31 CACIB SOPOT, 15.08.2021
- Dział: Wystawy
- Napisał szarasfora
- Skomentuj jako pierwszy!
Ring: 11 Sobota
Sędzia: Aleksandra Zukal (PL)
Weimaraner langhaarig / Weimaraner Long-haired
Psy - Males
Klasa młodzieży - Junior Class 1
502 Slavinja FAUN, wł. Ostrowska Zofia
Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa młodzieży - Junior Class 1
503 Soffio D'amore MASTER CHAOS- Witkowska Klaudia - dosk. 1, Zw.Mł, BOS
Klasa pośrednia - Intermediate Class 2
504 BUMBLEBEE Speading Joy, wł. Henryk Richert
505 Slavinja HUNIEMIR, wł. Ostrowska Zofia
Klasa otwarta - Open Class 1
506 CAMARO Star Warriors, wł.Żurawska Magdalena
Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 4
507 BEL A-Awa Weims, wł. Ewelina Przysiecka, Krystian Przysiecki
508 PADME Szara Pasja, wł. Motławska-Świątek Katarzyna
509 RACE OF GLORY by Atria Cordis - Szymor Justyna - Zw. Mł, NJ, BOB, BOG 1
510 TIGARDA Psi Folwark, wł. Anna Czekałowska-Łucka - dosk. 3
Klasa pośrednia - Intermediate Class 2
511 BOOGIE A-Awa Weims, wł. Ewelina Przysiecka, Krystian Przysiecki
512 CANIS FORTUNA Romance with Sophie, wł. Magdalena Hoffmann, Szymon Bednarek - dosk. 1, CWC, NDSwR
Ring: 9 Niedziela / Sunday Razem: 28
Sędzia: Marta Kościańska (PL)
Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa młodzieży - Junior Class 1
365 BUMBLEBEE Speading Joy, wł. Henryk Richert
Klasa otwarta - Open Class 3
366 _____- Żurawska Magdalena
367 HENDRIX A-Awa Weims, wł. Jerzy Szewczyk
368 MATT Weimaraners House (FCI), wł. Natalia Bednarska
Klasa championów - Champion Class 1
369 DROGO Szara Trufla, wł. Anita Paszki
Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 2
370 FREYA It`s Ok To Be Grey (FCI), wł. Natalia Bednarska - dosk. 1
371 TELIMENA Psi Folwark, wł. Dorota Hoffmann Warzocha - dosk. 2
Klasa championów - Champion Class 1
372 MATA HARI Weimaraners House- Rojek Małgorzata
Ring: 17 Niedziela / Sunday Razem: 110
Sędzia: Jadwiga Konkiel (PL)
Weimaraner langhaarig / Weimaraner Long-haired
Psy - Males
Klasa młodzieży - Junior Class 1
1814 ECCO Crazy Forever - Sloupensky Pavel - Czechy
Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 1
1815 ELLY Crazy Forever - Sloupensky Pavel - Czechy
Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
1816 TANGO Szara Wiara (FCI), wł. Joanna Niebieszczańska
Klasa młodzieży - Junior Class 3
1817 Grey Velvet Weim DESIDERIUS, wł. Dudzik-Talkowska Katarzyna
1818 POTTER Szara Pasja - Maleszyk Patrycja
1819 GUSTAVO Aliver Silver ???- Sekular-Łuczak Magdalena Magdalena Poździoch
Klasa otwarta - Open Class 1
1820 ERIC CLAPTON Imperial Weimaraner - Aleksandra Rodo- Krasnokucka
Klasa championów - Champion Class 3
1821 WOŁOSAŃ Biesy i Czady- Makowski Adam
1822 X’TRA FAIRY Star of Elune, wł. Piotr Jośko
1823 Zaidee Line Paparazzi, wł. Kacper Buła - dosk1., CWC, CACIB, BOB
Klasa weteranów - Veteran Class 1
1824 Canis Fortuna Ważniak, Oczadły Mariola
Suki - Females
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
1825 INFINITE SEA Imperial Weimaraner - Mokry Sylwia
Klasa młodzieży - Junior Class 6
1826 BESSI NANA Siyegi Hunter - Koksanowicz Sara
1827 BIVA A-Awa Weims - Pytel Maciej
1828 ______Born to be prime – Dominika Wysogląd
1829 CHLOE Deep Grey - Maciejewska Joanna
1830 OLESYA Duma Kazana, wł. Mariusz Klupś,
1831 Ruby Lips by Atria Cordis, wł. Dorota Mikus-Koralewska, Agata Owczarska
Klasa pośrednia - Intermediate Class 2
1832 GHOSTWIND STRICTLY FOR FUN - Makowski Adam
1833 Northsouth Don't stop me now in LA, wł. Dominika Malaga
Klasa otwarta - Open Class 1
1834 Nirvana Alive Silver, wł. Magdalena Sekular - Łuczak
Klasa użytkowa - Working Class 1
1835 X’tra Dangy Star of Elune, wł. Klimek Ilona
Klasa championów - Champion Class 2
1836 BONA Imperial Weimaraner- Mokry Sylwia
1837 D'Argento Vien B-Mon Salai, wł. Klaudia Biała
Klasa weteranów - Veteran Class 1
1838 FANTASIA SAPORE Atria Cordis, wł. Agata Owczarska
(3)Weimaraner langhaarig / Weimaraner Long-haired
Psy - Males
Klasa młodzieży - Junior Class 1
1600 ECCO Crazy Forever - Sloupensky Pavel - Czechy - dosk. 1, Zwycięzca Młodzieży, NJ, BOS
Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 1
1601 ELLY Crazy Forever - Sloupensky Pavel - Czechy - dosk. 1, Zwycięzca młodzieży
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
1602 DAKOTA Crazy Forever - Korta Tomasz - dosk. 1, CWC, CACIB i BOB
Sędzia: Leszek Salamon (PL)
Klasa szczeniąt - Puppy Class (1)
1603 Born To Be Prime A-VIGO - Wawrzkiewicz- Porada Alicja - wo 1
Klasa młodzieży - Junior Class (2)
1604 POTTER Szara Pasja - Maleszyk Patrycja - dosk. 2
1605 Soffio D'amore MASTER CHAOS- Witkowska Klaudia - dosk , 1 Zwycięzca Młodzieży
Klasa pośrednia - Intermediate Class (1)
1606 V.ASTON Szara Pasja- Majewska Jolanta - dosk. 1
Klasa championów - Champion Class (2)
1607 FAUST Psi Folwark- Małgorzata Kułak, Patryk Jatczak - dosk. 2, res,CACIB
1608 WOŁOSAŃ Biesy i Czady- Makowski Adam - dosk. 1 CWC, CACIB, BOB, BOG III
Klasa szczeniąt - Puppy Class (1)
1609 INFINITE SEA Imperial Weimaraner - Mokry Sylwia - w.o. 1, Najlepsze Szczenię w Rasie
Klasa młodzieży - Junior Class
1610 BESSI NANA Siyegi Hunter - Koksanowicz Sara - dosk.
1611 BIVA A-Awa Weims - Pytel Maciej - nb
1612 Born To Be Prime Liloo - Budczenkow Wiktoria - dosk. 1, Zw.Mł, NJ
1613 CASJA Canis Beatum - Osmelak Marzena - bdb
1614 CHLOE Deep Grey - Maciejewska Joanna - dosk
1615 OLEŃKA B Duma Kazana- Bielak Barbara - dosk. 4
1616 POLA Szara Pasja - Gzowska Justyna, Palasek Marek - dosk. 3
1617 RACE OF GLORY by Atria Cordis - Szymor Justyna - dosk. 2
Klasa pośrednia - Intermediate Class (1)
1618 GHOSTWIND STRICTLY FOR FUN - Makowski Adam - dosk. 1, CWC
Klasa otwarta - Open Class (4)
1619 ADEL Silvery Passion - Pietruszka Mateusz
1620 DAKOTA Crazy Forever- Korta Tomasz - dosk. 3
1621 D’Argento Vien DIRTY NIGHT IN HAVANA- Owczarska Agata, Słowińska Elżbieta - dosk. 2
1622 Yar Helen House ABIGEIL- Budczenkow Wiktoria - dosk. 1, CWC
Klasa championów - Champion Class (4)
1623 BONA Imperial Weimaraner- Mokry Sylwia - dosk 1. CWC, Najlepsza Dorosła Suka, CACIB, BOS
1624 D'Argento Vien B-PERFECT - Budczenkow Wiktoria - dosk. 2, Res.CACIB
1625 MASZA Szara Pasja - Majewska Jolanta -lok. 3
1626 MATA HARI Weimaraners House- Rojek Małgorzata - nb