szarasfora

szarasfora

CACIB Bydgoszcz 04.02.2018

I MWPR w BYDGOSZCZY , w dniach 03-04 lutego 2018r.

 

Ring: 15 Niedziela / Sunday

Sędzia: Aleksander Skrzyński (PL)

 27458893 1989326904428530 8889738254781423008 n

11.45 Wyżeł weimarski krótkowłosy (20)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa młodzieży - Junior Class 3

1835 CARACAS Camistar - Marton Klaudia - Warszawa, Polska - nb

1836 DUDI Grey Armagedon - Skolmowska Magda - Gdynia, Polska - dosk. 2

1837 WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - Hoffmann Magdalena - Osiek Nad Wisłą, Polska -  Zw.Mł., NJ, BOB, BIS IV

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

1838 CLAUDE HOMAR Nova Espera - Kierczyńska Agnieszka - Nakło Nad Notecią, Polska

 

Klasa otwarta - Open Class 1

1839 YOKOZUNA OF Atria Cordis - Warchoł Sławomir - Brześce, Polska - CWC

 

Klasa użytkowa - Working Class 1

1840 ULVER A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy, Polska - CWC, CACIB, BIS Psów Użytkowych

 

Klasa championów - Champion Class 1

1841 OZYS Weimaraners House - Treichel Anna - Czarże, Polska - CWC, res.CACIB

 

Suki - Females

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1

1842 Fenomena Team PRIMAVERA - Szczepanek Marta - Babiak, Polska wo 1, BEST PUPPY

 

Klasa młodzieży - Junior Class 1

1843 Morbida Grappa After Ishtar - Wygocka Anna - Żmigród, Polska -  Zw.Mł.

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class 4

1844 d'Argento Vien AVALON USS ARIZONA - Owczarska Agata - Łódź, Polska -  dosk. 4

1845 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz, Polska - CWC

1846 MASZA Szara Pasja - Majewska Jolanta - Warszawa, Polska - dosk. 2

1847 ORDONKA A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy, Polska - dosk. 3

 

Klasa otwarta - Open Class 4

1848 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska, Polska -  CWC, res.CACIB

1849 Canis Fortuna FANTASIA - Bielińska - Bobkowicz Emilia - Plewiska, Polska

1850 JEN Good Dog Poland - Wrzesińska Anna - Toruń, Polska

1851 LILI Gwiazda Pomorza - Szczepanek Marta - Babiak, Polska - ?

 

Klasa użytkowa - Working Class 1

1852 ZAIDEE OF Atria Cordis - Buła Kacper - Góra Kalwaria, Polska - CWC

 

Klasa championów - Champion Class 2

1853 FANTASIA SAPORE Atria Cordis - Owczarska Agata - Łódź, Polska - CWC, CACIB, BOS 

1854 Fenomena Team UNA CLEO - Figas-Bobala Anna - Brodnica, Polska  -dosk. 2

cacib bydgoszcz 2018

 

CWC ExpoSilesia 28.01.2018

VII Zimowa KWPR ExpoSilesia-DogShow (CWC) 28.01.2018

27336322 1728488783884836 2663027838001771878 n

RING 20: Sędzia - Stanisław Abłamowicz (PL)

Wyżeł weimarski krótkowłosy - Weimaraner Short-haired

PSY - MALES

Klasa młodzieży 1

1114 TRIO A-Awa - Kozłecka Justyna - Zw.Mł. NJ, BOS

Klasa użytkowa 1

1115 Fenomena Team SOMA - Płoskonka Jarosław, Malczyk Joanna - CWC, NDPwR

 

SUKI - FEMALES

Klasa szczeniąt 1

1116 BEZA z Lasów Preczowskich - Kubica Aneta

 

Klasa młodzieży 2

1117 ELEMENT OF IMAGINATION VOLCANO SPIRIT'S - Rosa Małgorzata i Waldemar - Zw.Mł

1118 ELUNA Dotyk Południa - Malaga Dominika - dosk. 2

 

Klasa pośrednia 1

1119 Fenomena Team SANTERIA NOVIA - Zielińska Agnieszka - CWC

 

Klasa użytkowa 1

1120 ZAIDEE OF Atria Cordis Buła Kacper - CWC, BOB, BOG2, BIS użytków 2

plakat expo2018

 

CACIB Lubin 21.01.2018

V  Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – International Dog Show (CACIB) Lubin, 21.01.2018

26993610 1649777031725961 1747554879537719371 n

Ring: 6 Niedziela / Sunday

Sędzia: Jadwiga Konkiel (PL)

12.00 Wyżeł weimarski długowłosy (2)

Weimaraner langhaarig / Weimaraner Long-haired

Suki - Females

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

1292 Slavinja PINK POKERFACE - Wojciechowska Joanna Witold Wojciechowski- Kotla, Polska

 

Klasa użytkowa - Working Class 1

1293 ___________ - Dohnalek Milos - Hribojedy, Czechy

 

 

12.05 Wyżeł weimarski krótkowłosy (13)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa młodzieży - Junior Class 3

1294 BEAT BOX Just Dance Siemaszko Dorota - Polkowice, Polska - dosk. 3

1295 CARACAS Camistar - Marton Klaudia - Warszawa, Polska - Zw.Mł. 

1296 DŻODŻO Grey Armagedon - Leńczuk Małgorzata - Wałbrzych, Polska - dosk. 2

 

Klasa otwarta - Open Class 2

1297 LORD Konabes  - Kulisch Sławomir - Ruszowice, Polska - nb

1298 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis - Ziemska Joanna - Luboń, Polska - CWC, CACIB, BOS

 

Suki - Females

Klasa młodzieży - Junior Class 2

1299 BLUE JEAN BLUES Just Dance - Wojciechowska Joanna Witold Wojciechowski- Kotla, Polska - nb

1300 Wannabe Boogie Woogie By Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - Góra Kalwaria, Polska - Zw.Mł. NJ, BIS JUNIOR IV

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class 2

1301 IGA Silver Friend - Piątkowski Damian - Bytów, Polska - CWC, zakończyła CHPL

1302 X FACTOR Atria Cordis - Szopa Joanna - Środa Śląska, Polska - .....  2

 

Klasa otwarta - Open Class 3

1303 Fenomena Team THORDIL - Marta Gadzińska - Pruszków, Polska - CWC, CACIB, BOB

1304 FIRST LADY Joy Spirit - Hoffmann Warzocha Dorota - Kamionki, Polska - dosk. 3

1305 ISHTA Silver Friend - Sęk Magdalena - Łódz, Polska - doski. 2

 

Klasa championów - Champion Class 1

1306 YERATELLE of Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - Góra Kalwaria, Polska - CWC, res. CACIB

31410

CWC Brodnica 14.01.2018

V Krajowa Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC) Brodnica, 13-14.01.2018

 

Ring: 2 Niedziela / Sunday

Sędzia: Piotr Król (PL)

 Ordonkka Brodnica

11.20 Wyżeł weimarski krótkowłosy (14)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

 

Psy - Males

Klasa młodzieży - Junior Class 2

605 CARACAS Camistar - Marton Klaudia - Warszawa, Polska - dosk. 1, Zw.Mł

606 CYRUS CamistarWielgosz Dariusz - Chełmno, Polska - dosk. 2

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

607 CLAUDE HOMAR Nova Espera - Kierczyńska Agnieszka - Nakło Nad Notecią, Polska - dosk. 1 CWC

 

Klasa użytkowa - Working Class 1

608 ULVER A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy, Polska - dosk. 1, CWC, BOS

 

Klasa championów - Champion Class 2

609 OZYS Weimaraners HouseTreichel Anna - Czarże, Polska - dosk. 2

610 Rutilus Oliver Sudden - Wiła Donat - Biedrusko, Polska - dosk. 1, CWC

 

Suki - Females

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1

611 Wannabe Boogie Woogie By Atria Cordis -  Mikus-Koralewska Dorota - Góra Kalwaria, Polska - wo 1, BIS Puppy 

 

Klasa młodzieży - Junior Class 1

612 d'Argento Vien AVALON USS ARIZONA - Owczarska Agata - Łódź, Polska - dosk. 1, Zw.Mł, NJ

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class 2

613 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska, Polska - nb

614 Ordonka A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy, Polska - dosk. 1, CWC, BOB, BOG 2

 

Klasa otwarta - Open Class 2

615 JEN Good Dog Poland - Wrzesińska Anna - Toruń, Polska - nb

616 JOY Good Dog Poland - Grodzicka Eliza - Białystok, Polska - dosk. 1, CWC

 

Klasa championów - Champion Class 2

617 Fenomena Team UNA - CLEO - Figas-Bobala Anna - Brodnica, Polska - dosk. 2

618 Yeratelle of Atria Cordis -  Mikus-Koralewska Dorota - Góra Kalwaria, Polska - dosk. 1, CWC

unnamed1

 

CWC Gdańsk 7.01.2018

VIII Karnawałowa Zimowa Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC)Gdańsk, 7.01.2018
Ring: 3 Niedziela

26169047 1622846514461745 6614354833570432480 n

Sędzia: Jadwiga Konkiel (PL) 

10.55 Wyżeł weimarski krótkowłosy (11)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa młodzieży - Junior Class 2

724 CARACAS Camistar - Marton Klaudia - Warszawa, Polska - dosk. 1, ZwMł. 

725 CYRUS Camistar - Wielgosz Dariusz - Chełmno, Polska - bdb

 

Klasa otwarta - Open Class 1

726 WERNER Szara Sfora - Górski Bartosz - Gdańsk, Polska - dosk. 1

 

Suki - Females

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1

727 Grace Band All You Need is Love (Kic N Katch Fala Love’a- Grey Classic’s Miss Congeniality) hod. Olga Babaeva, wł. Tiia Yii-Sassi, Finalandia - ?

 

Klasa młodzieży - Junior Class 3

728 DAENERYS Szara Trufla - Olszewska Anna - Juszkowo, Polska - nb 

729 d'Argento Vien AVALON USS ARIZONA - Owczarska Agata - Łódź, Polska - dosk. 1, Zw.Mł. NJ

730 DORIS Grey Armagedon - Dwornik Karolina - Sośnie, Polska - dosk. 2

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class 2

731 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska, Polska - CWC, BOB, BOG IV

732 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz, Polska - nb, 

 

Klasa otwarta - Open Class 1

733 FIRST LADY Joy Spirit - Hoffmann Warzocha Dorota - Kamionki, Polska - CWC

 

Klasa championów - Champion Class 1

734 FANTASIA SAPORE Atria Cordis  - Owczarska Agata - Łódź, Polska -  ?

http://www.foto.zpsem.pl/wystawa-gdansk-07012018/

CWC Pruszków /o. Piaseczno 19.11.2017

I KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH

sędzia: Tadeusz Chwalny (PL)
23755631 133195304066313 3705621044123332234 n

Wyżeł weimarski krótkowłosy

psy (5)
szczeniąt (2)
986 CARACAS Camistar (FCI), srebrno-szare, wł. Klaudia Marton, Polska - wo 1
987 WHEELS ON FIRE by Atria Cordis, srebrno-szare, wł. Magdalena Hoffmann, Polska - wo 2
 
pośrednia (2)
988 BLUESKAY z Lasów Preczowskich, srebrzysto-szare, wł. Klaudia Witkowska - CWC, BOS,NDPwR
989 ZEN Filii Artemesias, srebrzysto-szare, wł. Jorg Barylski, Polska
 
użytków (1)
990 TOKAY Camistar, szaro-srebrne, wł. Iwona Kowalczyk, Polska - bdb
 
championów (1)
991 Rutilus Oliver Sudden, srebrno-szare, wł. Donat Wiła, Polska - CWC
 
suki (10)
młodzieży (2)
992 AGNES Ventus Grey - Kielar-Gryś Marta
993 HEIDI Artemis Canes
994 MASZA Szara Pasja (FCI), srebrzysto-szare, wł. Jolanta Majewska, Polska - CWC, Zw. Mł, BIS Juniorów
 
pośrednia (5)
995 ISHTA Silver Friend, Sęk Magdalena
996 JEN Good Dog Poland FCI, szare, wł. Anna Wrzesińska,
997 KAGA Imperium Star, PanekSławomir
998 Luna Dumka Bielańska Sfora, srebrno-szare, wł. Izabela Pietrowicz, Polska
999 XAVANA Atria Cordis (FCI), szaro-srebrne, wł. Paweł Posławski, Polska
 
otwarta (3) 
1000 Fenomena Team THORDIL, wł. Marta Gadzińska - CWC, BOB
1001 FRAZA SEMPRE A-Awa, srebrzysto-szare, wł. Rafał Kopicki, Polska - dosk. 3
1002 ZARIKA Biesy i Czady, srebrno-szare, wł. Michał Kowenzowski, Polska - dosk. 2
 
użytkowa (1)
1003 HEART BREAKER Alive Silver, srebrne, wł. Magdalena Hoffmann, Polska - CWC, BIS3 użytków
 
championów (1)
1004 ZAIDEE OF Atria Cordis, srebrno-szare, wł. Kacper Buła, Polska - CWC

Wystawa Światowa Lipsk 08.11.2017

Wystawa Światowa Lipsk 08.11.2017

GROUP 2637

BOB Bromhund Let Me Loose + BOG IV + był w TOP 6 BIS Ras Niemieckich 
BOS Kosta Felicitas La Suerte Siempre

Junior BOB Videndum Adonis From Septemcolles + JUNIOR BOG III
Puppy BOB Nothing But Diamond De La Maison Des Oliviers
Veteran BOB Irriverente Dei Grandi Grigi

Najlepsza grupa hodowlana, hod. Du Berceau De Bugatti
Najlepszy producer, Cayuga
Najlepsza para hodowlana, Royal Weim Like A Rolling Stone i Royal Weim Back On Top

WW pies Bromhund Let Me Loose
res.WW Driftwood's Quik Draw
WW suka Kosta Felicitas La Suerte Siempre
res.WW Royal Weim Back On Top
Jr WW pies Videndum Adonis From Septemcolles
Jr WW suka Venera Yar Helen House From Septemcolles
V WW pies Wiinblad Von Den Hundskerlen
V WW suka Irriverente Dei Grandi Grigi 
WHW pies Wheels On Fire By Atria Cordis
WHW suka Nothing But Diamond De La Maison Des Oliviers

Polskie weimsy:
PSY
Szczenięta (7)
Waldo At Bromhund Atria Cordis wo 4
Wheels On Fire By Atria Cordis wo 1, World Hope Winner 2017

Juniory (17)
Aston Martin Imperial Weimaraner dosk
Yazz Babariba By Atria Cordis dosk 3

Pośrednia (8)
Zen Filii Artemesias dyskwalifikacja

Championy (17)
Californication Fala Love'a dosk
Ghostwind The Lions Pride dosk
Warrior's Song Imperium Star dosk
Zayon Atria Cordis dosk

Użytki (15)
Canis Fortuna Ważniak dosk
Rhino Grafenek dosk
Wolfram Szara Sfora bdb

Otwarta (20)
Alvin Alive Silver dosk
Homer Sky Blue Grey Fields dosk
Kic N Katch Fala Love‘A dosk

SUKI
Szczenięta (11)
Element Of Imagination Volcano Spirit's ob
Melika A-Awa  ob
Morbida Grappa After Ishtar ob
Wannabe Boogie Woogie By Atria Cordis wo 2

Juniory (23)
Arrinera Hussarya Imperial Weimaraner dosk
Blue Denim Alive Silver dosk
Heidi Artemis Canes dosk
Joke Imperium Star dosk 2, res.JCAC
Julia Imperium Star bdb
X'beautiful Disaster Atria Cordis dosk

Pośrednia (10)
Ordonka A-Awa dosk 1, VDH-CAC

Championy (17)
Ulla Fala Love'a dosk 2, res.VDH-CAC

Użytki (18)
Bona Imperial Weimaraner dosk 2, res.VDH-CAC
Great Future Just Weimaraner dosk 
Heartbreaker Alive Silver dosk
Honk If You Love Fala Love'a bdb
Incredible Indya Alive Silver dosk

Otwarta (15)
Irene Imperium Start bdb
Tiffany Bielanska Sfora bdb
Ut Supra A-Awa dosk
Weimaranus Sunrise Over Love dosk
Yes I Can Fala Love'a dosk

KONKURENCJE HODOWLANE
Grupa hodowlana (4)
Imperial Weimaraner lok. 4

Wyżeł weimarski długowłosy

BEST OF BREED 2513

Judge Reuper Manfred

BOB
Bonna Crazy Forever
owner Dohnálek Miloš, Czech Republic
BOS
Baron
owner Vedenoja Sini, Finland
CACIB dog, WW-17
Baron
owner Vedenoja Sini, Finland
CACIB bitch, WW-17
Bonna Crazy Forever
owner Dohnálek Miloš, Czech Republic
BOB veteran, VWW-17
Benthe Off Elquinta's Forrest
owner Bloemen Evi, Belgium
BOB junior, JWW-2017
Weimspeed's Arrow
owner Susanne Lundholdt, Denmark
bitch, JWW-2017
Winter's Graceful Poppie
owner Bloemen Evi, Belgium
BOB progeny class
Kamikaze Z Korunova Dola
owner Vedenoja Sini

II KONKURS PRACY WYŻŁÓW WEIMARSKICH, Brochów 14-15 Października 2017

II KONKURS PRACY WYŻŁÓW WEIMARSKICH W KLASIE WIELOSTRONNEJ i WSZECHSTRONNEJ ORAZ WYŻŁÓW WSZECHSTRONNYCH POZOSTAŁYCH RAS,

Brochów 14-15 Października 2017

KL. WIELOSTRONNA
LOKATA NAZWA RASA DYPLOM PUNKTY
1 ZAYON ATRA CORDIS W.WEIM. III 209
2 ONDRA VON DER DIANABURG W.WEIM. III 208
3 DHARMA GREY TEAM SZARA WIARA W.WEIM. III 202
4 NANI SILVER-YELLOW GIRL CAMAXTLI W.WEIM. III 188
FRAZA SEMPRE A-AWA W.WEIM. - 145
OASIS SILVER YELLOW GIRL CAMAXTLI W.WEIM. - -
KL. WSZECHSTRONNA
1 DOMINO Z HUBERTOWYCH ŁOWISK W.NIEM.KRÓT. I 392
2 CHA-CHA KEIVIENTO W.NIEM.KRÓT. I 369
3 BART DARBINIS DRATAS W.NIEM.SZOR. II 380
4 WOLFRAM SZARA SFORA W.WEIM. III 343
5 WALTHER SZARA SFORA W.WEIM. III 336

FOTORELACJA

CACIB Poznań 21.10.2017 - Nominacja na Crufts 2018

 
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Nominacja na Crufts 2018
sędzia: Ferdinando Asnaghi (IT)

wyżeł weimarski krótkowłosy

PSY
kl. baby
nr kat. 1487 LUCKY LOSER Imperium Star, Hadyńska Katarzyna - ob. 2
nr kat. 1488 WHEELS ON FIRE by Atria Cordis, Hoffmann Magdalena - wo 1
 
kl. junior
nr kat. 1489 BEAT BOX Just Dance, Siemaszko Dorota - dosk. 1, Zw.Mł
 
kl. pośrednia
nr kat. 1490 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis, Ziemska Joanna - dosk. 1, CWC, NDPwR, BOB
 
kl, otwarta
nr kat. 1491 HOMER SKY BLUE Grey Fields, Mucha Alina - nb
 
kl. użytkowa
nr kat. 1492 ULVER A-Awa, Walczak Andrzej - dosk. 1, CWC, res.CACIB
nr kat. 1493 Canis Fortuna Ważniak, Oczadły Mariola - bdb
 
SUKI
kl. baby
nr kat. 1494 Wannabe Boogie Woogie by Atria Cordis, Mikus-Koralewska Dorota- nb
 
kl. juniorów
nr kat. 1495 BLUE DENIM Alive Silver, Kubas-Fałczyk Anna - dosk. 4
nr kat. 1496 DORIS Grey Armagedon, Dwornik Karolina - bdb
nr kat. 1497 DUMKA Bielańska Sfora, Pietrowicz Izabela - bdb
nr kat. 1498 FIRST LADY Joy Spirit, Hoffmann-Warzocha Dorota- bdb
nr kat. 1499 KAGA Imperium Star, Panek Sławomir - dosk.
nr kat. 1500 MASZA Szara Pasja, Majewska Jolanta - dosk. 2
nr kat. 1501 ORDONKA A-Awa, Walczak Andrzej - dosk. 1, ZW.Mł, NJ
nr kat. 1502 TOLA Weimarstars, Preiss Marta - dosk. 3
nr kat. 1503 X FACTOR Atria Cordis, Szopa Joanna - bdb
 
kl. pośrednia
nr kat. 1504 ISHTA Silver Friend, Sęk Magdalena - dosk. 3
nr kat. 1505 JOKE Imperium Star, Hadyńska Katarzyna - dosk. 2
nr kat. 1506 UT SUPRA A-awa, Walczak Andrzej - dosk. 1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
 
kl. otwarta
nr kat. 1507 Canis Fortuna FANTASIA Bielińska-Bobkowicz Emilia - dosk. 2
nr kat. 1508 Fenomena Team THORDIL Gadzińska Marta - dosk. 1, CWC, res.CACIB
Subskrybuj to źródło RSS