wł. Agata Owczarska, Elżbieta Słowińska
2193 FILOMENA Psi Folwark (FCI), wł. Natalia Weronika Otreba - dosk. 1, CWC
2194 PESQUERA CRIANZA After Ishtar, wł. Violetta Wein
 
Klasa championów / Champion Class
2195 Bromhund Hide N Seek, wł. Dorota Mikus-Koralewska, Kacper Buła - dosk. 1, CWC, CACIB , BOS
 
klasa weteranów
2196 FANTASTA SAPORE Atria Cordis, wł. Agata Owczarska - dosk. 1 , resBEST IN SHOW VETERAN
Czytaj dalej...

PP OHZ Żmigród 17.04.2021

Testy Hodowlane - Próby Pracy Wyżłów w dniu 17.04.2021r.

Organizator: Komisja Kynologiczna wraz z Zarządem Okręgowym PZŁ we Wrocławiu

Komisja sędziowska:

Marzena Błońska
Piotr Błoński
Krzysztof Korybski
Zbigniew Mrugała
Ryszard Nowicki
Wyniki wyżłów weimarskich
PESQUERA CRIANZA After Ishtar  - dyplom I stopnia 100/100
NorthSouth Don't Stop Me Now in LA  - dyplom I stopnia 92/100
FOREVER IN MY HEART It's OK to be Grey  - dyplom I stopnia 87/100
FEEL THE RUSH It's OK to be Grey - dyplom I stopnia, 86/100
ARES Silvery Passion  - dyplom I stopnia 86/100   
Czytaj dalej...

Test hodowlany Czerniejewo 2020

Test hodowlany (próby polowe) dla wyżłów, Czerniejewo ZO PZŁ Poznań 11.10.2020

Sędziowie:

Sędzia główny Jolanta Brabletz - pole
Andrzej Brabletz  - woda
Henryk Nawrot - pole

WYNIKI

lok. 3/15 Bromhund HIDE N SEEK - I / 95

lok. 4/15 D'Argento Vien DIRTY NIGHT IN HAVANA - I / 91

lok. 6/15 Zaidee Line PAPARAZZI - III / 90

lok. 7/15 SUNSHINE REGGAE BY  Atria Cordis - III / 90

lok. 8/15 BORN TO RUN Argentum Venandi - III / 76

 

bez lokaty
FERGIE Speeding Joy - III / 69

FOTORELACJA

 

Czytaj dalej...

CWC Golub-Dobrzyń 15-16.08.2020

53. Toruńska Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC) Golub-Dobrzyń, 15-16.08.2020
 
Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)
Dzień: 16.08.2020 (niedziela/Sunday)
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Suki - Females
Klasa Młodszych Szczeniąt
862 BEL A-Awa Weims - Krystian Przysiecki, Ewelina Przysiecka wo 3
863 Northsouth Don’t stop me now in LA- Dominika Malaga wo 1, NMłSzwR, BIS Młodszych Szczeniąt
864 PADME Szara Pasja - Katarzyna Motławska- Świątek wo 2
Klasa Młodzieży
865 ABI Gray Silver- Psy z Pasją - Ewelina Przysiecka dosk 4
866 BORN TO RUN Argentum Venandi- Żaneta Tomczyk dosk. 3
867 D'Argento Vien Dirty Night In Havana - Agata Owczarska dosk. 1, Zw. Mł
868 KAMELIA Psi Folwark- Natalia Otręba dosk. 2
Klasa Pośrednia
869 Bromhund Hide N Seek- Dorota Mikus-Koralewska dosk. 1 CWC
870 FILOMENA Psi Folwark- Natalia Otręba dosk. 2
Klasa Otwarta
871 D'Argento Vien Cinnamon Dust - Agata Owczarska dosk. 1, CWC
Klasa Championów
872 D'Argento Vien Avalon Uss Arizona - Agata Owczarska dosk 1, CWC, NDSwR, BOB
873 MASZA Szara Pasja - Jolanta Majewska dosk. 2
 
Psy- Males
Klasa Szczeniąt
855 Zaidee Line Paparazzi- Kacper Buła NMłszwR, BIS Szczeniąt
Klasa Młodzieży
856 ABIS Gray Silver - Psy z Pasją - Ewelina Przysiecka nb
857 V.ASTON Szara Pasja - Jolanta Majewska - dosk. 1, NJ, ZwMł, BOB Junior
Klasa Pośrednia
858 HENDRIX A-Awa Weims- Jerzy Szewczyk dosk. 2
859 SUNSHINE REGGAE BY Atria Cordis- Dorota Mikus-Koralewska, Joanna Ziemska dosk. 1 CWC
Klasa Otwarta
860 FAUST Psi Folwark- Małgorzata Kułak, Patryk Jatczak dosk. 1, CWC, NDPwR, BOS
861 MATT Weimaraners House - Natalia Bednarska dosk 2
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS