CWC JELEŚNIA MYŚLIWSKICH 03.05.2019

JELEŚNIA – 03.05.2019 r. KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RAS MYŚLIWSKICH

 
 
Sędzia: Andrzej Szutkiewicz
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy (7)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa otwarta - Open Class 1

170 VA BANQUE STAR OF ELUNE - dosk.1 CWC, BOS 

Suki - Females

Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 1

171 KEEP ME VON GRAUJAEGER BY Just Weimaraner -  resBIS Minor Puppy

Klasa młodzieży - Junior Class 2

172 - CASSIOPEIA Imperial Weimaraner - dosk. 1/2 BOB, Najlepszy Junior 

173- GOJA Silvery Passion  - doskonała 2/2

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

174 MONA z Zebrzydowic - dosk 1, CWC

Klasa otwarta - Open Class 1

175 ELUNA Dotyk Południa dosk.1. CWC Najlepsza dorosła suka 

Klasa użytkowa - Working Class 1

176 ANTA LAVA Just Weimaraner - BIS UŻYTKÓW 4

Czytaj dalej...

CWC Manowo 01.05.2019

XIV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Manowo 01.05.2019 

sędzia Małgorzata Wąsacz Rosa
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Pośrednia
155 CAR z Lasów Preczowskich - CWC, BOS
Klasa Championów
156 CARACAS Camistar - CWC
 
---SUKI---
Klasa Szczeniąt
157 Yar Helen House ABIGEIL - wo. BIS Szczeniąt I
Klasa Pośrednia
158 D'Argento Vien B-PERFECT -BOB, BOG II
Klasa Otwarta
BATISTA'S CALIFORNIA DREAM Imperium Star - CWC
Czytaj dalej...

CWC Świebodzice 14.04.2019

66 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH  ŚWIEBODZICE 14/04/19

14.05 Wyżeł weimarski krótkowłosy (12)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 1

621 KEEP MY DREAM VON GRAUJEAGER BY Just Weimaraner - wo 1, NMłSzwR

Klasa młodzieży - Junior Class 2

622 O'HERO von Silberweiss Jager - dosk. 1, Zw.Mł, NJ

623 PENFOLDS KOONUNGA HILL After Ishtar - dosk. 2

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

624 X'TRA FAIRY Star of Elune - dosk. 1, CWC

Klasa otwarta - Open Class 1

625 JOTVA ROCK ME - dosk. 1, CWC, NDP

Klasa użytkowa - Working Class 1

626 DŻODŻO Grey Armagenon - dosk. 1, CWC

Suki - Females

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1

627 ATROPOS MOJRA Siyegi Hunter - wo 1

Klasa młodzieży - Junior Class 1

628 PASSERINA After Ishtar - dosk. 1, Zw.Mł

Klasa pośrednia - Intermediate Class 3

629 BRILLANT Star Warriors - dosk. 3

630 D'Argento Vien B-MON SALAI - dosk I/3, CAC, NDSwR, BOB, BOG III

631 X'TRA DANGY Star of Elune - dosk. 2

Klasa championów - Champion Class 1

632 FALSA MUSICA A-Awa - dosk. 1, CWC

Czytaj dalej...

CACIB Opole 28.04.2019

28/04/19 Opole XXXVIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych 

Sędzia: Sonia Kelveri-Phillipou (CY)
 

Wyżeł weimarski długowłosy (3) Weimaraner langhaarig / Weimaraner Long-haired

Psy - Males
Klasa championów - Champion Class 1
1849 ANGUS Crazy Forever - Sloupensky Pavel Monika Sloupenska- Czechy - CWC, CACIB, BOS
Suki - Females
Klasa użytkowa - Working Class 1
1850 COOKIE Crazy Forever - Sloupensky Pavel Monika Sloupenska- Czechy - CWC, CACIB, BOB
Klasa championów - Champion Class 1
1851 BONNA Cray Forever - Dohnalek Milos - Czechy - dosk. 1
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy (27) Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
1852 GUSTAVO Aliver Silver - Sekular-Łuczak Magdalena Magdalena Poździoch - wo 1, NSzwR
Klasa młodzieży - Junior Class 1
1853 WOŁOSAŃ Biesy i Czady - Makowski Adam - dosk, 1, Zw.Mł
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
1854 X’TRA FAIRY Star of Elune - Jośko Piotr - ndo
Klasa otwarta - Open Class 4
1855 Castra Martis CLASSIC DREAM - Jancikova Lubomira - ndo
1856 CYRUS Camistar - Wielgosz Dariusz - nb
1857 Listen To Your Heart Alive Silver - Sekular-Łuczak Magdalena - dosk. 1, CWC
1858 VA BANQUE Star of Elune - Pluta Marcin - dosk. 2
Klasa championów - Champion Class 3
1859 ASTON MARTIN Imperial Weimaraner - Wydra Manfred - dosk. 1, CWC, CACIB, BOS
1860 GREYGHOST ESPERACCHIUS - Cox Alison - dosk. 3
1861 TRIO A-Awa - Kozłecka Justyna - Polska - dosk. 2, res.CACIB
Suki - Females
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
1862 FRIDA Psi Folwark - Kubaszek Weronika - wo 1
Klasa młodzieży - Junior Class 8
1863 BAYA-SKY z Białobrzeskich Lasów - Klupś Mariusz - dosk. 1, Zw.Mł, NJ, BOB
1864 CASSIOPEIA Imperial Weimaraner - Mokry Sylwia - dosk. 2
1865 GOJA Silvery Passion - Żegleń Ewelina - bdb
1866 HELLA z Lasów Preczowskich - Kubica Aneta - nb
1867 MATA HARI Weimaraners House - Rojek Małgorzata - dosk.
1868 MILA Weimaraners House - Patelska Izabela - dosk. 3
1869 PASSERINA After Ishtar - Klimek Ilona - bdb
1870 URSSULA BY ATRIA CORDIS - Mikus-Koralewska Dorota Bianka Chroboczek- dosk. 4
Klasa pośrednia - Intermediate Class 5
1871 BEZA z Lasów Preczowskich,- Kubica Aneta - nb
1872 BRILLANT Star Warriors - Zielińska Wyrobek Anna - dosk. 4
1873 D'Argento Vien FCI B-MON SALAI - Biała Klaudia - dosk. 3
1874 MIRACLE Artemis Canes - Głowacki Bohdan - dosk. 1, CWC
1875 X’TRA DANGY Star of Elune - Klimek Ilona - dosk. 2
Klasa otwarta - Open Class 2
1876 ELEMENT OF IMAGINATION VOLCANO SPIRIT'S - Rosa Małgorzata, Waldemar - dosk. 1, CWC, CACIB
1877 GANJA z Lasów Preczowskich - Pasek-Stafiej Ewa - dosk. 2
Klasa championów - Champion Class 1
1878 DRAKA Grey Passion - Klimek Ilona - dosk. 1, CWC, res.CACIB
Czytaj dalej...

CWC Grudziądz POPOŁUDNIOWA 13.04.2019

V KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH (POPOŁUDNIOWA)V KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH (POPOŁUDNIOWA)
13.04.2019r.

 
Sędzia: Izabella Krasowska-Salamon (PL)
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

PSY
klasa młodzieży
757 Nothshouth JOHNNY B GOODE, wł. Marcin Kopczyński - Zw.Mł, BOS

Suki - Females

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1

758 Yar Helen House ABIGEIL, wł. Wiktoria Budczenkow

Klasa młodzieży - Junior Class 2

759 HANNAH Weimaraners House, wł. Karolina Gronau - Karendys

760 Northshouth HIGHWAY TO HELL, wł. Joanna Stachura -  Zw.Mł, NJ

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

761 D-Argento Vien B-PERFECT, wł Wiktoria Budczenkow

Klasa championów - Champion Class 2

762 BLUE DENIM Alive Silver, WŁ Anna Kubas Fałczyk 

763 ZAIDEE OF Atria Cordis, wł. Kacper Buła - CWC, BOB

Czytaj dalej...

CWC Grudziądz 13.04.2019

13/04/19 Grudziądz XLIII KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH

Sędzia: Leszek Siejkowski

11.05 Wyżeł weimarski krótkowłosy (8)

Psy - Males

Klasa młodzieży - Junior Class 1

839 Nothshouth JOHNNY B GOODE, wł. Marcin Kopczyński - Zw.Mł, BOS

 

Suki - Females

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1

840 Yar Helen House ABIGEIL, wł. Wiktoria Budczenkow

 

Klasa młodzieży - Junior Class 2

841 HANNAH Weimaraners House, wł. Karolian Gronau - Karendys

842 Northshouth HIGHWAY TO HELL, wł. Joanna Stachura - Zw.Mł, NJ

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

843 D-Argento Vien B-PERFECT, wł Wiktoria Budczenkow

 

Klasa otwarta - Open Class 1

844 GIS A-Awa, wł. Dorota Letka

 

Klasa championów - Champion Class 2

845 BLUE DENIM Alive Silver, WŁ Anna Kubas Fałczyk - CWC, BOB

846 ZAIDEE OF Atria Cordis, wł. Kacper Buła

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS