CACIB Kołobrzeg/ o. Koszalin 24.06.2017

I Nadmorska Międzynarodowa Wystawa Psów w Kołobrzegu - 24.06.2017

Sędzia: Livija Zizevske (LT)
19264323 1847068578954569 3685329291059969649 o
Wyżeł weimarski długowłosy 12:20 (1)
---SUKI---
Klasa Pośrednia
1291 Drehbarn's LADY IN RED - Agnieszka Wasiukiewicz - dosk.1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy 12:25 (17)

---PSY---
Klasa Szczeniąt
1292 DUDI Grey Armagedon - Dawid Woźniak, Magda Skolmowska - wo 1, NSzwR
 
Klasa Młodzieży
1293 CLAUDE HOMAR Nova Espera - Kierczyńska Agnieszka - dosk.1, ZwMł, NJ
 
Klasa Pośrednia
1294 ULVER A-Awa - Walczak Andrzej - dosk.1 , CWC, res.CACIB
 
Klasa Otwarta
1295 OZYS Weimaraners House - Treichel Anna - dosk.1, CWC
 
Klasa Championów
1296 DEERHUNTER Carski Trakt - Morawski Jacek - dosk.1, CWC, CACIB, NDPwR, BOS
1297 ICTUS A-Awa - Staniszewski Cezary - dosk.2
 
---SUKI---
Klasa Młodzieży
1298 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna -nb
1299 d'Argento Vien AVALON USS ARIZONA - Owczarska Agata -nb
1300 FIRST LADY Joy Spirit - Hoffmann Warzocha Dorota - nb
1301 HEIDI Artemis Canes - Glowacki Bohdan - dosk.3
1302 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - dosk.2
1303 SIGMA Weimaraners House - Rojek Małgorzata - nb
1304 YERATELLE OF Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - dosk.1, ZwMł
 
Klasa Pośrednia
1305 UT SUPRA A-Awa - Walczak Andrzej - dosk.1 , CWC, CACIB, NDSwR, BOB, BOG 2
 
Klasa Championów
1306 ZAIDEE OF Atria Cordis - Buła Kacper - dosk.1, CWC, res.CACIB
1307 ZNANA WANDA KUKAKUK Imperium Star - Chowaniec Elżbieta - dosk.2
 
Klasa Weteranów
1308 JEZABEL Grey Fellow - Chowaniec Elżbieta -Zw.Weteran, Naj.Weteran w Rasie , BIS Weteranów 2
Czytaj dalej...

Zjazd Delegatów ZKWP 2017

W dniach 27-28.05.2017 w Warszawie obradował Zjazd Delegatów Związku Kynologicznego w Polsce.

Wybrane zostały władze naczelne Związku na lata 2017-2021 (http://www.zkwp.pl/index.php/ct-menu-item-9/2-uncategorised/171-wladze-naczelne-zkwp).

Zjazd Delegatów podjął między innymi uchwały:

1. o zmianie niektórych przepisów Statutu Związku Kynologicznego w Polsce ;

2. o zmianie niektórych przepisów Regulaminu Zjazdu Delegatów (http://www.zkwp.pl/index.php/ct-menu-item-44)

3. o zniesieniu całkowitego zwolnienia z opłat za zgłoszenia psów ras polskich na wystawy, organizator wystawy może pobierać opłaty za psy ras polskich w wysokości nie wyższej niż 50% opłaty za psy pozostałych ras;

4. o zniesieniu opłat za potwierdzenie, w wersji elektronicznej, tytułów Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski Weteranów oraz potwierdzenie certyfikatów użytkowości; utrzymano opłaty za wydruk dyplomów championa i certyfikatu użytkowości;

5. o powołaniu Komisji Statutowej w składzie: Anna Bogucka, Barbara Czasławska, Krzysztof Kradziecki, Viva Maria Soleckyj-Szpunar, Adam Stasiak;

6. o zobowiązaniu Zarządu Głównego do utworzenia centralnej elektronicznej ewidencji członków i psów zarejestrowanych w Związku Kynologicznym w Polsce;

7. o wprowadzeniu zasady, że Honorowy Przewodniczący Zarządu Głównego ma prawo brać udział w posiedzeniach Zarządu Głównego ZKwP z głosem doradczym;

8. o zobowiązaniu Zarządu Głównego do zwrotu oddziałom kosztów ponownego przeksięgowania VAT za lata 2012-2016; \

9. o stwierdzeniu nieważności uchwały plenum Zarządu Głównego z dnia 02.04.2017 r. o zawieszeniu w prawach członka p. Agnieszki Doulgeris;

10. o stwierdzeniu nieważności uchwały plenum Zarządu Głównego z dnia 02.04.2017 r. o zawieszeniu p. Agnieszki Doulgeris w czynnościach członka zarządu oddziału w Zielonej Górze;

11. o upoważnieniu zarządu oddziału w Łodzi do zorganizowanie w roku 2018 (80-lecie Związku Kynologicznego w Polsce) ogólnopolskiego rankingu wystawowego oraz Gali Rankingowej za rok 2017;

12. o przekazaniu do Prezydium Kolegium Sędziów wniosku o wprowadzenie tytułu Grand Championa Polski

http://www.zkwp.pl/Uchwa%C5%82y_Zjazdu_Delegat%C3%B3w.pdf

Czytaj dalej...

CWC Szczecin 10.06.2017

XXX Zachodniopomorska Wystawa Psów Rasowych -10.06.17

Sędzia: ANDRZEJ KAŹMIERSKI (PL) , ring 8
19400017 1325691750819001 3716383467612336137 n
 

wyżeł weimarski długowłosy

---SUKI---
Klasa Mlodzieży
444 Drehbarn’s LADY IN RED- Wasiukiewicz Agnieszka - Kamionki 1 - ? 
 

wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
445 CLAUDE HOMAR Nova Espera - Kierczyńska Agnieszka - Nakło Nad Notecią
Klasa Pośrednia
446 ULVER A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy - dosk 1, CWC, NDPwR, BOS
---SUKI---
Klasa Młodzieży
447 FIRST LADY Joy Spirit-Hoffmann Warzocha Dorota - Kamionki
448 UT SUPRA A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy - dosk 1, Zw Mł, NJ, BOB, BOG 2, Junior Best in Show 4

 

Czytaj dalej...

CWC Bytom 10.06.2017

49 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH Bytom 10.06.17

Sędzia: Roberto Schill (RO), ring 5

FOTORELACJA JOANNY

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
391 Fenomena Team SOMA - Płoskonka Jarosław, Joanna Malczyk - dosk.1, ZwMł, ukończony MłChPL
 
Klasa Championów
392 Grey Classic's Make Mine a Double - Lenaerts Edwin Natascha Van De Velde - dosk.1, CWC, NDPwR, BOB
 
---SUKI---
Klasa Młodzieży
393 ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner - Mokry Sylwia - dosk.1, ZwMł, NJ
 
Klasa Championów
394 KLAUDIA Shefis - Artzová Zuzana - dosk.1, CWC, NDSwR, BOS

 

Czytaj dalej...

CWC Leszno Prestige 04.06.2017

Krajowa wystawa psów rasowych – Leszno Prestige 04.06.17

18921053 1834588863535874 7038757823176249448 o

Sędzia: Adam Stasiak (PL) , ring 1

wyżeł weimarski długowłosy

---SUKI---
Klasa Pośrednia
449 Slavinja POKERFACE - WOJCIECHOWSKA JOANNA - CWC, BOB

wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Szczeniąt
450 BEAT BOX Just Dance - SIEMASZKO DOROTA - wo 1, Best Puppy
 
---SUKI---
Klasa Młodzieży
451 Canis Fortuna FANTASIA -BIELIŃSKA-BOBKOWICZ EMILIA - dosk. 2
452 ORDONKA A-Awa - Walczak Andrzej - dosk. 1, ZwMł, NJ, BOB, BOG III  (ukończyła Młodzieżowy Championat Polski)
 
Klasa Pośrednia
453 IGA Silver Friend -PIĄTKOWSKI DAMIAN - ocena dosk, lok I, NDSwR, CWC
 
Czytaj dalej...

CWC Gostynin /o. Płock 04.06.2017

40. Jubileuszowa Mazowiecka Wystawa Psów Rasowych w Gostyninie 4.06.2017

Sędzia: Andrzej Brabletz (PL)
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
529 AGNES Ventus Grey - wo I/1, NMłSzwR
 
Klasa Szczeniąt
530 MANON Szara Pasja  - wo,2
531 MASZA Szara Pasja  - wo,1 NSzWR BIS Sz II
Klasa Młodzieży
532 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - dosk. 2
533 ISHTA Silver Friend - Sęk Magdalena - dosk 1, Zw.Mł, NJ, Bis Junior II
534 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - dosk. 3
 
Klasa Championów
535 FLEUR Silver Friend - Jolanta Majewska dosk.1 BOB BOG II
Czytaj dalej...

CWC Leszno 03.06.2017

Krajowa wystawa psów rasowych – (CAC) Leszno 03.06.17

Sędzia: Tadeusz Chwalny (PL) , ring 9
18814372 1310958625625647 2990274705557018371 n
 

wyżeł weimarski długowłosy

---SUKI---
Klasa Pośrednia
453 Slavinja POKERFACE - WOJCIECHOWSKA JOANNA

 

wyżeł weimarski krótkowłosy

---SUKI---
Klasa Szczeniąt
454 BLUE JEAN BLUES Just Dance - WOJCIECHOWSKA JOANNA - wo 1, Best Puppy
 
Klasa Młodzieży
455 Canis Fortuna FANTASIA - BIELIŃSKA-BOBKOWICZ EMILIA - dosk. 2
456 UT SUPRA A-Awa - Walczak Andrzej - dosk 1, Zw. Mł., NJ, BOB, BOG, BIS Junior III
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS