Wystawy (307)

CACIB KATOWICE 9.02.2019

CACIB KATOWICE 09/02/19

 
Sędzia : JOSE JUAN VIDAL MONTERO (ESP)

Wyżeł weimarski długowłosy ,

Suki
Klasa championów
1758 BONA Crazy Forever - Dohnalek Milos - CWC, CACIB, BOB
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Szczeniąt 2
1759 MIKADO Weimaraners House , Śliwińska Zuzanna
1760 WOŁOSAŃ Biesy i Czady, wł. Adam Makowski - wo 1, NSzwR, BIS Puppy 2
 
Klasa Młodzieży 1
1761 CANON z Lasów Preczowskich , wł. Smrokowska Agnieszka - dosk. 1, Zw.Mł
 
Klasa Pośrednia 2
1762 DELUSION Gray Arrow , wł. Hadyńska Katarzyna -  dosk. 1, CWC, resCACIB
1763 Fenomena Team PONTIFEX MAXIMUS , wł. Chruślińska Anna - dosk. 2
 
Klasa Użytkowa 4
1764 Canis Fortuna Ważniak, Oczadły Mariola - dosk. 2
1765 DŻODŻO Grey Armagedon, wł. Małgorzata Leńczuk - dosk. 3
1766 Romani Royal Zeal toVictory, Zdráhalová Barbora - nb
1767 TRIO A-Awa, wł. Justyna Kozłecka - dosk. 1, CWC
 
Klasa Championów 2
1768 ASTON MARTIN Imperial Weimaraner - Manfred Wydra - dosk. 2
1769 CARACAS Camistar , wł. Marton Klaudia - dosk. 1, NDPwR, CACIB,BOS
 
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt 1
1770 ANAT Siyegi Hunter, wł. Leńczuk Małgorzata Andrzej Leńczuk- Polska - wb. 1, NMSZWR
 
Klasa Szczeniąt 2
1771 GOJA Silvery Passion, wł. Ewelina Żegleń - wo 1
1772 MATA Hari Weimaraners House, Potocka-Rojek Małgorzata
 
Klasa Młodzieży 8
1773 ALWAYS HAPPY Gray Arrow, wł. Bielak Barbara - dosk. 1, Zw.Mł, NJ
1774 CASSIOPEIA Imperial Weimaraner , wł Sylwia Mokry - dosk. 4
1775 D'Argento Vien B-LEGEND - Kowalewska Anna, Kowalewska Maja - dosk. 3
1776 D'Argento Vien FCI B-MON SALAI , wł. Biała Klaudia - dosk. 2
1777 FLORENCE Speeding Joy, wł. Sierpowski Tomasz
1778 HELLA z Lasów Preczowskich, wł. Aneta Kubica - bdb
1779 MIRACLE Artemis Canes , wł. Glowacki Bohdan - nb
1780 MONA z Zebrzydowic , wł. Dudzik-Talkowska Katarzyna - bdb
 
Klasa Pośrednia 4
1781 BEZA z Lasów Preczowskich, wł. Aneta Kubica - dosk. 4
1782 DESTINY Gray Arrow, wł. Hadyńska Katarzyna - dosk. 1, CWC
1783 ELEMENT OF IMAGINATION VOLCANO SPIRIT'S - Rosa Małgorzata, Waldemar - dosk. 3
1784 X'TRA DANGY Star of Elune , wł. Klimek Ilona - dosk. 2
 
Klasa Otwarta 1
1785 Cilka od Lesni Becvr, wł. Kovářová Alena
 
Klasa Użytkowa 1
1786 ZAIDEE OF Atria Cordis , wł. Buła Kacper -  CWC, res,CACIB, 
 
 
Klasa Championów 4
1787 DRAKA Grey Passion, wł. Klimek Ilona - dosk. 2
1788 Grey Classic's Oh I Like The Way You Lie,  wł. Ignatova Victoria - CWC, NDS, CACIB, BOB
1789 MASZA Szara Pasja, wł. Majewska Jolanta - dosk. 3
1790 SIGMA WEIMARANERS HOUSE, wł. Potocka-Rojek Małgorzata
Czytaj dalej...

CWC Nowy Dwór Mazowiecki 02.02.2019

XLII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Nowy Dwór Mazowiecki 02/02/19

51388213 2018418345117729 7667486852177199104 n

Sędzia: MARIA ZASADA

Wyżeł weimarski długowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
639 IZZI-PITER ORA ROTUNDO, wł. Magdalena Ciechomska-Barczak

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodszych Szczeniąt
640 Jeeger Szara Pasja, wł. Klaudia Witkowska - NMSZwR, BIS MINOR PUPPY I.
Klasa Championów
641 CARACAS Camistar, wł. Klaudia Marton – CWC, NDW, BOS
---SUKI---
Klasa Młodzieży
642 MIRACLE Artemis Canes, wł.Bohdan Głowacki- dosk. 1, Zw.Mł., NJ
Klasa Pośrednia
643 Fenomena Team PRIMAROSA, wł. Anna Musiał – nb
Klasa Otwarta
644 D’Argento Vien AVALON USS ARIZONA, wł. Agata Owczarska - nb
645 ISHTA Silver Friend, wł. Magdalena Sęk
646 FenomenaTeam RAZZLE DAZLE, wł. Anna Musiał - nb
647 XAVANA Atria Cordis, wł. Klaudia Posławska, Paweł Posławski - dosk. 1
Klasa Użytkowa
648 ZAIDEE OF Atria Cordis, wł. Kacper Buła – CWC, Najlepszy Pies Uzytkowy.
Klasa Championów
649 MASZA Szara Pasja, wł. Jolanta Majewska – CWC, NDS, BOB, BOG 2 Najpiękniejszy Pies Oddziału Legionowo 3
 
Czytaj dalej...

CWC Sosnowiec 26.01.2019

VIII Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych 26-01-19 Sosnowiec

Sędzia : Adam Stasiak

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Szczeniąt
868 WOŁOSAŃ Biesy i Czady, wł. Adam Makowski - w.o., Najlepsze Szczenię w rasie
 
Klasa Pośrednia
869 LUCKY LOSER Imperium Star, wł. Katarzyna Hadyńska - dosk. 1, CWC, BOS
 
Klasa Otwarta
870 BEATBOX Just Dance, wł. Dorota Siemaszko - dosk. 1, CWC?
871 BLUE PRINCE z Lasów Preczowskich, wł. Agnieszka Grabowska - dosk. 2
 
---SUKI---
Klasa Szczeniąt
872 BONA z Białobrzeskich Lasów, wł. Magda Bożkiewicz - nb
873 GOJA Silvery Passion, wł. Ewelina Żegleń - wo 1
 
Klasa Młodzieży
874 AFTER JOKE Gray Arrow, wł. Katrzyna Hadynska - dosk. 1, Zw.Mł, NJ, BOB, BOG II
875 D’Argento Vien B-DESIRE, wł. Piotr Kajdan - dosk. 3
876 CASSIOPEIA Imperial Weimaraner, wł. Sylwia Mokry- dosk. 4
877 HELLA z Lasów Preczowskich, wł. Aneta Kubica - dosk. 2
 
Klasa Pośrednia
878 BEZA z Lasów Preczowskich, wł. Aneta Kubica - dosk. 2
879 GANJA z Lasów Preczowskich, Ewa Pasek-Stafiej- bdb 3
880 Canis Fortuna IDA, wł. Sylwia Kowalska - dosk. 1, CWC?
 
Klasa Otwarta
881 D’Argento Vien AVALON USS ARIZONA, wł Agata Owczarska - dosk. 1 CWC, NDS
 
Czytaj dalej...

CACIB Lubin 19.01.2019

CACIB LUBIN 19/01/19

50523403 2581927701834279 5353932521241313280 n

Sędzia: PETR REHANEK CZ

Wyżeł weimarski długowłosy

Stawka:

PSY

Klasa szczeniąt:

1541 RELOADED Just Dance, wł. Wojciechowska Joanna Witold Wojciechowski- Polska - wo, NSzwR

SUKI

Klasa championów

1542 BONNA Cray Forever, wł. Dohnalek Milos - Czechy - CWC, NDS, CACIB, BOB

 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---

Klasa Młodzieży

1543 CANON z Lasów Preczowskich , wł. Smrokowska Agnieszka - dosk. 2

1544 PELFOLS KOONUNGA HILL After Ishtar , wł.Kalecińska Marta - Polska - dosk. 1, Zw.Mł

Klasa Pośrednia

1545 CAR z Lasów Preczowskich , wł. Jasińska Mirosława - dosk. 2

1546 DELUSION Gray Arrow , wł. Hadyńska Katarzyna - Polska - dosk. 1, CWC

Klasa Otwarta

1547 BEAT BOX Just Dance , wł. Siemaszko Dorota - dosk. 2

1548 CARACAS Camistar , wł. Marton Klaudia - dosk. 1, CWC, res.CACIB

1549 CYRUS Camistar, wł. Wielgosz Dariusz - Polska - dosk. 4

1550 LORD Konabes , wł. Sławomir Kulisch - Polska - dosk. 3

Klasa Użytkowa

1551 DŻODŻO Grey Armagedon, wł. Leńczuk Małgorzata - Polska - dosk. 1, CWC

Klasa Championów

1552 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis , wł. Ziemska Joanna - Polska - dosk. 1, CWC, NDP, CACIB, BOS

---SUKI---

Klasa Młodszych Szczeniąt

1553 ANAT Siyegi Hunter, wł. Leńczuk Małgorzata Andrzej Leńczuk- Polska - wo 1 , NMłSzwR

Klasa Szczeniąt

1554 BAYA-SKY z Białobrzeskich Lasów, wł.Klupś Mariusz - wo 2

1555 MATA HARI Weimaraners House, wł. Rojek Małgorzata - Polska - wo 1, NSzwR

Klasa Młodzieży

1556 D'Argento Vien FCI B-MON SALAI , wł. Biała Klaudia - Polska - dosk. 3

1557 DESTINY Gray Arrow , wł. Hadyńska Katarzyna - Polska - dosk. 1, ZwMł, NJ

1558 MIRACLE Artemis Canes , wł. Głowacki Bohdan - dosk. 2

Klasa Pośrednia

1559 ELEMENT OF IMAGINATION VOLCANO SPIRIT'S - Rosa Małgorzata, Waldemar - dosk. 1, CWC

1560 X'TRA DANGY Star of Elune - Klimek Ilona - dosk. 2

Klasa Otwarta

1561 Istha Silver Friend - Sęk Magdalena - dosk. 1, CWC

1562 LEIA Konabes, wł. Kulisch Sławomir - dosk. 3

1563 Morbida Grappa After Ishtar , wł. Wygocka Anna - dosk. 2

Klasa Użytkowa

1564 ZAIDEE OF Atria Cordis , wł. Buła Kacper - dosk. 1, CWC, CACIB, BOB

Klasa Championów

1565 DRAKA Grey Passion, wł. Klimek Ilona - Polska - dosk. 2

1566 SIGMA WEIMARANERS HOUSE , wł. Rojek Małgorzata - Polska - dosk. 1, CWC, res.CACIB

Czytaj dalej...

CWC Brodnica 13.01.2019

V Krajowa Wystawa Psów Rasowych Brodnica, 13.01.2019

Sędzia: Piotr Król (PL)

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---

Klasa Szczeniąt

Northsouth JOHNNY B GOODE, wł. Marcin Kpczyński - wo 1, NSZwR

Klasa Młodzieży

KORB Biesy i Czady, wł. Weronika Smolarek - dosk. 1, Zw. Mł

Klasa Otwarta

CYRUS Camistar, wł. Dariusz Wielgosz - dosk. 1, CWC

Klasa Użytkowa

WHEELS ON FIRE by Atria Cordis, wł. Magdalena Hoffmann - dosk. 1, CWC, BOB, BOG II

---SUKI---

Klasa Młodszych Szczeniąt

Yar Helen House ABIGEIL, wł. Wiktoria Budczenkow - wo, 1, NMSzwR, BIS BABY 3

Klasa Młodzieży

D’Argento Vien B-PERFECT - dosk.1, Zw.Mł, NJ

MIRACLE Artemis Canes, wł. Bohdan Głowacki - dosk. 2

Klasa Pośrednia

IT'S MY LIFE Just Weimaraner, wł. Anna Olszewska, Justyna Majewska-Czerny - dosk. 1, CWC, BOS

Klasa Otwarta

D’Argento Vien AVALON USS ARIZONA, wł. Agata Owczarska - dosk. 1, CWC

 

Czytaj dalej...

CWC GDAŃSK 06.01.2019

GDAŃSK IX Karnawałowa Zimowa Wystawa Psów Rasowych 06/01/19 CWC

Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---

Klasa Użytkowa

655 Dudi Grey Armagedon, wł. Skolmowska Magda - Polska - CWC, NDP, BOS

656 Wheels on Fire by Atria Cordis, wł. Hoffmann Magdalena - Polska nb

---SUKI---

Klasa Młodszych Szczeniąt

657 Yar Helen House ABIGEIL, wł. Budczenkow Wiktoria - Polska wo I, Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie

Klasa Szczeniąt

658 CUTE DIUNE Star Warriors, wł. Skulski Piotr - Polska - wo 1, NSzwR

Klasa Młodzieży

659 D'Argento Vien B-PERFECT , wł. Budczenkow Wiktoria - Polska dosk I/2, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, zakończyła Młodzieżowy Championat Polski

660 MIRACLE Artemis Canes , wł. Głowacki Bohdan - Polska dosk II/2

Klasa Pośrednia

661 IT'S MY LIFE Just Weimaraner , wł. Majewska-Czerny Justyna, Anna Olszewska- Polska - dosk 1, CWC

Klasa Otwarta

662 DAENERYS Szara Trufla, wł. Olszewska Anna - Polska - dosk 1, CWC, ukończyła Championat Polski

Klasa Użytkowa

663 ZAIDEE OF Atria Cordis , wł. Buła Kacper - Polska dosk I, CWC, NDSwR, Najlepszy Pies Użytkowy, Zwycięzca Rasy

Klasa Championów

664 BLUE DENIM Alive Silver , wł. Kubas-Fałczyk Anna - Polska

Czytaj dalej...

CWC Jubileuszowa 80-lecia 12.10.2018

CWC Jubileuszowa 80-lecia 12.10.2018

43770569 10156735151551350 4913521107216105472 n

sędzia Otakar Vondrous (CZ)

WYŻEŁ WEIMARSKI DŁUGOWŁOSY

Psy - Klasa użytkowa
1607 Fantom Indigo Samson - doskonała, I, Najlepszy Dorosły Pies, Zwycięzca Rasy CWC
Psy - Klasa weteranów
1608 Kamikaze Z Korunova Dola - doskonała, I, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran
Suki - Klasa młodzieży
1609 Catch It Dragonghost Crazy Forever - doskonała, I, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
Suki - Klasa otwarta
1610 Brook Crazy Forever -doskonała, I CWC
Suki - Klasa championów
1611 Slavinja Pandora -  doskonała, I, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Płci Przeciwnej CWC

WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY

Psy - Klasa młodzieży
1612 GO FORWARD HARRY FROM SEPTEMCOLLES - doskonała, II
1613 JUSTIN JURIKO DANTARIO - doskonała, III
1614 WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - doskonała, I, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, Zwycięzca Rasy
Psy - Klasa pośrednia
1615 Camelot's Double O Seven At Grey Classic's - nieobecny
Psy - Klasa otwarta
1616 BLUESKY z Lasów Preczowskich (FCI) - doskonała, I CWC
1617 J. Q. Theodor Dei Grandi Grigi - doskonała, II
1618 LORD Konabes - bardzo dobra, III
Psy - Klasa użytkowa
1619 HOMER SKY BLUE Grey Fields - doskonała, I CWC
1620 NARCISO DEI GRANDI GRIGI - doskonała, II
1621 RHINO Grafenek - doskonała, III
Psy - Klasa championów
1622 HOLLAND COFFEE SHOP - doskonała, I, Najlepszy Dorosły Pies CWC
Suki - Klasa młodszych szczeniąt
1623 Infinity Moon Coco Chanel - nieobecny
1624 U BEING U DEI GRANDI GRIGI - wybitnie obiecująca, I, Najlepsze Młodsze Szczenię
Suki - Klasa młodzieży
1625 X'TRA DANGY Star of Elune (FCI) - nieobecny
Suki - Klasa pośrednia
1626 Bajorhegyi Hamvas Felicia - doskonała, II
1627 Cruisenif Athena The Wittelsbach - doskonała, I CWC
1628 Grey Classic's Queen Of Diamonds - nieobecny
Suki - Klasa otwarta
1629 ALTAIS SILVER SCYTHIANS - doskonała, III
1630 DRAKA Grey Passion (FCI) - nieobecny
1631 J.q. Midnight Dream Dei Grandi Grigi - doskonała, I, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Płci Przeciwnej CWC
1632 JEN Good Dog Poland FCI - nieobecny
1633 Just Dance Brown Sugar - doskonała, II
1634 OLIVIA LITTLE CAT - nieobecny
Suki - Klasa championów
1635 FALSA MUSICA A-awa - doskonała, I CWC
1636 Grey Classic`s oh I Like The Way You Lie  - nieobecny
1637 OLIMPIA - doskonała, II
1638 YAR HELEN HOUSE MELLANY MY ONLY WISH - doskonała, III
Czytaj dalej...

EDS Nadarzyn 11.10.2018

Europejska Wystawa Psów Rasowych Nadarzyn 11.10.2018 

FOTORELACJA JUSTYNY 

WYŻEŁ WEIMARSKI DŁUGOWŁOSY

Psy - Klasa młodzieży
1256 IZZI-PITER ORA ROTUNDO - bardzo dobra
Psy - Klasa otwarta
1257 Slavinja PERUN - doskonała, I, Zwycięzca Europy Pies = CACIB, Zwycięzca Rasy CWC
Psy - Klasa użytkowa
1258 ANGUS CRAZY FOREVER - doskonała, I CWC
1259 Fantom Indigo Samson - bardzo dobra, II
Psy - Klasa championów
1260 Sinchronija Meridianus de Una - doskonała, I, res. CACIB Pies CWC
Psy - Klasa weteranów
1261 Kamikaze Z Korunova Dola - doskonała, I, Zwycięzca Europy Weteranów
Suki - Klasa młodzieży
1262 Catch It Dragonghost Crazy Forever - doskonała, I, Młodzieżowy Zwycięzca Europy, Najlepszy Junior
Suki - Klasa pośrednia
1263 COOKIE CRAZY FOREVER - doskonała, I CWC
Suki - Klasa otwarta
1264 Brook Crazy Forever  - bardzo dobra, I
Suki - Klasa użytkowa
1265 Bonna Crazy Forever  - bardzo dobra, I
Suki - Klasa championów
1266 Sinchronija Ministra de Una - doskonała, III
1267 Slavinja (FCI) POKERFACE -  doskonała, II, res. CACIB Suka
1268 Slavinja Pandora  - doskonała, I, Zwycięzca Europy Suka = CACIB, Zwycięzca Płci Przeciwnej CWC
Suki - Klasa weteranów
1269 HERTA from Field and Forest  - doskonała, I, Zwycięzca Europy Weteranów, Najlepszy Weteran

WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY

Psy - Klasa młodszych szczeniąt
1270  Powershot Indaco - wybitnie obiecująca, I, Hope of Europe
Psy - Klasa szczeniąt
1271 AFTER ALECK Gray Arrow - nieobecny
1272  ARLINGTON - wybitnie obiecująca, II
1273 O’HERO von Silberweiss Jager  - wybitnie obiecująca, I, European Future
Psy - Klasa młodzieży
1274 DELUSION Gray Arrow - doskonała, I, Młodzieżowy Zwycięzca Europy, Najlepszy Junior
1275 Earl Grey Silver Sfinx - doskonała, III
1276 FANTOM INDIGO DIOR - doskonała
1277 GO FORWARD HARRY FROM SEPTEMCOLLES - doskonała
1278 JUSTIN JURIKO DANTARIO - bardzo dobra
1279 Listen To Your Heart Alive Silver - doskonała, IV
1280 Monkao Porta Maximus - bardzo dobra
1281 WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - doskonała
1282 YAR HELEN HOUSE HRADGEIR - doskonała, II
Psy - Klasa pośrednia
1283  Avatar Di Molto Grazioso -  doskonała, IV
1284 Camelot's Double O Seven At Grey Classic's - doskonała, II
1285 CARACAS Camistar (FCI) - doskonała, III
1286 DUDI Grey Armagedon (FCI) - nieobecny
1287 LUCKY LOSER Imperium Star - doskonała
1288 Naughty By Nature Sirius Nova - bardzo dobra
1289 TANGO A-Awa - doskonała, I CWC
1290 TOR BEST HUNTER - nieobecny
1291 TRIO A-Awa - doskonała
Psy - Klasa otwarta
1292 A FAIRY TALE TO REMEMBER HIDALGO`S SPIRIT  - nieobecny
1293 BLUESKY z Lasów Preczowskich (FCI) - bardzo dobra
1294 CYRUS Camistar (FCI) - bardzo dobra
1295 GOKU GUERRER DE L´ESPAI TIERRA DEL VIENTO - doskonała
1296 J. Q. Theodor Dei Grandi Grigi - doskonała, II
1297 JOTVA ROCK ME -  bardzo dobra
1298 LORD Konabes - doskonała, IV
1299 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis - doskonała, III
1300 ZASAWIN BIESY I CZADY - doskonała, I CWC
Psy - Klasa użytkowa
1301 Canis Fortuna (FCI) WAŻNIAK - doskonała, II
1302  Fala Love'a Albus Severus at Powershot - bardzo dobra, IV
1303  HOMER SKY BLUE Grey Fields - bardzo dobra
1304 NARCISO DEI GRANDI GRIGI - doskonała, III
1305 RHINO Grafenek - bardzo dobra
1306 RYLIO DUSTY SUMMER ROAD - doskonała, I CWC
1307 TOKAY Camistar (FCI) - bardzo dobra
Psy - Klasa championów
1308 BELFEGORUS FEELS LIKE A ROCK STAR - doskonała, III
1309 CEZAR - bardzo dobra
1310 FALCO TIERRA DEL VIENTO  - doskonała
1311 Grey Classic's Make Mine A Double -  doskonała, II, res. CACIB Pies
1312 HOLLAND COFFEE SHOP - doskonała
1313 Oro D'Etna Optimus Prime - doskonała
1314 Powershot C'Antares - doskonała, IV
1315 ROYAL WEIM LIKE A ROLLING STONE - doskonała
1316 Videndum Adonis from Septemcolles - doskonała
1317 Yar Helen House Destined To Win - doskonała, I, Zwycięzca Europy Pies, CACIB, Zwycięzca Rasy CWC
Psy - Klasa weteranów
1318  CALIFORNICATION FALA LOVE'A - doskonała, I, Zwycięzca Europy Weteranów, Najlepszy Weteran
1319 JABO After Ishtar - doskonała, II
Suki - Klasa młodszych szczeniąt
1320 CASSIOPEIA Imperial Weimaraner - wybitnie obiecująca
1321 Grey Classic’s Charley's Angel - wybitnie obiecująca, III
1322 Infinity Moon Coco Chanel - nieobecny
1323 Plush Velvet Elis Sirius Nova - wybitnie obiecująca, IV
1324 Powershot Magnolia - wybitnie obiecująca, I, Hope of Europe, Najlepsze Młodsze Szczenię
1325 U BEING U DEI GRANDI GRIGI - wybitnie obiecująca
1326 URSULLA BY Atria Cordis  - wybitnie obiecująca, II
Suki - Klasa szczeniąt
1327 AFTER JOKE Gray Arrow  - wybitnie obiecująca, I, European Future, Najlepsze Szczenię
1328 ALBINA -  wybitnie obiecująca, II
Suki - Klasa młodzieży
1329 ANUSHKA Grafenek - doskonała
1330 Brillant Star Warrios - doskonała, I, Młodzieżowy Zwycięzca Europy
1331 D'Argentino Vien B-PERFECT - doskonała, II
1332 D'Argento Vien FCI B-MON SALAI - doskonała
1333 DESTINY Gray Arrow - bardzo dobra
1334 Fenomena Team PRIMAROSA - doskonała
1335 Grayhart's Jersey Girl To Powershot - nieobecny
1336 IT'S MY LIFE Just Weimaraner - doskonała, IV
1337 MIRACLE Artemis Canes - bardzo dobra
1338 Money-Penny Dunavska - bardzo dobra
1339 Oops I did it again Sirius Nova - bardzo dobra
1340 ROYAL WEIM GRAUSCHATTEN ONE MORE SHOT - doskonała, III
1341  X'TRA DANGY Star of Elune (FCI)  - doskonała
1342 YAR HELEN HOUSE UNIVERSE IS MY FANTASTIK -  doskonała
Suki - Klasa pośrednia
1343 Bajorhegyi Hamvas Felicia - doskonała, III
1344 BLUE JEAN BLUES Just Dance (FCI) - doskonała, IV
1345 Canis Fortuna (FCI) IDA - nieobecny
1346  Cruisenif Athena The Wittelsbach  - doskonała, I CWC
1347  ELEMENT OF IMAGINATION VOLCANO SPIRIT'S - bardzo dobra
1348  Grey Classic's Queen Of Diamonds - doskonała, II
1349 MORBIDA GRAPPA After Ishtar - bardzo dobra
Suki - Klasa otwarta
1350 BLUE DENIM Alive Silver -  doskonała, I CWC
1351 DRAKA Grey Passion (FCI) -  bardzo dobra
1352 Fenomena Team THORDIL -  doskonała
1353 Grey Classic's Pretty Girl Rock - doskonała, IV
1354 Grey Classic's Put A Spell On You - nieobecny
1355 Istha Silver Friend (FCI) - bardzo dobra
1356 J.q. Midnight Dream Dei Grandi Grigi -  doskonała
1357 JEN Good Dog Poland FCI -  bardzo dobra
1358 JOKE Imperium Star -  doskonała
1359 JOTVA ROCKET QUEEN -  doskonała
1360 Just Dance Brown Sugar -  doskonała
1361 Kripsy Kreme Fala Love'a - doskonała
1362 MASZA Szara Pasja (FCI) - doskonała, II
1363 Never Say Never Sirius Nova - nie do oceny
1364 OXANA Silver Friend (FCI) - nie do oceny
1365 POIN HUNT MNERIDA -  bardzo dobra
1366 TOLA Weimarstars (FCI) - doskonała, III
1367 UT SUPRA A-Awa - doskonała
1368 XAVANA Atria Cordis (FCI) - bardzo dobra
1369 YES I CAN FALA LOVE'A - nieobecny
Suki - Klasa użytkowa
1370 B' Snow White - nieobecny
1371 BONA Imperial Weimaraner - bardzo dobra
1372 Dandelion Honey Silver Sfinx - doskonała, III
1373 Honk If You love Fala Love'a - doskonała, II
1374 J. Q. APRIL DEI GRANDI GRIGI - bardzo dobra, IV
1375 OLIVIA LITTLE CAT -  nieobecny
1376 ZAIDEE OF Atria Cordis - doskonała, I, res. CACIB Suka CWC
Suki - Klasa championów
1377 ALTAIS SILVER SCYTHIANS -  bardzo dobra
1378 ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner - bardzo dobra
1379 FALSA MUSICA A-awa - doskonała
1380 Fenomena Team (FCI) UNA PERLA - bardzo dobra
1381 Grey Classic`s oh I Like The Way You Lie -  nieobecny
1382 IGA Silver Friend (FCI) - doskonała, IV
1383 NEARLY FAMOUS Fala Love'a - nieobecny
1384 OLIMPIA - doskonała
1385 ORDONKA A-Awa - doskonała, III
1386 Oro D'Etna Oluna Moon -  doskonała
1387 ROYAL WEIM BACK ON TOP - doskonała
1388 SIGMA WEIMARANERS HOUSE - doskonała
1389 SOFFIOD’ AMOREIMPERIUM ANKSUNAMUN -  doskonała
1390 VENERA YAR HELEN HOUSE FROM SEPTEMCOLLES - doskonała, I, Zwycięzca Europy Suka = CACIB, Zwycięzca Płci Przeciwnej CWC
1391 Vikki-Win From Septemcolles - doskonała, II
1392 YAR HELEN HOUSE MELLANY MY ONLY WISH - doskonała
1393 Zilverein MISTY OVER THE MEADOW - nieobecny
Suki - Klasa weteranów
1394 ETERNAL SUNSHINE del Bosque de Lugh - doskonała, I, Zwycięzca Europy Weteranów
1395 Metsätien mIlla - doskonała, II
 
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS