Wystawy (296)

CACIB Rzeszów 26.05.2018

XI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych SOBOTA 26.05.2018

Sędzia/Judge - Blomme Ronny

Wyżeł weimarski krótkowłosy/Weimaraner Short-haired

Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class 2
1105 DŻODŻO GREY ARMAGEDON (FCI), Małgorzata Leńczuk
1106 Listen To Your Heart Alive Silver, Magdalena Sekular-Łuczak - Zw.Mł, NJ, BOS
 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
1107 BLUEPRINCE z Lasów Preczowskich - Agnieszka Grabowska - CWC, res.CACIB
 
Klasa otwarta - Open Class 2
1108 ASTON MARTIN Imperial Weimaraner - Manfred Wydra - dosk.1, CWC, NDPwR, CACIB
1109 ZEN Filii Artemesias, Barylski Jorg
 
Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
1110 Miracle Artemis Canes - Głowacki Bohdan - wo 1, NSzwR
 
Klasa młodzieży - Junior Class 1
1111 Wannabe Boogie Woogie By Atria Cordis - nb
 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 4
1112 COLA Nova Espera - JANUSZ MOŻDŻAN
1113 FREYA Joy Spirit - KLaudia Worek
1114 HEIDI Artemis Canes - Głowacki Bohdan - dosk. 2
1115 MASZA Szara Pasja - Majewska Jolanta - CWC, BOB
 
Klasa otwarta - Open Class 1
1116 Istha Silver Friend - Sęk Magdalena
 
Klasa championów - Champion Class 1
1117 FLEUR Silver Friend  - CWC, res.CACIB
Czytaj dalej...

CWC Myśliwskich Kamionka / Rzeszów 26.05.2018

V Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich – 26.05.2018r., godz. 15:30

Sędzia - Siejkowski Leszek (PL)

Wyżeł weimarski krótkowłosy

Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class 2
223 DŻODŻO GREY ARMAGEDON (FCI), Małgorzata Leńczuk - dosk. 2
224 Listen To Your Heart Alive Silver, Magdalena Sekular-Łuczak - CWC, BOB ,BOG 4
 
Klasa otwarta - Open Class 1
225 ZEN Filii Artemesias, Barylski Jorg
 
Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
226 Miracle Artemis Canes - Głowacki Bohdan - wo, Bob puppy, BIS puppy 
 
Klasa młodzieży - Junior Class 1
227 Wannabe Boogie Woogie By Atria Cordis
 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 3
228 COLA Nova Espera - JANUSZ MOŻDŻAN
229 FREYA Joy Spirit - KLaudia Worek
230 HEIDI Artemis Canes - Głowacki Bohdan - CWC, BOS
Czytaj dalej...

CWC Myśliwskich Twardy Dół / Sopot 20.05.2018

Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich Twardy Dół, 20.05.2018
Sędzia: Violetta Rachwalska (PL)
 
11.40 Wyżeł weimarski krótkowłosy (6)
Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 1
123 HUGO Weimaraners House - Leszczyński Piotr Elbląg, Polska - wo 1, NMSzwR
Klasa młodzieży - Junior Class 1
124 CYRUS Camistar - Wielgosz Dariusz - Chełmno - Zw.Mł, NJ
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
125 DUDI Grey Armagedon - Skolmowska Magda - Gdynia - CWC, BOB
 
Suki - Females
Klasa pośrednia - Intermediate Class 2
126 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska - CWC, BOS
127 Slavinja NAGODA - Ostrowska Zofia - Kampinos, Polska - dosk., 2
 
Klasa otwarta - Open Class 1
128 Slavinja NIEPEŁKA - Ostrowska Zofia - Kampinos, Polska - dosk. 1, CWC
Czytaj dalej...

CWC Zabrze 20.05.2018

XLI Krajowa Wystawa Psów Rasowych Zabrze, 20.05.2018

 
Sędzia:AGNIESZKA SKÓRZEWSKA (PL)
 

FCI 99 - Wyżeł weimarski krótkowłosy

 
Psy/Dogs -
klasa młodzieży/youth class
450: CARLOS Camistar srebrno-szara, 2017-03-29, PKR.VII-17062, , 32896/II/17, (Rhino Grafenek x Jacqueline Grey Fellow), hod: Bonas Artur, wł: Kuleszyński Paweł
451: DŻODŻO Grey Armagedon (FCI) srebrzysto szara, 2016-12-21, PKR.VII-16339, , 9242/XX/16, (JABO After Ishtar (FCI) x BIBI z Lasów Preczowskich (FCI)), hod: Dwornik Karolina, wł: Leńczuk Małgorzata
452: LISTEN TO YOUR HEART Alive Silver srebrno-szara, 2017-06-29, PKR.VII-16857, , 10915/XVI/17, (Kolata's Surfer's Paradise x Incredible Indya Alive Silver), hod: Sekular Łuczak Magdalena, wł: Sekular-Luczak Magdalena
 
klasa pośrednia/intermediate class
453: AUSTIN Imperial Weimaraner (MłCh), srebrzysto szara, 2016-06-05, PKR.VII-16092, , 5584/XXXIV/16, (BROMHUND SENSATION AT GREYNIE x BONA Imperial Weimaraner), hod: Mokry Sylwia, wł: Korepta Leszek
454: BURGER MAN JUST DANCE FCI srebrzysto szara, 2016-11-01, PKR.VII-16887, , 30717/VII/16, (ZZ TOP A-AWA x WEIMARANUS FCI JUST DANCE), hod: Wojciechowska Joanna, wł: Makowczyńska Agata
 
Suki/Bitches
klasa szczeniąt/puppy class 
455: X’tra Dangy Star of Elune AFERA srebrzysto szara, 2017-09-29, PKR.VII-16823, , 30671/VII/17, (Wolfram Szara Sfora x Cayenne Grey Passion), hod: Andrzej Solga Grażyna Spałek Andrzej Grażyna, wł: Klimek Ilona
 
klasa młodzieży/youth class
456: BEZA z Lasów Preczowskich srebrno-szara, 2017-05-25, PKR.VII-16889, , 10927/XVI/17, (CARAMEL LOVE DE DONAWITZ x FRYTA z Lasów Preczowskich (FCI)), hod: Kubica Aneta, wł: Kubica Aneta
457: ELEMENT OF IMAGINATION VOLCANO SPIRIT'S srebrzysto szara, 2017-03-06, PKR.VII-16443, MNE 1115/17/WS, 16381/XV/17, (DOC'N CAMELOT'S HEAVEN CAN WAIT x GIOIA VOLCANO SPRING FALA LOVE'A), hod: Schulze Carmen, wł: Rosa  Małgorzata,Waldemar
458: MORBIDA GRAPPA After Ishtar srebrna, 2017-03-14, PKR.VII-16657, , 30479/VII/17, (JABO After Ishtar x ONDRA von der Dianaburg), hod: Wygocka Anna, wł: Wygocka Anna 
 
klasa pośrednia/intermediate class
459: Canis Fortuna IDA srebrzysto szara, 2017-02-09, PKR.VII-16961, , 5757/XXIV/17, (Weimaranus QUIZMASTER x THE GOLDEN CUP Carski Trakt), hod: Rosa Małgorzata, wł: Kowalska Sylwia 
 
klasa otwarta/open class
460: DRAKA Grey Passion srebrzysto szara, 2015-07-19, PKR.VII-15328, , 29162/VII/15, (JABO After Ishtar x CAYENNE Grey Passion), hod: Ewa Kraska Robert Winnicki Ewa Robert, wł: Klimek Ilona 
 
klasa championów/champion class
461: ZARA Weimaraners House (FCI) (JChPl,Ch.PL-MNE,GrCh.MNE,ChAdriatic, Balkans, Mediterranean), srebrna, 2015-04-18, PKR.VII-15107, , 1880/XLIX/15, (Filippe Atria Cordis x Proxima Weimaraners House), hod: Potocka-Rojek Małgorzata, wł: Motyl Żaneta
Czytaj dalej...

CWC Ustka 27.05.2018

XXIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Ustka (O/Słupsk), 27.05.2018

 Wyżeł weimarski krótkowłosy (6)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska (PL)
 
Psy - Males
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
386 DELUSION Gray Arrow - w.o. BOB puppy
Klasa młodzieży - Junior Class 1
387 TANGO A-Awa - Nadrzej Walczak - dosk. 1, Zw.Mł.
Klasa otwarta - Open Class 1
388 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis - Joanna Ziemska - nb
Klasa championów - Champion Class 1
389 ICTUS A-Awa - Staniszewski Cezary - Słupsk, Polska - dosk.1, CWC, NDPwR, BOS, Najpiękniejszy Pies Oddziału Słupskiego GRAND PRIX USTKA 2018
Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 1
390 Wannabe Boogie Woogie by Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - Góra Kalwaria, Polska - Zw.Mł, NJ, 
Klasa otwarta - Open Class 1
391 UT SUPRA A-Awa - Andrzej Walczak - doskonała 1, CWC, BOB, BOG 3
Czytaj dalej...

CACIB Łódź 12.05.2018

CACIB Łódź 12.5.2018

sędzia: Patsy Hollings

Wyżeł weimarski krótkowłosy

PSY

Klasa szczeniąt 2

1951 D'Argento Vien B-FRESH - ob 2
1952 KORB Biesy i Czady - ob 1

Klasa młodzieży 2

1953 CYRUS Camistar - bdb (?)
1954 DŻODŻO Grey Armagedon - bdb (?)

Klasa użytkowa 1

1955 TOKAY Camistar - db (?)

Klasa championów 1

1956 LOKI Atria Cordis - bdb

SUKI

Klasa młodsze szczenię 1

1957 Miracle Artemis Canes - wo 1, NMłSzwR, BIS MINOR PUPPY III

Klasa szczeniąt 1

1958 X'TRA DANGY AFERA Star of Elune - wo 1, NSzwR

Klasa młodzieży 5

1959 AGNES Ventus Grey - bdb
1960 ELUNA Dotyk Południa - bdb
1961 Fenomena Team PRIMAROSA - nb
1962 Fenomena Team PRIMAVERA - bdb 
1963 Wannabe Boogie Woogie By Atria Cordis - dosk 1

Klasa pośrednia 3

1964 D'Argento Vien AFRICAN SAVANNAH - bdb 3
1965 KORA Carski Trakt - bdb 2
1966 MASZA Szara Pasja - dosk 1, CWC, CACIB, BOB

Klasa otwarta 5

1967 D'Argento Vien AVALON USS ARIZONA - dosk 1, CWC, resCACIB
1968 DRAKA Grey Passion - dosk 2
1969 Fenomena Team THORDIL - nb
1970 FRAZA SEMPERE A-Awa - bdb (?)
1971 ISTHA Silver Friend - bdb (?)

Klasa championów 2
1972 FANTASIA SAPORE Atria Cordis - dosk 1, CWC
1973 Grey Classic's PUT A SPELL ON YOU - (?)

Czytaj dalej...

CWC Rybnik 06.05.2018

6.05.2018 XXXVII KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH

31950070 1078294888989542 8959915079311032320 n

Sędzia: Mirosław Olejnik (PL)

Wyżeł weimarski długowłosy (2)

Psy - Males

Klasa użytkowa - Working Class 1

573

Suki - Females

Klasa użytkowa - Working Class 1

574

 

Wyżeł weimarski krótkowłosy (6)

psy 

pośrednia (1)
575 DŻODŻO GREY ARMAGEDON (FCI), srebrzysto-szare, wł. Małgorzata Leńczuk, Polska - dosk, BOS, NDPwR, 
otwarta (1)
576 Akim z Kninicke lesovny, srebrzysto-szare, wł. Krzysztof Strzała, Polska - dosk. 1/ - 


suki 
szczeniąt (1)
577 X'TRA DANGY AFERA Star of Elune (FCI), srebrzysto-szare, wł. Ilona Klimek, Polska - wo, 1, NSzwR
młodzieży (1)
578 Mazzy Star Tears of dracon (FCI), srebrzysto-szare, wł. Agnieszka Strzelecka, Polska  - dosk, ZwMł, NJ,
otwarta (1)
579 DRAKA Grey Passion (FCI), srebrzysto-szare, wł. Ilona Klimek, Polska  - dosk, CWC
champion (1)
580 ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner, wł. Sylwia Mokry, Polska - dosk, NDSwR, BOB, BOG1

31284634 1949546905119551 8120992457551773696 n

Czytaj dalej...

CWC Nowy Dwór Mazowiecki 06.05.2018

XXXIX Wystawa Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim 6 MAJA 2018 

31948221 2122929834401569 1989920084096712704 n

Sędzia - Adam Stasiak

10.00     Wyżeł weimarski krótkowłosy

PSY

Klasa pośrednia                1            

526 Blueskay z Lasów Preczowskich - Witkowska Klaudia - dosk. 1, CWC, BOS

Klasa championów          1            

527 TOKAY Camistar - Kowalczyk Iwona - dosk. 1 -

SUKI

Klasa młodsze szczenię1            

528 Miracle Artemis Canes - Głowacki Bohdan - wo, 1, NMłSzwR

Klasa młodzieży                1            

529 Wannabe Boogie Woogie By Atria Cordis  - Mikus-Koralewska Dorota -  Zw.Mł, NJ, BOB, BIS Junior I, BIS III

rsz wiosenna 2018 plakat facebook

 

Czytaj dalej...

CWC Myśliwskich Jeleśnia 03.05.2018

3.Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich - Jeleśnia 03.05.2018 r.

rsz jelesnia 2018

sędzia Adam Stasiak

Wyżeł weimarski krótkowłosy (3) Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males
Klasa młodzieży - Junior Class 2
153 TRIO A-Awa - Kozłecka Justyna - dosk. 1, -  
154   VA BANQUE Star of Elune -  Pluta Marcin
Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 1
155 LADY IN GREY Alive Silver - Serwa-Feliś Agnieszka - nb 
Czytaj dalej...

CWC Dobre Miasto 01.05.2018

XXI Krajowa Wystawa Psów Rasowych, 1.05.2018 Stadion Miejski w Dobrym Mieście, ul. Olsztyńska

31676671 1594340754025542 3820434862184071168 n

Sędzia: Piotr Król (PL)

Wyżeł weimarski krótkowłosy (3) Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males
Klasa użytkowa - Working Class 1
559 HOMER SKY BLUE Grey Fields -  Mucha Alina - Warszawa, Polska - CWC, BOB, BOG3, Najpiękniejszy Pies użytkowy
 
Suki - Females
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
560 MASZA Szara Pasja - Majewska Jolanta - Warszawa, Polska - CWC, NDSwR, BOS
Klasa otwarta - Open Class 1
561  JEN Good Dog Poland - Wrzesińska Anna - Toruń, Polska - nb
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS