szarasfora

szarasfora

CWC Stara Miłosna O/Warszawa 09.09.2018

CWC Warszawa 09.09.2018 

Miejsce: Hipodrom, Warszawa-Stara Miłosna - ul. Władysława Raczkiewicza 89

(dawna 1-go Praskiego Pułku)

Sędzia: Leen van Genechten (B)

Wyżeł weimarski krótkowłosy (10)

---PSY---

Klasa Młodzieży

622 CARACAS Camistar, wł.Marton Klaudia - Polska, 1 DOSK. , NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE, ZWYCIĘZCA RASY, BIS Junior IV

Klasa Pośrednia

623 MALCOLM MC LAREN Tears of Dracon wł. Skrodzka Izabela Katarzyna - Polska -CWC, NAJLEPSZY DOROSŁY PIES W RASIE

Klasa Otwarta

624 IVAN Silver Friend , wł. Nowaczyk Kinga - Polska

Klasa Championów

625 TOKAY Camistar - Kowalczyk Iwona

626 YOKOZUNA OF Atria Cordis, wł. Warchoł Sławomir - Polska - dosk. 1, CWC

---SUKI---

Klasa Pośrednia

627 KAMA Carski Trakt , wł. Nowaczyk Kinga - Polska

628 MASZA Szara Pasja wł. Majewska Jolanta - Polska, 1 DOSK, BOS

Klasa Otwarta

629 KAGA Imperium Star, wł. Panek Sławomir - lok. 2

630 XAVANA Atria Cordis ,wł. Posławski Paweł Klaudia Posławska- Polska - dosk. 1, CWC

Klasa Użytkowa

631 ZAIDEE OF Atria Cordis - Buła Kacper , 1 Dosk, BIS Użytków III

CACIB Kołobrzeg 09.09.2018

CACIB Kołobrzeg 09.09.2018 

 
Miejsce: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu ul. Łopuskiego 38, 78- 100 Kołobrzeg
Sędzia: Cathy Delmar (IRL)
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży

953 DELUSION Gray Arrow , wł. Hadyńska Katarzyna , ZWYCIEZCA MŁODZIEŻY, NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE, zakończony Mł.Ch.PL

Klasa Pośrednia

954 CAMELOT’S DOUBLE O SEVEN At Grey Classic’s, wł. Lenaerts Edwin Susan A. Thomas- Bułgaria, BOB, BOG, BIS II

Klasa Otwarta

955 ULTRA’TEC FANTASY Star of Elune, wł. Kałwak Aneta - Polska

Klasa Championów

956 DANTE GREY TEAM Szara Wiara Walczak Małgorzata - Polska - bdb

---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt

957 AFTER JOKE Gray Arrow, wł. Hadyńska Katarzyna NAJLEPSZE MŁODSZE SZCZENIĘ W RASIE

Klasa Młodzieży

958 D'Argento Vien B-PERFECT , wł. .Budczenkow Wiktoria - Polska

959 DESTINY Gray Arrow, wł. Hadyńska Katarzyna - Polska, BDB 3

960 MIRACLE Artemis Canes , wł. Glowacki Bohdan - Polska - dosk. 1, Zw.Mł

Klasa Championów

961 Grey Classic’s Put A Spell On You , wł. Lenaerts Edwin Manuela Nastruzi- Bułgaria- NB

962 JOKE Imperium Star , wł. Hadyńska Katarzyna - Polska, 1 DOSKONAŁA , BOS, CACIB

CWC Włocławek 02.09.2018

XXX Kujawska Wystawa Psów Rasowych 02.09.2018 Włocławek

Sędzia: Tadeusz Chwalny

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Otwarta (1)

356 IVAN Silver Friend ???, wł. Nowaczyk Kinga

---SUKI---
Klasa Młodzieży (2)

357 Fenomena Team PRIMAVERA ??? wł. Szczepanek Marta

358 WANNABE BOOGIE WOOGIE BY Atria Cordis, wł.Mikus-Koralewska Dorota - Najlepszy Junior , BOB, BOG II

Klasa Pośrednia (2)

359 KAMA Carski Trakt ??? wł. Nowaczyk Kinga

360 MELIKA A-Awa, wł. Przysiecka Ewelina

CWC Słupsk 2.09.2018

XIX Jesienna Krajowa Wystawa Psów Rasowych Słupsk, 2.09.2018

sędzia: Aleksander Skrzyński
 

wyżeł weimarski krótkowłosy

--PSY--
klasa młodzieży
277 - KRONOS Good Dog Poland wł. Bartosz Gałka - bdb
klasa otwarta
278 - CYRUS Camistar wł. Dariusz Wielgosz - dosk.I CWC BOB BOG 2
klasa championów
279 - ICTUS A-Awa wł. Cezary Staniszewski - ???

CWC Chorzów 01.09.2018

58 Krajowa Wystawa Psów Rasowych, Park w Świerklańcu, ul.Parkowa 30

Sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---Klasa Młodzieży (1)

559 CANON z Lasów Preczowskich, wł. Smrokowska Agnieszka

 ---SUKI---

Klasa Młodszych Szczeniąt (2)

560 LUNA Filli Artemesias wł.Paciorek Paweł -nb

561 URSULLA BY Atria Cordis , wł. Chroboczek Bianka, Mikus-Koralewska Dorota - Najlepsze Młodsze Szczenię, BIS

Klasa Młodzieży (2)

562 LADY IN GREY Alive Silver , wł. Serwa-Feliś Agnieszka

563 WANNABE BOOGIE WOOGIE BY Atria Cordis , wł. Mikus-Koralewska Dorota- Najlepszy Junior w rasie, BOB, BOG II

Klasa Otwarta (1)

564 MAZZY STAR Tears of Dracon , wł. Strzelecka Agnieszka - dosk., CWC

 

CWC Radom 26.08.2018

XXXIX KRAJOWA RADOMSKA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - IŁŻA/PAKOSŁAW 2018

sędzia: Reino Korpela (FI)

wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Championów
428 - Rutilus Oliver Sudden wł. Donat Wiła - nb
---SUKI---
Klasa Młodzieży
429 Wanabe Boogie Woogie by Atria Cordis wł. Dorota Mikus-Koralewska - dosk.I, Zw.Mł., BOB, BOG 1, BIS 4
Klasa Otwarta
430
Klasa Użytkowa
431 Zaidee of Atria Cordis wł. Kacper Buła - dosk.I, CWC, BIS Psów Użytkowych III

CWC Gostynin (Płock) 25.08.2018

43. Mazowiecka Wystawa Psów Rasowych CWC w Gostyninie 25 sierpnia 2018 sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---SUKI---
Klasa Młodzieży
451 Wanabe Boogie Woogie by Atria Cordis wł. Dorota Mikus-Koralewska - dosk.I, Zw.Mł., BOB, BOG 2
Klasa Użytkowa
452 Zaidee of Atria Cordis wł. Kacper Buła - dosk.I, CWC, BIS Psów Użytkowych I

CWC GORLICE o/Nowy Sącz 19.08.2018

XXXI KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH GORLICE o/Nowy Sącz 19.08.2018

Sędzia - Wojciech Burski

Wyżeł weimarski krótkowłosy

SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat.
319 LADY IN GREY Alive Silver - Serwa-Feliś Agnieszka
320 ____________ - Zielińska Wyrobek Anna
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat.
321 FREYA Joy Spirit - Zborowska Zyta, Klaudia Worek - bdb
Klasa championów, liczba: 1, nr kat.
322 MALAYKA Grey Fellow - Katarzyna Pawełek - CWC
Subskrybuj to źródło RSS