Wystawy (296)

CACIB Wasilków k. Białegostoku 18-19.08.2018

XII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) 18-19.08.2018 Wasilków k. Białegostoku 

Sędzia: Jan Ryk (PL)

12.15 Wyżeł weimarski krótkowłosy (14)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa młodzieży - Junior Class 1
1024 CARLOS Camistar - Zw. Mł.
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
1025 MALCOLM MC LAREN Tears of Dracon - dosk, CWC
Klasa otwarta - Open Class 2
1026 BLUESKAY  z Lasów Preczowskich - CWC, CACIB, BOS
1027 IVAN Silver Friend  - dosk. 2
Klasa użytkowa - Working Class 1
1028 TOKAY Camistar - dosk. 1, CWC
 
Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 1
1029 WANNABE BOOGIE WOOGIE BY Atria Cordis - Zw. Mł, NJ, BIS Junior III
Klasa pośrednia - Intermediate Class 3
1030 BALINESE Just Dance 
1031 KAMA Carski Trakt
1032 MASZA Szara Pasja
Klasa otwarta - Open Class 3
1033 d'Argento Vien AFRICAN SAVANNAH -  dosk 2
1034 ISHTA Silver Firend
1035 JEN Good Dog Poland - CWC
Klasa użytkowa - Working Class 1
1036 ZAIDEE OF Atria Cordis - CWC, res.CACIB, Najlepszy Użytek, BIS Użytków
Klasa championów - Champion Class 1
1037 VENERA YAR HOUSE FROM SEPTEMCOLLES -  CWC, CACIB, BOB
Czytaj dalej...

CWC Golub-Dobrzyń 12.08.2018

51. Toruńska Wystawa Psów Rasowych Golub-Dobrzyń, 12.08.2018

 39203103 1768706716517500 1464554470359695360 n
sędzia Adam Stasiak (PL)

12.25 Wyżeł weimarski krótkowłosy (4)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa otwarta - Open Class 1
527 CYRUS Camistar - Wielgosz Dariusz - nb
Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 1
528 IT'S MY LIFE Just Weimaraner - Majewska-Czerny Justyna Anna Olszewska - dosk, Zw.Mł, NJ 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 2
529 DAENERYS Szara Trufla - Olszewska Anna - dosk. 1, CWC, NDSwR, BoB, BOG 2 
530 MELIKA A-Awa - Przysiecka Ewelina - dosk. 2
Czytaj dalej...

CWC Myśliwskich Lutowiska 11.08.2018

1 Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich LUTOWISKA 11-08-2018

39003738 881166965410148 5889400602433159168 n

 

FCI 99 - Wyżeł weimarski - krótkowłosy - Weimaraner-Short-haired

Suki - Hündinnen

Klasa młodzieży

44. LADY IN GREY Alive Silver, szare, 29.06.2017, 32734/II/17, PKR.VII-16886 (KOLATA'S SURFER'S PARADISE - INCREDIBLE INDIA Alive Silver), hod. Magdalena Sekular - Łuczak, wł. Agnieszka Serwa-Feliś - ocena doskonała, medal złoty, Zwycięzca Młodzieży lok. 1/1

Klasa otwarta

45. Freya Joy Spirit, srebrno-szare, 25.07.2016, 9498/XIV/16, VII-15165 (Zayon Atria Cordis-Malayka Grey Fellow), hod. Katarzyna Pawełek, wł. Zyta Zborowska - CWC, BOB, BOG II

31183543 2096632937031154 2565105132328976384 n

Czytaj dalej...

CACIB Sopot 5.08.2018

XXVIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - 28. International Dog Show (CACIB) Sopot, 5.08.2018 

Sędzia: Małgorzata Lorenc (PL)

12.05 Wyżeł weimarski krótkowłosy (15)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
1303 HUGO Weimaraners House - Leszczyński Piotr - NB
Klasa młodzieży - Junior Class 2
1304 CYRUS Camistar - Wielgosz Dariusz - Zw.Ml. i ukończony Mł. Ch. Pl
1305 FANTOM Indigo Dior- Sparberga Viktorija – Łotwa
Klasa pośrednia - Intermediate Class 2
1306 TANGO A-Awa - Walczak Andrzej  - CWC, res. CACIB
1307 WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - Hoffmann Magdalena - dosk. 2
Klasa otwarta - Open Class 2
1308 DUDI Grey Armagedon - Skolmowska Magda - CWC
1309 _________________ - Sparberga Viktorija – Łotwa
Klasa championów - Champion Class 2
1310 DANTE GREY TEAM Szara Wiara, Małgorzata Walczak
1311 Kic N Katch Fala Love'a-Kamle Elena Lyubar Inna- Rosja - CWC, CACIB, BOB
 
Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 3
1312 D'Argento Vien FCI B-DESIRE -Kajdan Piotr
1313 IT'S MY LIFE Just Weimaraner - Majewska-Czerny Justyna Anna Olszewska - dosk. 2
1314 Wannabe Boogie Woogie by Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - Zw.Mł, NJ
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
1315 DAENERYS Szara Trufla - Olszewska Anna - CWC, res. CACIB
Klasa championów - Champion Class 2
1316 Canis Fortuna FANTASIA Bielińska-Bobkowicz - NB
1317 ORDONKA A-Awa - Walczak Andrzej - CWC, CACIB, BOS
 

Czytaj dalej...

CACIB Sopot 4.08.2018

XXVII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - 27. International Dog Show (CACIB)

 
Miasto - City, Date - Date
Sopot, 4.08.2018
Sędzia: Vojislav Al Dhagistani (RS)

12.05 Wyżeł weimarski krótkowłosy (18)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
1438 HUGO Weimaraners House - Leszczyński Piotr – wo 1, Best Puppy
Klasa młodzieży - Junior Class 2
1439 FANTOM Indigo Dior- Sparberga Viktorija – Łotwa – dosk 1, Zw Mł
1440 Khal Drogo Bielańska Sfora - Jaźwińska Edyta - Polska - nb
Klasa pośrednia - Intermediate Class 2
1441 TANGO A-Awa - Walczak Andrzej – Polska- dosk 2
1442 WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - Hoffmann Magdalena - CWC, resCACIB
Klasa otwarta - Open Class 2
1443 CYRUS Camistar - Wielgosz Dariusz dosk 2
1444 DUDI Grey Armagedon - Skolmowska Magda – dosk 1, CWC
Klasa championów - Champion Class 2
1445 DANTE GREY TEAM Szara Wiara, Małgorzata Walczak – dosk 2
1446 Kic N Katch Fala Love'a-Kamle Elena Lyubar Inna- Rosja - CWC, CACIB, BOS

Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 4
1447 D'Argento Vien FCI B-DESIRE -Kajdan Piotr – Polska – dosk 3
1448 IT'S MY LIFE Just Weimaraner - Majewska-Czerny Justyna Anna Olszewska- Polska - Zw.Mł, NJ, ukończyła Mł Ch PL
1449 MELIKA A-Awa - Przysiecka Ewelina - bdb 4
1450 Wannabe Boogie Woogie by Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - dosk. 2
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
1451 DAENERYS Szara Trufla - Olszewska Anna – dosk, CWC
Klasa otwarta - Open Class 1
1452 FIRST LADY Joy Spirit - Hoffmann Warzocha Dorota - dosk, CWC, ukończyła Ch PL
Klasa championów - Champion Class 3
1453 Canis Fortuna FANTASIA Bielińska-Bobkowicz Emilia dosk 3
1454 ORDONKA A-Awa - Walczak Andrzej - Polska - CWC, CACIB, BOB, ukończyła Grand Ch PL
1455 ZAIDEE OF Atria Cordis - Buła Kacper – dosk 2, res CACIB

Czytaj dalej...

CACIB KONOPISKA (K/ CZĘSTOCHOWY) 22.07.2018r

IV MIĘDZYNARODOWA WYSTAW PSÓW RASOWYCH KONOPISKA (O/ CZĘSTOCHOWY) 22.07.2018r

 
Sędzia: Adam Stasiak (PL)

12.20 Wyżeł weimarski długowłosy (2)

Weimaraner langhaarig / Weimaraner Long-haired
Psy - Males
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
1625 IZZI PITER ORA ROTUNDO - wo I/1, NSzwR
Klasa championów - Champion Class 1
1626 Goudy Sachmet - dosk I/1, CWC
 

12.25 Wyżeł weimarski krótkowłosy (23)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa młodzieży - Junior Class 3
1627 BAXLEY of Silesian Weim - nb
1628 DELUSION Gray Arrow - dosk. 1, Zw.Mł, NJ
1629 KORB Biesy i Czady - nb
Klasa pośrednia - Intermediate Class 3
1630 DŻODŻO Grey Armagedon - bdb 3
1631 TANGO A-Awa - CWC, CACIb, BOS
1632 WHEELS ON FIRE of Atria Cordis - dosk. 2, res.CACIB
Klasa championów - Champion Class 1
1633 OSKAR Silver Friend - nb
Suki - Females
Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 1
1634 HONDA z Lasów Preczowskich - wo I/1, NMłSzwR
Klasa szczeniąt - Puppy Class 2
1635 MIRACLE Artemis Canes - wo 2
1636 MONA z Zebrzydowic - 1636 wo I/2, NSzwR, BIS Puppy III
Klasa młodzieży - Junior Class 4
1637 BEZA z Lasów Preczowskich - dosk. 1
1638 Canis Fortuna IDA - nb
1639 DESTINY Gray Arrow - dosk. 2
1640 ELEMENT OF IMAGINATIONS VOLCANO SPIRIT’S - dosk. 3
Klasa pośrednia - Intermediate Class 2
1641 HEIDI Artemis Canes - bdb 2
1642 WANABE BOOGIE WOOGIE by Atria Cordis - CWC, CACIB, BOB, BOG
Klasa otwarta - Open Class 5
1643 ISHTA Silver Friend - bdb 4
1644 JOKE Imperium Star - dosk.1 resCACIB
1645 MAZZY STAR Tears of Dracon - bdb 3
1646 XAVANA Atria Cordis - nb
1647 X FACTOR Atria Cordis - dosk. 2
Klasa championów - Champion Class 2
1648 Canis Fortuna FANTASIA - nb
1649 Grey Classic’s Put a Spell on You - nb
Czytaj dalej...

CWC Olsztyn Szczytno, 24.06.2018

XLV Warmińsko-Mazurska Wystawa Psów Rasowych Olsztyn - Szczytno, 24.06.2018

Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska (PL)

Wyżeł weimarski krótkowłosy (8)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1

463 DELUSION Gray Arrow, Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska

Klasa otwarta - Open Class 1

464 YOKOZUNA OF Atria Cordis?, Warchoł Sławomir - Brześce, Polska

Suki - Females

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1

465  DESTINY Gray Arrow, Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska

Klasa młodzieży - Junior Class 1

466 Wannabe Boogie Woogie By Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

467 _________ - Ostrowska Zofia

Klasa otwarta - Open Class 2

468 JOKE Imperium Star, Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska

469 KAGA Imperium Star, Panek Sławomir

Klasa użytkowa - Working Class 1

470 ZAIDEE OF Atria Cordis, Buła Kacper

Czytaj dalej...

CACIB Kraków 16.06.2018

CACIB Kraków 16.06.2018

sędzia: Istvan Nagy (SRB)
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Szczeniąt
1351 DELUSION Gray Arrow -  nb
Klasa Młodzieży
1352 CARLOS Camistar
1353 DŻODŻO Gray Armagedon
1354 LUCKY LOSER Immperium Star  - dosk 2
1355 TRIO A-Awa -  dosk 1, junior BOB
---SUKI---
Klasa Szczeniąt
1356 DESTINY Gray Arrow - wo, BIS Puppy II
Klasa Młodzieży
1357 BEZA z lasów Precowskich
1358 ELUNA Dotyk Południa  - dosk 1, Zw.Mł.
1359 SAGI Brillant Star Warrios - bdb
Klasa Pośrednia
1360 ELEMEN OF IAGINATION VOLCANO SPIRIT’S
1361 Canis Fortuna IDA  - dosk 1 , res. CACIB
1362 MASZA Szara Pasja
Klasa Otwarta
1363 ISHTA Silver Friend
1364 JOKE Imperium Star  - dosk 1
1365 LUNA Dumka Bielańska Sfora
Klasa Championów
1366 FLEUR Silver Friend
1367 Grey Classic’s Put A Spell On You BOB
Czytaj dalej...

CWC KALISZ / OPATÓWEK 10.06.2018

42 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH KALISZ / OPATÓWEK k. Kalisza 10.06.2018r.

Sędzia: Krystyna Opara (PL)

12.15 Wyżeł weimarski krótkowłosy (9)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa szczeniąt - Puppy Class 2

499  DELUSION Gray Arrow

500 _____________ - Solarek Weronika

Klasa młodzieży - Junior Class 1

501  LUCKY LOSER Imperium Star

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

502 DŻODŻO GREY ARMAGEDON

Klasa weteranów - Veteran Class 1

503 JABO After Ishtar

Suki - Females

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1

504 X’tra Dangy Star of Elune - wo 1

Klasa młodzieży - Junior Class 1

505 MORBIDA GRAPPA After Ishtar - Zw.Mł, NJ

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

506 

Klasa otwarta - Open Class 1

507 DRAKA Grey Passion - BOS

Czytaj dalej...

CWC Bytom 09.06.2018

51 Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Bytom 09.06.2018

sędzia: Stanisław Abłamowicz
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy (7)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa młodzieży - Junior Class 1

430 DŻODŻO GREY ARMAGEDON

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

431 BLUEPRINCE z Lasów Preczowskich 

Klasa otwarta - Open Class 2

432 AUSTIN Imperial Weimaraner

433 DRAGO vom Feuerbach

Suki - Females

Klasa młodzieży - Junior Class 1

434 ____________ - Zielińska Wyrobek Anna

Klasa pośrednia - Intermediate Class 2

435 D'Argento Vien AVALON USS ARIZONA

436 Kora Carski Trakt

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS