CACIB Lipsk 2016

CACIB Lipsk 20.08.2016

sędzia Burkhard Seibel (DE)

Wyżeł weimarski krótkowłosy

psy
kl. młodzieży
780 KIC N KATCH Fala Lovea - dosk. 1, BOB
kl. pośrednia
781 JAR JAR BINKS VS DU BERCEAU DE BUGATTI - bdb 1
kl. championów
782 NOBIS KRUG OF A LEGEND N'SAGA - bdb 2
783 DOC'N CAMELOT HEAVEN CANWAIT - dosk. 1, CAC

kl. otwarta
784 RUTILUS OLIVER SUDDEN -bdb 1
785 JIM BEAM VS DU BERCEAU DE BUGATTI - bdb 2

SUKI
kl. młodzieży
786 GREAT FUTURE Just Weimaraner - nieobecna
787 NOBIS KRUG BLAZING HEART - dobra
kl. pośrednia
788 JOY VS DU BERCEAU DE BUGATTI - dosk. 1
kl. championów
789 SCUBA'S NUMBER ONE HUNDRED - dosk. 1, CAC, BOS
kl. otwarta
790 JEWEL OF MY HEART VS DU BERCEAU DE BUGATTI - dosk. 1
791 NOBIS KRUG YOU ARE MY SUNSHINE - dosk. 2
792 HEART BREAKER ALIVE SILVER - bdb 3

Czytaj dalej...

CACIB LIPSK - German Winner Show 2016

German Winner Show - 21.08.2016

sędzia Dr. Peter Beyersdorf (DE)

Wyżeł weimarski krótkowłosy

psy
kl. młodzieży
464 ARNOLD VOM JEDERITZER HOLZ - dosk. 2, res CACJ, res VDH CACJ
465 KIC N KATCH Fala Love'a - dosk. 1, CACJ, VDH CACJ, BOS

kl. pośrednia
466 JAR JAR BINKS VS DU BERCEAU DE BUGATTI - dosk. 1, VDH CAC

kl. championów
467 BELVEDERE DE VOLCANO SPRING - NB
468 NOBIS KRUG OF A LEGEND N'SAGA - dosk. 1, VDH CAC, CAC, CACIB         
469 DOC'N CAMELOT HEAVEN CAN WAIT - NB
 

kl. otwarta
470 RUTILUS OLIVER SUDDEN - bdb 2
471 JIM BEAM VS DU BERCEAU DE BUGATTI - dosk. 1, VDH CAC, res.CAC, res CACIB

SUKI
kl. młodzieży
472 GREAT FUTURE Just Weimaraner - NB
473 NOBIS KRUG BLAZING HEART - dosk. 1, VDH CAC

kl. pośrednia
474 JEWEL OF MY HEART VS DU BERCEAU DE BUGATTI - dosk. 1, VDH CAC

kl. championów
475 JE SUIS ANOUK VS DU BERCEAU DE BUGATTI - dosk. 1, VDH CAC, CAC, CACIB, BOB
476 SCUBA'S NUMBER ONE HUNDRED - dosk. 2, res. VDH CAC

KL. uzytkowa
477 GRACE OD POTOKA KACAKU - dosk. 1, VDH CAC, res.CAC, res CACIB

kl. otwarta
478 JOY VS DU BERCEAU DE BUGATTI - dosk. 1, VDH CAC
479 NOBIS KRUG YOU ARE MY SUNSHINE - bdb 2
480 HEART BREAKER ALIVE SILVER - bdb 3

Czytaj dalej...

Próby polowe Wadowice 2016

Próby Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras - Wadowice/ ZO PZŁ Bielsko Biała - 20.08.2016

 
Komisja sędziowska
Marzena Błońska - sędzia główny - reakcja na strzał + woda
Piotr Błoński - pole
Krzysztof Kunicki - pole
 
Wyniki
ZARA Weimaraners House - lok. 17/20, dyplom III stopnia, 72 pkt.
TEARS OF THE SUN Star Of Elune - bez dyplomu
 
Czytaj dalej...

CACIB Sopot 20.08.2016

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Sopot 20.08.2016

Miejsce wystawy: Hipodrom Sopot - ul. Polna 1, 81-745 Sopot
 
Sędzia: Wojciech Burski (PL)
14079980 10205400125242592 4200600529334311146 n

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Szczeniąt
1707 Zoyer Camistar - Kopczyński Marcin- Grudziądz - wo1, NSzwR
Klasa Młodzieży
1708 OZYS Weimaraners House - Treichel Anna - dosk. 1,
1709 WERNER Szara Sfora - Bartosz Górski - nb
 
Klasa Otwarta
1710 DANTE GREY TEAM Szara Wiara - Walczak Małgorzata - dosk.1, CWC, res.CACIB
 
Klasa Championów
1711 Dalton Silver Angel Flying Forward- Gamirov Almir, Rosja - nb
1712 ICTUS A-Awa -Staniszewski Cezary - CACIB, BOS
 
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
1713 IGA Silver Friend - Piątkowski Damian
 
Klasa Pośrednia
1714 DRAHMA GREY TEAM Szara Wiara - Jagodzińska Jadwiga - dosk. 2
1715 KENZI FRENZI Fala Love'a - Osińska Magdalena - dosk.1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB
 
Klasa Otwarta
1716 AZJA Zielone Chrusty - Niezgoda Joanna - bdb 1
1717 DAKOTA GREY TEAM Szara Wiara - Walczak Małgorzata -bdb 2
 
Klasa Użytkowa
1718 Grey Classic's Lil' Sugar - Edwin Lenaerts , Manuela Nasturzi - nb
Klasa Championów
1718 ZAIDEE OF Atria Cordis - Buła Kacper - CWC, res CACIB
Czytaj dalej...

CWC Nowy Sącz 21.08.2016

XXIX Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Nowy Sącz 21.08.2016

Miejsce wystawy: Nowy Sącz - Park Strzelecki ul. Ogrodowa
sędzia: Małgorzata Korzeniowska , ring 6

Wyżeł weimarski krótkowłosy:

---SUKI---
Klasa Młodzieży
275 ZARIKA Biesy i Czady - dosk.1, ZwMł, NJ -zakończony Mł.Ch.PL
 
Klasa Otwarta
276 ONLY OUR AMELIA Camaxtli - dosk.1, CWC, NDSwR, BOB, BOG IV

 

Czytaj dalej...

Konkurs Wyżłów OHZ GOLA 10.09.2016

Konkurs Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Lesznie informuje, że w dniu 10 września 2016r na terenie Ośrodka Hodowli Zwierzyny Zarządu Głównego PZŁ Gola odbędzie się Regionalny Konkurs Pracy Wyżłów oraz Psów Myśliwskich Małych Ras (klasa wielostronna i wszechstronna). Zbiórka uczestników rozpocznie się o godz. 8.30 przed pałacem w Goli.

Zgłoszenia psów na Konkursy Pracy, na obowiązujących drukach, należy przesłać do biura ZO PZŁ w Lesznie (64 - 100 Leszno, ul. Strzelecka 13) lub na e - maila zo.leszno@pzlow.pl w terminie do 4 września 2016r.

Opłata za udział psa w konkursie dla członków PZŁ wynosi 100 zł,- za psa. Dla osób nie będących członkami PZŁ opłata wynosi 150 zł za zgłoszonego psa.

Opłatę należy uiścić na konto ZO PZŁ w Lesznie BGŻ O/Leszno nr 50 2030 0045 1110 0000 0345 2890 do dnia 4 września br.

Uczestnicy konkursu organizują zakwaterowanie we własnym zakresie. Proponujemy skorzystać z oferty www.hotel-dobrodziej.pl lub www.rokosowo.pl.

Dodatkowych informacji udziela kol. Krzysztof Bartkowiak (tel. 605 275 005) lub sekretariat ZO PZŁ Leszno (tel. 65 526 92 11).

Zachęcamy posiadaczy rasowych psów myśliwskich do udziału w Konkursie..

DARZ BÓR

Czytaj dalej...

Próby polowe Biskupin 13.08.2016

Próby pracy polowej wyżłów Biskupin k/Żnina
13 sierpień 2016

Komisja sędziowska
Sędzia główny:     Nawrot Henryk
Sędziowie:    Bocianowski Marian Paweł, Burski Wojciech, Frąszczak Marek, Koperski Marian, Majbrodzki Krzysztof, Oset Tomasz, Pastucha Agnieszka, Rudziński Jakub

Wyniki

lok. 4. DANTE GREY TEAM Szara Wiara - dyplom: 1°    punktów: 87    
lok. 5. DHARMA GREY TEAM Szara Wiara -  dyplom: 1°    punktów: 83    
lok. 6. WERNER Szara Sfora - dyplom: 1°    punktów: 82    
lok. 12. TRIBUZY Star of Elune - dyplom: 3°    punktów: 61    

bez dyplomu RAGTIME A-AWA punktów: 63

 

 

 

 

Czytaj dalej...

CWC Golub-Dobrzyń / o. Toruń 2016

XLIX Toruńska Wystawa Psów Rasowych Golub-Dobrzyń, 14.08.2016

Miejsce wystawy: Golub-Dobrzyń - Zamek - Oddział PTTK im. Zygmunta Kwiatkowskiego 87-400 Golub- Dobrzyń, ul. PTTK 13

Sędzia: Andrzej Brabletz (PL)

12.40 Wyżeł weimarski krótkowłosy (6) Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy
Klasa otwarta - Open Class1
621LENNY KRAVITZ Atria Cordis - Glowacki Bohdan - Gąsocin, Polska - CWC
Klasa championów - Champion Class 1
622 TOKAY Camistar - Kowalczyk Iwona - Dosin, Polska - CWC, BOS
Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class 1
623 Slavinja OSTROBODA-  Ostrowska Zofia - Kampinos, Polska - ZW.Mł., NJ
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
624 Fenomena Team UNA - CLEO  - Figas-Bobala Anna - Brodnica, Polska - CWC
Klasa otwarta - Open Class 1
625 LORELAI Atria Cordis - Łagowska Hanna - Poznań, Polska - nb
Klasa championów - Champion Class 1
626 ZAIDEE OF Atria Cordis - Buła Kacper - Góra Kalwaria, Polska - CWC, BOB, BOG3
Czytaj dalej...

CWC Bytom 2016

48 Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Bytom 14.08.2016

Miejsce wystawy: Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny TS "Szombierki" Bytom Bytom, ul. Frycza Modrzewskiego 3
Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL) 24

Wyżeł weimarski krótkowłosy (3)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Suki - Bitches
Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 1
471 - Dandelion Honey Silver Sfinx - Frydlant Nad Ostravici, Czechy
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
472 ZARA Weimaraners House - Tomczyk Żaneta - Myszków, Polska
Klasa użytkowa - Working Class 1
473 Grey Classic's Lil' Sugar ? -  Lenaerts Edwin Manuela Nasturzi- Heist Op Den Berg, Belgia
Czytaj dalej...

50-lecie Klubu Wyżłów Weimarskich w Czechach, Domanin - Trebon 2016

W dniach 4 - 7  sierpnia 2016 czeski klub weimara obchodził zacną rocznicę 50-lecia istnienia. Z tej okazji zorganizowano dwudniowy Memoriál Roberta Jakoubka (międzynarodowy konkurs wszechstronny) oraz wystawę Klubową o tytuł zwycięzcy Europy Środkowej. 

Konkurs dość trudny, na 22 psy ukończyło go zaledwie 12 psów, w tym tylko CACIT-owy pies z dyplomem I stopnia. Zwycięzcą został Pepe Elika Bohemia perfekcyjnie prowadzony przez Milana Kazdę. Zwycięzcą wystawy została A Wild Blossom Arrya Greynie Hanki Dančišinovej.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych obchodów: 

 

DSC 7404

 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS