Wystawy (296)

CWC WYŻŁÓW IM. ERWINA DEMBINIOKA - RYBNIK 16.09.2018

16.09.2018 - RYBNIK, KRAJOWA WYSTAWA WYŻŁÓW IM. ERWINA DEMBINIOKA

Miejsce: MOSiR, Rybnik-Kamień, ul. Hotelowa 11
 
Sędzia: Tadeusz Chwalny

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży

35 CANON z Lasów Preczowskich - Agnieszka Smrokowska -dosk., Naj. Junior w Rasie BIS Junior III

Klasa Pośrednia

36 TRIO A-Awa - Justyna Kozłecka - dosk., CWC

Klasa Championów

37 ASTON MARTIN Imperial Weimaraner - Manfred Wydra - dosk. CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOS

---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt

38 CASSIOPEIA Imperial Weimaraner - Sylwia Mokry - w.o II

39 URSSULA BY ATRIA CORDIS - Dorota Mikus-Koralewska, wsp. wł. Bianka Chroboczek - w.o. I, BIS Młodszych Szczeniat

Klasa Pośrednia

40 ELEMENT OF IMAGINATION VOLCANO SPIRIT`S - Małgorzata , Waldemar Rosa -dosk., CWC

Klasa Użytkowa

41 BONA Imperial Weimaraner - Sylwia Mokry - dosk., CWC, Naj. Dorosła Suka w Rasie, BOB, BIS Użytków II

Klasa Championów

42 ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner - Sylwia Mokry - dosk., CWC

Czytaj dalej...

CWC Psów Myśliwskich Wawrzkowizna (O/Łódź) 15.09.2018

15.09.2018 - Wawrzkowizna (O/Łódź) Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich (CAC)

Sędzia: Małgorzata Wąsacz-Rosa

Wyżeł weimarski krótkowłosy

Psy - Males
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

157 CAMELOT’SDOUBLE O SEVEN At Grey Classic’s Lenaerts Edwin Susan A. Thomas- Bułgaria BOB, BOG II

Suki - Females
K lasa młodzieży - Junior Class 1

158 158 D'Argento Vien B-LEGEND - Kowalewska Anna - Polska, dosk 1 , Najlepszy Junior w Rasie, BIS Oddziału IV

Klasa otwarta - Open Class 3

159 _____Sęk Magdalena - Polska

160 JEN Good Dog Poland , Wrzesińska Anna - Polska, - Dosk 1/3. CWC , Zakończyła ChPl

161 MAZZY STAR Tears of Dracon Strzelecka Agnieszka - Polska

Klasa użytkowa - Working Class 1

162 ZAIDEE OF Atria Cordis , Buła Kacper - Polska, BOS , BIS Użytków

Klasa championów - Champion Class 1

163 Grey Classic’s Put A Spell On You, Lenaerts Edwin Manuela Nastruzi- Bułgaria - dosk. 1, CWC

 
Czytaj dalej...

CWC Stara Miłosna O/Warszawa 09.09.2018

CWC Warszawa 09.09.2018 

Miejsce: Hipodrom, Warszawa-Stara Miłosna - ul. Władysława Raczkiewicza 89

(dawna 1-go Praskiego Pułku)

Sędzia: Leen van Genechten (B)

Wyżeł weimarski krótkowłosy (10)

---PSY---

Klasa Młodzieży

622 CARACAS Camistar, wł.Marton Klaudia - Polska, 1 DOSK. , NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE, ZWYCIĘZCA RASY, BIS Junior IV

Klasa Pośrednia

623 MALCOLM MC LAREN Tears of Dracon wł. Skrodzka Izabela Katarzyna - Polska -CWC, NAJLEPSZY DOROSŁY PIES W RASIE

Klasa Otwarta

624 IVAN Silver Friend , wł. Nowaczyk Kinga - Polska

Klasa Championów

625 TOKAY Camistar - Kowalczyk Iwona

626 YOKOZUNA OF Atria Cordis, wł. Warchoł Sławomir - Polska - dosk. 1, CWC

---SUKI---

Klasa Pośrednia

627 KAMA Carski Trakt , wł. Nowaczyk Kinga - Polska

628 MASZA Szara Pasja wł. Majewska Jolanta - Polska, 1 DOSK, BOS

Klasa Otwarta

629 KAGA Imperium Star, wł. Panek Sławomir - lok. 2

630 XAVANA Atria Cordis ,wł. Posławski Paweł Klaudia Posławska- Polska - dosk. 1, CWC

Klasa Użytkowa

631 ZAIDEE OF Atria Cordis - Buła Kacper , 1 Dosk, BIS Użytków III

Czytaj dalej...

CACIB Kołobrzeg 09.09.2018

CACIB Kołobrzeg 09.09.2018 

 
Miejsce: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu ul. Łopuskiego 38, 78- 100 Kołobrzeg
Sędzia: Cathy Delmar (IRL)
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży

953 DELUSION Gray Arrow , wł. Hadyńska Katarzyna , ZWYCIEZCA MŁODZIEŻY, NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE, zakończony Mł.Ch.PL

Klasa Pośrednia

954 CAMELOT’S DOUBLE O SEVEN At Grey Classic’s, wł. Lenaerts Edwin Susan A. Thomas- Bułgaria, BOB, BOG, BIS II

Klasa Otwarta

955 ULTRA’TEC FANTASY Star of Elune, wł. Kałwak Aneta - Polska

Klasa Championów

956 DANTE GREY TEAM Szara Wiara Walczak Małgorzata - Polska - bdb

---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt

957 AFTER JOKE Gray Arrow, wł. Hadyńska Katarzyna NAJLEPSZE MŁODSZE SZCZENIĘ W RASIE

Klasa Młodzieży

958 D'Argento Vien B-PERFECT , wł. .Budczenkow Wiktoria - Polska

959 DESTINY Gray Arrow, wł. Hadyńska Katarzyna - Polska, BDB 3

960 MIRACLE Artemis Canes , wł. Glowacki Bohdan - Polska - dosk. 1, Zw.Mł

Klasa Championów

961 Grey Classic’s Put A Spell On You , wł. Lenaerts Edwin Manuela Nastruzi- Bułgaria- NB

962 JOKE Imperium Star , wł. Hadyńska Katarzyna - Polska, 1 DOSKONAŁA , BOS, CACIB

Czytaj dalej...

CWC Włocławek 02.09.2018

XXX Kujawska Wystawa Psów Rasowych 02.09.2018 Włocławek

Sędzia: Tadeusz Chwalny

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Otwarta (1)

356 IVAN Silver Friend ???, wł. Nowaczyk Kinga

---SUKI---
Klasa Młodzieży (2)

357 Fenomena Team PRIMAVERA ??? wł. Szczepanek Marta

358 WANNABE BOOGIE WOOGIE BY Atria Cordis, wł.Mikus-Koralewska Dorota - Najlepszy Junior , BOB, BOG II

Klasa Pośrednia (2)

359 KAMA Carski Trakt ??? wł. Nowaczyk Kinga

360 MELIKA A-Awa, wł. Przysiecka Ewelina

Czytaj dalej...

CWC Słupsk 2.09.2018

XIX Jesienna Krajowa Wystawa Psów Rasowych Słupsk, 2.09.2018

sędzia: Aleksander Skrzyński
 

wyżeł weimarski krótkowłosy

--PSY--
klasa młodzieży
277 - KRONOS Good Dog Poland wł. Bartosz Gałka - bdb
klasa otwarta
278 - CYRUS Camistar wł. Dariusz Wielgosz - dosk.I CWC BOB BOG 2
klasa championów
279 - ICTUS A-Awa wł. Cezary Staniszewski - ???
Czytaj dalej...

CWC Chorzów 01.09.2018

58 Krajowa Wystawa Psów Rasowych, Park w Świerklańcu, ul.Parkowa 30

Sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---Klasa Młodzieży (1)

559 CANON z Lasów Preczowskich, wł. Smrokowska Agnieszka

 ---SUKI---

Klasa Młodszych Szczeniąt (2)

560 LUNA Filli Artemesias wł.Paciorek Paweł -nb

561 URSULLA BY Atria Cordis , wł. Chroboczek Bianka, Mikus-Koralewska Dorota - Najlepsze Młodsze Szczenię, BIS

Klasa Młodzieży (2)

562 LADY IN GREY Alive Silver , wł. Serwa-Feliś Agnieszka

563 WANNABE BOOGIE WOOGIE BY Atria Cordis , wł. Mikus-Koralewska Dorota- Najlepszy Junior w rasie, BOB, BOG II

Klasa Otwarta (1)

564 MAZZY STAR Tears of Dracon , wł. Strzelecka Agnieszka - dosk., CWC

 

Czytaj dalej...

CWC Radom 26.08.2018

XXXIX KRAJOWA RADOMSKA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - IŁŻA/PAKOSŁAW 2018

sędzia: Reino Korpela (FI)

wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Championów
428 - Rutilus Oliver Sudden wł. Donat Wiła - nb
---SUKI---
Klasa Młodzieży
429 Wanabe Boogie Woogie by Atria Cordis wł. Dorota Mikus-Koralewska - dosk.I, Zw.Mł., BOB, BOG 1, BIS 4
Klasa Otwarta
430
Klasa Użytkowa
431 Zaidee of Atria Cordis wł. Kacper Buła - dosk.I, CWC, BIS Psów Użytkowych III
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS