141 WESTMINSTER KENNEL CLUB SHOW 2017

141 WESTMINSTER KENNEL CLUB SHOW 2017

Wyżeł weimarski krótkowłosy
Wtorek, 14.02.2017, godz. 14:45 czasu nowojorskiego + 6 godzin różnicy

SĘDZIA Dr. Herman (http://www.westminsterkennelclub.org/media-center/steven-herman/)

Plan sędziowania na ringu 7 - http://www.westminsterkennelclub.org/breed-judging/ring-7-tuesday/?_branch_match_id=358540713135619673

LIVE STREAMING http://www.westminsterkennelclub.org/live-stream/

Czytaj dalej...

CWC Brodnica / o. Toruń 04.02.2017

III Krajowa Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC) - Brodnica 04.02.17

Sędzia: Aleksandra Zukal (PL)
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
581 ZOYER Camistar - Kopczynski Marcin - Grudziądz - nb
 
---SUKI---
Klasa Szczeniąt
582 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska - wo 2
583 D'Argento Vien AVALON USS ARIZONA - Owczarska Agata - Łódź - wo 1, NSzwR
584 Fenomena Team SERAFINA - Jankowski Jan - Warszawa - nb
585 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz - wo 3
 
Klasa Użytkowa
586 HEART BREAKER Alive Silver - Hoffmann Magdalena - Osiek Nad Wisłą - dosk. 1, CWC
 
Klasa Championów
587 Fenomena Team UNA CLEO - Figas-Bobala Anna - Brodnica - dosk. 1, CWC, BOB, BOG IV

 

Czytaj dalej...

CWC Będzin 29.01.2017

VI Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych - ExpoSilesia-DogShow (CWC)

Sędzia: Elena Yerusalimsky (RUS) , ring 15

 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodszych Szczeniąt
1026 BLUEPRINCE z Lasów Preczowskich - Grabowska Agnieszka - wo 1
 
Klasa Szczeniąt
1027 ASTON MARTIN Imperial Weimaraner - Wydra Manfred - wo 2
1028 AUSTIN Imperial Weimaraner - Korepta Leszek - wo 1
1029 Fenomena Team SOMA - Płoskonka Jarosław , Joanna Malczyk - nb
 
Klasa Młodzieży
1030 Canis Fortuna FALCON - Palarczyk Daniel - bdb
 
Klasa Otwarta
1031 OSEE OSCAR GREY Camaxtli - Hulanicki Marcin - nb
1032 SILVER SKY OF LOVE Grey Team Szara Wiara - Stachura Joanna - dosk.1, CWC
 
Klasa Użytkowa
1033 WAŻNIAK Canis Fortuna - Oczadły Mariola -dosk.1, CWC, BIS IV psów użytkowych
 
Klasa Championów
1034 Ghostwind THE LION PRIDE - Paterka Ewa, Shirgley Sue -dosk.1 CWC, NDPwR, BOS
 
---SUKI--- 
Klasa Młodszych Szczeniąt
1035 HEIDI Artemis Canes - Głowacki Bohdan - wo 1, NMSzwR
 
Klasa Szczeniąt
1036 ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner - Mokry Sylwia - wo 1, NSzwR
 
Klasa Młodzieży
1037 EMI Silvery Passion- Zagórski Mariusz - dosk.2
1038 SIGMA Weimaraners House - Potocka-Rojek Małgorzata - dosk.1
 
Klasa Pośrednia
1039 LADY HECA Never Ending Weimaraner - Załęski Grzegorz
1040 ZARA Werimaraners House - Motyl Żaneta
 
Klasa Otwarta
1041 Weimaranus SUNRISE OVER LOVE - Stachura Joanna - dosk.1, CWC, NDSwR,BOB, BOG
Czytaj dalej...

CWC Lubin 22.01.2017

XV Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych – National Dog Show (CAC) Lubin, 22.01.2017

FOTORELACJA

Sędzia:     Krystyna Opara (PL)
Wyżeł weimarski długowłosy - 10:45

---PSY---
Klasa Użykowa
717 Jetro Silver od Gallasu - Hartmann Giannina Maria - Praga, Czechy
---SUKI---
Klasa Młodzieży
718 Bettlehem De Boheme z Ramasky - Hartmann Giannina Maria - Praga, Czechy
719 Slavinja PINK POKERFACE - Wojciechowska Joanna Witold Wojciechowski- Kotla, Polska - Zwycięzca Młodzieży, NJ, BOB
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy - 10:55

---PSY---
Klasa Szczeniąt
720 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis - Ziemska Joanna - Luboń, Polska - wo.1
Klasa Otwarta
721 OSEE OSCAR GREY Camaxtli - Hulanicki Marcin Wrocław- dosk.1, CWC, NDPwR, BOS
Klasa Użytkowa
722 WOLFRAM Szara Sfora - Biernacka Izabela Marek Biernacki- Poznań, - dosk.1, CWC, zakończył Championat PL
 
---SUKI---
Klasa Szczeniąt
723 D'Argento Vien AVALON USS ARIZONA - Owczarska Agata - Łódź, Polska - wo, spóźnienie
724 JOKE Imperium Star - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska - wo2
725 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz, Polska - wo4
726 ORDONKA A-awa - Walczak Andrzej - Sątopy, Polska - wo.1, NSzwR
727 XFACTOR OF Atria Cordis - Szopa Joanna - Środa Śląska, Polska - wo3
 
Klasa Młodzieży
728 IGA Silver Friend - Piątkowski Damian - Bytów, Polska - dosk.2
729 UT SUPRA A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy - dosk.1, ZwMł, NJ, BIS Junior 4
 
Klasa Pośrednia
730 Diana Prodomasua Praga - Nemeckova Jana - Maslovice, Czechy - dosk. 2
731 FALSA MUSICA A-Awa - Piaskowski Michał Monika Procka-Piaskowska- Wałbrzych - dosk.1, CWC
 
Klasa Championów
732 FANTASIA SAPORE Atria Cordis-Owczarska Agata-Łódź - dosk.1, CWC, NDSwR, BOB, BOG
733 OLIVIA Silver Friend - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska - dosk.2

Czytaj dalej...

CWC Gdańsk 08.01.2017

VII Karnawałowa Zimowa Wystawa Psów Rasowych - Gdańsk - 08.01.2017

Miejsce wystawy: Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk

Sędzia: VIOLETTA RACHWALSKA (PL)

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---

Klasa Młodzieży

627 ZOYER Camistar - dosk, ZwMł, NJ, BOS

Klasa Championów
628 ZAYON Atria Cordis - nb
 
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
629 YERATELLE OF Atria Cordis - nb
 
Klasa Szczeniąt
630 Fenomena Team SERAFINA - wo2
631 JOKE Imperium Star - wo1, Najlepsze Szczenię w Rasie
 
Klasa Championów
632 OLIVIA Silver Friend - dosk.1, CWC, NDSwR, BOB
Czytaj dalej...

AKC National Championship 2016

AKC National Championship 18.12.2016

NationalChampionshipLogo 2016WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY

Sedzia Mrs. Sheila DiNardo

Best of Breed
GCHP CH Graysong N Silhouette's Heyjude

Best of Opposite Sex
GCHB CH Midwest Dream Streetcar Named Desire

Select Dog
CH Silhouette's Spellbound

Select Bitch
GCHP CH Doc's Greyborn North Star Of Acadia

Best of Winners
Driftwood's It's 5 O'Clock Somewhere At Silhouette

Winners Dog
Driftwood's It's 5 O'Clock Somewhere At Silhouette

Winners Bitch
Silvastorm Gossip Girl At Silhouette

1st Award of Excellence
GCH CH Colsidex Seabreeze Making History

2nd Award of Excellence
GCHB CH Poet N Arokats Pretzels For Breakfast NA NAJ NAP NJP NF CGC

3rd Award of Excellence
GCHS CH Starwood's Reinhard V Dietz CGC

4th Award of Excellence
GCH CH Calvary N Tripawd's Glass Slipper CGC

5th Award of Excellence
GCHB CH Pendar"S Cool Kid V Brymar

WYNIKI https://www.apps.akc.org//classic/nationalchampionship/show/index.cfm?section=breed_results&text_event_number=2016277101&breed_selection=WEIM&ax=get_breed_data&ct=30&layoutType=frameless

 

Czytaj dalej...

CACIB Lublin - 10.12.2016

I MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH

Sędzia: Patsy Hollings (GB), ring 2

Wyżeł weimarski długowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
1594 Slavinja PERUN - Błauciak Ewa - Warszawa
 
Klasa Otwarta
1595 Mystic Flandres Urbanou - Pecqueux-Denis Stephan - Sainte - Marthe, Francja
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
1596 ZEN Fili Artemisias - Barylski Jorg - Białystok - nb
 
 
Klasa Pośrednia
1597 OZYS Werimaraners House - Treichel Anna - Czarże
1598 ZABRID Biesy i Czady - Stryczek Wilhelm - Rzeszów - bdb 1
 
 
Klasa Otwarta
1599 OSCAR Silver Friend - Maranda Małgorzata - Łódź - nb
1600 ZIP LOVE Atria Cordis - Warchoł Sławomir - Brześce, - bdb
 
Klasa Championów
1601 DEER HUNTER Carski Trakt - Morawski Jacek - Lublin - bdb 3
1602 Doc N' Camelot's Heaven Can Wait -Lenaerts Edwin,Tonie Finch,Linda Van Der Sichel-Belgia - dosk.1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG, BIS
1603 LOKI Atria Cordis - Sławiński Tomasz Marta Szymańska, Kalisz - dosk.2
 
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
1604 D'Argento Vien AVALON USS ARIZONA - Owczarska Agata - Łódź - wo.1, NMSzwR
1605 FREYA Joy Spirit - Zborowska Zyta, Klaudia Worek- Dębica - wo.2
1606 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz - ob. 3
 
Klasa Szczeniąt
1607 SIGMA Weimaraners House - Rojek Małgorzata - Puławy - wo.1 , NSzwR
 
 
Klasa Młodzieży
1608 JOY Good Dog Poland - Grodzicka Eliza - Białystok - bdb
 
Klasa Pośrednia
1609 Lieselotte von Walhalla - Jorg Barylski - nb
1610 LITTLE PRINCESS LULU Never Ending Weimaraner - Załęcka-Najman Aleksandra - Częstochowa - dosk.1, CWC, res. CACIB
1611 ZARIKA Biesy i Czady - Kowenzowski Michał - Sanok - dosk.2
 
Klasa Otwarta
1612 Fenomena Team URD CHAJA - Zatorska Anna - Izabelin - dosk.1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
1613 LADY HECA Never Ending Weimeraner - Załęski Grzegorz - Gorlice - bdb 2

Klasa Użytkowa
1614 Grey Classic's Lil' Sugar - Lenaerts Edwin Manuela Nasturzi- Belgia - dosk.1, CWC
 
Klasa Championów
1615 ARTA Silver Shooters - Luty Katarzyna - Lublin - dosk. 1
1616 Fenomena Team WAGABUNDA - Musiał Anna - Kampinos - nb
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS