Wystawy (268)

CWC Legnickie Pole 20.08.2017

XVII Letnia Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Legnickie Pole 20.08.17
Sędzia: Andrzej Brabletz ( PL) , ring 4, godz. 13:25

wyżeł weimarski długowłosy

---PSY---
Klasa Championów
446 Slavinja POKERFACE - Wojciechowska Joanna Ewa Błauciak- Kotla dosk. 1 CWC BOB, BOG3

wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Szczeniąt 447 DŻODŻO Grey Armagedon - Leńczuk Małgorzata - Wałbrzych wb 1, NszczwR
 
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
448 .... Rosa Małgorzata, Waldemar - Jełowa
 
Klasa Młodzieży
449 Wojciechowska Joanna Witold Wojciechowski- Kotla dosk. 1 NjwR
450 X FACTOR Atria Cordis - Szopa Joanna - Środa Śląska dosk 2
 
Klasa Pośrednia
451 FALSA MUSICA A-Awa - Piaskowski Michał Monika Procka-Piaskowska- Wałbrzych dosk. 1, CWC, BOB, BOG2
 
Klasa Otwarta
452 FUGHETTA A -Awa - Zdanowicz Katarzyna - Świdnica nb
453 LEGENDA Duma Kazana - Bielak Barbara - Bobrowice  - dosk. 1
Czytaj dalej...

CACIB Białystok 20.08.2017

XI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Białystok 20.08.17

Sędzia: Sandor Szabo (HU) , ring 7, godz.12:20
20915337 1572109669522749 5644483974725185091 n

wyżeł weimarski długowłosy

---SUKI---
Klasa Championów
930 HERTA from Field And Forest - Mieliauskaite Diana Beata Jelagaite- Vilnius

wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Pośrednia
931 ZEN Fili Artemisias - Barylski Jorg Katarzyna Ostrowska- Skrybicze - CWC, res.CACIB
 
Klasa Otwarta
932 WERNER Szara Sfora - Górski Bartosz - Gdańsk - CWC
 
Klasa Użytkowa
933 TOKAY Camistar - Kowalczyk Iwona - Dosin
 
Klasa Championów
934 HOMER SKY BLUE Grey Fields - Mucha Alina - Warszawa - CWC, CACIB , NDP, BOS
935 RAGTIME A-awa - Przysiecki Krystian - Toruń - dosk. 2
 
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
936 ..... Weimaraners House - Maj Aneta - Lublin
937 MELIKA A-Awa - Przysiecka Ewelina - Toruń - wo. 1, Najlepsze MłSzwR
 
Klasa Młodzieży
938 BALINESE Just Dance - Nowodworska Patrycja - Choroszcz - dosk.3
939 HEIDI Artemis Canes - Glowacki Bohdan - Gąsocin - dosk. 2
940 ISHTA Silver Friend - Sęk Magdalena - Łódz - dosk.1, Zw. Mł, NJwR
941 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz - nb
 
Klasa Pośrednia
942 JOY Good Dog Poland - Grodzicka Eliza - Białystok - dosk.1, CWC, res.CACIB
 
Klasa Otwarta
943 Lieselotte von Walhalla - Barylski Jorg Katarzyna Ostrowska- Skrybicze - dosk. 2
944 SIGMA Weimaraners House - Rojek Małgorzata - Puławy - dosk. 1, CWC
 
Klasa Championów
945 ZAIDEE OF Atria Cordis - Buła Kacper - Góra Kalwaria - dosk.1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, BOG 3
 
 
Czytaj dalej...

CWC Psów Myśliwskich Legnickie Pole 19.08.2017

IX Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich - Legnickie Pole 19.08.17

Sędzia: Adam Stasiak (PL), ring 1, 12:55

wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodszych Szczeniąt
157 - Tonus A-Awa Olejnik Mateusz - Trzebnica - nb
 
Klasa Szczeniąt
158 DŻODŻO Grey Armagedon - Leńczuk Małgorzata - Wałbrzych - wo 1, NSzwR
 
Klasa Championów
159 LOKI Atria Cordis - Sławiński Tomasz Marta Szymańska- Kalisz - dosk.1, CWC, BOS
 
---SUKI---
Klasa Szczeniąt
160 DORIS Grey Armagedon - Dwornik Karolina - Sośnie - wo 1
161 VAIANA TRUE TREASURE Star of Elune -Solga Andrzej Grażyna Spałek- Piekary Śląskie
 
Klasa Młodzieży
162 FIRST LADY Joy Spirit - Hoffmann Warzocha Dorota - Kamionk
163 X FACTOR Atria Cordis - Szopa Joanna - Środa Śląska - dosk.1, ZwMł, NJ, BOB
 
Klasa Pośrednia
164 FALSA MUSICA A-Awa - Piaskowski Michał Monika Procka-Piaskowska- Wałbrzych -dosk. 1, CWC
 
Klasa Otwarta
165 LEGENDA Duma Kazana - Bielak Barbara - Bobrowice - dosk. 1
Czytaj dalej...

CWC Golub-Dobrzyń/o.Toruń 15.08.2017

50. Toruńska Wystawa Psów Rasowych -Golub-Dobrzyń, 15.08.2017

Sędzia: Wojciech Burski ( PL) 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Otwarta
583 OZYS Weimaraners House - Treichel Anna - Czarże - ?
 
Klasa Championów
584 Grey Classic's Make Mine a Double -Lenaerts Edwin Natascha Van De Velde- Sofia - BOS
585 RAGTIME A-awa - Przysiecki Krystian - Toruń - nb
 
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
586 Camelot's Grey Classic Private Dancer - Lenaerts Edwin - Sofia - wo.1, NMSzwR, BIS Młodszych Szczeniąt I
587 MELIKA A-awa - Przysiecka Ewelina - Toruń - wo.2
 
Klasa Młodzieży
588 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska, - ?
589 DAENERYS Szara Trufla - Olszewska Anna - Juszkowo - ?
590 FIRST LADY Joy Spirit - Hoffmann Warzocha Dorota - Kamionki - ?
591 JOKE Imperium Star - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra - ?
592 KAGA Imerium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz - ?
593 MANON Szara Pasja - Oleś Tomasz - Osielsko - ?
594 ORDONKA A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy - dosk.1, ZwMł, NJ, BOB, BOG, BIS I
 
Klasa Otwarta
595 KOLET Silver Friend - Dyląg Aleksandra - Chojnice - ?
 
Klasa Użytkowa
596 HEART BREAKER Alive Silver - Hoffmann Magdalena - Osiek Nad Wisłą - ?
Czytaj dalej...

CACIB Zakopane - 12.08.2017

V Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Zakopanem

Sędzia: Andrzej Brabletz (PL), ring 10; godz.: 11:25

20707951 1418586568259568 8421466729559499987 n

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Championów
948 KRYSTIAN Shefis - Andrea Vidiečanová - CWC, BOB
 
---SUKI---
Klasa Młodzieży
949 d'Argento Vien AVALON USS ARIZONA - Agata Owczarska - Zw.Mł, NJ, BOS, BIS Junior III
 
Klasa Otwarta
950 ONLY OUR AMELIA Camaxtli - Edyta Husak -
Czytaj dalej...

CWC Nowy Sącz 06.08.2016

XXX Jubileuszowa Nowosądecka Wystawa Psów Rasowych im. Mieczysława Tokarczyka

Miejsce wystawy: Park Strzelecki w Nowym Sączu, ul. Ogrodowa
Sędzia: Izabela Krasowska - Salamon (PL)
20637921 762475000591865 316473081297320721 n

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---SUKI---
Klasa Otwarta
285 ONLY OUR AMELIA Camaxtli - Edyta Husak - dosk.1, CWC, zakończony Chamionat Polski
 
Klasa Championów
286 ZNANA WANDA KUKAKUK Imperium Star - Elżbieta Chowaniec - dosk.1, CWC, NDSwR, BOB, BOG 1, BIS 4
 
Klasa Weteranów
287 JEZABEL Grey Fellow - Elżbieta Chowaniec - dosk.1, NW, BIS Weteran 3, zakończony Championat Weteranów
 
Czytaj dalej...

CACIB Sopot 06.08.2017

XXVI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Sopot,  06.08.2017

Miejsce: Hipodrom Sopot
Sędzia: Jelena Kruus (EST)

 20626333 1472464019499996 7200800093014357371 o 2

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa młodzieży
1331 CLAUDE HOMAR Nova Espera - Kierczyńska Agnieszka - Nakło Nad Notecią -dosk.1, ZwMł
 
Klasa otwarta
1332 HOMER SKY BLUE Grey Fields - Mucha Alina - Warszawa - dosk.1, CWC, res.CACIB
 
Klasa użytkowa
1333 ULVER A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy - dosk.1, CWC
 
Klasa championów
1334 Ghostwind THE LION’S PRIDE - Stachura Joanna - Odense So, Dania -dosk.1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG 1,
 
---SUKI---
Klasa młodzieży
1335 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska - dosk.1, ZwMł, NJ
1336 d’Argento Vien AFRICAN SAVANNAH FOR PETER’S GANG - Owczarska Agata - Łódź - dosk.2
1337 HEIDI Artemis Canes - Glowacki Bohdan - Gąsocin - dosk.3
1338 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz - ?
1339 MASZA Szara Pasja - Majewska Jolanta - Warszawa - nb
1340 UT SUPRA A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy - nb
 
Klasa pośrednia
1341 ORDONKA A-Awa - dosk.1, CWC - Walczak Andrzej - Sątopy - dosk.1, CWC, res.CACIB
 
Klasa otwarta
1342 LEGENDA Duma Kazana - Bielak Barbara - Bobrowice - ?
1343 SIGMA Weimaraners House - Rojek Małgorzata - Puławy - dosk.1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
1344 Weimaranus SUNRISE OVER LOVE - Stachura Lubas Joanna - Niebylec - dosk.2
Czytaj dalej...

CACIB Sopot 05.08.2017

XXV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Sopot

Data: 05.08.2017
Miejsce: Hipodrom Sopot
Sędzia: Cristian Stefanescu (RO)
 

WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY

20643109 1872966953031398 2827320041000806280 o

PSY
Klasa szczeniąt
DUDI Grey Armagedon
Klasa młodzieży
CLAUDE HOMAR Nova Espera - dosk 1, Zw Mł, NJ
Klasa otwarta
HOMEE SKY BLUE Grey Fields - ?
Klasa użytkowa
ULVER A-Awa - dosk 1, CWC, CACIB, BOS
Klasa championów
Ghostwind THE LION’S PRIDE - dosk 1, CWC, res CACIB
SUKI
Klasa szczeniąt
DAENERYS Szara Trufla - wo 1, NSzwR
Klasa młodzieży
BLUE DENIM Alive Silver - dosk. 2
d'Argento Vien AFRICAN SAVANNAH FOR PETER'S GANG - dosk I, Zw. Mł.
HEIDI Artemis Canes  - dosk. 4
KAGA Imperium Star - ?
MASZA Szara Pasja - dosk. 3
UT SUPRA A-Awa - nb
 
Klasa pośrednia
ORDONKA A-Awa - dosk 1, CWC, CACIB, BOB
 
Klasa otwarta
DELTA GREY TEAM Szara Wiara - wycofana
LEGENDA Duma Kazana - nb
SIGMA Weimaraners House - lok. 2
Weimaranus SUNRISE OVER LOVE - dosk I, CWC, resCACIB
Czytaj dalej...

CWC Chojnice 30.07.2017

XL Kaszubska Krajowa Wystawa Psów Rasowych Chojnice, 30.07.2017

Sędzia: Aleksandra Zukal (PL)
20476226 1550945264972523 2635253881942250028 n

Wyżeł weimarski krótkowłosy (7)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
438 DUDI Grey Armagedon - Woźniak Dawid Magda Skolmowska- Gdynia, Polska
 
Klasa otwarta - Open Class 1
439 OZYS Weimaraners House - Treichel Anna - Czarże, Polska
 
Suki - Bitches
Klasa młodzieży - Junior Class 3
440 FIRST LADY Joy Spirit - Hoffmann Warzocha Dorota - Kamionki, Polska- ex1, ZwMł. Junior BOB , Junior BIS III
441 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz, Polska
442 MANON Szara Pasja - Oleś Tomasz - Osielsko, Polska
 
Klasa otwarta - Open Class 1
443 DHARMA GREY TEAM Szara Wiara - Jagodzińska Jadwiga - Sępólno Krajeńskie, Polska
 
Klasa championów - Champion Class 1
444 ZAIDEE OF Atria Cordis - Buła Kacper - Góra Kalwaria, Polska - dosk. 1, CWC, BOB, BOG 3
Czytaj dalej...

CWC Będzin 29.07.2017

XII Letnia Krajowa Wystawa Psów Rasowych - 29.07.17

Sędzia: Adam Stasiak (PL)

FCI 99 - Wyżeł weimarski krótkowłosy

Suki
Klasa championów
503. ZARA Weimaraners House Ch.PL, Mł.Ch.PL, Ch.ME, srebrne, ogon niecięty, uszy niecięte, 18.04.2015, 1880/XLIX/15, PKR.VII-15107 (Filippe Atria Cordis-Proxima Weimaraners House), hod. Małgorzata Potocka-Rojek, wł. Żaneta Tomczyk
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS