szarasfora

szarasfora

CWC Gostynin (Płock) 25.08.2018

43. Mazowiecka Wystawa Psów Rasowych CWC w Gostyninie 25 sierpnia 2018 sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---SUKI---
Klasa Młodzieży
451 Wanabe Boogie Woogie by Atria Cordis wł. Dorota Mikus-Koralewska - dosk.I, Zw.Mł., BOB, BOG 2
Klasa Użytkowa
452 Zaidee of Atria Cordis wł. Kacper Buła - dosk.I, CWC, BIS Psów Użytkowych I

CWC GORLICE o/Nowy Sącz 19.08.2018

XXXI KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH GORLICE o/Nowy Sącz 19.08.2018

Sędzia - Wojciech Burski

Wyżeł weimarski krótkowłosy

SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat.
319 LADY IN GREY Alive Silver - Serwa-Feliś Agnieszka
320 ____________ - Zielińska Wyrobek Anna
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat.
321 FREYA Joy Spirit - Zborowska Zyta, Klaudia Worek - bdb
Klasa championów, liczba: 1, nr kat.
322 MALAYKA Grey Fellow - Katarzyna Pawełek - CWC

CWC Myśliwskich Legnickie Pole 19.08.2018

X Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich Legnickie Pole, 19.08.2018

39686791 2112200552440226 370513084730572800 n 
Sędzia: Mirosław Olejnik (PL)

Wyżeł weimarski krótkowłosy (5)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa młodzieży - Junior Class 1
156 CAR z Lasów Preczowskich - Mirosława Jasińska - ocena doskonała lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
157 VA BANQUE Star of Elune - Pluta Marcin
 
Suki - Females
Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 2
158 ___________ - Chyła Ewa - Polska
159 ___________ - Wein Violetta - Polska
Klasa użytkowa - Working Class 1
160 Great Future Just Weimaraner - Mueller Anne Benjamin Starke - CWC, BOB, BEST WORKING DOG, resBEST OF GROUP, resBEST IN SHOW WORKING DOG

CWC myśliwskich Wasilków k. Białegostoku 18.08.2018

Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich (CWC) 18.08.2018 Wasilków k. Białegostoku 

sędzia Leszek Siejkowski
 

11.30 Wyżeł weimarski krótkowłosy (9)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa młodzieży - Junior Class 1
134 CARLOS Camistar
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
135 MALCOLM MC LAREN Tears of Dracon - CWC, BOS
Klasa otwarta - Open Class 1
136 BLUESKAY  z Lasów Preczowskich - CWC
Klasa championów - Champion Class 1
137 TOKAY Camistar
 
Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 1
138 WANNABE BOOGIE WOOGIE BY Atria Cordis - Zw.Mł, NJ, BIS JUNIOR 2 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 2
139 BALINESE Just Dance
140 MASZA Szara Pasja - dosk. 1, CWC
Klasa otwarta - Open Class 1
141 JEN Good Dog Poland - CWC , BOB, BOG2
Klasa użytkowa - Working Class 1
142 ZAIDEE OF Atria Cordis - dosk. 1, CWC, BIS Użytków
 

CACIB Wasilków k. Białegostoku 18-19.08.2018

XII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) 18-19.08.2018 Wasilków k. Białegostoku 

Sędzia: Jan Ryk (PL)

12.15 Wyżeł weimarski krótkowłosy (14)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa młodzieży - Junior Class 1
1024 CARLOS Camistar - Zw. Mł.
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
1025 MALCOLM MC LAREN Tears of Dracon - dosk, CWC
Klasa otwarta - Open Class 2
1026 BLUESKAY  z Lasów Preczowskich - CWC, CACIB, BOS
1027 IVAN Silver Friend  - dosk. 2
Klasa użytkowa - Working Class 1
1028 TOKAY Camistar - dosk. 1, CWC
 
Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 1
1029 WANNABE BOOGIE WOOGIE BY Atria Cordis - Zw. Mł, NJ, BIS Junior III
Klasa pośrednia - Intermediate Class 3
1030 BALINESE Just Dance 
1031 KAMA Carski Trakt
1032 MASZA Szara Pasja
Klasa otwarta - Open Class 3
1033 d'Argento Vien AFRICAN SAVANNAH -  dosk 2
1034 ISHTA Silver Firend
1035 JEN Good Dog Poland - CWC
Klasa użytkowa - Working Class 1
1036 ZAIDEE OF Atria Cordis - CWC, res.CACIB, Najlepszy Użytek, BIS Użytków
Klasa championów - Champion Class 1
1037 VENERA YAR HOUSE FROM SEPTEMCOLLES -  CWC, CACIB, BOB

CWC Golub-Dobrzyń 12.08.2018

51. Toruńska Wystawa Psów Rasowych Golub-Dobrzyń, 12.08.2018

 39203103 1768706716517500 1464554470359695360 n
sędzia Adam Stasiak (PL)

12.25 Wyżeł weimarski krótkowłosy (4)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa otwarta - Open Class 1
527 CYRUS Camistar - Wielgosz Dariusz - nb
Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 1
528 IT'S MY LIFE Just Weimaraner - Majewska-Czerny Justyna Anna Olszewska - dosk, Zw.Mł, NJ 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 2
529 DAENERYS Szara Trufla - Olszewska Anna - dosk. 1, CWC, NDSwR, BoB, BOG 2 
530 MELIKA A-Awa - Przysiecka Ewelina - dosk. 2

CWC Myśliwskich Lutowiska 11.08.2018

1 Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich LUTOWISKA 11-08-2018

39003738 881166965410148 5889400602433159168 n

 

FCI 99 - Wyżeł weimarski - krótkowłosy - Weimaraner-Short-haired

Suki - Hündinnen

Klasa młodzieży

44. LADY IN GREY Alive Silver, szare, 29.06.2017, 32734/II/17, PKR.VII-16886 (KOLATA'S SURFER'S PARADISE - INCREDIBLE INDIA Alive Silver), hod. Magdalena Sekular - Łuczak, wł. Agnieszka Serwa-Feliś - ocena doskonała, medal złoty, Zwycięzca Młodzieży lok. 1/1

Klasa otwarta

45. Freya Joy Spirit, srebrno-szare, 25.07.2016, 9498/XIV/16, VII-15165 (Zayon Atria Cordis-Malayka Grey Fellow), hod. Katarzyna Pawełek, wł. Zyta Zborowska - CWC, BOB, BOG II

31183543 2096632937031154 2565105132328976384 n

CACIB Sopot 5.08.2018

XXVIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - 28. International Dog Show (CACIB) Sopot, 5.08.2018 

Sędzia: Małgorzata Lorenc (PL)

12.05 Wyżeł weimarski krótkowłosy (15)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
1303 HUGO Weimaraners House - Leszczyński Piotr - NB
Klasa młodzieży - Junior Class 2
1304 CYRUS Camistar - Wielgosz Dariusz - Zw.Ml. i ukończony Mł. Ch. Pl
1305 FANTOM Indigo Dior- Sparberga Viktorija – Łotwa
Klasa pośrednia - Intermediate Class 2
1306 TANGO A-Awa - Walczak Andrzej  - CWC, res. CACIB
1307 WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - Hoffmann Magdalena - dosk. 2
Klasa otwarta - Open Class 2
1308 DUDI Grey Armagedon - Skolmowska Magda - CWC
1309 _________________ - Sparberga Viktorija – Łotwa
Klasa championów - Champion Class 2
1310 DANTE GREY TEAM Szara Wiara, Małgorzata Walczak
1311 Kic N Katch Fala Love'a-Kamle Elena Lyubar Inna- Rosja - CWC, CACIB, BOB
 
Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 3
1312 D'Argento Vien FCI B-DESIRE -Kajdan Piotr
1313 IT'S MY LIFE Just Weimaraner - Majewska-Czerny Justyna Anna Olszewska - dosk. 2
1314 Wannabe Boogie Woogie by Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - Zw.Mł, NJ
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
1315 DAENERYS Szara Trufla - Olszewska Anna - CWC, res. CACIB
Klasa championów - Champion Class 2
1316 Canis Fortuna FANTASIA Bielińska-Bobkowicz - NB
1317 ORDONKA A-Awa - Walczak Andrzej - CWC, CACIB, BOS
 

CACIB Sopot 4.08.2018

XXVII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - 27. International Dog Show (CACIB)

 
Miasto - City, Date - Date
Sopot, 4.08.2018
Sędzia: Vojislav Al Dhagistani (RS)

12.05 Wyżeł weimarski krótkowłosy (18)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
1438 HUGO Weimaraners House - Leszczyński Piotr – wo 1, Best Puppy
Klasa młodzieży - Junior Class 2
1439 FANTOM Indigo Dior- Sparberga Viktorija – Łotwa – dosk 1, Zw Mł
1440 Khal Drogo Bielańska Sfora - Jaźwińska Edyta - Polska - nb
Klasa pośrednia - Intermediate Class 2
1441 TANGO A-Awa - Walczak Andrzej – Polska- dosk 2
1442 WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - Hoffmann Magdalena - CWC, resCACIB
Klasa otwarta - Open Class 2
1443 CYRUS Camistar - Wielgosz Dariusz dosk 2
1444 DUDI Grey Armagedon - Skolmowska Magda – dosk 1, CWC
Klasa championów - Champion Class 2
1445 DANTE GREY TEAM Szara Wiara, Małgorzata Walczak – dosk 2
1446 Kic N Katch Fala Love'a-Kamle Elena Lyubar Inna- Rosja - CWC, CACIB, BOS

Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 4
1447 D'Argento Vien FCI B-DESIRE -Kajdan Piotr – Polska – dosk 3
1448 IT'S MY LIFE Just Weimaraner - Majewska-Czerny Justyna Anna Olszewska- Polska - Zw.Mł, NJ, ukończyła Mł Ch PL
1449 MELIKA A-Awa - Przysiecka Ewelina - bdb 4
1450 Wannabe Boogie Woogie by Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - dosk. 2
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
1451 DAENERYS Szara Trufla - Olszewska Anna – dosk, CWC
Klasa otwarta - Open Class 1
1452 FIRST LADY Joy Spirit - Hoffmann Warzocha Dorota - dosk, CWC, ukończyła Ch PL
Klasa championów - Champion Class 3
1453 Canis Fortuna FANTASIA Bielińska-Bobkowicz Emilia dosk 3
1454 ORDONKA A-Awa - Walczak Andrzej - Polska - CWC, CACIB, BOB, ukończyła Grand Ch PL
1455 ZAIDEE OF Atria Cordis - Buła Kacper – dosk 2, res CACIB

CACIB KONOPISKA (K/ CZĘSTOCHOWY) 22.07.2018r

IV MIĘDZYNARODOWA WYSTAW PSÓW RASOWYCH KONOPISKA (O/ CZĘSTOCHOWY) 22.07.2018r

 
Sędzia: Adam Stasiak (PL)

12.20 Wyżeł weimarski długowłosy (2)

Weimaraner langhaarig / Weimaraner Long-haired
Psy - Males
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
1625 IZZI PITER ORA ROTUNDO - wo I/1, NSzwR
Klasa championów - Champion Class 1
1626 Goudy Sachmet - dosk I/1, CWC
 

12.25 Wyżeł weimarski krótkowłosy (23)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa młodzieży - Junior Class 3
1627 BAXLEY of Silesian Weim - nb
1628 DELUSION Gray Arrow - dosk. 1, Zw.Mł, NJ
1629 KORB Biesy i Czady - nb
Klasa pośrednia - Intermediate Class 3
1630 DŻODŻO Grey Armagedon - bdb 3
1631 TANGO A-Awa - CWC, CACIb, BOS
1632 WHEELS ON FIRE of Atria Cordis - dosk. 2, res.CACIB
Klasa championów - Champion Class 1
1633 OSKAR Silver Friend - nb
Suki - Females
Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 1
1634 HONDA z Lasów Preczowskich - wo I/1, NMłSzwR
Klasa szczeniąt - Puppy Class 2
1635 MIRACLE Artemis Canes - wo 2
1636 MONA z Zebrzydowic - 1636 wo I/2, NSzwR, BIS Puppy III
Klasa młodzieży - Junior Class 4
1637 BEZA z Lasów Preczowskich - dosk. 1
1638 Canis Fortuna IDA - nb
1639 DESTINY Gray Arrow - dosk. 2
1640 ELEMENT OF IMAGINATIONS VOLCANO SPIRIT’S - dosk. 3
Klasa pośrednia - Intermediate Class 2
1641 HEIDI Artemis Canes - bdb 2
1642 WANABE BOOGIE WOOGIE by Atria Cordis - CWC, CACIB, BOB, BOG
Klasa otwarta - Open Class 5
1643 ISHTA Silver Friend - bdb 4
1644 JOKE Imperium Star - dosk.1 resCACIB
1645 MAZZY STAR Tears of Dracon - bdb 3
1646 XAVANA Atria Cordis - nb
1647 X FACTOR Atria Cordis - dosk. 2
Klasa championów - Champion Class 2
1648 Canis Fortuna FANTASIA - nb
1649 Grey Classic’s Put a Spell on You - nb
Subskrybuj to źródło RSS