Klub Wyżłów Weimarskich przy PZŁ

Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego na posiedzeniu w dniu 29.11.2018 podjął uchwałę o powołaniu Klubu Wyżłów Weimarskich przy Polskim Związku Łowieckim

Zarząd Klubu

Marek Roszkiewicz - prezes
Anna Wygocka
Zbigniew Rędzikowski
Kamil Czerny - skarbnik
Marek Biernacki - sekretarz

Komisja Rewizyjna:

Ewa Kraska - przewodnicząca
Paweł Paciorek
Grzegorz Krawczyszyn

Klub Wyżłów Weimarskich przy Polskim Związku Łowieckim jest obecnie w fazie organizacji. Wkrótce przekażemy Państwu wszelkie informacje dotyczące Klubu i zakresu jego działalności, a także zaprosimy Państwa do uczestnictwa.

Zarząd Klubu

34561601 1787736454582736 878634782731272192 o

47245805 2045096695513376 7312691921820844032 o

Czytaj dalej...

Ocena Użytkowości Łowieckiej Wyżłów 10-11.11.2018 r. Żołynia

Ocena Użytkowości Łowieckiej Wyżłów oraz Psów Myśliwskich Małych Ras 10-11.11.2018 r.(klasa wielostronna)

organizator: Polski Związek Łowiecki, Zarząd Okręgowy w Rzeszowie, Koło Łowieckie Kuropatwa w Żołyni
 
Obsada sędziowska
Stanisław Abłamowicz, Zofia Karolczyk, Zdzisław Borowiec, Lietz Grzegorz

Wyniki

lok. 6/14 DŻODŻO Grey Armagedon, wł. Małgorzata Leńczuk - 272/I st.
lok. 7/14 ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner, wł. Sylwia Mokry - 272/I
 
45986507 901496490052549 5051235668739489792 o  
 fot. W. Cichoń
46140005 898986533639508 6042434311573995520 n
Czytaj dalej...

Uchwała ZKWP dotycząca dodatkowych wymogów hodowlanych

Zarząd Główny ZKwP na posiedzeniu plenarnym w dniu 28.09. r. podjął następujące uchwały:

1. Na wniosek Głównej Komisji Hodowlanej rozwiązał Klub Posokowca z władzami wybieralnymi.
2. Na wniosek Głównej Komisji Hodowlanej anulował dodatkowe wymogi hodowlane dla psów z grupy VII FCI (wyżły)- w zakresie wymaganych dyplomów z prób lub konkursów polowych. Od dnia 29.09.2018 r. psy i suki z grupy VII FCI,kwalifikowane do hodowli muszą być jedynie poddane badaniu w kierunku dysplazji biodrowej.
3. Ustalił termin Zjazdu Delegatów w roku 2021 na 7-8 maja.
4. Zatwierdził organizację dodatkowych wystaw w roku 2019:
12.01. Toruń - krajowa 10 grupy
23-24.03. Piaseczno - krajowa
05.05. Poznań - krajowa bearded collie, border collie oraz owczarków australijskich
19.05. Rzeszów - klubowa posokowców i gończych alpejskich krótkonożnych
01.06 Słupsk - krajowa ras myśliwskich
01.06 Będzin - krajowa rottweilerów
01.06 Zakroczym - specjalistyczna terierów typu bull
02.06 Słupsk - krajowa
02.06 Będzin - klubowa rottweilerów
16.06. Gorzów Wlkp. - krajowa
16.06. Włocławek - krajowa
11.08. Sopot - krajowa ras myśliwskich
17.08. Białystok - krajowa ras myśliwskich
18.08. Białystok - krajowa 2 grupy
24.08 Bielsko-Biała - krajowa 2 grupy
24.08 Bielsko-Biała - krajowa 9 grupy
08.09 Inowrocław - krajowa
14.09 Częstochowa - klubowa chartów polskich
14.09 Zakroczym - krajowa terierów typu bull "Bulliada" (org. Klub Terierów typu Bull)
21.09 Łódź - krajowa ras myśliwskich
19-20.10 Piaseczno - krajowa

Czytaj dalej...

CWC Jubileuszowa 80-lecia 12.10.2018

CWC Jubileuszowa 80-lecia 12.10.2018

43770569 10156735151551350 4913521107216105472 n

sędzia Otakar Vondrous (CZ)

WYŻEŁ WEIMARSKI DŁUGOWŁOSY

Psy - Klasa użytkowa
1607 Fantom Indigo Samson - doskonała, I, Najlepszy Dorosły Pies, Zwycięzca Rasy CWC
Psy - Klasa weteranów
1608 Kamikaze Z Korunova Dola - doskonała, I, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran
Suki - Klasa młodzieży
1609 Catch It Dragonghost Crazy Forever - doskonała, I, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
Suki - Klasa otwarta
1610 Brook Crazy Forever -doskonała, I CWC
Suki - Klasa championów
1611 Slavinja Pandora -  doskonała, I, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Płci Przeciwnej CWC

WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY

Psy - Klasa młodzieży
1612 GO FORWARD HARRY FROM SEPTEMCOLLES - doskonała, II
1613 JUSTIN JURIKO DANTARIO - doskonała, III
1614 WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - doskonała, I, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, Zwycięzca Rasy
Psy - Klasa pośrednia
1615 Camelot's Double O Seven At Grey Classic's - nieobecny
Psy - Klasa otwarta
1616 BLUESKY z Lasów Preczowskich (FCI) - doskonała, I CWC
1617 J. Q. Theodor Dei Grandi Grigi - doskonała, II
1618 LORD Konabes - bardzo dobra, III
Psy - Klasa użytkowa
1619 HOMER SKY BLUE Grey Fields - doskonała, I CWC
1620 NARCISO DEI GRANDI GRIGI - doskonała, II
1621 RHINO Grafenek - doskonała, III
Psy - Klasa championów
1622 HOLLAND COFFEE SHOP - doskonała, I, Najlepszy Dorosły Pies CWC
Suki - Klasa młodszych szczeniąt
1623 Infinity Moon Coco Chanel - nieobecny
1624 U BEING U DEI GRANDI GRIGI - wybitnie obiecująca, I, Najlepsze Młodsze Szczenię
Suki - Klasa młodzieży
1625 X'TRA DANGY Star of Elune (FCI) - nieobecny
Suki - Klasa pośrednia
1626 Bajorhegyi Hamvas Felicia - doskonała, II
1627 Cruisenif Athena The Wittelsbach - doskonała, I CWC
1628 Grey Classic's Queen Of Diamonds - nieobecny
Suki - Klasa otwarta
1629 ALTAIS SILVER SCYTHIANS - doskonała, III
1630 DRAKA Grey Passion (FCI) - nieobecny
1631 J.q. Midnight Dream Dei Grandi Grigi - doskonała, I, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Płci Przeciwnej CWC
1632 JEN Good Dog Poland FCI - nieobecny
1633 Just Dance Brown Sugar - doskonała, II
1634 OLIVIA LITTLE CAT - nieobecny
Suki - Klasa championów
1635 FALSA MUSICA A-awa - doskonała, I CWC
1636 Grey Classic`s oh I Like The Way You Lie  - nieobecny
1637 OLIMPIA - doskonała, II
1638 YAR HELEN HOUSE MELLANY MY ONLY WISH - doskonała, III
Czytaj dalej...

Hubertus Łęczycki 13.10.2018

XII Ekologiczny Hubertus Łęczycki

rsz hubertus

Tradycja obchodów Dnia Św. Huberta jest bardzo długa i sięga kilka wieków wstecz..
Aby tradycji stało się zadość również na Ziemi Łęczyckiej, postanowiono tę tradycje pokazać szerszym odbiorcom i w dniu 13 października 2018 roku przygotowano wiele atrakcji związanych z tym świętem . Do niedawna tradycja obchodów Dnia Św. Huberta była kultywowana tylko w ścisłym gronie zainteresowanych jeździectwem i myślistwem.
Koła łowieckie z terenu Powiatu Łęczyckiego oraz Starostwo Powiatowe w Łęczycy już po raz dwunasty zaprosili do udziału w Łęczyckim Hubertusie gości z całego kraju: myśliwych, leśników, hodowców i właścicieli psów myśliwskich , kluby jeździeckie, przedstawicieli mediów reprezentujących kynologię i sympatyków myślistwa, leśnictwa i jeździectwa oraz muzyki myśliwskiej. Wszyscy mogą poczuć podniosły charakter uroczystości.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wielu ludzi, to wyjątkowe święto może uzyskać ciekawy charakter i oprawę, godną wielowiekowej tradycji. Pięknym i najważniejszym elementem obchodów dnia Św. Huberta jest Msza Hubertowska, odprawiana w zabytkowym Kościele Ojców Bernardynów w Łęczycy. Uczestnikami Mszy Hubertowskiej są myśliwi z pocztami sztandarowymi, rodziny myśliwych, a także leśnicy, okręgowe władze łowieckie oraz władze państwowe i samorządowe i mieszkańcy Powiatu Łęczyckiego. Po mszy wszyscy jej uczestnicy przejdą prowadzeni przez orkiestrę dęta z Góry Św. Małgorzaty korowodem na Plac T. Kościuszki. Z okazji 100 – ej Rocznicy uzyskania Niepodległości pod figurką Matki Boskiej zostaną złożone kwiaty .

Podczas Dnia Św. Huberta w Łęczycy nie odbywają się polowania i nie ma także pokotu.
W czasie prezentacji omawiana jest problematyka ekologiczna Podkreślana jest rola myśliwych w gospodarowaniu w ekosystemach. W festynie licznie uczestniczą również uczniowie ze szkół Powiatu Łęczyckiego. W trakcie w/w wydarzenia odbędzie się również konkurs kulinarny pn. „Królewski Pasztet ”oraz degustacja potraw z wielkiej patelni – gulaszu z dziczyzny „Dobre z lasu” – sfinansowanego i przygotowanego dla uczestników przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Łodzi.

Wiele atrakcyjnych konkursów zostało zaplanowane dla dzieci i młodzieży - będą one mogły uczestniczyć w grach i zabawach z nagrodami przeprowadzanymi między innym przez Fundacje ABI na dziedzińcu Zamku Królewskiego, licznie prezentowane będą też stoiska z rękodziełem i inne tematycznie związane z myślistwem, leśnictwem, kynologią, jeździectwem. Podczas ww. wydarzenia zostaną także przekazane bezpłatnie uczestnikom święta sadzonki drzewek dostarczone przez Regionalna Dyrekcję Parków Krajobrazowych Wzniesień Łódzkich.

Odwiedzających naszego Hubertusa zapraszamy do obejrzenia wystawy fotografii przyrody p. Grzegorza Sawickiego oraz na spotkanie ze znanym przyrodnikiem, podróżnikiem i fotografem przyrody p. Grzegorzem Bobrowiczem.

Podczas trwania obchodów Święta Św. Huberta w Łęczycy, można będzie posłuchać muzyki myśliwskiej wykonywanej przez zespół sygnalistów „Hubertusy” z terenu Powiatu Łęczyckiego odbędą się także pokazy ras psów myśliwskich w tym ras polskich.
Będzie można wziąć udział w wielu warsztatach min. : mykologicznych, kynologicznych, sokolniczych, pszczelarskich oraz spotkaniach z strażnikiem łowieckim.

Dzień wypełniony wieloma atrakcjami zakończy się późnym popołudniem pokazami konnymi oraz gonitwą konną za lisem na Łąkach Tumskich za Parkiem Miejskim w Łęczycy oraz przygotowaną specjalnie dla dzieci gonitwą lajkoników, które będą miały miejsce na Zamku w Łęczycy. Ten szczególny dzień jest z pewnością dobrą okazją do spotkania się wielu grup, integrujących się jedną tradycją.

Ziemia Łęczycka to miejsce o wielowiekowej bogatej historii, owianej legendami o Borucie, z wieloma urokliwymi miejscami, które warte są zobaczenia. Polska kultura łowiecka jest ważnym elementem naszej kultury narodowej, dlatego tez zachęcamy do uczestniczenia
w naszym wyjątkowym Hubertusie a także do odwiedzania pięknych zabytków Ziemi Łęczyckiej.

Zapraszamy do licznego udziału w Łęczyckim Hubertusie. Na przybyłych czeka wiele atrakcji i niespodzianek, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci.

 

Darz Bór

Starosta Łęczycki

Wojciech Zdziarski

 

Czytaj dalej...

EDS Nadarzyn 11.10.2018

Europejska Wystawa Psów Rasowych Nadarzyn 11.10.2018 

FOTORELACJA JUSTYNY 

WYŻEŁ WEIMARSKI DŁUGOWŁOSY

Psy - Klasa młodzieży
1256 IZZI-PITER ORA ROTUNDO - bardzo dobra
Psy - Klasa otwarta
1257 Slavinja PERUN - doskonała, I, Zwycięzca Europy Pies = CACIB, Zwycięzca Rasy CWC
Psy - Klasa użytkowa
1258 ANGUS CRAZY FOREVER - doskonała, I CWC
1259 Fantom Indigo Samson - bardzo dobra, II
Psy - Klasa championów
1260 Sinchronija Meridianus de Una - doskonała, I, res. CACIB Pies CWC
Psy - Klasa weteranów
1261 Kamikaze Z Korunova Dola - doskonała, I, Zwycięzca Europy Weteranów
Suki - Klasa młodzieży
1262 Catch It Dragonghost Crazy Forever - doskonała, I, Młodzieżowy Zwycięzca Europy, Najlepszy Junior
Suki - Klasa pośrednia
1263 COOKIE CRAZY FOREVER - doskonała, I CWC
Suki - Klasa otwarta
1264 Brook Crazy Forever  - bardzo dobra, I
Suki - Klasa użytkowa
1265 Bonna Crazy Forever  - bardzo dobra, I
Suki - Klasa championów
1266 Sinchronija Ministra de Una - doskonała, III
1267 Slavinja (FCI) POKERFACE -  doskonała, II, res. CACIB Suka
1268 Slavinja Pandora  - doskonała, I, Zwycięzca Europy Suka = CACIB, Zwycięzca Płci Przeciwnej CWC
Suki - Klasa weteranów
1269 HERTA from Field and Forest  - doskonała, I, Zwycięzca Europy Weteranów, Najlepszy Weteran

WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY

Psy - Klasa młodszych szczeniąt
1270  Powershot Indaco - wybitnie obiecująca, I, Hope of Europe
Psy - Klasa szczeniąt
1271 AFTER ALECK Gray Arrow - nieobecny
1272  ARLINGTON - wybitnie obiecująca, II
1273 O’HERO von Silberweiss Jager  - wybitnie obiecująca, I, European Future
Psy - Klasa młodzieży
1274 DELUSION Gray Arrow - doskonała, I, Młodzieżowy Zwycięzca Europy, Najlepszy Junior
1275 Earl Grey Silver Sfinx - doskonała, III
1276 FANTOM INDIGO DIOR - doskonała
1277 GO FORWARD HARRY FROM SEPTEMCOLLES - doskonała
1278 JUSTIN JURIKO DANTARIO - bardzo dobra
1279 Listen To Your Heart Alive Silver - doskonała, IV
1280 Monkao Porta Maximus - bardzo dobra
1281 WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - doskonała
1282 YAR HELEN HOUSE HRADGEIR - doskonała, II
Psy - Klasa pośrednia
1283  Avatar Di Molto Grazioso -  doskonała, IV
1284 Camelot's Double O Seven At Grey Classic's - doskonała, II
1285 CARACAS Camistar (FCI) - doskonała, III
1286 DUDI Grey Armagedon (FCI) - nieobecny
1287 LUCKY LOSER Imperium Star - doskonała
1288 Naughty By Nature Sirius Nova - bardzo dobra
1289 TANGO A-Awa - doskonała, I CWC
1290 TOR BEST HUNTER - nieobecny
1291 TRIO A-Awa - doskonała
Psy - Klasa otwarta
1292 A FAIRY TALE TO REMEMBER HIDALGO`S SPIRIT  - nieobecny
1293 BLUESKY z Lasów Preczowskich (FCI) - bardzo dobra
1294 CYRUS Camistar (FCI) - bardzo dobra
1295 GOKU GUERRER DE L´ESPAI TIERRA DEL VIENTO - doskonała
1296 J. Q. Theodor Dei Grandi Grigi - doskonała, II
1297 JOTVA ROCK ME -  bardzo dobra
1298 LORD Konabes - doskonała, IV
1299 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis - doskonała, III
1300 ZASAWIN BIESY I CZADY - doskonała, I CWC
Psy - Klasa użytkowa
1301 Canis Fortuna (FCI) WAŻNIAK - doskonała, II
1302  Fala Love'a Albus Severus at Powershot - bardzo dobra, IV
1303  HOMER SKY BLUE Grey Fields - bardzo dobra
1304 NARCISO DEI GRANDI GRIGI - doskonała, III
1305 RHINO Grafenek - bardzo dobra
1306 RYLIO DUSTY SUMMER ROAD - doskonała, I CWC
1307 TOKAY Camistar (FCI) - bardzo dobra
Psy - Klasa championów
1308 BELFEGORUS FEELS LIKE A ROCK STAR - doskonała, III
1309 CEZAR - bardzo dobra
1310 FALCO TIERRA DEL VIENTO  - doskonała
1311 Grey Classic's Make Mine A Double -  doskonała, II, res. CACIB Pies
1312 HOLLAND COFFEE SHOP - doskonała
1313 Oro D'Etna Optimus Prime - doskonała
1314 Powershot C'Antares - doskonała, IV
1315 ROYAL WEIM LIKE A ROLLING STONE - doskonała
1316 Videndum Adonis from Septemcolles - doskonała
1317 Yar Helen House Destined To Win - doskonała, I, Zwycięzca Europy Pies, CACIB, Zwycięzca Rasy CWC
Psy - Klasa weteranów
1318  CALIFORNICATION FALA LOVE'A - doskonała, I, Zwycięzca Europy Weteranów, Najlepszy Weteran
1319 JABO After Ishtar - doskonała, II
Suki - Klasa młodszych szczeniąt
1320 CASSIOPEIA Imperial Weimaraner - wybitnie obiecująca
1321 Grey Classic’s Charley's Angel - wybitnie obiecująca, III
1322 Infinity Moon Coco Chanel - nieobecny
1323 Plush Velvet Elis Sirius Nova - wybitnie obiecująca, IV
1324 Powershot Magnolia - wybitnie obiecująca, I, Hope of Europe, Najlepsze Młodsze Szczenię
1325 U BEING U DEI GRANDI GRIGI - wybitnie obiecująca
1326 URSULLA BY Atria Cordis  - wybitnie obiecująca, II
Suki - Klasa szczeniąt
1327 AFTER JOKE Gray Arrow  - wybitnie obiecująca, I, European Future, Najlepsze Szczenię
1328 ALBINA -  wybitnie obiecująca, II
Suki - Klasa młodzieży
1329 ANUSHKA Grafenek - doskonała
1330 Brillant Star Warrios - doskonała, I, Młodzieżowy Zwycięzca Europy
1331 D'Argentino Vien B-PERFECT - doskonała, II
1332 D'Argento Vien FCI B-MON SALAI - doskonała
1333 DESTINY Gray Arrow - bardzo dobra
1334 Fenomena Team PRIMAROSA - doskonała
1335 Grayhart's Jersey Girl To Powershot - nieobecny
1336 IT'S MY LIFE Just Weimaraner - doskonała, IV
1337 MIRACLE Artemis Canes - bardzo dobra
1338 Money-Penny Dunavska - bardzo dobra
1339 Oops I did it again Sirius Nova - bardzo dobra
1340 ROYAL WEIM GRAUSCHATTEN ONE MORE SHOT - doskonała, III
1341  X'TRA DANGY Star of Elune (FCI)  - doskonała
1342 YAR HELEN HOUSE UNIVERSE IS MY FANTASTIK -  doskonała
Suki - Klasa pośrednia
1343 Bajorhegyi Hamvas Felicia - doskonała, III
1344 BLUE JEAN BLUES Just Dance (FCI) - doskonała, IV
1345 Canis Fortuna (FCI) IDA - nieobecny
1346  Cruisenif Athena The Wittelsbach  - doskonała, I CWC
1347  ELEMENT OF IMAGINATION VOLCANO SPIRIT'S - bardzo dobra
1348  Grey Classic's Queen Of Diamonds - doskonała, II
1349 MORBIDA GRAPPA After Ishtar - bardzo dobra
Suki - Klasa otwarta
1350 BLUE DENIM Alive Silver -  doskonała, I CWC
1351 DRAKA Grey Passion (FCI) -  bardzo dobra
1352 Fenomena Team THORDIL -  doskonała
1353 Grey Classic's Pretty Girl Rock - doskonała, IV
1354 Grey Classic's Put A Spell On You - nieobecny
1355 Istha Silver Friend (FCI) - bardzo dobra
1356 J.q. Midnight Dream Dei Grandi Grigi -  doskonała
1357 JEN Good Dog Poland FCI -  bardzo dobra
1358 JOKE Imperium Star -  doskonała
1359 JOTVA ROCKET QUEEN -  doskonała
1360 Just Dance Brown Sugar -  doskonała
1361 Kripsy Kreme Fala Love'a - doskonała
1362 MASZA Szara Pasja (FCI) - doskonała, II
1363 Never Say Never Sirius Nova - nie do oceny
1364 OXANA Silver Friend (FCI) - nie do oceny
1365 POIN HUNT MNERIDA -  bardzo dobra
1366 TOLA Weimarstars (FCI) - doskonała, III
1367 UT SUPRA A-Awa - doskonała
1368 XAVANA Atria Cordis (FCI) - bardzo dobra
1369 YES I CAN FALA LOVE'A - nieobecny
Suki - Klasa użytkowa
1370 B' Snow White - nieobecny
1371 BONA Imperial Weimaraner - bardzo dobra
1372 Dandelion Honey Silver Sfinx - doskonała, III
1373 Honk If You love Fala Love'a - doskonała, II
1374 J. Q. APRIL DEI GRANDI GRIGI - bardzo dobra, IV
1375 OLIVIA LITTLE CAT -  nieobecny
1376 ZAIDEE OF Atria Cordis - doskonała, I, res. CACIB Suka CWC
Suki - Klasa championów
1377 ALTAIS SILVER SCYTHIANS -  bardzo dobra
1378 ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner - bardzo dobra
1379 FALSA MUSICA A-awa - doskonała
1380 Fenomena Team (FCI) UNA PERLA - bardzo dobra
1381 Grey Classic`s oh I Like The Way You Lie -  nieobecny
1382 IGA Silver Friend (FCI) - doskonała, IV
1383 NEARLY FAMOUS Fala Love'a - nieobecny
1384 OLIMPIA - doskonała
1385 ORDONKA A-Awa - doskonała, III
1386 Oro D'Etna Oluna Moon -  doskonała
1387 ROYAL WEIM BACK ON TOP - doskonała
1388 SIGMA WEIMARANERS HOUSE - doskonała
1389 SOFFIOD’ AMOREIMPERIUM ANKSUNAMUN -  doskonała
1390 VENERA YAR HELEN HOUSE FROM SEPTEMCOLLES - doskonała, I, Zwycięzca Europy Suka = CACIB, Zwycięzca Płci Przeciwnej CWC
1391 Vikki-Win From Septemcolles - doskonała, II
1392 YAR HELEN HOUSE MELLANY MY ONLY WISH - doskonała
1393 Zilverein MISTY OVER THE MEADOW - nieobecny
Suki - Klasa weteranów
1394 ETERNAL SUNSHINE del Bosque de Lugh - doskonała, I, Zwycięzca Europy Weteranów
1395 Metsätien mIlla - doskonała, II
 
Czytaj dalej...

CWC Zabrze 23.09.2018

XLII Krajowa Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC) Zabrze, 23.09.2018

Sędzia: Aleksander SKRZYŃSKI (PL)

FCI 99 - Wyżeł weimarski krótkowłosy

Psy/Dogs -

klasa młodzieży/youth class

641: CANON Z Lasów Preczowskich srebrzysto szara, 2017-10-02, w przyg, , 26864/III/17, (CASHMERE LOVE de Donawitz x RITA Star of Elune), hod: Kubica Aneta, wł: Smrokowska Agnieszka

Suki/Bitches

klasa młodszych szczeniąt/minor puppy class

642: URSULLA BY Atria Cordis srebrno-szara, 2018-05-01, w przyg, , 953/L/18, (Just Grey Mims von Silberweiss Jager x ZAIDEE OF Atria Cordis), hod: MikusKoralewska

Dorota, wł: Chroboczek Bianka Mikus-Koralewska Dorota

klasa pośrednia/intermediate class

643: ELEMENT OF IMAGINATION VOLCANO SPIRIT'S srebrno-szara, 2017-03-06, PKR.VII-16443, MNE 1115/17/WS, 16381/XV/17, (DOC'N CAMELOT'S HEAVEN CAN WAIT x GIOIA VOLCANO SPRING FALA LOVE'A), hod: Schulze Carmen, wł: Rosa Małgorzata,Waldemar

644: Canis Fortuna IDA srebrno-szara, 2017-02-09, PKR.VII-16961, , 5757/XXXIV/17, (WEIMARANUS QUIZMASTER x THE GOLDEN CUP CARSKI TRAKT), hod: Rosa Małgorzata, Waldemar, wł: Kowalska Sylwia

645: SHAGI srebrzysto szara, 2017-05-06, PKR.VII-17099, 17099, 32939/II/17, (Zayon Atria Cordis x Weimaranus Yasmine Tea), hod: Monika Biełooka Monika Biełooka, wł: Zielińska Wyrobek Anna

klasa otwarta/open class

646: MAZZY STAR TEARS OF DRACON (FCI) FCI srebrzysto szara, 2016-11-24, PKR.VII-16135, , 7455/XXIII/16, (JABO After Ishtar (FCI) x SWEET NOISE Atria Cordis ( FCI)), hod: Paciorek Pawel, wł: Strzelecka Agnieszka

Czytaj dalej...

PP Biskupin 16.09.2018

Próby pracy polowej wyżłów 16 wrzesień 2018 Biskupin k/Żnina

Komisja sędziowska
Sędzia główny: Siejkowski Leszek
Sędziowie:
Błaszczyk Grzegorz
Brodziński Janusz
Majbrodzki Krzysztof
Pastucha Agnieszka
Wykner Tomasz Rafał
 
Wyniki
lok. 4/23 Primavera Fenomena Team, dyplom: 1° punktów: 95
lok. 7/23 DŻODŻO Grey Armagedon (FCI) dyplom: 1° punktów: 95
lok. 10/23 CARACAS CAMISTAR dyplom: 1° punktów: 82
lok. 11/23 X’tra Dangy Star of Elune dyplom: 2° punktów: 78
lok. 16/23 CYRUS Camistar (FCI) dyplom: 3° punktów: 65
lok. 17/23 KAMA Carski Trakt(FCI) dyplom: 3° punktów: 61
Czytaj dalej...

CWC WYŻŁÓW IM. ERWINA DEMBINIOKA - RYBNIK 16.09.2018

16.09.2018 - RYBNIK, KRAJOWA WYSTAWA WYŻŁÓW IM. ERWINA DEMBINIOKA

Miejsce: MOSiR, Rybnik-Kamień, ul. Hotelowa 11
 
Sędzia: Tadeusz Chwalny

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży

35 CANON z Lasów Preczowskich - Agnieszka Smrokowska -dosk., Naj. Junior w Rasie BIS Junior III

Klasa Pośrednia

36 TRIO A-Awa - Justyna Kozłecka - dosk., CWC

Klasa Championów

37 ASTON MARTIN Imperial Weimaraner - Manfred Wydra - dosk. CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOS

---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt

38 CASSIOPEIA Imperial Weimaraner - Sylwia Mokry - w.o II

39 URSSULA BY ATRIA CORDIS - Dorota Mikus-Koralewska, wsp. wł. Bianka Chroboczek - w.o. I, BIS Młodszych Szczeniat

Klasa Pośrednia

40 ELEMENT OF IMAGINATION VOLCANO SPIRIT`S - Małgorzata , Waldemar Rosa -dosk., CWC

Klasa Użytkowa

41 BONA Imperial Weimaraner - Sylwia Mokry - dosk., CWC, Naj. Dorosła Suka w Rasie, BOB, BIS Użytków II

Klasa Championów

42 ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner - Sylwia Mokry - dosk., CWC

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS