Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Przewlekłe zapalenie nerek :(

Przewlekłe zapalenie nerek :( 8 lata 7 miesiąc temu #7659

Witam!
Dzisiaj u naszej Mali wykryto przewlekłe zapalenie nerek , ma 6 lat czy ktoś miał styczność z weimarem z taką chorobą. Mamy zmienić karmę i podawać jakiś lek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przewlekłe zapalenie nerek :( 8 lata 7 miesiąc temu #7660

  • Agusia
  • Agusia Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Posty: 6
  • Oklaski: 0
U naszej seterki wykryto chorobę gdy miała 10 lat , zmagaliśmy się z tym problemem ponad 2 lata niestety inne schorzenia zrobiły swoje i Fanta odeszła. Trzeba ściśle trzymać się diety mogę polecić te karmy www.zwierzakowo.pl/sklep/karmy-nerki-pies.hill-s-canine.html
Wyeliminować wszelkie smakołyki i ludzkie jedzenie. Nie ma jakichś specjalnych leków dla psów więc stosowane są te dla ludzi, oraz ipaktine. Jeżeli podawane będą leki moczopędne konieczne będzie uzupełnianie wypłukiwanych pierwiastków np. potasu. Konieczne są także okresowe badania.
http://www.vetoquinol.pl/pl/aktualnosci/aktualnosc/article/ipakitine-w-przewleklej-niewydolnosci-nerek-u-kotow.html?tx_ttnews%5BbackPid%5D=2318&cHash=
Ostatnio zmieniany: 8 lata 7 miesiąc temu przez szarasfora.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przewlekłe zapalenie nerek :( 8 lata 6 miesiąc temu #7662

Mali dostała lek Pronefra i ma być na diecie czyli suchy Renal , trochę się poprawiła ma więcej siły i nawet wróciła jej chęć do zabawy,
karmę muszę mieszać jej z mięsną puszką Renal bo suchej nawet nie wącha :( Badania mamy powtórzyć za 10 dni mam nadzieję że będzie lepiej .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przewlekłe zapalenie nerek :( 8 lata 6 miesiąc temu #7663

  • Agusia
  • Agusia Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Posty: 6
  • Oklaski: 0
Dlatego proponowałam Hilsa jest smaczniejszy. Fanta doraźnie miała " płukane nerki" kroplówką, ale jej stan początkowo był beznadziejny , więc głowa do góry, będzie dobrze .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przewlekłe zapalenie nerek :( 8 lata 5 miesiąc temu #7673

Mali od prawie miesiąca jest na diecie tzn je tylko renal z puszki który mieszam jej naprzemiennie z makaronem kaszą lub ryzem, dostaje pronefrę i dodatkowo ma anemię (daje jej hemovet )co przeszkadza w w podaniu jej kroplówki, wyniki minimalnie lepsze ale nie rewelacyjne . Śmierdzi jej z pyska ,ale jest żywa i wesoła. Schudła prawie 10 kg co będzie dalej …..nie wiem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.114 s.