Wystawy (303)

III Krajowa Wystawa Użytkowych Psów Ras Myśliwskich 17.03.2018

III Krajowa Wystawa Użytkowych Psów Ras Myśliwskich 17.03.2018

sędzia Sędzia  Aleksander Skrzyński

Wyżeł Weimarski Krótkowłosy

PSY

Klasa pośrednia - liczba: 1

nr kat. 37 Fenomena Team SOMA - dosk. 1, 

Klasa użytkowa - liczba: 1

nr kat. 38 TOKAY Camistar - Kowalczyk Iwona  - dosk. 1, CWC, BOB, BOG IV

Wyżeł Weimarski Długowłosy

PSY

Klasa użytkowa - liczba: 1

nr kat. 39 Aspen Hamrštein??? - Michaela Číšecká Lacinová 

Czytaj dalej...

CWC Choceń, 11.03.2018

VI Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych Choceń, 10-11 marca 2018r.

ring: 2 Niedziela / Sunday

Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)

 

13.25 Wyżeł weimarski krótkowłosy (12) Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 1

804 DELUSION Gray Arrow - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1

805 LUCKY LOSER Imperium Star - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska

 

Klasa  młodzieży - Junior Class 3

806 CARACAS Camistar  - Marton Klaudia - Warszawa, Polska

807 CYRUS Camistar - Wielgosz Dariusz - Chełmno, Polska

808 WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - Hoffmann Magdalena - Osiek Nad Wisłą, Polska

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

809 CLAUDE HOMAR Nova Espera - Kierczyńska Agnieszka - Nakło Nad Notecią, Polska

Klasa championów - Champion Class 1

810 OZYS Weimaraners House - Treichel Anna - Czarże, Polska

 

Suki - Females

Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 1

811 DESTINY Gray Arrow - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska

Klasa młodzieży - Junior Class 1

812 AGNES Ventus Grey - Kielar-Gryś Marta - Chechło II, gm. Dobroń, Polska

Klasa otwarta - Open Class 2

813 BLUE DENIM Alive Silver  - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska, Polska

814 JEN Good Dog Poland  - Wrzesińska Anna - Toruń, Polska

Klasa użytkowa - Working Class 1

815 HEART BREAKER Alive Silver - Hoffmann Magdalena - Osiek Nad Wisłą, Polska

Czytaj dalej...

CWC Jarosław 10.03.2018

CWC Jarosław 10.03.2018 

 
Sędzia: Izabella Krasowska - Salamon
asystent: Paweł Zaręba
 
PSY:
Klasa młodzieży:
511 Caracas CAMISTAR (Rhino Grafenek & Jacqueline Grey Fellow) - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, BOB, BOG I, BIS Junior 3
 
SUKI:
Klasa szczeniąt:
512 Lady in grey ALIVE SILVER (Kolata’s Surfers Paradise & Incredible Indya Alive Silver)
 
Klasa młodzieży:
513 Eluna DOTYK POŁUDNIA (Atrey Forever Hero of Diam Weim & Cyga z Zebrzydowic)- ex.2
514 Wannabe Boogie Woogie by ATRIA CORDIS (It’s My Grey Goose & Grace Kelly Atria Cordis)- ex.1/2, Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Płci Przeciwnej
 
Klasa Pośrednia:
515 Freya JOY SPIRIT (Malayka Grey Fellow & Zayon Atria Cordis)- ex. 1 CWC
 
Klasa otwarta:
516 Romantica SKY GARDEN (Jabo After Ishtar & Innocente A-Awa) - dosk. 1
 
Klasa Championów:
Malayka GREY FELLOW (Joko Grey Fellow & Bromhund Sensation at Graynie)- ex.1 CWC, Najlepsza Dorosła Suka
Czytaj dalej...

CACIB ZIELONA GÓRA 4.03.2018

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) - ZIELONA GÓRA 2/3/4.03.2018

Ring: 7 Niedziela / Sunday

Sędzia: Ivan Vasiljevic (RS)

TRANSMISJA ON-LINE z wystawy: http://wystawapsow.eu

28467989 10156187265976350 4128241505997422592 n 

11.10 Wyżeł weimarski krótkowłosy (27)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 2

1536 D'Argento Vien B-FRESH - Owczarska Agata Dariusz Trocha- Łódź, Polska - wo 1, BIS BABY

1537 DELUSION Gray Arrow - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska - wo 2

 

Klasa szczeniąt - Puppy Class 2

1538 IT'S MY PASSION Just Weimaraner - Nowak Kornela - Wrocław, Polska - wo 2

1539 LUCKY LOSER Imperium Star - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska - wo 1,BIS puppy III

 

Klasa młodzieży - Junior Class 6

1540 Burger Man Just Dance - Makowczyńska Agata - Wilczyn, Polska - dosk. 3

1541 CARACAS Camistar - Marton Klaudia - Warszawa, Polska - dosk. 2

1542 CYRUS Camistar - Wielgosz Dariusz - Chełmno, Polska

1543 DŻODŻO Grey Armagedon - Leńczuk Małgorzata - Wałbrzych, Polska

1544 TANGO A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy, Polska - nb

1545 WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - Hoffmann Magdalena - Osiek Nad Wisłą, Polska - Zw.Mł, NJ, BOB, BOG I, BIS IV

 

Klasa otwarta - Open Class 1

1546 IVAN Silver Friend - Nowaczyk Kinga - Sławno, Polska - CWC, res.CACIB

 

Klasa użytkowa - Working Class 1

1547 ULVER A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy, Polska - dosk. 1, CWC

 

Klasa championów - Champion Class 1

1548  ALVIN Alive Silver? - Zdanowicz Piotr Aleksandra Szydłowska- Droszków, Polska

 

Suki - Females 

Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 2

1549 D'Argento Vien B-PERFECT - Budczenkow Wiktoria - Goscino, Polska - wo 1

1550 DESTINY Gray Arrow - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska - wo 2

 

Klasa młodzieży - Junior Class 3

1551 Blue Berry Star Warriors - Pastuszek Radosław - Lubrza, Polska - dosk. 3

1552 BLUE JEAN BLUES Just Dance - Wojciechowska Joanna Witold Wojciechowski- Kotla, Polska - dosk, 1, Zw.Mł

1553 DORIS Grey Armagedon - Dwornik Karolina - Sośnie, Polska - dosk. 2

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class 2

1554 ORDONKA A-Awa - Sątopy, Polska - dosk. 2

1555 TOLA Weimarstars - Preiss Marta - Koziegłowy k/Poznania, Polska  - dosk. 1, CWC

 

Klasa otwarta - Open Class 3

1556  FIRST LADY Joy Spirit  - Hoffmann Warzocha Dorota - Kamionki, Polska

1557 JEN Good Dog Poland - Wrzesińska Anna - Toruń, Polska - dosk. 1, CWC

1558 X FACTOR Atria Cordis  - Szopa Joanna - Środa Śląska, Polska - dosk. 2

 

Klasa użytkowa - Working Class 2

1559  Great Future Just Weimaraner - Mueller Anne Benjamin Starke- Berlin-Wannsee, Niemcy - dosk. 2

1560  ZAIDEE OF Atria Cordis  - Buła Kacper - Góra Kalwaria, Polska - dosk. 1, CWC, res.CACIB

 

Klasa championów - Champion Class 1

1561 FANTASIA SAPORE Atria Cordis - Owczarska Agata - Łódź, Polska - CWC, CACIB, BOS

 

 

Klasa weteranów - Veteran Class 1

1562 Weimaranus JUST DANCE - Wojciechowska Joanna - Kotla, Polska

Czytaj dalej...

CHAMPION OF CHAMPION'S SHOW Leszno 2018

CHAMPION OF CHAMPION'S SHOW - Leszno 2018

P1490007   155304 DSC8793 big

FCI 99 - WYŻEŁ WEIMARSKI DŁUGOWŁOSY

(Weimaraner langhaarig / Weimaraner Long-haired)

Ring: 3 / Godzina/Time: 12.10

Sędzia: Andrzej Kazimierski

Suki - Females

294 Slavinja (FCI) POKERFACE, ogon cięty: NIE, (Mł.Ch.PL), szare, 17-02-2016, tat./chip 616093900223760, PKR.VII-15748, 4118/XLIV/16, (PUMA VON DER WARTELSHOHE - WALDWIESE CONTRA FENOMENA TEAM), hod. Ewa Błauciak, wł. Joanna Wojciechowska, Witold Wojciechowski, Polska

 

FCI 99 - WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY

(Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired)

Ring: 3 / Godzina/Time: 12.15

Psy - Males

295 DANTE GREY TEAM Szara Wiara, ogon cięty: NIE, (Ch.PL), srebrne, 02-09-2014, tat./chip 197R, PKR.VII15484, 50454/VIII/14, (ARTHUR ELWOOD AGAMYSH - LUNA z Bobięcińskiego Lasu), hod. Marta SokalskaKuczyńska, wł. Małgorzata Walczak, Polska - CWC, BOS

296 Rutilus Oliver Sudden, ogon cięty: NIE, (Mł.Ch.D, PL, Ch.PL, Ch.VDH, CIE, KT-III), srebrno-szare, 27-01-2014, tat./chip 960011000262300, PKR.VII-14373, KC AR00850702, 48781/VIII/14, (Rutilus Esuberante for Hundwith - Greyfurs Hot Pink), hod. David Alcorn, wł. Donat Wiła, Polska

297 TOKAY Camistar (FCI), ogon cięty: NIE, (Mł.Zw.PL, Ch.PL, PT, KWW-I), szaro-srebrne, 09-03-2013, tat./chip 968000004409881, PKR.VII-13877, 3092/XLVIII/13, (Waldwiese WILLY GOOD DOG - JACQUELINE Grey Fellow (FCI)), hod. Artur Bonas, wł. Iwona Kowalczyk, Polska

Suki - Females

298 JOKE Imperium Star, ogon cięty: NIE, (J.Ch.PL, J.Ch.LUX, J.Ch.LT, J.Ch.DE, J.Ch.Ch., Mł.Zw.KLPL, Mł.Zw.KLLT), szare, 17-06-2016, tat./chip 616093900276335, PKR.VII-16028, 51319/VIII/16, (KOLATA'S SURFERS PARADISE - OLGA Imperium Star), hod. Paulina Wałkowska-Staniszewska, wł. Katarzyna Hadyńska, Polska

299 ORDONKA A-Awa, ogon cięty: NIE, (Mł.Ch.PL), srebrzysto-szare, 01-05-2016, tat./chip N723, PKR.VII-16050, 51347/VIII/16, (A GRAYTSKY A LA Fala Love'a FCI - JOTA ARAGONESA A-Awa), hod. Andrzej Walczak, wł. Andrzej Walczak, Polska - CWC, BOB

Czytaj dalej...

142 WESTMINSTER KENNEL CLUB SHOW 2018

Wyżeł weimarski krótkowłosy
Sędzia: Ms. Pluis Davern

Wtorek, 13.02.2018, godz. 15:00 czasu nowojorskiego + 6 godzin różnicy

W tym roku w Europie nie zobaczymy livestreaming'u, video z sędziowania rasy będzie dostępne po wystawie tu: STAWKA, WYNIKI, VIDEO

Best of Breed Competition Dogs

Best of Breed  - GCHS CH Camelot's I'm A Travelin' Man

Select Dog -  GCHS CH Camelot's Luxe Winter's Waltz JH

Award of Merit -  GCHB CH Waybacks Sam I Am

 

Best of Breed Competition Bitches

Best of Opposite Sex - GCH CH Silhouette's Showstopper

Select Bitch  -  GCH CH Versa N' Prism Frankly My Dear

Award of Merit -  GCH CH Chatawey's I Know A Secret

WEIMARANERS

OPEN BITCHES

DOGAMBNDD.O.B.SIREDAMOWNERHANDLER
Breica Nani Hear Me Roar 7 7/6/2015 CH Nani's Southern Cross GCH Breica's Ain't That A Btch Jessica Doub & Brenda Doub & Ricardo Cervera Rusty Howard

BEST OF BREED COMPETITION

DOGAMBNDD.O.B.SIREDAMOWNERHANDLER
GCH CH Versa N' Prism Frankly My Dear 6 1/16/2016 CH Nani's Ldan Frankly Speaking CDX TD SH GCH Graysong's Southern Rock Rosmarie Adams & Ross Adams & Suzanne Burns Derek J Beatty
GCH CH Doc's Crosswinds Absolut Ten Of Acadia 8 12/11/2010 GCH Nani's Crosswinds First Look GCH Doc's Seven Ships Of Acadia

Autumn Stewart-Zimmerman & April & Mary Ann & Duane Stewart DVM & Derek Beatty

 
GCHP CH SilverOaks SurfCity Shades Of Grey CGC 9 10/17/2012 GCH Silhouettes Lifeinthefastlane GCH SurfCity It Had To Be You

Brad Rosenberg MD & Jo Ann Rosenberg & J Logan

 
GCHS CH Camelot's I'm A Travelin' Man 10 6/4/2014 GCH Doc N' Camelot's Heaven Can Wait CH Camelot's N' Watchpoint Temptation

Susan A Thomas & Richard Cook

 
GCHB CH Midwest Dream Streetcar Named Desire 11 12/22/2013 CH Silhouettes Fast Ride GCH Midwest Dream Drew Bearing More JH Vanessa Wilczak & Rhonda Grimm Kelly Whitney
GCH CH Silversmith I'll Have Another VonStark CGC JH 12 3/25/2016 CH Pike's Peak Silversmith Summit MH SDX GCH Meriwood Silversmith Shedevil SH Sharon Love Hladio & Robert Hladio Jody Paquette-Garcini
GCH CH Silhouette's Showstopper 14 10/27/2015 CH Silhouettes Walk On The Wild Side GCHS Stealyka Silhouette Mn Attraction Jo Ann Rosenberg & Bradley Rosenberg MD & Cindy Cassidy Keith Pautz
GCH CH Silhouettes Spirit In The Sky 15 5/23/2016 CH Casa De Juno Unforgettable At Silhouette CH Stealyka M Cindy & Bruce Cassidy Amy Booth
GCH CH Starwood's Reinhard V Dietz 16 1/27/2013 GCH Win'Weim's It's My Grey Goose Starwood's Singing In The Rain

Kenan Young & Pamela Dietz

 
GCHB CH Waybacks Sam I Am 17 6/8/2014 CH Poets Motu Back To Memphis GCH Poet N Waybacks Princss N The Frog Mary Sherick & Kayleen Klier Nina Fetter
GCH CH Chatawey's I Know A Secret 18 12/19/2014 CH Pikes's Peak Silversmith Summit MH CH Chatawey's Lady Luck Gayle R Prescott & Arlene Marshrey Morgan Lindsay Mattioli
GCH CH Chatawey's Haze Gray And Underway JH 19 8/21/2015 CH Pike's Peak Silversmith Summit MH CH Chatawey's Ante Up RN TD JH RATO CD CGC Mari Skender-Lockhart Morgan Lindsay Mattioli
GCH CH Silhouette's Spellbound 20 10/20/2015 GCH Silhouettes Fast Enough CH Wessenberg Salsa Sally Cindy Cassidy Michael R Pitts
GCHS CH Camelot's Luxe Winter's Waltz JH 21 7/26/2015 GCH Camelot's I'm A Travelin' Man GCH Camelot's Diggin' The Dancing Queen Julie Aune & Susan A Thomas Michelle Scott
GCHG CH Tripawd N Calvarys Courtesy Ofthe Red White N Blue JH CGC 22 2/14/2014 GCH Diamond MK The Eagle Has Landed GCH Camelot's N Calvarys Beauty 4 Ashes Ryan Holman & Mindy Wilson Bruce F Schultz
 
Czytaj dalej...

CACIB Katowice 10.02.2018

XII MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH KATOWICE 10-11.02.2018

27628580 1228866303917677 9205360684428042826 o

RING 6 Sobota/Saturday 2018-02-10 

Sędzia: Zeferino Silva (Portugalia)

 

Wyżeł weimarski długowłosy (Weimaraner Langhaarig/Weimaraner Long-haired) - 3 godz. 11:20

PSY

klasa Użytkowa/Working Class - 1 -

1460 Aspen Hamrstein - Číšecká Lacinová Michaela - CWC, NDP, CACIB, BOB

SUKI klasa Młodzieży/Youth Class - 1 

1461 Hortenzie ze Stiteckych zahrad- Vaňková Renáta - nb

klasa Otwarta/Open Class - 1 -

1462 Feeba ze Stiteckych zahrad - Vaňková Renáta - bdb

 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

(Weimaraner Kurzhaarig/Weimaraner Short-haired) - 14 godz. 11:30

PSY

klasa Szczeniąt/Puppy Class - 1 

1463 IT'S MY PASSION Just Weimaraner - Nowak Kornela - wo 1, NSzwR

klasa Młodzieży/Youth Class - 2

1478 DŻODŻO Grey Armagedon, Dwornik Karolina, Leńczuk Małgorzata - bdb

1464 TRIO A-Awa, Kozłecka Justyna - dosk. 1, Zw.Mł

klasa Pośrednia/Intermediate Class - 1 

1465 AUSTIN Imperial Weimaraner, Korepta Leszek - CWC

klasa Otwarta/Open Class - 1 

1466 ASTON MARTIN Imperial Weimaraner, Wydra Manfred  - CWC, CACIB, NDP, BOS

klasa Championów/Champion Class - 2 -

1467 Arniee of Silesian Weim - Scasny Libor - dosk. 1, CWC, res. CACIB, 

1468  OSCAR Silver Friend, Maranda Małgorzata - dosk. 2

SUKI

klasa Szczeniąt/Puppy Class - 1 

1469 LADY IN GREY Alive Silver - Serwa-Feliś Agnieszka - wo 1

klasa Młodzieży/Youth Class - 3 

1470 BLUE JEAN BLUES Just Dance, Wojciechowska Joanna, Wojciechowski Witold - dosk. 2

1471  ELUNA Dotyk Południa , Malaga Dominika - dosk. 3

1472  Wannabe Boogie Woogie By Atria Cordis  , Mikus-Koralewska Dorota - dosk. 1, Zw.Mł, NJ

klasa Pośrednia/Intermediate Class - 1 

1473 MASZA Szara Pasja, Majewska Jolanta - CWC

klasa Otwarta/Open Class - 1 

1474 SIGMA Weimaraners House - Potocka-Rojek Małgorzata - CWC, CACIB,  NDS, BOB, BOG III

klasa Użytkowa/Working Class - 1 

1475 Great Future Just Weimaraner, Mueller Anne, Starke Benjamin - dosk 1, CWC, Najlepszy Pies Użytkowy, BIS Psów Użytkowych I

klasa Championów/Champion Class - 1 

1476  ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner ,  Mokry Sylwia  - CWC, res.CACIB, 

 






Czytaj dalej...

CACIB Bydgoszcz 04.02.2018

I MWPR w BYDGOSZCZY , w dniach 03-04 lutego 2018r.

 

Ring: 15 Niedziela / Sunday

Sędzia: Aleksander Skrzyński (PL)

 27458893 1989326904428530 8889738254781423008 n

11.45 Wyżeł weimarski krótkowłosy (20)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa młodzieży - Junior Class 3

1835 CARACAS Camistar - Marton Klaudia - Warszawa, Polska - nb

1836 DUDI Grey Armagedon - Skolmowska Magda - Gdynia, Polska - dosk. 2

1837 WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - Hoffmann Magdalena - Osiek Nad Wisłą, Polska -  Zw.Mł., NJ, BOB, BIS IV

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

1838 CLAUDE HOMAR Nova Espera - Kierczyńska Agnieszka - Nakło Nad Notecią, Polska

 

Klasa otwarta - Open Class 1

1839 YOKOZUNA OF Atria Cordis - Warchoł Sławomir - Brześce, Polska - CWC

 

Klasa użytkowa - Working Class 1

1840 ULVER A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy, Polska - CWC, CACIB, BIS Psów Użytkowych

 

Klasa championów - Champion Class 1

1841 OZYS Weimaraners House - Treichel Anna - Czarże, Polska - CWC, res.CACIB

 

Suki - Females

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1

1842 Fenomena Team PRIMAVERA - Szczepanek Marta - Babiak, Polska wo 1, BEST PUPPY

 

Klasa młodzieży - Junior Class 1

1843 Morbida Grappa After Ishtar - Wygocka Anna - Żmigród, Polska -  Zw.Mł.

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class 4

1844 d'Argento Vien AVALON USS ARIZONA - Owczarska Agata - Łódź, Polska -  dosk. 4

1845 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz, Polska - CWC

1846 MASZA Szara Pasja - Majewska Jolanta - Warszawa, Polska - dosk. 2

1847 ORDONKA A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy, Polska - dosk. 3

 

Klasa otwarta - Open Class 4

1848 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska, Polska -  CWC, res.CACIB

1849 Canis Fortuna FANTASIA - Bielińska - Bobkowicz Emilia - Plewiska, Polska

1850 JEN Good Dog Poland - Wrzesińska Anna - Toruń, Polska

1851 LILI Gwiazda Pomorza - Szczepanek Marta - Babiak, Polska - ?

 

Klasa użytkowa - Working Class 1

1852 ZAIDEE OF Atria Cordis - Buła Kacper - Góra Kalwaria, Polska - CWC

 

Klasa championów - Champion Class 2

1853 FANTASIA SAPORE Atria Cordis - Owczarska Agata - Łódź, Polska - CWC, CACIB, BOS 

1854 Fenomena Team UNA CLEO - Figas-Bobala Anna - Brodnica, Polska  -dosk. 2

cacib bydgoszcz 2018

 

Czytaj dalej...

CWC ExpoSilesia 28.01.2018

VII Zimowa KWPR ExpoSilesia-DogShow (CWC) 28.01.2018

27336322 1728488783884836 2663027838001771878 n

RING 20: Sędzia - Stanisław Abłamowicz (PL)

Wyżeł weimarski krótkowłosy - Weimaraner Short-haired

PSY - MALES

Klasa młodzieży 1

1114 TRIO A-Awa - Kozłecka Justyna - Zw.Mł. NJ, BOS

Klasa użytkowa 1

1115 Fenomena Team SOMA - Płoskonka Jarosław, Malczyk Joanna - CWC, NDPwR

 

SUKI - FEMALES

Klasa szczeniąt 1

1116 BEZA z Lasów Preczowskich - Kubica Aneta

 

Klasa młodzieży 2

1117 ELEMENT OF IMAGINATION VOLCANO SPIRIT'S - Rosa Małgorzata i Waldemar - Zw.Mł

1118 ELUNA Dotyk Południa - Malaga Dominika - dosk. 2

 

Klasa pośrednia 1

1119 Fenomena Team SANTERIA NOVIA - Zielińska Agnieszka - CWC

 

Klasa użytkowa 1

1120 ZAIDEE OF Atria Cordis Buła Kacper - CWC, BOB, BOG2, BIS użytków 2

plakat expo2018

 

Czytaj dalej...

CACIB Lubin 21.01.2018

V  Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – International Dog Show (CACIB) Lubin, 21.01.2018

26993610 1649777031725961 1747554879537719371 n

Ring: 6 Niedziela / Sunday

Sędzia: Jadwiga Konkiel (PL)

12.00 Wyżeł weimarski długowłosy (2)

Weimaraner langhaarig / Weimaraner Long-haired

Suki - Females

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

1292 Slavinja PINK POKERFACE - Wojciechowska Joanna Witold Wojciechowski- Kotla, Polska

 

Klasa użytkowa - Working Class 1

1293 ___________ - Dohnalek Milos - Hribojedy, Czechy

 

 

12.05 Wyżeł weimarski krótkowłosy (13)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa młodzieży - Junior Class 3

1294 BEAT BOX Just Dance Siemaszko Dorota - Polkowice, Polska - dosk. 3

1295 CARACAS Camistar - Marton Klaudia - Warszawa, Polska - Zw.Mł. 

1296 DŻODŻO Grey Armagedon - Leńczuk Małgorzata - Wałbrzych, Polska - dosk. 2

 

Klasa otwarta - Open Class 2

1297 LORD Konabes  - Kulisch Sławomir - Ruszowice, Polska - nb

1298 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis - Ziemska Joanna - Luboń, Polska - CWC, CACIB, BOS

 

Suki - Females

Klasa młodzieży - Junior Class 2

1299 BLUE JEAN BLUES Just Dance - Wojciechowska Joanna Witold Wojciechowski- Kotla, Polska - nb

1300 Wannabe Boogie Woogie By Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - Góra Kalwaria, Polska - Zw.Mł. NJ, BIS JUNIOR IV

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class 2

1301 IGA Silver Friend - Piątkowski Damian - Bytów, Polska - CWC, zakończyła CHPL

1302 X FACTOR Atria Cordis - Szopa Joanna - Środa Śląska, Polska - .....  2

 

Klasa otwarta - Open Class 3

1303 Fenomena Team THORDIL - Marta Gadzińska - Pruszków, Polska - CWC, CACIB, BOB

1304 FIRST LADY Joy Spirit - Hoffmann Warzocha Dorota - Kamionki, Polska - dosk. 3

1305 ISHTA Silver Friend - Sęk Magdalena - Łódz, Polska - doski. 2

 

Klasa championów - Champion Class 1

1306 YERATELLE of Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - Góra Kalwaria, Polska - CWC, res. CACIB

31410

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS