Użytkowość (101)

PP OHZ Żmigród 17.04.2021

Testy Hodowlane - Próby Pracy Wyżłów w dniu 17.04.2021r.

Organizator: Komisja Kynologiczna wraz z Zarządem Okręgowym PZŁ we Wrocławiu

Komisja sędziowska:

Marzena Błońska
Piotr Błoński
Krzysztof Korybski
Zbigniew Mrugała
Ryszard Nowicki
Wyniki wyżłów weimarskich
PESQUERA CRIANZA After Ishtar  - dyplom I stopnia 100/100
NorthSouth Don't Stop Me Now in LA  - dyplom I stopnia 92/100
FOREVER IN MY HEART It's OK to be Grey  - dyplom I stopnia 87/100
FEEL THE RUSH It's OK to be Grey - dyplom I stopnia, 86/100
ARES Silvery Passion  - dyplom I stopnia 86/100   
Czytaj dalej...

Test hodowlany Czerniejewo 2020

Test hodowlany (próby polowe) dla wyżłów, Czerniejewo ZO PZŁ Poznań 11.10.2020

Sędziowie:

Sędzia główny Jolanta Brabletz - pole
Andrzej Brabletz  - woda
Henryk Nawrot - pole

WYNIKI

lok. 3/15 Bromhund HIDE N SEEK - I / 95

lok. 4/15 D'Argento Vien DIRTY NIGHT IN HAVANA - I / 91

lok. 6/15 Zaidee Line PAPARAZZI - III / 90

lok. 7/15 SUNSHINE REGGAE BY  Atria Cordis - III / 90

lok. 8/15 BORN TO RUN Argentum Venandi - III / 76

 

bez lokaty
FERGIE Speeding Joy - III / 69

FOTORELACJA

 

Czytaj dalej...

Próby Polowe Malenin 15.09.2019

Testy Hodowlane dla Wyżłów i Psów Małych Ras 15.09.2019 Malenin, ZO PZŁ Gdańsk

na terenie obwodu numer 166 Koła Łowieckiego Szarak w Tczewie.

Komisja Sędziowska
Sędzia Główny: Anna Jedlińska
Sędziowie:
Stanisław Ginter
Janusz Jedliński
Sylwester Tułodziecki
Asystent Beata Zach

Oceny psów dokonano w warunkach atmosferycznych: sprzyjających, temperatura 19 stopni, wiatr mocny, słońce od południa .
Przy stanie zwierzyny: wystarczającym.

WYNIKI
IT S MY LIFE Just Weimaraner FCI wł. J.Majewska-Czerny. K.Czerny, A.Olszewska - Dyplom III stopnia, punktów 72 (bez lokaty, po wieku)

Bez dyplomu:
MATTI Weimaraners House FCI wł. Bednarska Natalia  - punktów 72
NORTHSOUTH JOHNNY B GOODE wł. Marcin Kopczyński  - punktów 64

Czytaj dalej...

Próby Polowe Biskupin 14.9.2019

Próby pracy polowej wyżłów 14 wrzesień 2019 Biskupin - Bydgoszcz

Komisja sędziowska
Sędzia główny: Oset Tomasz
Sędziowie: Brodziński Janusz, Oset Tomasz, Pastucha Agnieszka, Siejkowski Leszek, Wykner Tomasz Rafał
 
WYNIKI
LOK. 5/18 ANAT Siyegi Hunter - dyplom: 1° punktów: 95
LOK. 8/18 D'Argento Vien B-MON SALAI - dyplom: 1° punktów: 92
BEZ DYPLOMU
Camaro Star Warriors - punktów: 36

FOTORELACJA (zdjęcia Izy Biernackiej i Małgorzaty Leńczuk)

 
Czytaj dalej...

Test Hodowlany dla Wyżłów Górzno ZO PZŁ / Leszno 11.05.2019

Test Hodowlany dla Wyżłów Górzno 11.05.2019

FOTORELACJA

Komisja Sędziowska:

Sędzia Główny: Hanna Hubaj-Ludowicz
Henryk Ordanik, Robert Szymanowicz
Mariusz Drewniak - Asystent Sędziego

WYNIKI:

lok. 5/11. PENFOLDS KONONUNGA HILL After Ishtar - Marta Kalecińska - I/86
lok. 11/11. X'TRA DANGY Star of Elune -  Ilona Klimek - III/68

HEIDI Artemis Canes - Bohdan Głowacki - II/70 - bez lokaty (po wieku)

 

Bez dyplomu

BLUE JEAN BLUES Just Dance - WWK - DYSKWALIFIKACJA (lęk przed strzałem)

BEAT BOX Just Dance - WWK - 53
CAR z Lasów Preczowskich - WWK - 50
PASSERINA After Ishtar - WWK - 55
PASSO DOBLE After Ishtar - WWK - 63

 

Test przeprowadzono na bażantach hodowlanych. 

 

Czytaj dalej...

Kalendarz imprez kynologicznych PZŁ 2019

Kalendarz imprez kynologicznych 2019 

Testy hodowlane dla psów myśliwskich

Data

Rodzaj imprezy

Miejsce

Organizator

06. 04. 2019r.

Test Hodowlany dla Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras

OHZ Kamień Biernatki

ZO PZŁ Kalisz

14. 04. 2019r.

Test Hodowlany dla Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras

 

ZO PZŁ Łódź

28. 04. 2019r.

XXII Wiosenny Świętokrzyski Test Hodowlany dla Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras

Kazimierza Wlk.

ZP PZŁ Kielce

11. 05. 2019r.

Test Hodowlany dla Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras

OHZ Grodzisko

ZO PZŁ Leszno

14. 09. 2019r.

Test Hodowlany dla Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras

Biskupin

ZO PZŁ Bydgoszcz

15. 09. 2019r.

Test Hodowlany dla Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras

Malenin, K. Ł. „Szarak” w Tczewie

ZO PZŁ Gdańsk

28. 09. 2019r.

Test Hodowlany dla Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras

Nowy Dwór k. Grudziądza

ZO PZŁ Toruń

07. 09. 2019r.

Test Hodowlany dla Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras

K. Ł. „Struga”

ZO PZŁ Warszawa

13. 10. 2019r.

Test Hodowlany dla Wyżłów

Czerniejewo

ZO PZŁ Poznań

Ocena regionalna pracy psów myśliwskich - tropowce, wyżły

Data

Rodzaj imprezy

Miejsce

Organizator

06. 04. 2019r.

Regionalna Ocena Pracy Tropowców

Prudnik

ZO PZŁ Opole

15. 04. 2019r.

Regionalna Ocena Pracy Posokowców i Tropowców

Rudziniec

ZO PZŁ Katowice

27. 04. 2019r.

Regionalna Ocena Pracy Posokowców i Tropowców

Nowinki

ZO PZŁ Poznań

27. 04. 2019r.

Regionalna Ocena Pracy Posokowców i Tropowców

Żmigród/Niezgoda

ZO PZŁ Wrocław

28. 04. 2019r.

Regionalna Ocena Pracy Posokowców i Tropowców

 

ZO PZŁ Łódź

25. 05. 2019r.

Regionalna Ocena Pracy Tropowców

K. Ł. „Bekas” w Opolu Lub.

ZO PZŁ Lublin

25. 05. 2019r.

Regionalna Ocena Pracy Tropowców

Strzelnica myśliwska na Zielonej k. Grabówki

ZO PZŁ Białystok

08. 06. 2019r.

XXV Warmińska Ocena Pracy Tropowców po farbie leżącej 8 – 16 h i 40 – 48 h

Łajs

ZO PZŁ Olsztyn

16. 06. 2019r.

V Świętokrzyska Ocena Pracy Tropowców

Kazimierza Wlk.

ZO PZŁ Kielce

24. 08. 2019r.

Regionalna Ocena Pracy Posokowców i Tropowców

Wąkop k. Łąkorza

ZO PZŁ Toruń

1.09. 2019r.

Regionalna Ocena Pracy Tropowców

Osada Leśna Gaj k. Zblewa

ZO PZŁ Gdańsk

07. 09. 2019r.

Regionalna Ocena Pracy Posokowców i Tropowców

Koło Łowieckie Nr 3 „Knieja” w Krotoszynie

ZO PZŁ Kalisz

14. 09. 2019r.

Regionalna Ocena Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras

OHZ Gola

ZO PZŁ Leszno

19 – 20. 09. 2019r.

Ocena Pracy Wyżłów według regulaminu Field Trials

 

ZO PZŁ Tarnów

08. 09. 2019r.

Regionalna Ocena Pracy Posokowców i Tropowców

Gołąbki

ZO PZŁ Elbląg

29. 09. 2019r.

XIX Świętokrzyska Ocena Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras

Kazimierza Wlk.

O PZŁ Kielce

05. 10. 2019r.

Regionalna Ocena Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras

 

ZO PZŁ Radom

06. 10. 2019r.

Ocena Pracy Wyżłów w konkurencjach leśnych

 

ZO PZŁ Radom

06. 10. 2019r.

Regionalna Ocena Pracy Posokowców i Tropowców

 

ZO PZŁ Tarnów

 

Regionalna Ocena Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras

K. Ł. „Bażant” w Malborku

ZO PZŁ Elbląg

06. 10. 2019r.

Regionalna Ocena Pracy Posokowców i Tropowców

Nowe Żukowice

ZO PZŁ Tarnów

19-20. 10. 2019r.

Regionalna Ocena Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras

K.Ł. „Struga”

ZO PZŁ Warszawa

 

Ocena krajowa pracy psów myśliwskich

Data

Rodzaj imprezy

Miejsce

Organizator

01.09. 2019r.

Krajowa Ocena Pracy Tropowców

Osada Leśna Gaj k. Zblewa

ZO PZŁ Gdańsk

24. 08. 2019

Krajowa Ocena Pracy Tropowców

Wólka Zapałowska

ZO PZŁ Przemyśl

05. 10. 2019r.

Krajowa Ocena Pracy Tropowców

Biskupin

ZO PZŁ Bydgoszcz

19 – 20. 10. 2019r.

Krajowa Ocena Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras

Nowe Żukowice

ZO PZŁ Tarnów

Ocena międzynarodowa pracy psów myśliwskich - tropowce, wyżły

Data

Rodzaj imprezy

Miejsce

Organizator

14. 04. 2019r.

Międzynarodowa Ocena Pracy Posokowców i Tropowców CACIT

 

ZO PZŁ Zielona Góra

04. 05. 2019r.

Międzynarodowa Ocena Pracy Posokowców i Tropowców CACIT

Nadleśnictwo Bolesławiec

Leśnicwo Kliczków Bory

ZO PZŁ Jelenia Góra

06. 2019r.

Międzynarodowa Ocena Pracy Posokowców i Tropowców CACIT

 

ZO PZŁ Piotrków Trybunalski

19. 10. 2019r.

Międzynarodowa Ocena Pracy Wyżłów - III Memoriał im. Erwina Dembinioka CACIT

Jankowice

ZO PZŁ Katowice

26 – 27. 10. 2019r.

Międzynarodowa Ocena Pracy Wyżłów

 

ZO PZŁ Lublin, Klub Wyżłów

Field Trialsy Busko Zdrój ZO PZŁ Kielce

30.09. 2019r. – Wyżły Angielskie i Kontynentalne – CPC, CACIT

01. 10. 2019r. – Wyżły Angielskie i Kontynentalne – CPC, CACIT

02. 10. 2019r. – Wyżły Angielskie i Kontynentalne – CPC, CACIT

03. 10. 2019r. – Wyżły Angielskie i Kontynentalne – CPC, CACIT

04. 10. 2019r. – Wyżły Angielskie i Kontynentalne – CPC, CACIT

05.10. 2019r. – Wyżły Angielskie i Kontynentalne – CPC, CACIT

Czytaj dalej...

Ocena Użytkowości Łowieckiej Wyżłów 10-11.11.2018 r. Żołynia

Ocena Użytkowości Łowieckiej Wyżłów oraz Psów Myśliwskich Małych Ras 10-11.11.2018 r.(klasa wielostronna)

organizator: Polski Związek Łowiecki, Zarząd Okręgowy w Rzeszowie, Koło Łowieckie Kuropatwa w Żołyni
 
Obsada sędziowska
Stanisław Abłamowicz, Zofia Karolczyk, Zdzisław Borowiec, Lietz Grzegorz

Wyniki

lok. 6/14 DŻODŻO Grey Armagedon, wł. Małgorzata Leńczuk - 272/I st.
lok. 7/14 ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner, wł. Sylwia Mokry - 272/I
 
45986507 901496490052549 5051235668739489792 o  
 fot. W. Cichoń
46140005 898986533639508 6042434311573995520 n
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS