Wystawy (268)

CWC Ustka /o. Słupsk 21.05.2017

XXII Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Ewa Szeliga -Szeremeta (PL)
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy (4) Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

 
Psy - Dogs
Klasa championów - Champion Class 1
301 ICTUS A-Awa - Staniszewski Cezary - dosk.1, CWC, NDPwR, BOB, BOG 1, BIS 1 oddziału Słupsk
 
Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class 3
302 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska, Polska - nb
303 First Lady Joy Spirit - Hoffmann Warzocha Dorota - Kamionki, Polska - dosk. 2
304 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz, Polska - dosk.1, CWC, ZwMł. NJ, BOS
Czytaj dalej...

CWC Psów Myśliwskich (duże CWC) Antoninek 21.05.2017

XV Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich z możliwością zdobycia "dużego" CWC

Sędzia: Mirosław Olejnik (PL)

FOTORELACJA

Wyżeł weimarski długowłosy

suki
kl. młodzieży
171 Drehbar’s LADY IN RED - CWC, BOB
 

Wyżel weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Pośrednia
172 ALVIN Alive Silver - dosk. 1, CWC, NDP
 
 
Klasa Otwarta
173 OZYS Weimaraners House - ?
 
 
---SUKI---
Klasa Młodzieży
174 Canis Fortuna FANTASIA - dosk. 2
175 ORDONKA A-Awa - dosk.1 , Zw.Mł, NJ, BOB
 
Klasa Pośrednia
176 FANTAZJA A-Awa - dosk. 1, CWC, NDS
 
Klasa Otwarta
177 DAKOTA GREY TEAM Szara Wiara - dosk. 1, CWC
Czytaj dalej...

CACIB Rzeszów 20.05.2017

X Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

 
Sędzia: Magdalena Musiał (PL) , ring 15
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
957 Fenomena Team SOMA - JAROSŁAW PŁOSKONKA, JOANNA MALCZYK - dosk 1, Zw Mł
 
Klasa Pośrednia
958 ZABRID Biesy i Czady - STRYCZEK WILHELM - nb
 
Klasa Championów
959 LENNY KRAVITZ Atria Cordis - BOHDAN GŁOWACKI - dosk 1, NDPwR, CWC, CACIB, BOB
 
 
---SUKI---
Klasa Szczeniąt
960 HEIDI Artemis Canes - BOHDAN GŁOWACKI
 
Klasa Młodzieży
961 ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner - MOKRY SYLWIA - dosk 1, Zw Mł, NJ
962 MOŻDŻAN JANUSZ
963 FREYA Joy Spirit - WOREK KLAUDIA -dosk.3
964 ORDONKA A-awa - WALCZAK ANDRZEJ - dosk 2
 
Klasa Otwarta
965 OXANA Silver Friend - BUKAŁA ALEKSANDRA - nb
966 ZARIKA Biesy i Czady - KOWENZOWSKI MICHAŁ - dosk 1, NDSwR, CWC, CACIB, BOS
 
Klasa Użytkowa
967 MI-FEI LILLIAN Camaxtli - JOANNA MALCZYK - dosk 1, CWC, BIS Psów Użytkowych
 
Klasa Championów
968 LENA Gwiazda Pomorza - BOHDAN GŁOWACKI - dosk.1, CWC, resCACIB

 

Czytaj dalej...

CWC Psów Myśliwskich Rzeszów - 20.05.2017

IV Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich

Sędzia: Jan Ryk (PL) , ring 3

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
153 Fenomena Team SOMA - JAROSŁAW PŁOSKONKA, JOANNA MALCZYK - dosk.1, ZwMŁ
 
Klasa Pośrednia
154 ZABRID Biesy i Czady - WILHELM STRYCZEK - nb
 
Klasa Otwarta
155 OSEE OSCAR GREY Camaxtli - MARCIN HULANICKI - nb
 
Klasa Championów
156 LENNY KRAVITZ Atria Cordis - BOHDAN GŁOWACKI - dosk.1, CWC, NDPwR, BOS
 
---SUKI---
Klasa Szczeniąt
157HEIDI Artemis Canes -BOHDAN GŁOWACKI - wo1. NSzwR
 
Klasa Młodzieży
158 COLA Nova Espera - JANUSZ MOŻDŻAN
159 FREYA Joy Spiryt - ZYTA ZBOROWSKA - dosk.2
160 ORDONKA A-Awa - ANDRZEJ WALCZAK - dosk.1, ZwMŁ, NJ
 
 
Klasa Otwarta
161 OKSANA Silver Friend - ALEKSANDRA BUKAŁA- nb
162 ZARIKA Biesy i Czady - MICHAŁ KOWENZOWSKI - dosk.1, CWC, NDSwR, BOB, BOG 3
 
 
Klasa Użytkowa
163 MI - FEI LILLIAN Camaxtli - Joanna Malczyk - dosk.1, CWC
 
Klasa Championów
164 LENA Gwiazda Pomorza - BOHDAN GŁOWACKI - dosk.1, CWC
Czytaj dalej...

CWC Rybnik 07.05.2017

XXXV Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sędzia: Stanisław Abłamowicz (PL)
18402182 857635084388858 271880927411994789 o
 

WYżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
627 - AUSTIN Imperial Weimaraner - Korepta Leszek - dosk. Zw. Mł. - nowy Mł.Ch PL
Klasa Użytkowa
628 - Canis Fortuna WAŻNIAK - Oczadły Mariola - dosk. CWC, BOS
 
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
629 - DORIS Grey Armagedon - Dwornik Karolina w.o.1 Naj. Mł. Szczenie
630 - DŻAGA Grey Armagedon - Satlawa-Janiec Alicja w.o. 2
 
Klasa Młodzieży
631 - ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner - Sylwia Mokry - dosk., Zw.Mł., Najlepszy Junior.
 
 
Klasa Otwarta
632 - TEARS OF THE SUN Star Of Elune - Solga Andrzej Grażyna Spałek - dosk. CWC
 
Klasa Użytkowa
633 - BONA Imperial Weimaraner - Sylwia Mokry - dosk. CWC, Naj. Dorosła Suka, BOB, BIS 1 użytków , BIS 3 oddziału Rybnik , BOG 2
Czytaj dalej...

CWC Psów Myśliwskich Manowo/o. Koszalin 01.05.2017

XII Wystawa Psów Myśliwskich w Manowie

Sędzia: Piotr Król (PL)

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Szczeniąt
145 CLAUDE HOMAR Nova Espera - Kierczyńska Agnieszka - wo, NSZwR
 
Klasa Młodzieży
146 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis - Zw.Mł, NJ, BOB
 
Klasa Otwarta
147 OZYS Weimaraners House - dosk.1, CWC , NDPwR
 
Klasa Championów
148 ICTUS A-Awa - dosk. 1, CWC
 
SUKI
Klasa Młodzieży
149 BLUE DENIM Alive Silver - Zw.Mł, BOS
150 JOKE Imperium Star - dosk. 2
151 KAGA Imperium Star - dosk. 3
Klasa Użytkowa
152 HEART BREAKER Alive Silver - nb
Czytaj dalej...

CWC Dobre Miasto / Olsztyn 01.05.2017

XX Krajowa Wystawa Psów Rasowych Dobre Miasto, 1.05.2017

Sędzia: Wojciech Burski (PL)

FOTORELACJA IWONY PORĘBSKIEJ

Wyżeł weimarski krótkowłosy (2) Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Dogs
Klasa championów - Champion Class 1
507 Grey Classics Make Mine A Double - CWC, BOB
 
Suki - Bitches
Klasa championów - Champion Class 1
508 HEART BREAKER Alive Silver - CWC, BOS
 
Czytaj dalej...

CWC Jelenia Góra 30.04.2017

42 Karkonoska Wystawa Psów Rasowych - Jelenia Góra 30.04.2017

Sędzia: Jūratė Butkienė (LT)

Wyżeł weimarski krótkowłosy (5) Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Dogs
Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 1
415 _____________ - Siemaszko Dorota - Polkowice
 
Klasa użytkowa - Working Class 1
416 - Ben ze Zborovské fořtovny, - Sladek Michal - Detenice, Czechy - CWC, NDPwR, BOS
 
Suki - Bitches
Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 1
417 _____________ - Wojciechowska Joanna Witold Wojciechowski- Kotla
 
Klasa młodzieży - Junior Class 1
418 X Factor Atria Cordis - Szopa Joanna - Środa Śląska - Zw.Mł, NJ, BOB, BOG 3
 
Klasa otwarta - Open Class 1
419 _____________ - Bielak Barbara - Bobrowice
Czytaj dalej...

CWC Inowrocław 30.04.2017

XXXII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Inowrocław, 30.04.2017

Sędzia: Wojciech Burski (PL) 22
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy (13)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class 2
496 CLAUDE HOMAR Nova Espera - Kierczyńska Agnieszka - Nakło Nad Notecią
497 Miron-Macho Szara Pasja - Gurgul Grzegorz - Grodzisk Mazowiecki
 
Klasa młodzieży - Junior Class 1
498 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis , Ziemska Joanna - Luboń - dosk. 1, Zw.Mł, BOS
 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
499 REGTIME A-Awa - Przysiecki Krystian - Toruń - dosk. 1, CWC, NDPwR, zakończył CH.PL
 
Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class 2
500 MANON Szara Pasja - Oleś Tomasz - Osielsko
501 MASZA Szara Pasja - Majewska Jolanta - Warszawa - wo.1,NSZwR
 
Klasa młodzieży - Junior Class 5
502 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska - dosk. 2
503 ISHTA Silver Friend - Sęk Magdalena - Łódz - dosk.4
504 JOKE Imperium Star - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra - dosk.1, Zw.Mł, NJ, BOB, BOG 2
505 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz - dosk. 3
506 TOLA Weimarstars - Preiss Marta - Koziegłowy k/Poznania
 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
507 FANTAZJA A-AWA - Chojnacka-Kasperek Hanna - Komorniki
 
Klasa championów - Champion Class 1
508 FLEUR Silver Friend - Majewska Jolanta - Warszawa-dosk.1 CWC
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS