szarasfora

szarasfora

XL Krajowe Field Trialsy Niepołomice 29.04.2017

XL Krajowe Field Trialsy im. prof. Teodora Marchlewskiego, Niepołomice, 29.04.2017

P4292860

foto: Anna Kozłowska 

FOTORELACJA            FOTORELACJA II 

Komisja Sędziowska :
Sędzia Główny - Andrzej Jakubowski, Krzysztof Fryc, Zofia Karolczyk, Krzysztof Majbrodzki, Dariusz Spisak, Sylwester Tułodziecki, Tomasz Wykner

WYNIKI

WALTHER Szara Sfora - dyplom I st./6 pkt, lok. 3/10- wł. Piotr Bylica (klasa otwarta, sędzia Dariusz Spisak)
INCREDIBLE INDYA Alive Silver - dyplom II st./5 pkt., lok. 3/8- wł. M. Sekular- Łuczak, M. Łuczak (kl. otwarta, sędzia Tomasz Wykner)
HEART BRAKER Alive Silver - II st./5 pkt., lok. 3/9 - Magdalena Hoffmann (kl. otwarta, sędzia Andrzej Jakubowski)
ULVER A-Awa - II st./3 pkt., lok. 1/3 - wł. Andrzej Walczak (kl. młodzieży, sędzia Tomasz Wykner)

 

bez dyplomu
LUSSI Piaski Ujazdowa (FCI) - wł. K. Cegliński

 

 

CWC Psów Ras Myśliwskich - Jeleśnia/o. Bielsko 30.04.2017

2 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RAS MYŚLIWSKICH /2 National Dog Show for Hunting/30.04.2017

Sędzia: Maria Zasada (PL), ring 3
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
182 AUSTIN Imperial Weimaraner - Korepta Leszek - dosk. 1, Zw.Mł, BOS
183 Fenomena Team SOMA - Płoskonka Jarosław , Malczyk Joanna - nb
 
Klasa Championów
184 TOKAY Camistar - Kowalczyk Iwona - dosk. CWC
 
---SUKI---
Klasa Młodzieży
185 ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner - Mokry Sylwia - dosk. 1, Zw.Mł, NJ
186 EMI Silvery Passion - Zagórski Mariusz - ?
 
Klasa Championów
187 ZARA Weimaraners House - Tomczyk Żaneta - dosk. CWC BOB, BOG 2

CWC Inowrocław 30.04.2017

XXXII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Inowrocław, 30.04.2017

Sędzia: Wojciech Burski (PL) 22
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy (13)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class 2
496 CLAUDE HOMAR Nova Espera - Kierczyńska Agnieszka - Nakło Nad Notecią
497 Miron-Macho Szara Pasja - Gurgul Grzegorz - Grodzisk Mazowiecki
 
Klasa młodzieży - Junior Class 1
498 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis , Ziemska Joanna - Luboń - dosk. 1, Zw.Mł, BOS
 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
499 REGTIME A-Awa - Przysiecki Krystian - Toruń - dosk. 1, CWC, NDPwR, zakończył CH.PL
 
Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class 2
500 MANON Szara Pasja - Oleś Tomasz - Osielsko
501 MASZA Szara Pasja - Majewska Jolanta - Warszawa - wo.1,NSZwR
 
Klasa młodzieży - Junior Class 5
502 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska - dosk. 2
503 ISHTA Silver Friend - Sęk Magdalena - Łódz - dosk.4
504 JOKE Imperium Star - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra - dosk.1, Zw.Mł, NJ, BOB, BOG 2
505 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz - dosk. 3
506 TOLA Weimarstars - Preiss Marta - Koziegłowy k/Poznania
 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
507 FANTAZJA A-AWA - Chojnacka-Kasperek Hanna - Komorniki
 
Klasa championów - Champion Class 1
508 FLEUR Silver Friend - Majewska Jolanta - Warszawa-dosk.1 CWC

CWC Psów Myśliwskich Manowo/o. Koszalin 01.05.2017

XII Wystawa Psów Myśliwskich w Manowie

Sędzia: Piotr Król (PL)

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Szczeniąt
145 CLAUDE HOMAR Nova Espera - Kierczyńska Agnieszka - wo, NSZwR
 
Klasa Młodzieży
146 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis - Zw.Mł, NJ, BOB
 
Klasa Otwarta
147 OZYS Weimaraners House - dosk.1, CWC , NDPwR
 
Klasa Championów
148 ICTUS A-Awa - dosk. 1, CWC
 
SUKI
Klasa Młodzieży
149 BLUE DENIM Alive Silver - Zw.Mł, BOS
150 JOKE Imperium Star - dosk. 2
151 KAGA Imperium Star - dosk. 3
Klasa Użytkowa
152 HEART BREAKER Alive Silver - nb

CWC Jelenia Góra 30.04.2017

42 Karkonoska Wystawa Psów Rasowych - Jelenia Góra 30.04.2017

Sędzia: Jūratė Butkienė (LT)

Wyżeł weimarski krótkowłosy (5) Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Dogs
Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 1
415 _____________ - Siemaszko Dorota - Polkowice
 
Klasa użytkowa - Working Class 1
416 - Ben ze Zborovské fořtovny, - Sladek Michal - Detenice, Czechy - CWC, NDPwR, BOS
 
Suki - Bitches
Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 1
417 _____________ - Wojciechowska Joanna Witold Wojciechowski- Kotla
 
Klasa młodzieży - Junior Class 1
418 X Factor Atria Cordis - Szopa Joanna - Środa Śląska - Zw.Mł, NJ, BOB, BOG 3
 
Klasa otwarta - Open Class 1
419 _____________ - Bielak Barbara - Bobrowice

CWC Grudziądz 29.04.2017

XLI KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH 29.04.2017r.

Sędzia: Andrzej Stepiński (PL)
 

11.30 Wyżeł weimarski długowłosy (1) Weimaraner langhaarig / Weimaraner Long-haired

Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class 1
667 Slavinja PERUN - Błauciak Ewa - Warszawa, Polska
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy (6) Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Dogs
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
668 REGTIME A-Awa - Przysiecki Krystian - Toruń, Polska - dosk. 1
 
Klasa otwarta - Open Class 1
669 OZYS Weimaraners House - Treichel Anna - Czarże, Polska
 
Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class 3
670 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska, Polska
671 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz, Polska - Zw.Mł, NJ, BOB, BOG 1
672 TOLA Weimarstars - Preiss Marta - Koziegłowy k/Poznania, Polska
 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
673 Slavinja OSTROBODA HILDA - Ostrowska Zofia - Kampinos, Polska

Próby Pracy Wyżłów Niepołomice 30.04.2017

XXVI Próby Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras im. Tadeusza Sanickiego
Niepołomice, 30.04.2017

Komisja Sędziowska:
Sędzia Główny- Andrzej Jakubowski, Krzysztof Fryc, Krzysztof Majbrodzki, Dariusz Spisak, Sylwester Tułodziecki, Tomasz Wykner.

WYNIKI

lok. 3/19 ULVER A-Awa - dyplom I stopnia/96 pkt, wł. Andrzej Walczak

CACIB Opole 23.04.2017

XXXVI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Opole, 23.04.2017

Sędzia: Antoan Hlebarov (Bułgaria), ring 11
 

Wyżeł weimarski krtókowłosy

---PSY---
Klasa młodzieży
1859 ASTON MARTIN Imperial Weimaraner - Manfred Wydra
1860 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis - Joanna Ziemska- dosk.1, ZwMł, NJ, BOB
 
Klasa otwarta
1861 SILVER SKY OF LOVE Szara Wiara - Stachura Lubas Joanna - CWC, res. CACIB
 
Klasa championów
1862 GHOSTWIND THE LIONS PRIDE - Stachura Lubas Joanna - dosk. 2
1863 ZAYON Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - dosk. 1
 
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt
1864 DORIS Grey Armagedon - Karolina Dwornik
 
Klasa młodzieży
1865 ARRINERIA HUSARYA Imperial Weimaraner - Sylwia Mokry
1866 BLUE DENIM Alive Silver - Anna Kubas-Fałczyk
1867 Canis Fortuna FANTASIA - Emilia Bielińska - Bobkowicz - dosk.1, ZwMł, BOS
1868 JOKE Imperium Star - Katarzyna Hadyńska
1869 KAGA Imperium Star - Sławomir Panek
1870 XFACTOR Atria Cordis - Joanna Szopa
1871 YERATELLE OF Atria Cordis - Dorota Mikus - Koralewska
 
Klasa pośrednia
1872 FALSA MUSICA A-Awa - Piaskowski Michał Monika Procka-Piaskowska
1873 LITTLE PRINCESS LULU Never Ending Weimaraner - Załęcka-Najman Aleksandra
 
Klasa otwarta
1874 Canis Fortuna ARAMI - Dariusz Hełka
1875 CARRIE FAITHFUL LOVE Silvespoir - Vaclav Klein
1876 DAKOTA GREY TEAM Szara Wiara - Walczak Małgorzata
1877 TEARS OF THE SUN Star of Elune - Solga Andrzej Grażyna Spałek
1878 Weimaranus SUNRISE OVER LOVE - Stachura Lubas Joanna - dosk. CWC, CACIB
 
Subskrybuj to źródło RSS