szarasfora

szarasfora

PP Kwilcz 23.10.2021

Próby pracy polowej wyżłów, Kwilcz - KŁ Słonka, ZO PZŁ w Poznaniu. 

FOTORELACJA

Sędziowali:

Jolanta Brabletz - sędzia główny
Andrzej Jakubowski
Tomasz Wykner
 
Wyniki
lokata nazwa psa, rasa właściciel stopnień pkt.
1 DIUK spod Wiecznego Drzewa (FCI), wnk Karol Niziołek I 100
2 GEORGE Wunderfeld (FCI), wnk Michalina Prais I 91
3 Alf vom Kollogg, dm Michał Plenkiewicz I 82
4 IMERSJA Artemis Canes (FCI), wwk Jagoda Piętkiewicz II 71
5 TELIMENA Psi Folwark (FCI), wwk Dorota Hoffmann-Warzocha II 70
6 NAZAR Kajminia (FCI), wnk Kinga Karwacka III 81
7 HIGH NOON BUGATTI Amelialand, mm Agnieszka Domachowska III 68
8 CHLOE Deep Grey (FCI), wwk Joanna Maciejewska III 66
9 Penkivil (FCI) HATS OFF, sa Marta Ikanowicz III 61
poza wiekiem LADY KIRA Szara Trufla, wwk Ewelina Ratajszczak I 87
Sunshine Reggae by Atria Cordis, wwk Joanna Ziemska II 79
ORION Kajminia (FCI), wnk Jarosław Drożdża bez dyplomu 62
FEEL LOVE Gray Arrow, wwk Ewelina Ratajszczak bez dyplomu 57
Y-KIRA Kajminia (FCI), wnk Robert Całkosiński bez dyplomu 8

CWC Lipno, 3.10.2021

XXXII Kujawska Krajowa WYSTAWA PSÓW RASOWYCH, Lipno, 3.10.2021

 
Ring: 5 Sędzia/Judge: Ewa Szeliga-Szeremeta (PL)
 
FCI 99 - WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY
(Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired)
Ring: 5 / Godzina/Time: 10.45 / Sędzia/Judge: Ewa Szeliga-Szeremeta (PL)
 
Psy - Males
Klasa młodzieży / Junior Class
400 TEXAS WEIMARANERS HOUSE, wł. Klaudia Waszak, Polska - Zw.Mł
 
Suki - Females
Klasa młodzieży / Junior Class
401 CHLOE Deep Grey (FCI), wł. Joanna Maciejewska, Polska - Zw.Mł, NJ, BOB?
402 HEDWIGA Imperial Weimaraner, wł. Izabela Wieczorek, Polska
 

CWC Myśliwskich Łącko (O/Bydgoszcz), 3.10.2021

XI Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich Łącko (O/Bydgoszcz), 3.10.2021

 
Sędzia: Tadeusz Chwalny (PL)
11.20 Wyżeł weimarski krótkowłosy (6)
Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
110 AMOR SPEEDING JOY, wł. Małgorzata Walczak - w.o, NSzwR, BIS Szczeniąt I
 
Klasa championów - Champion Class 2
111 HENDRIX A-Awa Weims, wł. Jerzy Szewczyk - nb
112 SUNSHINE REGGAE BY Atria Cordis, wł. Joanna Ziemska - CWC, BOB
Suki - Females
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
113 ZORZA Albus Habitat, Cierpiał Łukasz Zuzanna Słoma- wo 1 
Klasa młodzieży - Junior Class 1
114 TIGARDA Psi Folwark, wł. Anna Czekałowska-Łucka - Zw.Mł, NJ
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
115 PADME Szara Pasja, wł. Motławska-Świątek Katarzyna - CWC, BOS

CWC Myśliwskich Twardy Dół, 2.10.2021

Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich Twardy Dół, 2.10.2021

Sędzia: Marta Kościańska (PL)
 
10.45 Wyżeł weimarski krótkowłosy (2)
Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa młodzieży - Junior Class 1
83 TEXAS WEIMARANERS HOUSE, wł. Klaudia Waszak
Klasa championów - Champion Class 1
84 DROGO Szara Trufla, wł. Anita Paszki

CWC Wąwolnica 03.10.2021 r.

55 Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Wąwolnica 03.10.2021 r.

Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL
 
11.10 Wyżeł weimarski krótkowłosy (3)
Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa championów - Champion Class 1
393 Zaide Line PAPARAZZI, wł. Kacper Buła - CWC, BOB, BIS III
Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 1
394 Ruby Lips by Atria Cordis, wł. Dorota Mikus-Koralewska, Agata Owczarska - Zw.Mł, NJ
Klasa użytkowa - Working Class 1
395 ZAIDEE OF Atria Cordis - CWC, BOS

2 x CWC USTKA 18-19.09.2021

XXVII KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH, USTKA 18.09.2021

 
Sędzia: Mirosław Olejnik (PL
11.25 Wyżeł weimarski krótkowłosy (3)
Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa championów - Champion Class 1
347 DROGO Szara Trufla, wł. Anita Paszki - dosk. 1, CWC, BOS
 
Suki - Females
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
348 Teneryfa Jawa-Weim, wł. Smaruj Mariusz - Polska
Klasa otwarta - Open Class 1
349 LADY KIRA Szara Trufla, wł. Ratajszczak Ewelina - 1 ex , CWC, Best Bitch, BOB, BOG 2
 
 

XXVIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Ustka (O/Słupsk), 19.09.2021

Sędzia: Małgorzata Lorenc (PL)
10.40 Wyżeł weimarski krótkowłosy (2)
Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa championów - Champion Class 1
308 DROGO Szara Trufla, wł. Anita Paszki - dosk. 1, CWC, BOB, BOG4
Suki - Females
Klasa otwarta - Open Class 1
309 LADY KIRA Szara Trufla, wł. Ratajszczak Ewelina - ex, Best Bitch, BOS

CWC Krosno, 19.09.2021

XXX Jubileuszowa Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych, Krosno, 19.09.2021

Sędzia: Jadwiga Konkiel
 
Klasa użytkowa / Working Class
322 CARACAS Camistar (FCI), ogon cięty: NIE, (C.I.E, Ch.HS, Ch.SK, Ch.PL, Ch.LT, G.Ch.PL, Mł.Ch.PL, Mł.Ch.LT, Mł.Zw.KL 18, WCC, KW-I), srebrno-szare, 29-03-2017, (RHINO GRAFENEK - JACQUELINE Grey Fellow (FCI)), hod. Artur Bonas, wł. Klaudia Marton, Polska: Dosk, CWC, Naj.Pies.Użytkowy, Naj.pies w rasie, BOB, BOG III
Suki - Females
Klasa młodzieży / Junior Class
323 ROSE Sushko, ogon cięty: NIE, szare, 21-11-2020, (RHINO Grafenek - Slavinja MOJMIRA), hod. Klaudia Piszczelska, wł. Barbara Dąbrowska, Polska, Dosk, BOB Junior
 
Klasa pośrednia / Intermediate Class
324 BIVA A-Awa Weims, ogon cięty: NIE, srebrno-szare, 26-03-2020, (ROYAL WEIM ANOTHER ONE BITES THE DUST - ORDONKA A-Awa), hod. Andrzej Walczak, wł. Maciej Pytel, Polska, Dosk
 
Klasa championów / Champion Class
325 FREYA Joy Spirit, ogon cięty: NIE, (Ch.PL), srebrno-szare, 25-07-2016, (ZAYON Atria Cordis - MALAYKA Grey Fellow (FCI)), hod. Katarzyna Pawełek, wł. Zyta Zborowska, Klaudia Worek, Polsk, CWC, Naj.suka w rasie, BOS

CWC Myśliwskich Iłowa 18-09-2021

Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich Iłowa 18-09-2021

Sędzia Dorota Witkowska

Wyżeł weimarski krótkowłosy

PSY

klasa championów

139 Scuba's ORBITAL 

suki

klasa młodzieży

140 OLENKA B. Duma Kazana - CWC, BOB, BOG

kl. otwarta

141 ASTA Gray Silver Psy z Pasją - CWC

kl. użytkowa

OASIS SILVER-YELLOW GIRL Camaxtli - CWC, NDS

kl. championów

143

BORN TO RUN Argentum Venandi - ?

kl. weteranów

144 NANIS SILVER YELLOW GIRL Camaxtli - Zw. Weteranów, NWwR

 

 

CWC Myśliwskich, Gorzów Wlkp., 12-09-2021

Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich, Gorzów Wlkp., 12-09-2021

 
Niedziela Sędzia: Agnieszka Skórzewska
 
Wyżeł weimarski krótkowłosy (2)
Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa otwarta - Open Class 1
89 HENDRIX A-Awa Weims, wł. Jerzy Szewczyk - dosk. 1, CWC, BOS
 
Suki - Females
Klasa otwarta - Open Class 1
90 LADY KIRA Szara Trufla, wł. Ewelina Ratajszczak - dosk. 1, CWC, BOB

CWC Myśliwska Bałtów o/Radom 5.09.2021

Wystawa Krajowa Psów Myśliwska Bałtów o/Radom 5 wrzesień 2021

Ring: 5 Niedziela / Sunday Razem: 32
Sędzia: Agnieszka Skórzewska (PL)
 
11.10 Wyżeł weimarski krótkowłosy 
Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
114 Soffio D'amore MASTER CHAOS- Witkowska Klaudia - CWC
 
Klasa otwarta - Open Class 1
115 FLOYD z Zebrzydowic, wł. Witkowska Klaudia - CWC
 
Klasa championów - Champion Class 1
116 Zaide LIne PAPARAZZI, wł. Kacper Buła - CWC, BOB, BOG, BIS
 
Suki - Females
 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 3
117 BIVA A-Awa Weims - Pytel Maciej
118 CHLOE Deep Grey (FCI), wł. Joanna Maciejewska - dosk. 2
119 MERY LU Loyal Point (FCI), wł. Sławomir Kurowski, Beata Kurowska - dosk. 1, CWC
 
Klasa championów - Champion Class 1
120 D'Argento Vien FCI B-DESIRE -Kajdan Piotr - CWC, NDSwR
 
Klasa weteranów - Veteran Class 1
121 FANTASIA SAPORE Atria Cordis, wł. Agata Owczarska  -ZwWet, NW, BOS, BIS Weteranów
Subskrybuj to źródło RSS