Wystawy (299)

CWC Słupsk 02.09.2017

XVIII Jesienna Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia : Małgorzata Lorenc (PL)

Wyżeł weimarski krótkowłosy (4)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
280 DUDI Grey Armagedon - Woźniak Dawid Magda Skolmowska- Gdynia, Polska - lok1, NSzwR
 
Klasa championów - Champion Class 1
281 ICTUS A-Awa - Staniszewski Cezary - Słupsk, Polska - dosk 1, CWC, NDPWR, BOB, BOG 2,
 
Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 1
282 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz, Polska - dosk. 1, Zw.Mł., NJ
 
Klasa otwarta - Open Class 1
283 KOLET Silver Friend - Dyląg Aleksandra - Chojnice, Polska - dosk.1 CWC, NDPWR, BOS
Czytaj dalej...

CWC Skaryszew /o. Radom 27.08.17

XXXVII Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Skaryszew 2017

Sędzia: Jadwiga Konkiel (PL) , ring 6

Wyżeł weimarski krótkowłosy

PSY
Klasa Młodzieży
436 BLUESKAY z Lasów Preczowskich - Klaudia Witkowska- dosk. 1/1,
 
SUKI
Klasa Młodzieży
437 MASZA Szara Pasja - Jolanta Majewska - dosk 1/2, Zw. Mł, Nj. JwR, BOB, BOG IV
438 MAZZY STAR Tears of Dracon - Agnieszka Strzelecka - dosk., 2/2
 
Klasa Pośrednia
439 SAFI Weimaraners House - Lucyna Skrzypczyk
Czytaj dalej...

CWC Legnickie Pole 20.08.2017

XVII Letnia Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Legnickie Pole 20.08.17
Sędzia: Andrzej Brabletz ( PL) , ring 4, godz. 13:25

wyżeł weimarski długowłosy

---PSY---
Klasa Championów
446 Slavinja POKERFACE - Wojciechowska Joanna Ewa Błauciak- Kotla dosk. 1 CWC BOB, BOG3

wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Szczeniąt 447 DŻODŻO Grey Armagedon - Leńczuk Małgorzata - Wałbrzych wb 1, NszczwR
 
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
448 .... Rosa Małgorzata, Waldemar - Jełowa
 
Klasa Młodzieży
449 Wojciechowska Joanna Witold Wojciechowski- Kotla dosk. 1 NjwR
450 X FACTOR Atria Cordis - Szopa Joanna - Środa Śląska dosk 2
 
Klasa Pośrednia
451 FALSA MUSICA A-Awa - Piaskowski Michał Monika Procka-Piaskowska- Wałbrzych dosk. 1, CWC, BOB, BOG2
 
Klasa Otwarta
452 FUGHETTA A -Awa - Zdanowicz Katarzyna - Świdnica nb
453 LEGENDA Duma Kazana - Bielak Barbara - Bobrowice  - dosk. 1
Czytaj dalej...

CACIB Białystok 20.08.2017

XI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Białystok 20.08.17

Sędzia: Sandor Szabo (HU) , ring 7, godz.12:20
20915337 1572109669522749 5644483974725185091 n

wyżeł weimarski długowłosy

---SUKI---
Klasa Championów
930 HERTA from Field And Forest - Mieliauskaite Diana Beata Jelagaite- Vilnius

wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Pośrednia
931 ZEN Fili Artemisias - Barylski Jorg Katarzyna Ostrowska- Skrybicze - CWC, res.CACIB
 
Klasa Otwarta
932 WERNER Szara Sfora - Górski Bartosz - Gdańsk - CWC
 
Klasa Użytkowa
933 TOKAY Camistar - Kowalczyk Iwona - Dosin
 
Klasa Championów
934 HOMER SKY BLUE Grey Fields - Mucha Alina - Warszawa - CWC, CACIB , NDP, BOS
935 RAGTIME A-awa - Przysiecki Krystian - Toruń - dosk. 2
 
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
936 ..... Weimaraners House - Maj Aneta - Lublin
937 MELIKA A-Awa - Przysiecka Ewelina - Toruń - wo. 1, Najlepsze MłSzwR
 
Klasa Młodzieży
938 BALINESE Just Dance - Nowodworska Patrycja - Choroszcz - dosk.3
939 HEIDI Artemis Canes - Glowacki Bohdan - Gąsocin - dosk. 2
940 ISHTA Silver Friend - Sęk Magdalena - Łódz - dosk.1, Zw. Mł, NJwR
941 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz - nb
 
Klasa Pośrednia
942 JOY Good Dog Poland - Grodzicka Eliza - Białystok - dosk.1, CWC, res.CACIB
 
Klasa Otwarta
943 Lieselotte von Walhalla - Barylski Jorg Katarzyna Ostrowska- Skrybicze - dosk. 2
944 SIGMA Weimaraners House - Rojek Małgorzata - Puławy - dosk. 1, CWC
 
Klasa Championów
945 ZAIDEE OF Atria Cordis - Buła Kacper - Góra Kalwaria - dosk.1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, BOG 3
 
 
Czytaj dalej...

CWC Psów Myśliwskich Legnickie Pole 19.08.2017

IX Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich - Legnickie Pole 19.08.17

Sędzia: Adam Stasiak (PL), ring 1, 12:55

wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodszych Szczeniąt
157 - Tonus A-Awa Olejnik Mateusz - Trzebnica - nb
 
Klasa Szczeniąt
158 DŻODŻO Grey Armagedon - Leńczuk Małgorzata - Wałbrzych - wo 1, NSzwR
 
Klasa Championów
159 LOKI Atria Cordis - Sławiński Tomasz Marta Szymańska- Kalisz - dosk.1, CWC, BOS
 
---SUKI---
Klasa Szczeniąt
160 DORIS Grey Armagedon - Dwornik Karolina - Sośnie - wo 1
161 VAIANA TRUE TREASURE Star of Elune -Solga Andrzej Grażyna Spałek- Piekary Śląskie
 
Klasa Młodzieży
162 FIRST LADY Joy Spirit - Hoffmann Warzocha Dorota - Kamionk
163 X FACTOR Atria Cordis - Szopa Joanna - Środa Śląska - dosk.1, ZwMł, NJ, BOB
 
Klasa Pośrednia
164 FALSA MUSICA A-Awa - Piaskowski Michał Monika Procka-Piaskowska- Wałbrzych -dosk. 1, CWC
 
Klasa Otwarta
165 LEGENDA Duma Kazana - Bielak Barbara - Bobrowice - dosk. 1
Czytaj dalej...

CWC Golub-Dobrzyń/o.Toruń 15.08.2017

50. Toruńska Wystawa Psów Rasowych -Golub-Dobrzyń, 15.08.2017

Sędzia: Wojciech Burski ( PL) 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Otwarta
583 OZYS Weimaraners House - Treichel Anna - Czarże - ?
 
Klasa Championów
584 Grey Classic's Make Mine a Double -Lenaerts Edwin Natascha Van De Velde- Sofia - BOS
585 RAGTIME A-awa - Przysiecki Krystian - Toruń - nb
 
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
586 Camelot's Grey Classic Private Dancer - Lenaerts Edwin - Sofia - wo.1, NMSzwR, BIS Młodszych Szczeniąt I
587 MELIKA A-awa - Przysiecka Ewelina - Toruń - wo.2
 
Klasa Młodzieży
588 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska, - ?
589 DAENERYS Szara Trufla - Olszewska Anna - Juszkowo - ?
590 FIRST LADY Joy Spirit - Hoffmann Warzocha Dorota - Kamionki - ?
591 JOKE Imperium Star - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra - ?
592 KAGA Imerium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz - ?
593 MANON Szara Pasja - Oleś Tomasz - Osielsko - ?
594 ORDONKA A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy - dosk.1, ZwMł, NJ, BOB, BOG, BIS I
 
Klasa Otwarta
595 KOLET Silver Friend - Dyląg Aleksandra - Chojnice - ?
 
Klasa Użytkowa
596 HEART BREAKER Alive Silver - Hoffmann Magdalena - Osiek Nad Wisłą - ?
Czytaj dalej...

CACIB Zakopane - 12.08.2017

V Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Zakopanem

Sędzia: Andrzej Brabletz (PL), ring 10; godz.: 11:25

20707951 1418586568259568 8421466729559499987 n

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Championów
948 KRYSTIAN Shefis - Andrea Vidiečanová - CWC, BOB
 
---SUKI---
Klasa Młodzieży
949 d'Argento Vien AVALON USS ARIZONA - Agata Owczarska - Zw.Mł, NJ, BOS, BIS Junior III
 
Klasa Otwarta
950 ONLY OUR AMELIA Camaxtli - Edyta Husak -
Czytaj dalej...

CWC Nowy Sącz 06.08.2016

XXX Jubileuszowa Nowosądecka Wystawa Psów Rasowych im. Mieczysława Tokarczyka

Miejsce wystawy: Park Strzelecki w Nowym Sączu, ul. Ogrodowa
Sędzia: Izabela Krasowska - Salamon (PL)
20637921 762475000591865 316473081297320721 n

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---SUKI---
Klasa Otwarta
285 ONLY OUR AMELIA Camaxtli - Edyta Husak - dosk.1, CWC, zakończony Chamionat Polski
 
Klasa Championów
286 ZNANA WANDA KUKAKUK Imperium Star - Elżbieta Chowaniec - dosk.1, CWC, NDSwR, BOB, BOG 1, BIS 4
 
Klasa Weteranów
287 JEZABEL Grey Fellow - Elżbieta Chowaniec - dosk.1, NW, BIS Weteran 3, zakończony Championat Weteranów
 
Czytaj dalej...

CACIB Sopot 06.08.2017

XXVI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Sopot,  06.08.2017

Miejsce: Hipodrom Sopot
Sędzia: Jelena Kruus (EST)

 20626333 1472464019499996 7200800093014357371 o 2

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa młodzieży
1331 CLAUDE HOMAR Nova Espera - Kierczyńska Agnieszka - Nakło Nad Notecią -dosk.1, ZwMł
 
Klasa otwarta
1332 HOMER SKY BLUE Grey Fields - Mucha Alina - Warszawa - dosk.1, CWC, res.CACIB
 
Klasa użytkowa
1333 ULVER A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy - dosk.1, CWC
 
Klasa championów
1334 Ghostwind THE LION’S PRIDE - Stachura Joanna - Odense So, Dania -dosk.1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG 1,
 
---SUKI---
Klasa młodzieży
1335 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska - dosk.1, ZwMł, NJ
1336 d’Argento Vien AFRICAN SAVANNAH FOR PETER’S GANG - Owczarska Agata - Łódź - dosk.2
1337 HEIDI Artemis Canes - Glowacki Bohdan - Gąsocin - dosk.3
1338 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz - ?
1339 MASZA Szara Pasja - Majewska Jolanta - Warszawa - nb
1340 UT SUPRA A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy - nb
 
Klasa pośrednia
1341 ORDONKA A-Awa - dosk.1, CWC - Walczak Andrzej - Sątopy - dosk.1, CWC, res.CACIB
 
Klasa otwarta
1342 LEGENDA Duma Kazana - Bielak Barbara - Bobrowice - ?
1343 SIGMA Weimaraners House - Rojek Małgorzata - Puławy - dosk.1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
1344 Weimaranus SUNRISE OVER LOVE - Stachura Lubas Joanna - Niebylec - dosk.2
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS