CWC Będzin 29.07.2017

XII Letnia Krajowa Wystawa Psów Rasowych - 29.07.17

Sędzia: Adam Stasiak (PL)

FCI 99 - Wyżeł weimarski krótkowłosy

Suki
Klasa championów
503. ZARA Weimaraners House Ch.PL, Mł.Ch.PL, Ch.ME, srebrne, ogon niecięty, uszy niecięte, 18.04.2015, 1880/XLIX/15, PKR.VII-15107 (Filippe Atria Cordis-Proxima Weimaraners House), hod. Małgorzata Potocka-Rojek, wł. Żaneta Tomczyk
Czytaj dalej...

CACIB Konopiska/ o. Częstochowa 22.07.2017

III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - 22.07.17

Sędzia: Andrzej Brabletz (PL)
 

Wyżeł weimarski długowłosy 12:45

---PSY---
Klasa Championów
1599 Jetro Silver od Gallasu - Hartmann Giannina Maria, Prague 1
 
---SUKI---
Klasa Pośrednia
1600 Betlehem de Boheme z Ramašky - Hartmann Giannina Maria, Prague 1
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy 12:50

---PSY---
Klasa Młodszych Szczeniąt
1601 Slavinja MYSTIC JERUSALEM - Hartmann Giannina Maria, Prague 1
 
Klasa Młodzieży
1602 ASTON MARTIN Imperial Weimaraner - Wydra Manfred,Rybnik - dosk.1, ZwMł, nowy Mł. Champion PL
 
Klasa Pośrednia
1603 FORTE A-Awa - Kazirodek Anita, Radom
 
Klasa Otwarta
1604 Arniee of Silesian Weim - Scasny Libor,Trinec - dosk.3
1605 HOMER SKY BLUE Grey Fields - Mucha Alina, Warszawa - dosk.2
1606 OSEE OSCAR GREY Camaxtli -Hulanicki Marcin, Wrocław - dosk.1, CWC, nowy Champion PL
 
Klasa Użytkowa
1607 Canis Fortuna WAŻNIAK - Oczadły Mariola, Rybnik - dosk.2
1608 ULVER A-Awa - Walczak Andrzej , Sątopy - dosk.1, CWC, res.CACIB
 
Klasa Championów
1609 LOKI Atria Cordis - Sławiński Tomasz Marta Szymańska, Kalisz - dosk.1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
 
---SUKI---
Klasa Szczeniąt
1610 AGNES Ventus Grey - Kielar-Gryś Marta, Chechło II
 
Klasa Młodzieży
1611 HEIDI Artemis Canes - Głowacki Bohdan, Gąsocin
1612 ISTHA Silver Friend - Sęk Magdalena, Łódz - dosk.2
1613 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir, Bydgoszcz
1614 UT SUPRA A-Awa - Walczak Andrzej,Sątopy -dosk.1, ZwMł, NJ, BIS Junior 3, nowy Mł. Champion PL
1615 X FACTOR Atria Cordis - Szopa Joanna, Środa Śląska - nb
 
Klasa Pośrednia
1616 IGA Silver Friend - Piątkowski Damian, Bytów - dosk.1, CWC
 
 
Klasa Użytkowa
1617 BONA Imperial Weimaraner - Mokry Sylwia, Żory - dosk.1, CWC, CACIB,NDSwR, BOS, BIS Psów Użytkowych 3
 
Klasa Championów
1618 ZARA Weimaraners House - Tomczyk Żaneta, Myszków - dosk.1, CWC, res.CACIB
Czytaj dalej...

CWC Piotrków Trybunalski/o. Łódź 16.07.2017

Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich oraz 2 grupy FCI- 16.07.17

Sędzia: Jadwiga Niciewicz (PL)
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy:

---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
245 AGNES Ventus Grey - Kielar-Gryś Marta - wo1, NMSzwR
 
Klasa Szczeniąt
246 VAIANA TRUE TREASURE Star of Elune - Solga Andrzej, Spałek Grażyna - wo.1 , NSzwR, BIS Szczeniąt
 
 
Klasa Młodzieży
247 d'Argento Vien AVALON USS ARIZONA - Owczarska Agata - dosk. 2
248 MASZA Szara Pasja - Majewska Jolanta - dosk.1, ZwMł, NJ
 
Klasa Pośrednia
249 ISTHA Silver Friend - Magdalena Sęk - dosk. 1, CWC
 
Klasa Użytkowa
250 HEART BREAKER Alive Silver - Hoffmann Magdalena - dosk. 1, CWC, BIS4 Użytków
 
Klasa Championów
251 FANTASIA SAPORE Atria Cordis - Owczarska Agata - dosk.1, CWC, NDSwR, BOB, BOG
Czytaj dalej...

CWC Gdynia 16.07.2017

XXII Krajowa Wystawa Psów Rasowych - 16.07.17

Sędzia: Leszek Siejkowski (PL) , ring 9

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Szczeniąt
424 DUDI Grey Armagedon - Woźniak Dawid Magda Skolmowska- Gdynia - wo
 
Klasa Młodzieży
425 CLAUDE HOMAR Nova Espera - Kierczyńska Agnieszka - Nakło Nad Notecią - dosk 1, ZwMł, zakończony Mł. Championat PL
 
Klasa Otwarta
426 ATOS z Lisiego Wzgórza - Frankiewicz Mikołaj Marianna Frankiewicz- Gdynia - *
427 HOMER SKY BLUE Grey Fields - Mucha Alina - Warszawa - dosk. 1, CWC, BOB
 
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
428 Camelot's Grey Classic Private Dancer - Lenaerts Edwin - Heist Op Den Berg - wo1, NMSzwR, BIS Młodszych Szczeniąt
 
 
Klasa Szczeniąt
429 DAENERYS Szara Trufla - Olszewska Anna - Juszkowo - wo.1, NSzwR
 
Klasa Młodzieży
430 HEIDI Artemis Canes - Glowacki Bohdan - Gąsocin - dosk. 2
431 YERATELLE OF Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - Góra Kalwaria - dosk. 1, NJ, BOS, skończyła MłCHPL
 
*426 opisany ale nie był oceniony bo zbyt agresywny
Czytaj dalej...

CACIB Warszawa-Stara Miłosna 08.07.2017

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych -Nominacja na Crufts 2018 - 08.07.17

FOTORELACJA OSKARA

 DSC7294

Sędzia: Catrinel Pauna (ROM) , ring 16

Wyżeł weimarski krótkowłosy 13:10

---PSY---
Klasa Młodzieży
1769 BLUESKAY z Lasów Preczowskich - Witkowska Klaudia - Ząbki - dosk.1, ZwMł
1770 MIRON-MACHO Szara Pasja- Gurgul Grzegorz - Grodzisk Mazowiecki
 
 
Klasa Otwarta
1771 HOMER SKY BLUE Grey Fields- Mucha Alina - Warszawa - dosk.1, CWC, CACIB, NDPwR, BOS
1772 OZYS Weimaraners House- Treichel Anna - Czarże - dosk.2
1773 ZIP LOVE Atria Cordis- Warchoł Sławomir - Brześce - dosk.3
 
Klasa Użytkowa
1774 ULVER A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy - nb
 
 
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
1775 AGNES Ventus Grey - Kielar-Gryś Marta - Chechło II - wo 1, NMSzwR
 
 
Klasa Szczeniąt
1776 BALINESE Just Dance - Nowodworska Patrycja - Choroszcz,
 
Klasa Młodzieży
1777 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska - dosk.2
1778 Fenomena Team SANTERIA NOVIA - Zielińska Agnieszka - Kowal - nb
1779 HEIDI Artemis Canes - Glowacki Bohdan - Gąsocin - dosk.
1780 ISHTA Silver Friend - Sęk Magdalena - Łódz - dosk.4
1781 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz
1782 MASZA Szara Pasja - Majewska Jolanta - Warszawa - dosk.3
1783 ORDONKA A-Awa -Walczak Andrzej - Sątopy - nb
1784 SAFI Weimaraners House - Skrzypczyk Lucyna - Ułęż
1785 SIGMA Weimaraners House - Rojek Małgorzata - Puławy - dosk.1, ZwMł, NJ, BOB, BOG 3, BIS Junior 4, zakończony Młodzieżowy Championat PL
 
 
Klasa Pośrednia
1786 FRAZA SEMPRE A-Awa - Kopicki Rafał
1787 IGA Silver Friend - Piątkowski Damian - Bytów - dosk. 1, CWC, CACIB, NDSwR
 
Klasa Otwarta
1788 OXANA Silver Friend -Bukała Aleksandra - Warszawa - nb
1789 UT SUPRA A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy - nb
 
 
Klasa Użytkowa
1790 HEART BREAKER Alive Silver-Hoffmann Magdalena-Osiek Nad Wisłą - dosk.1, CWC, res.CACIB, BIS Psów Użytkowych
 
 
Klasa Weteranów
1791 JEZABEL Grey Fellow - Chowaniec Elżbieta - Kraków - dosk.1, NW
1792 „LIZA” SZARA DŻAGA z Wiatrem Gna - Jarzębska Katarzyna - Warszawa - dosk.2
 

Wyżeł weimarski długowłosy 14:25

---PSY---
Klasa pośrednia
1767 Slavinja PERUN - Błauciak Ewa - Warszawa
 
---SUKI---
Klasa Championów
1768 HERTA from Field And Forest- Mieliauskaite Diana - Vilnius
Czytaj dalej...

CWC Wisła/ o. Bielsko 02.07.2017

44 BESKIDZKA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - 02.07.2017

Sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL ) , ring 9, 13:10
19601038 891784074307292 5994695448731713583 n
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---SUKI---
Klasa Użytkowa
454 BONA Imperial Weimaraner - Mokry Sylwia - dosk.1, CWC, NDSwR, BOB, BOG 3, BIS Psów Użytkowych
455 CARRIE FAITHFUL LOVE Silvespoir - Klein Vaclav - dosk.2
 
Klasa Championów
456 CYGA z Zebrzydowic - Gocyla Michał - dosk.1, CWC
Czytaj dalej...

CWC Szczytno/o. Olsztyn 02.07.2017

XLIV Warmińsko-Mazurska Wystawa Psów Rasowych - 02.07.2017

Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)
19667878 1434899396589792 1843264217894111513 o

Wyżeł weimarski długowłosy

---PSY---
Klasa Pośrednia
529 Slavinja PERUN - Błauciak Ewa - dosk.1, CWC, NDPwR, BOB
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
530 Jotva Rock Me - Sokaityte Vilte Vaiva Grigaitiene- Vilnius - Zw.Mł, BOS
Klasa Pośrednia
531 FORTE A-Awa - Kazirodek Anita - Radom - dosk. 1, CWC
Klasa Otwarta
532 HOMER SKY BLUE Grey Fields - Mucha Alina - Warszawa - dosk. CWC
 
---SUKI---
Klasa Młodzieży
533 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska, - dosk. 1/3, Zw.Mł, NJ, BOB, BIS Junior 2, BOG 1
534 HEIDI Artemis Canes - Glowacki Bohdan - Gąsocin - nb
535 MASZA Szara Pasja - Majewska Jolanta - Warszawa - dosk. 3
536 YERATELLE OF Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - Góra Kalwaria - dosk. 2
Klasa Otwarta
537 JOY Good Dog Poland - Grodzicka Eliza - Białystok - dosk. CWC , NDSwR
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS