szarasfora

szarasfora

CWC KALISZ / OPATÓWEK 10.06.2018

42 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH KALISZ / OPATÓWEK k. Kalisza 10.06.2018r.

Sędzia: Krystyna Opara (PL)

12.15 Wyżeł weimarski krótkowłosy (9)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa szczeniąt - Puppy Class 2

499  DELUSION Gray Arrow

500 _____________ - Solarek Weronika

Klasa młodzieży - Junior Class 1

501  LUCKY LOSER Imperium Star

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

502 DŻODŻO GREY ARMAGEDON

Klasa weteranów - Veteran Class 1

503 JABO After Ishtar

Suki - Females

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1

504 X’tra Dangy Star of Elune - wo 1

Klasa młodzieży - Junior Class 1

505 MORBIDA GRAPPA After Ishtar - Zw.Mł, NJ

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

506 

Klasa otwarta - Open Class 1

507 DRAKA Grey Passion - BOS

CWC Bytom 09.06.2018

51 Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Bytom 09.06.2018

sędzia: Stanisław Abłamowicz
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy (7)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa młodzieży - Junior Class 1

430 DŻODŻO GREY ARMAGEDON

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

431 BLUEPRINCE z Lasów Preczowskich 

Klasa otwarta - Open Class 2

432 AUSTIN Imperial Weimaraner

433 DRAGO vom Feuerbach

Suki - Females

Klasa młodzieży - Junior Class 1

434 ____________ - Zielińska Wyrobek Anna

Klasa pośrednia - Intermediate Class 2

435 D'Argento Vien AVALON USS ARIZONA

436 Kora Carski Trakt

CWC Uzarzewo k/Poznania 09.06.2018

9.06.2018- CWC Uzarzewo k/Poznania,

sędzia: Tadeusz Chwalny

Wyżeł weimarski długowłosy

Slavinja PERUN - CWC, Zwycięzca Klubu, BOB
 

FCI 99 – Wyżeł weimarski krótkowłosy – Weimaraner Short-haired

Psy – Males
Klasa szczeniąt – puppy class
DELUSION Gray Arrow - wo 1, NSzwR,
Klasa młodzieży – junior class
CARACAS Camistar - -dosk. 2
WHEELS ON FIRE BY Atria Cordis - dosk. 1 Zw.Mł, NJ
Klasa pośrednia – intermediate class
YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis - nb
Klasa otwarta – open class
ZEN Filii Artemesias - nb
Klasa użytkowa – working class
HOMER SKY BLUE Grey Fields - dosk. 1 , CWC
Klasa championów – champion class
DANTE GREY TEAM Szara Wiara - dosk. , oceniany poza kolejnością (spóźnienie)
ZAYON Atria Cordis - dosk. 1, CWC, BOB
Klasa weteranów – veteran class
JABO After Ishtar KWW III, Int.Ch.(CIB) - dosk. 1, BOB Weteran
Suki – Bitches
Klasa szczeniąt – puppy class
ANUSHKA Grafenek - wo 1
MIRACLE Artemis Canes - nb
X’TRA DANGY Star of Elune - wo 2
Klasa młodzieży – junior class
MORBIDA GRAPPA After Ishtar - dosk. 2
WANNABE BOOGIE WOOGIE BY Atria Cordis - dosk. 1, Zw.Mł
Klasa pośrednia – intermediate class
BLU DENIM Alive Silver- dosk. 1, CWC
Klasa otwarta – open class
DRAKA Grey Passion - dosk. 2
THORDIL Fenomena Team - dosk. 3
UT SUPRA A-Awa - dosk. 1, CWC
 
JABO After Ishtar - BIS Weteran IV
Atria Cordis - Najlepsza Hodowla I
WANNABE BOOGIE WOOGIE BY Atria Cordis i ZAYON Atria Cordis - Najlepsza Para I
 

Klubowa Wystawa Wyżłów Uzarzewo / Poznań 09.06.2018

9.06.2018 -Klubowa Wystawa Wyżłów, Uzarzewo k/Poznania

FOTORELACJA

sędzia: Chris Hancock (Irlandia)
 

FCI 99 – Wyżeł weimarski długowłosy – Weimaraner Long-haired

Psy – Males
Klasa otwarta – open class
88. Slavinja PERUN - CWC, Zwycięzca Klubu, BOB
 

FCI 99 – Wyżeł weimarski krótkowłosy – Weimaraner Short-haired

Psy – Males
Klasa szczeniąt – puppy class
89. DELUSION Gray Arrow - wo 1, NSzwR, BIS Szczeniąt IV
Klasa młodzieży – junior class
90. CARACAS Camistar - -dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
91. LISTEN TO YOUR HEART Alive Silver - dosk. 2
92. LUCKY LOSER Imperium Star - dosk. 3
93. WHEELS ON FIRE BY Atria Cordis - bdb
Klasa pośrednia – intermediate class
94. DUDI Grey Armagedon - dosk. 1, CWC
95. YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis - dosk. 2
Klasa otwarta – open class
96. ZEN Filii Artemesias - nb
Klasa użytkowa – working class
97. HOMER SKY BLUE Grey Fields - dosk. 1 , CWC, Zwycięzca Klubu, Najlepszy Pies Użytkowy, BOS
Klasa championów – champion class
98. DANTE GREY TEAM Szara Wiara - dosk. 1, CWC
99. ZAYON Atria Cordis - bdb
Klasa weteranów – veteran class
100. JABO After Ishtar KWW III, Int.Ch.(CIB) - bdb
Suki – Bitches
Klasa szczeniąt – puppy class
101. ANUSHKA Grafenek - wo 3
102. DESTINY Gray Arrow - wo 1
103. MIRACLE Artemis Canes - nb
104. X’TRA DANGY Star of Elune - wo 2
Klasa młodzieży – junior class
105. MORBIDA GRAPPA After Ishtar - dosk. 2
106. WANNABE BOOGIE WOOGIE BY Atria Cordis - dosk. 1, NJ, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, BOB, BIS JUNIOR I
Klasa pośrednia – intermediate class
107. BLU DENIM Alive Silver- dosk. 4
108. Just Dance BLUE JEAN BLUES - dosk. 3
109 MASZA Szara Pasja - dosk. 5
110. TOLA Weimarstars - dosk. 2
114. JOKE Imperium Star - dosk. 1, CWC, Zwycięzca KlFubu
Klasa otwarta – open class
111. DRAKA Grey Passion - dosk. 2
112. Canis Fortuna FANTASIA - dosk. 1, CWC
113. ISHTA Silver Friend - dosk.
115. Slavinja NIEPEŁKA - dosk. 4
116. THORDIL Fenomena Team - dosk. 3
117. UT SUPRA A-Awa - dosk.
Klasa użytkowa – working class
118. OASIS SILVER-YELLOW GIRL Camaxtli - dosk. 1, CWC
Klasa championów – champion class
119. NANI SILVER-YELLOW GIRL Camaxtli - dosk. 1
120. ORDONKA A-Awa - dosk. 2
JABO After Ishtar - Najlepszy Reproduktor
Atria Cordis - Najlepsza Hodowla
WANNABE BOOGIE WOOGIE BY Atria Cordis i ZAYON Atria Cordis - Najlepsza Para

CWC Gostynin / Płock 03.06.2018

3.6.2018 - CWC Gostyninie

sędzia: Marek Roszkiewicz
Wyżeł weimarski krótkowłosy
PSY
kl. szczeniąt
513 DELUSION Gray Arrow  -wo 1, NSzwR, BIS Puppy I
SUKI
kl. szczeniąt
514 DESTINY Gray Arrow - wo 1
515 MIRACLE Artemis Canes - wo 2
 

Klasa Młodzieży

516 Wannabe Boogie Woogie by Atria Cordis - dosk 1, Zw Mł, NJ,  BOB, BOG II, BIS Junior

Klasa pośrednia 
517 BLUE DENIM Alive Silver - dosk. 2
518 Fenomena Team Santeria Novia - dosk. 1, NDSwR
519 Just Dance BROWN SUGAR - dosk. 3
520 KORA Carski Trakt - dosk. 4
 
kl. otwarta
521 Fenomena Team THORDIL - dosk. 1, CWC
522 Slavinja NAGODA - bdb

CACIB Leszno 02.06.2018

02.06.2018 – CACIB Leszno 2018

34340984 2038985213096237 8210584199741046784 o

sędzia: Luis Pinto Teixeira

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---

Klasa Szczeniąt (1)

1277- DELUSION Gray Arrow - wo1

Klasa Młodzieży (4)

1278- CYRUS Camistar

1279-LUCKY LOSER Imperium Star - dosk 1

1280- TANGO A-Awa - dosk 2

1281- VA BANQUE Star of Elune

Klasa Pośrednia (1)

1282- ASTON MARTIN Imperial Weimaraner

---SUKI---

Klasa Szczeniąt (1)

1283- X’TRA DANGY Star of Elune - wo1, NSzwR

Klasa Młodzieży (1)

1284-Wannabe Boogie Woogie by Atria Cordis - dosk 1, Zw Mł, NJ

Klasa Pośrednia (2)

1285- BLUE JEAN BLUES Just Dance

1286- Slavinja NAGODA - Ostrowska Zofia - bdb

Klasa Otwarta (2)

1287- Canis Fortuna ( Fci) Fantasia - dosk 2

1288- DRAKA Grey Passion - dosk 1, CWC, res CACIB

Klasa Użytkowa (1)

1289- GREAT FUTURE Just Weimaraner - dosk 1, CWC

Klasa Championów (1)

1290- ORDONKA A-Awa - dosk 1,CWC, CACIB, BOB, BOG2

CWC Ustka 27.05.2018

XXIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Ustka (O/Słupsk), 27.05.2018

 Wyżeł weimarski krótkowłosy (6)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska (PL)
 
Psy - Males
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
386 DELUSION Gray Arrow - w.o. BOB puppy
Klasa młodzieży - Junior Class 1
387 TANGO A-Awa - Nadrzej Walczak - dosk. 1, Zw.Mł.
Klasa otwarta - Open Class 1
388 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis - Joanna Ziemska - nb
Klasa championów - Champion Class 1
389 ICTUS A-Awa - Staniszewski Cezary - Słupsk, Polska - dosk.1, CWC, NDPwR, BOS, Najpiękniejszy Pies Oddziału Słupskiego GRAND PRIX USTKA 2018
Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 1
390 Wannabe Boogie Woogie by Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - Góra Kalwaria, Polska - Zw.Mł, NJ, 
Klasa otwarta - Open Class 1
391 UT SUPRA A-Awa - Andrzej Walczak - doskonała 1, CWC, BOB, BOG 3

CACIB Łódź 12.05.2018

CACIB Łódź 12.5.2018

sędzia: Patsy Hollings

Wyżeł weimarski krótkowłosy

PSY

Klasa szczeniąt 2

1951 D'Argento Vien B-FRESH - ob 2
1952 KORB Biesy i Czady - ob 1

Klasa młodzieży 2

1953 CYRUS Camistar - bdb (?)
1954 DŻODŻO Grey Armagedon - bdb (?)

Klasa użytkowa 1

1955 TOKAY Camistar - db (?)

Klasa championów 1

1956 LOKI Atria Cordis - bdb

SUKI

Klasa młodsze szczenię 1

1957 Miracle Artemis Canes - wo 1, NMłSzwR, BIS MINOR PUPPY III

Klasa szczeniąt 1

1958 X'TRA DANGY AFERA Star of Elune - wo 1, NSzwR

Klasa młodzieży 5

1959 AGNES Ventus Grey - bdb
1960 ELUNA Dotyk Południa - bdb
1961 Fenomena Team PRIMAROSA - nb
1962 Fenomena Team PRIMAVERA - bdb 
1963 Wannabe Boogie Woogie By Atria Cordis - dosk 1

Klasa pośrednia 3

1964 D'Argento Vien AFRICAN SAVANNAH - bdb 3
1965 KORA Carski Trakt - bdb 2
1966 MASZA Szara Pasja - dosk 1, CWC, CACIB, BOB

Klasa otwarta 5

1967 D'Argento Vien AVALON USS ARIZONA - dosk 1, CWC, resCACIB
1968 DRAKA Grey Passion - dosk 2
1969 Fenomena Team THORDIL - nb
1970 FRAZA SEMPERE A-Awa - bdb (?)
1971 ISTHA Silver Friend - bdb (?)

Klasa championów 2
1972 FANTASIA SAPORE Atria Cordis - dosk 1, CWC
1973 Grey Classic's PUT A SPELL ON YOU - (?)

CACIB Rzeszów 26.05.2018

XI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych SOBOTA 26.05.2018

Sędzia/Judge - Blomme Ronny

Wyżeł weimarski krótkowłosy/Weimaraner Short-haired

Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class 2
1105 DŻODŻO GREY ARMAGEDON (FCI), Małgorzata Leńczuk
1106 Listen To Your Heart Alive Silver, Magdalena Sekular-Łuczak - Zw.Mł, NJ, BOS
 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
1107 BLUEPRINCE z Lasów Preczowskich - Agnieszka Grabowska - CWC, res.CACIB
 
Klasa otwarta - Open Class 2
1108 ASTON MARTIN Imperial Weimaraner - Manfred Wydra - dosk.1, CWC, NDPwR, CACIB
1109 ZEN Filii Artemesias, Barylski Jorg
 
Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
1110 Miracle Artemis Canes - Głowacki Bohdan - wo 1, NSzwR
 
Klasa młodzieży - Junior Class 1
1111 Wannabe Boogie Woogie By Atria Cordis - nb
 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 4
1112 COLA Nova Espera - JANUSZ MOŻDŻAN
1113 FREYA Joy Spirit - KLaudia Worek
1114 HEIDI Artemis Canes - Głowacki Bohdan - dosk. 2
1115 MASZA Szara Pasja - Majewska Jolanta - CWC, BOB
 
Klasa otwarta - Open Class 1
1116 Istha Silver Friend - Sęk Magdalena
 
Klasa championów - Champion Class 1
1117 FLEUR Silver Friend  - CWC, res.CACIB

CWC Myśliwskich Kamionka / Rzeszów 26.05.2018

V Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich – 26.05.2018r., godz. 15:30

Sędzia - Siejkowski Leszek (PL)

Wyżeł weimarski krótkowłosy

Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class 2
223 DŻODŻO GREY ARMAGEDON (FCI), Małgorzata Leńczuk - dosk. 2
224 Listen To Your Heart Alive Silver, Magdalena Sekular-Łuczak - CWC, BOB ,BOG 4
 
Klasa otwarta - Open Class 1
225 ZEN Filii Artemesias, Barylski Jorg
 
Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
226 Miracle Artemis Canes - Głowacki Bohdan - wo, Bob puppy, BIS puppy 
 
Klasa młodzieży - Junior Class 1
227 Wannabe Boogie Woogie By Atria Cordis
 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 3
228 COLA Nova Espera - JANUSZ MOŻDŻAN
229 FREYA Joy Spirit - KLaudia Worek
230 HEIDI Artemis Canes - Głowacki Bohdan - CWC, BOS
Subskrybuj to źródło RSS