szarasfora

szarasfora

CWC Jarosław 10.03.2018

CWC Jarosław 10.03.2018 

 
Sędzia: Izabella Krasowska - Salamon
asystent: Paweł Zaręba
 
PSY:
Klasa młodzieży:
511 Caracas CAMISTAR (Rhino Grafenek & Jacqueline Grey Fellow) - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, BOB, BOG I, BIS Junior 3
 
SUKI:
Klasa szczeniąt:
512 Lady in grey ALIVE SILVER (Kolata’s Surfers Paradise & Incredible Indya Alive Silver)
 
Klasa młodzieży:
513 Eluna DOTYK POŁUDNIA (Atrey Forever Hero of Diam Weim & Cyga z Zebrzydowic)- ex.2
514 Wannabe Boogie Woogie by ATRIA CORDIS (It’s My Grey Goose & Grace Kelly Atria Cordis)- ex.1/2, Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Płci Przeciwnej
 
Klasa Pośrednia:
515 Freya JOY SPIRIT (Malayka Grey Fellow & Zayon Atria Cordis)- ex. 1 CWC
 
Klasa otwarta:
516 Romantica SKY GARDEN (Jabo After Ishtar & Innocente A-Awa) - dosk. 1
 
Klasa Championów:
Malayka GREY FELLOW (Joko Grey Fellow & Bromhund Sensation at Graynie)- ex.1 CWC, Najlepsza Dorosła Suka

Uchwały ZKwP z dnia 5.02.2018

Zarząd Główny ZKwP na posiedzeniu plenarnym w dniu 5.02.2018 r. podjął następujące uchwały:
  1. Odwołał pana Tomasza Sławika z funkcji skarbnika Zarządu Głównego oraz powierzył obowiązki skarbnika pani Beacie Kujawskiej.
  2. Ustalił zasadę, że krajowemu sędziemu wystawowemu, który na Europejskiej Wystawie Psów Rasowych 2018 pełnił będzie rolę stewarda ringowego, praca na ringu zaliczona zostanie jak sędziowanie w ramach własnej specjalności, zgodnie z § 31 Regulaminu Sędziów i Asystentów. Przyjęto, że jeden dzień pracy w ringu równy jest jednemu sędziowaniu. Zasada ta nie dotyczy sędziów międzynarodowych po rozszerzeniu na kolejną specjalność oraz pracy w roli sekretarza ringowego i tłumacza.
  3. Zatwierdził treść opinii Zarządu Głównego ZKwP w sprawie projektu nowelizacji ustawy o ochronie praw zwierząt <link>
  4. W związku z rezygnacją p. Stanisława Podlaskiego powołał pana Andrzeja Szutkiewicza na przewodniczącego Klubu Rottweilerów - komisji ZG.
  5. Odwołał panią Agatę Semik z Komitetu Organizacyjnego Euro 2018 i powołał na jej miejsce pana Marcina Luciaka.

Demonstracja w obronie polskich tradycji łowieckich

Obecnie w Sejmie trwaja prace nad Ustawą zmieniającą Prawo Łowieckie. Poprawkami do Ustawy zostały wprowadzone zapisy mówiące o zakazie używania żywej zwierzyny podczas szkolenia i testowania psów myśliwskich.

W efekcie tych ogólnikowych zapisów wyżły weimarskie nie będą mogły być m.in. szkolone do pracy w dużym polu, ponieważ Ustawa zakazuje płoszenia żywej zwierzyny. Konsekwencją tego zapisu będzie brak możliwości organizowania prób pracy wyżłów oraz konkursów na których dochodzi do płoszenia ptactwa (Field Trials, konkursy wielostronne i wszechstronne).

Ustawa spowoduje, że:

  • żaden weimar nie zostanie prawidłowo ułożony do polowania
  • myśliwi będą mogli szkolić swoje psy jedynie podczas polowania, co jest absolutnym absurdem!
  • testować weimary będzie można na konkursach organizowanych zagranicą, ale nie-myśliwi praktycznie nie będą mieli szansy na przygotowanie swoich psów do tych konkursów
  • do hodowli nie będą brane pod uwagę aspekty użytkowe (ZKwP będzie musiało usunąć wymóg prób polowych koniecznych do uzyskania uprawnień hodowlanych z regulaminu)
  • populacja wyżłów weimarskich w PL ukierunkuje się na wygląd ("linia wystawowa"), cechy użytkowe rasy nie będą miały znaczenia
  • żaden weimar nie uzyska certyfikatu użytkowości WCC uprawniającego do zgłoszenia na wystawie w klasie użytkowej
  • żaden weimar nie będzie miał możliwości zdobycia interchampionatu CIB  

Dlatego proszę - protestujmy przeciwko tym zapisom!

WTOREK - 6.03.2018 -  GODZINA 10:00  pod Sejmem - WARSZAWA!

Więcej informacji na FB https://www.facebook.com/events/228024341092946/

CACIB ZIELONA GÓRA 4.03.2018

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) - ZIELONA GÓRA 2/3/4.03.2018

Ring: 7 Niedziela / Sunday

Sędzia: Ivan Vasiljevic (RS)

TRANSMISJA ON-LINE z wystawy: http://wystawapsow.eu

28467989 10156187265976350 4128241505997422592 n 

11.10 Wyżeł weimarski krótkowłosy (27)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 2

1536 D'Argento Vien B-FRESH - Owczarska Agata Dariusz Trocha- Łódź, Polska - wo 1, BIS BABY

1537 DELUSION Gray Arrow - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska - wo 2

 

Klasa szczeniąt - Puppy Class 2

1538 IT'S MY PASSION Just Weimaraner - Nowak Kornela - Wrocław, Polska - wo 2

1539 LUCKY LOSER Imperium Star - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska - wo 1,BIS puppy III

 

Klasa młodzieży - Junior Class 6

1540 Burger Man Just Dance - Makowczyńska Agata - Wilczyn, Polska - dosk. 3

1541 CARACAS Camistar - Marton Klaudia - Warszawa, Polska - dosk. 2

1542 CYRUS Camistar - Wielgosz Dariusz - Chełmno, Polska

1543 DŻODŻO Grey Armagedon - Leńczuk Małgorzata - Wałbrzych, Polska

1544 TANGO A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy, Polska - nb

1545 WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - Hoffmann Magdalena - Osiek Nad Wisłą, Polska - Zw.Mł, NJ, BOB, BOG I, BIS IV

 

Klasa otwarta - Open Class 1

1546 IVAN Silver Friend - Nowaczyk Kinga - Sławno, Polska - CWC, res.CACIB

 

Klasa użytkowa - Working Class 1

1547 ULVER A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy, Polska - dosk. 1, CWC

 

Klasa championów - Champion Class 1

1548  ALVIN Alive Silver? - Zdanowicz Piotr Aleksandra Szydłowska- Droszków, Polska

 

Suki - Females 

Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 2

1549 D'Argento Vien B-PERFECT - Budczenkow Wiktoria - Goscino, Polska - wo 1

1550 DESTINY Gray Arrow - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska - wo 2

 

Klasa młodzieży - Junior Class 3

1551 Blue Berry Star Warriors - Pastuszek Radosław - Lubrza, Polska - dosk. 3

1552 BLUE JEAN BLUES Just Dance - Wojciechowska Joanna Witold Wojciechowski- Kotla, Polska - dosk, 1, Zw.Mł

1553 DORIS Grey Armagedon - Dwornik Karolina - Sośnie, Polska - dosk. 2

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class 2

1554 ORDONKA A-Awa - Sątopy, Polska - dosk. 2

1555 TOLA Weimarstars - Preiss Marta - Koziegłowy k/Poznania, Polska  - dosk. 1, CWC

 

Klasa otwarta - Open Class 3

1556  FIRST LADY Joy Spirit  - Hoffmann Warzocha Dorota - Kamionki, Polska

1557 JEN Good Dog Poland - Wrzesińska Anna - Toruń, Polska - dosk. 1, CWC

1558 X FACTOR Atria Cordis  - Szopa Joanna - Środa Śląska, Polska - dosk. 2

 

Klasa użytkowa - Working Class 2

1559  Great Future Just Weimaraner - Mueller Anne Benjamin Starke- Berlin-Wannsee, Niemcy - dosk. 2

1560  ZAIDEE OF Atria Cordis  - Buła Kacper - Góra Kalwaria, Polska - dosk. 1, CWC, res.CACIB

 

Klasa championów - Champion Class 1

1561 FANTASIA SAPORE Atria Cordis - Owczarska Agata - Łódź, Polska - CWC, CACIB, BOS

 

 

Klasa weteranów - Veteran Class 1

1562 Weimaranus JUST DANCE - Wojciechowska Joanna - Kotla, Polska

CHAMPION OF CHAMPION'S SHOW Leszno 2018

CHAMPION OF CHAMPION'S SHOW - Leszno 2018

P1490007   155304 DSC8793 big

FCI 99 - WYŻEŁ WEIMARSKI DŁUGOWŁOSY

(Weimaraner langhaarig / Weimaraner Long-haired)

Ring: 3 / Godzina/Time: 12.10

Sędzia: Andrzej Kazimierski

Suki - Females

294 Slavinja (FCI) POKERFACE, ogon cięty: NIE, (Mł.Ch.PL), szare, 17-02-2016, tat./chip 616093900223760, PKR.VII-15748, 4118/XLIV/16, (PUMA VON DER WARTELSHOHE - WALDWIESE CONTRA FENOMENA TEAM), hod. Ewa Błauciak, wł. Joanna Wojciechowska, Witold Wojciechowski, Polska

 

FCI 99 - WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY

(Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired)

Ring: 3 / Godzina/Time: 12.15

Psy - Males

295 DANTE GREY TEAM Szara Wiara, ogon cięty: NIE, (Ch.PL), srebrne, 02-09-2014, tat./chip 197R, PKR.VII15484, 50454/VIII/14, (ARTHUR ELWOOD AGAMYSH - LUNA z Bobięcińskiego Lasu), hod. Marta SokalskaKuczyńska, wł. Małgorzata Walczak, Polska - CWC, BOS

296 Rutilus Oliver Sudden, ogon cięty: NIE, (Mł.Ch.D, PL, Ch.PL, Ch.VDH, CIE, KT-III), srebrno-szare, 27-01-2014, tat./chip 960011000262300, PKR.VII-14373, KC AR00850702, 48781/VIII/14, (Rutilus Esuberante for Hundwith - Greyfurs Hot Pink), hod. David Alcorn, wł. Donat Wiła, Polska

297 TOKAY Camistar (FCI), ogon cięty: NIE, (Mł.Zw.PL, Ch.PL, PT, KWW-I), szaro-srebrne, 09-03-2013, tat./chip 968000004409881, PKR.VII-13877, 3092/XLVIII/13, (Waldwiese WILLY GOOD DOG - JACQUELINE Grey Fellow (FCI)), hod. Artur Bonas, wł. Iwona Kowalczyk, Polska

Suki - Females

298 JOKE Imperium Star, ogon cięty: NIE, (J.Ch.PL, J.Ch.LUX, J.Ch.LT, J.Ch.DE, J.Ch.Ch., Mł.Zw.KLPL, Mł.Zw.KLLT), szare, 17-06-2016, tat./chip 616093900276335, PKR.VII-16028, 51319/VIII/16, (KOLATA'S SURFERS PARADISE - OLGA Imperium Star), hod. Paulina Wałkowska-Staniszewska, wł. Katarzyna Hadyńska, Polska

299 ORDONKA A-Awa, ogon cięty: NIE, (Mł.Ch.PL), srebrzysto-szare, 01-05-2016, tat./chip N723, PKR.VII-16050, 51347/VIII/16, (A GRAYTSKY A LA Fala Love'a FCI - JOTA ARAGONESA A-Awa), hod. Andrzej Walczak, wł. Andrzej Walczak, Polska - CWC, BOB

142 WESTMINSTER KENNEL CLUB SHOW 2018

Wyżeł weimarski krótkowłosy
Sędzia: Ms. Pluis Davern

Wtorek, 13.02.2018, godz. 15:00 czasu nowojorskiego + 6 godzin różnicy

W tym roku w Europie nie zobaczymy livestreaming'u, video z sędziowania rasy będzie dostępne po wystawie tu: STAWKA, WYNIKI, VIDEO

Best of Breed Competition Dogs

Best of Breed  - GCHS CH Camelot's I'm A Travelin' Man

Select Dog -  GCHS CH Camelot's Luxe Winter's Waltz JH

Award of Merit -  GCHB CH Waybacks Sam I Am

 

Best of Breed Competition Bitches

Best of Opposite Sex - GCH CH Silhouette's Showstopper

Select Bitch  -  GCH CH Versa N' Prism Frankly My Dear

Award of Merit -  GCH CH Chatawey's I Know A Secret

WEIMARANERS

OPEN BITCHES

DOGAMBNDD.O.B.SIREDAMOWNERHANDLER
Breica Nani Hear Me Roar 7 7/6/2015 CH Nani's Southern Cross GCH Breica's Ain't That A Btch Jessica Doub & Brenda Doub & Ricardo Cervera Rusty Howard

BEST OF BREED COMPETITION

DOGAMBNDD.O.B.SIREDAMOWNERHANDLER
GCH CH Versa N' Prism Frankly My Dear 6 1/16/2016 CH Nani's Ldan Frankly Speaking CDX TD SH GCH Graysong's Southern Rock Rosmarie Adams & Ross Adams & Suzanne Burns Derek J Beatty
GCH CH Doc's Crosswinds Absolut Ten Of Acadia 8 12/11/2010 GCH Nani's Crosswinds First Look GCH Doc's Seven Ships Of Acadia

Autumn Stewart-Zimmerman & April & Mary Ann & Duane Stewart DVM & Derek Beatty

 
GCHP CH SilverOaks SurfCity Shades Of Grey CGC 9 10/17/2012 GCH Silhouettes Lifeinthefastlane GCH SurfCity It Had To Be You

Brad Rosenberg MD & Jo Ann Rosenberg & J Logan

 
GCHS CH Camelot's I'm A Travelin' Man 10 6/4/2014 GCH Doc N' Camelot's Heaven Can Wait CH Camelot's N' Watchpoint Temptation

Susan A Thomas & Richard Cook

 
GCHB CH Midwest Dream Streetcar Named Desire 11 12/22/2013 CH Silhouettes Fast Ride GCH Midwest Dream Drew Bearing More JH Vanessa Wilczak & Rhonda Grimm Kelly Whitney
GCH CH Silversmith I'll Have Another VonStark CGC JH 12 3/25/2016 CH Pike's Peak Silversmith Summit MH SDX GCH Meriwood Silversmith Shedevil SH Sharon Love Hladio & Robert Hladio Jody Paquette-Garcini
GCH CH Silhouette's Showstopper 14 10/27/2015 CH Silhouettes Walk On The Wild Side GCHS Stealyka Silhouette Mn Attraction Jo Ann Rosenberg & Bradley Rosenberg MD & Cindy Cassidy Keith Pautz
GCH CH Silhouettes Spirit In The Sky 15 5/23/2016 CH Casa De Juno Unforgettable At Silhouette CH Stealyka M Cindy & Bruce Cassidy Amy Booth
GCH CH Starwood's Reinhard V Dietz 16 1/27/2013 GCH Win'Weim's It's My Grey Goose Starwood's Singing In The Rain

Kenan Young & Pamela Dietz

 
GCHB CH Waybacks Sam I Am 17 6/8/2014 CH Poets Motu Back To Memphis GCH Poet N Waybacks Princss N The Frog Mary Sherick & Kayleen Klier Nina Fetter
GCH CH Chatawey's I Know A Secret 18 12/19/2014 CH Pikes's Peak Silversmith Summit MH CH Chatawey's Lady Luck Gayle R Prescott & Arlene Marshrey Morgan Lindsay Mattioli
GCH CH Chatawey's Haze Gray And Underway JH 19 8/21/2015 CH Pike's Peak Silversmith Summit MH CH Chatawey's Ante Up RN TD JH RATO CD CGC Mari Skender-Lockhart Morgan Lindsay Mattioli
GCH CH Silhouette's Spellbound 20 10/20/2015 GCH Silhouettes Fast Enough CH Wessenberg Salsa Sally Cindy Cassidy Michael R Pitts
GCHS CH Camelot's Luxe Winter's Waltz JH 21 7/26/2015 GCH Camelot's I'm A Travelin' Man GCH Camelot's Diggin' The Dancing Queen Julie Aune & Susan A Thomas Michelle Scott
GCHG CH Tripawd N Calvarys Courtesy Ofthe Red White N Blue JH CGC 22 2/14/2014 GCH Diamond MK The Eagle Has Landed GCH Camelot's N Calvarys Beauty 4 Ashes Ryan Holman & Mindy Wilson Bruce F Schultz
 

CACIB Katowice 10.02.2018

XII MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH KATOWICE 10-11.02.2018

27628580 1228866303917677 9205360684428042826 o

RING 6 Sobota/Saturday 2018-02-10 

Sędzia: Zeferino Silva (Portugalia)

 

Wyżeł weimarski długowłosy (Weimaraner Langhaarig/Weimaraner Long-haired) - 3 godz. 11:20

PSY

klasa Użytkowa/Working Class - 1 -

1460 Aspen Hamrstein - Číšecká Lacinová Michaela - CWC, NDP, CACIB, BOB

SUKI klasa Młodzieży/Youth Class - 1 

1461 Hortenzie ze Stiteckych zahrad- Vaňková Renáta - nb

klasa Otwarta/Open Class - 1 -

1462 Feeba ze Stiteckych zahrad - Vaňková Renáta - bdb

 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

(Weimaraner Kurzhaarig/Weimaraner Short-haired) - 14 godz. 11:30

PSY

klasa Szczeniąt/Puppy Class - 1 

1463 IT'S MY PASSION Just Weimaraner - Nowak Kornela - wo 1, NSzwR

klasa Młodzieży/Youth Class - 2

1478 DŻODŻO Grey Armagedon, Dwornik Karolina, Leńczuk Małgorzata - bdb

1464 TRIO A-Awa, Kozłecka Justyna - dosk. 1, Zw.Mł

klasa Pośrednia/Intermediate Class - 1 

1465 AUSTIN Imperial Weimaraner, Korepta Leszek - CWC

klasa Otwarta/Open Class - 1 

1466 ASTON MARTIN Imperial Weimaraner, Wydra Manfred  - CWC, CACIB, NDP, BOS

klasa Championów/Champion Class - 2 -

1467 Arniee of Silesian Weim - Scasny Libor - dosk. 1, CWC, res. CACIB, 

1468  OSCAR Silver Friend, Maranda Małgorzata - dosk. 2

SUKI

klasa Szczeniąt/Puppy Class - 1 

1469 LADY IN GREY Alive Silver - Serwa-Feliś Agnieszka - wo 1

klasa Młodzieży/Youth Class - 3 

1470 BLUE JEAN BLUES Just Dance, Wojciechowska Joanna, Wojciechowski Witold - dosk. 2

1471  ELUNA Dotyk Południa , Malaga Dominika - dosk. 3

1472  Wannabe Boogie Woogie By Atria Cordis  , Mikus-Koralewska Dorota - dosk. 1, Zw.Mł, NJ

klasa Pośrednia/Intermediate Class - 1 

1473 MASZA Szara Pasja, Majewska Jolanta - CWC

klasa Otwarta/Open Class - 1 

1474 SIGMA Weimaraners House - Potocka-Rojek Małgorzata - CWC, CACIB,  NDS, BOB, BOG III

klasa Użytkowa/Working Class - 1 

1475 Great Future Just Weimaraner, Mueller Anne, Starke Benjamin - dosk 1, CWC, Najlepszy Pies Użytkowy, BIS Psów Użytkowych I

klasa Championów/Champion Class - 1 

1476  ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner ,  Mokry Sylwia  - CWC, res.CACIB, 

 






Uchwały ZKWP 6.01.2018

Zarząd Główny ZKwP na posiedzeniu plenarnym w dniu 6.01.2018 r. podjął następujące uchwały:

1. Zdecydował o zleceniu projektu, zamówieniu i wykonaniu odznak honorowych z okazji 80-lecia ZKwP oraz pamiątkowego medalu. Odznaki honorowe przyznawane będą na wniosek zarządów oddziałów (kierowany do Kapituły Odznaczeń) członkom Związku z co najmniej 25-letnim stażem członkowskim. Medal pamiątkowy przyznawany będzie przez ZG osobom i instytucjom, nie będącym członkami ZKwP, za szczególne zasługi dla Związku.
2. Ustalił zasadę, że kwalifikacje na wystawę Crufts przyznawane będą na:
 międzynarodowej wystawie psów rasowych w Poznaniu,
drugiej wystawie międzynarodowej w Polsce, na ustalanej co roku (rotacyjnie).
3. Zatwierdził objęcie patronatem przez Zarząd Główny Związku Kynologicznego w Polsce projektu społecznego "Pies na służbie", realizowanego w 2018 roku przez Royal Canin Polska.
4. Przyjął uchwałę, że biuro Zarządu Głównego bezpłatnie wystawia i wysyła potwierdzenia przyznania championatu w wersji elektronicznej (kopia dyplomu w formacie PDF). Na życzenie właściciela psa biuro ZG drukuje i wysyła odpłatnie dyplom w formie papierowej. Ustalił opłatę za wydruk i wysyłkę wersji papierowej dyplomu (Championa Polski, Młodzieżowego Championa Polski, Championa Polski Weteranów) w wysokości 60,00 zł. Uchwała obowiązuje od dnia 20.01.2018 r.
5. Powołał Klub Buldoga Angielskiego (z władzami wybieralnymi).
6. Powołał Klub Mopsa (z władzami wybieralnymi).
7. Na wniosek Głównej Komisji Szkolenia Psów powołał Podkomisję ds. Dummy.
8. Na wniosek Głównej Komisji Szkolenia Psów zatwierdził regulaminy: Kwalifikacji na Mistrzostwa Świata Agility, Pucharu Polski Agility.
9. Wprowadził zmiany w Regulaminie Wystaw Psów Rasowych. Zmiany wchodzą w życie od 01.02.2018 r.
http://www.zkwp.pl/RegWystaw_20180106tj.pdf
10. Wprowadził zmiany w Regulaminie Sędziów i Asystentów. Zmiany wchodzą w życie z dniem uchwalenia, to jest 06.01.2018 r. 
http://www.zkwp.pl/RegSedziow_i_Asystentow_20180106tj.pdf
11. Wprowadził zmiany w Regulaminie Klubu Rasy - Komisji Zarządu Głównego . Zmiany wchodzą w życie z dniem uchwalenia, to jest 06.01.2018 r.
http://www.zkwp.pl/RegKlubuRasyKomisjiZG_20180106tj.pdf
12. Wprowadził zmiany w Regulaminie Klubu Rasy (z władzami wybieralnymi).. Zmiany wchodzą w życie z dniem uchwalenia, to jest 06.01.2018 r.
http://www.zkwp.pl/RegKlubuRasyWybieralnego_20180106tj.pdf
13. Powołał p. Marcina Luciaka na wiceprzewodniczącego Klubu Molosów - komisji 14ZG.
14. Powołał prezydium Klubu Doga Niemieckiego w składzie: 
przewodnicząca Małgorzata Sowińska
wiceprzewodnicząca Mirosława Kostek
wiceprzewodniczący Paweł Kucharczyk
sekretarz Anna Pyziak

CACIB Bydgoszcz 04.02.2018

I MWPR w BYDGOSZCZY , w dniach 03-04 lutego 2018r.

 

Ring: 15 Niedziela / Sunday

Sędzia: Aleksander Skrzyński (PL)

 27458893 1989326904428530 8889738254781423008 n

11.45 Wyżeł weimarski krótkowłosy (20)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa młodzieży - Junior Class 3

1835 CARACAS Camistar - Marton Klaudia - Warszawa, Polska - nb

1836 DUDI Grey Armagedon - Skolmowska Magda - Gdynia, Polska - dosk. 2

1837 WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - Hoffmann Magdalena - Osiek Nad Wisłą, Polska -  Zw.Mł., NJ, BOB, BIS IV

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

1838 CLAUDE HOMAR Nova Espera - Kierczyńska Agnieszka - Nakło Nad Notecią, Polska

 

Klasa otwarta - Open Class 1

1839 YOKOZUNA OF Atria Cordis - Warchoł Sławomir - Brześce, Polska - CWC

 

Klasa użytkowa - Working Class 1

1840 ULVER A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy, Polska - CWC, CACIB, BIS Psów Użytkowych

 

Klasa championów - Champion Class 1

1841 OZYS Weimaraners House - Treichel Anna - Czarże, Polska - CWC, res.CACIB

 

Suki - Females

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1

1842 Fenomena Team PRIMAVERA - Szczepanek Marta - Babiak, Polska wo 1, BEST PUPPY

 

Klasa młodzieży - Junior Class 1

1843 Morbida Grappa After Ishtar - Wygocka Anna - Żmigród, Polska -  Zw.Mł.

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class 4

1844 d'Argento Vien AVALON USS ARIZONA - Owczarska Agata - Łódź, Polska -  dosk. 4

1845 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz, Polska - CWC

1846 MASZA Szara Pasja - Majewska Jolanta - Warszawa, Polska - dosk. 2

1847 ORDONKA A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy, Polska - dosk. 3

 

Klasa otwarta - Open Class 4

1848 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska, Polska -  CWC, res.CACIB

1849 Canis Fortuna FANTASIA - Bielińska - Bobkowicz Emilia - Plewiska, Polska

1850 JEN Good Dog Poland - Wrzesińska Anna - Toruń, Polska

1851 LILI Gwiazda Pomorza - Szczepanek Marta - Babiak, Polska - ?

 

Klasa użytkowa - Working Class 1

1852 ZAIDEE OF Atria Cordis - Buła Kacper - Góra Kalwaria, Polska - CWC

 

Klasa championów - Champion Class 2

1853 FANTASIA SAPORE Atria Cordis - Owczarska Agata - Łódź, Polska - CWC, CACIB, BOS 

1854 Fenomena Team UNA CLEO - Figas-Bobala Anna - Brodnica, Polska  -dosk. 2

cacib bydgoszcz 2018

 

CWC ExpoSilesia 28.01.2018

VII Zimowa KWPR ExpoSilesia-DogShow (CWC) 28.01.2018

27336322 1728488783884836 2663027838001771878 n

RING 20: Sędzia - Stanisław Abłamowicz (PL)

Wyżeł weimarski krótkowłosy - Weimaraner Short-haired

PSY - MALES

Klasa młodzieży 1

1114 TRIO A-Awa - Kozłecka Justyna - Zw.Mł. NJ, BOS

Klasa użytkowa 1

1115 Fenomena Team SOMA - Płoskonka Jarosław, Malczyk Joanna - CWC, NDPwR

 

SUKI - FEMALES

Klasa szczeniąt 1

1116 BEZA z Lasów Preczowskich - Kubica Aneta

 

Klasa młodzieży 2

1117 ELEMENT OF IMAGINATION VOLCANO SPIRIT'S - Rosa Małgorzata i Waldemar - Zw.Mł

1118 ELUNA Dotyk Południa - Malaga Dominika - dosk. 2

 

Klasa pośrednia 1

1119 Fenomena Team SANTERIA NOVIA - Zielińska Agnieszka - CWC

 

Klasa użytkowa 1

1120 ZAIDEE OF Atria Cordis Buła Kacper - CWC, BOB, BOG2, BIS użytków 2

plakat expo2018

 

Subskrybuj to źródło RSS