Regulamin

Zakładając konto w Internetowym Klubie Wyżłów Weimarskich uzyskujesz dostęp do trzech elementów:

  • Forum - "Forum"
  • Bazy rodowodów - "Baza"
  • Portalu z artykułami - "Klub"

Regulamin "Forum":

Zakładając konto zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Forum Internetowego Klubu Wyżłów Weimarskich”. Internetowy Klub Wyżłów Weimarskich ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

 

Forum „Internetowego Klubu Wyżłów Weimarskich” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do ściągnięcia ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

 

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Forum Internetowego Klubu Wyżłów Weimarskich” ma prawo w każdej chwili usunąć, przeedytować, przenieść lub zamknąć każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Forum internetowego Klubu Wyżłów Weimarskich” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

 

Regulamin "Klubu":

1. Zgadzasz się nie pisać żadnych komentarzy o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie.

2. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale „Internetowy Klub Wyżłów Weimarskich” nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

3. Wszystkie materiały znajdujące się na stronach portalu ”Klub Wyżłów Weimarskich” są własnością portalu i jego twórców. Żadna część portalu, zarówno w całości jak i we fragmentach, nie może być reprodukowana ani przetwarzana w jakikolwiek sposób elektroniczny, fotograficzny, mechaniczny lub inny oraz nie może być przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez zgody Autorów. Kopiowanie, reprodukowanie, odtwarzanie lub modyfikacja materiałów zawartych na stronach portalu są zabronione.

4. Zamieszczanie informacji dotyczącej zapowiedzi miotów oraz publikowanie ogłoszeń dotyczących sprzedaży szczeniąt i psów starszych jest BEZPŁATNE.

5. Wszelkie bieżące informacje dotyczące wyników wystaw, konkursów, adopcji psów, itp. pochodzą od użytkowników portalu. Portal nie bierze odpowiedzialności za treści tam zawarte oraz wystąpienie ewentualnych błędów.

6. Autorem treści w portalu może zostać każdy użytkownik portalu, który czuje się kompetentny do przekazania swojej wiedzy innym. Publikacja artykułów następuje w uzgodnieniu z administratorem portalu. Autorzy tekstów otrzymają dodatkową reklamę w portalu.

 

 

Regulamin "Bazy":

1. ”Baza Danych Wyżłów Weimarskich w Polsce” jest tworzona na podstawie zgłoszeń hodowców i właścicieli psów oraz na podstawie oficjalnych danych publikowanych przez FCI, ZKwP, inne organizacje kynologiczne uznawane przez FCI, PZŁ oraz europejskie i światowe internetowe bazy danych wyżłów weimarskich (za ich zgodą).

2. Przesłanie przez właściciela psa zgłoszenia do “Bazy Danych Wyżłów Weimarskich w Polsce” jest równoznaczne ze zgodą na publikowanie wszystkich danych zawartych w zgłoszeniu. W przypadku nie wyrażania zgody na publikację danych (lub ich części) zawartych w zgłoszeniu wymaga się wyrażenia takiego zastrzeżenia w formie pisemnej. Zwracamy jednak uwagę, że zastrzeżenie publikacji danych wpłynie negatywnie na funkcjonowanie bazy.

3. Autorzy "bazy" dołożą wszelkich starań, aby dane wprowadzone do bazy były prawidłowe. Autorzy nie zawsze mają dostęp do dokumentów źródłowych, stąd nie mogą brać odpowiedzialności za wystąpienie ewentualnych błędów w podawanych danych.

4. Każdy, kto zauważy nieprawidłowe dane, jest zobowiązany do powiadomienia o tym autorów "Bazy".

5. Do "Bazy" dopisywane są wyłącznie psy z rodowodami FCI lub uznawanymi przez FCI. Autorzy "Bazy" mają prawo odmówić dopisania psa do "Bazy".

6. Copyright - Wszystkie dane znajdujące się w "Bazie" są własnością autorów "Bazy" i zarówno w całości jak i we fragmentach, nie mogą być kopiowane, reprodukowane, odtwarzane bez pisemnej zgody autorów.