Wystawy (268)

CWC Piaseczno 25.03.2018

II KWPR w Piasecznie 25.03.2018

Ring: 9 Niedziela

Sędzia: Mirosław Olejnik (PL)

 

12.45 Wyżeł weimarski krótkowłosy (11)

Psy - Males
Klasa młodzieży - Junior Class 1
1045 WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - Hoffmann Magdalena - Osiek Nad Wisłą, Polska - Zw.Mł, NJ, BOS, BIS JUNIOR II
 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
1046 BLUESKAY z Lasów Preczowskich - Witkowska Klaudia - Ząbki, Polska - dosk. 1, CWC
 
Klasa użytkowa - Working Class 3
1047 HOMER SKY BLUE Grey Fields - Mucha Alina - Warszawa, Polska - dosk. 2
1048 TOKAY Camistar - Kowalczyk Iwona - Dosin, Polska - dosk. 3
1049 ZAYON Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - Góra Kalwaria, Polska - Dosk. 1, CWC, Najlepszy Pies Uzytkowy w Rasie
 
Suki - Females
Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 1
1050 Miracle Artemis Canes - Glowacki Bohdan - Gąsocin, Polska - wo 1, Best Baby, BIS BABY II
 
Klasa młodzieży - Junior Class 1
1051 AVERA Weimaraners House - Maj Aneta - Lublin, Polska - bdb
 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 3
1052 Just Dance Brown Sugar - Bardo Andrzej - Nowa Wieś Warszawska, Polska - ?
1053 Luna Dumka Bielańska Sfora - Pietrowicz Izabela - Warszawa, Polska - bdb 3
1054 MASZA Szara Pasja - Majewska Jolanta - Warszawa, Polska - dosk. 1, CWC, BOB, BOG II
 
Klasa otwarta - Open Class 1
1055 Istha Silver Friend - Sęk Magdalena - Łódz, Polska - CWC?
Czytaj dalej...

CWC Świebodzice 25.03.2018

64 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH (CWC) 25.03.2018 R. Świebodzice (o/Wałbrzych)

Sędzia: Tomasz Borkowski

Wyżeł weimarski długowłosy (5) 12.55

Psy - Males
Klasa użytkowa - Working Class 1
701 ASPEN HAMRSTEIN- Cisecka Lacinova Michaela - Vysoke Studnice, Czechy
 
Klasa championów - Champion Class 2
702 ANGUS Crazy Forever - Sloupensky Pavel Monika Sloupenska- Broumov, Czechy
703 GOUDDY SACHMET - Wojciechowska Joanna Ewa Błauciak- Kotla, Polska
 
Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 1
704 COOKIE Crazy Forever - Sloupensky Pavel Monika Sloupenska- Broumov, Czechy
 
Klasa użytkowa - Working Class 1
705 BONA Crazy Forever - Dohnalek Milos - Hribojedy, Czechy

 

Wyżeł weimarski krótkowłosy (16), g. 13:05

psy (8)

młodszych szczeniąt (2)
706 CAR z Lasów Preczowskich, srebrzysto-szare, wł. Mirosława Jasińska, Polska - wo 2
707 DELUSION Gray Arrow, srebrzysto-szare, wł. Katarzyna Hadyńska, Polska -  wo 1, BIS Młodszych Szczeniąt III

szczeniąt (2)
708 IT'S MY PASSION Just Weimaraner (FCI), srebrno-szare, wł. Kornela Nowak, Polska - wo 2
709 Listen To Your Heart Alive Silver, srebrno-szare, wł. Magdalena Sekular-Łuczak, Polska - wo. 1

młodzieży (4)
710 BURGER MAN Just Dance (FCI), srebrzysto-szare, wł. Agata Makowczyńska, Polska
711 DŻODŻO GREY ARMAGEDON (FCI), srebrzysto-szare, wł. Małgorzata Leńczuk, Polska
712 LUCKY LOSER Imperium Star, szare, wł. Katarzyna Hadyńska, Polska -  dosk. 1, Zw.Mł, NJ, BOB, BIG III
713 TRIO A-Awa, srebrzysto-szare, wł. Justyna Kozłecka, Polska - dosk. 2

suki (8)

młodszych szczeniąt (3)
714 D'Argento Vien FCI B-MON SALAI, srebrno-szare, wł. Klaudia Biała, Polska - wo 2
715 DESTINY Gray Arrow, srebrzysto-szare, wł. Katarzyna Hadyńska, Polska - wo 1
716 X'TRA DANGY AFERA Star of Elune (FCI), srebrzysto-szare, wł. Ilona Klimek, Polska - wo. 3

pośrednia (2)
717 BLUE JEAN BLUES Just Dance (FCI), srebrno-szare, wł. Joanna Wojciechowska, Polska - dosk. 1, CWC?
718 D'Argento Vien AVALON USS ARIZONA, srebrzysto-szare, wł. Agata Owczarska, Polska - dosk. 2

otwarta (1)
719 DRAKA Grey Passion (FCI), srebrzysto-szare, wł. Ilona Klimek, Polska - dosk. 1, CWC

championów (2)
720 FALSA MUSICA A-awa, szaro-srebrne, wł. Michał Piaskowski, Polska - dosk. 2
721 FANTASIA SAPORE Atria Cordis, srebrno-szare, wł. Agata Owczarska, Polska- dosk. 1, CWC, BOS

Czytaj dalej...

III Krajowa Wystawa Użytkowych Psów Ras Myśliwskich 17.03.2018

III Krajowa Wystawa Użytkowych Psów Ras Myśliwskich 17.03.2018

sędzia Sędzia  Aleksander Skrzyński

Wyżeł Weimarski Krótkowłosy

PSY

Klasa pośrednia - liczba: 1

nr kat. 37 Fenomena Team SOMA - dosk. 1, 

Klasa użytkowa - liczba: 1

nr kat. 38 TOKAY Camistar - Kowalczyk Iwona  - dosk. 1, CWC, BOB, BOG IV

Wyżeł Weimarski Długowłosy

PSY

Klasa użytkowa - liczba: 1

nr kat. 39 Aspen Hamrštein??? - Michaela Číšecká Lacinová 

Czytaj dalej...

CWC Choceń, 11.03.2018

VI Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych Choceń, 10-11 marca 2018r.

ring: 2 Niedziela / Sunday

Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)

 

13.25 Wyżeł weimarski krótkowłosy (12) Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 1

804 DELUSION Gray Arrow - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1

805 LUCKY LOSER Imperium Star - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska

 

Klasa  młodzieży - Junior Class 3

806 CARACAS Camistar  - Marton Klaudia - Warszawa, Polska

807 CYRUS Camistar - Wielgosz Dariusz - Chełmno, Polska

808 WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - Hoffmann Magdalena - Osiek Nad Wisłą, Polska

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1

809 CLAUDE HOMAR Nova Espera - Kierczyńska Agnieszka - Nakło Nad Notecią, Polska

Klasa championów - Champion Class 1

810 OZYS Weimaraners House - Treichel Anna - Czarże, Polska

 

Suki - Females

Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 1

811 DESTINY Gray Arrow - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska

Klasa młodzieży - Junior Class 1

812 AGNES Ventus Grey - Kielar-Gryś Marta - Chechło II, gm. Dobroń, Polska

Klasa otwarta - Open Class 2

813 BLUE DENIM Alive Silver  - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska, Polska

814 JEN Good Dog Poland  - Wrzesińska Anna - Toruń, Polska

Klasa użytkowa - Working Class 1

815 HEART BREAKER Alive Silver - Hoffmann Magdalena - Osiek Nad Wisłą, Polska

Czytaj dalej...

CWC Jarosław 10.03.2018

CWC Jarosław 10.03.2018 

 
Sędzia: Izabella Krasowska - Salamon
asystent: Paweł Zaręba
 
PSY:
Klasa młodzieży:
511 Caracas CAMISTAR (Rhino Grafenek & Jacqueline Grey Fellow) - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, BOB, BOG I, BIS Junior 3
 
SUKI:
Klasa szczeniąt:
512 Lady in grey ALIVE SILVER (Kolata’s Surfers Paradise & Incredible Indya Alive Silver)
 
Klasa młodzieży:
513 Eluna DOTYK POŁUDNIA (Atrey Forever Hero of Diam Weim & Cyga z Zebrzydowic)- ex.2
514 Wannabe Boogie Woogie by ATRIA CORDIS (It’s My Grey Goose & Grace Kelly Atria Cordis)- ex.1/2, Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Płci Przeciwnej
 
Klasa Pośrednia:
515 Freya JOY SPIRIT (Malayka Grey Fellow & Zayon Atria Cordis)- ex. 1 CWC
 
Klasa otwarta:
516 Romantica SKY GARDEN (Jabo After Ishtar & Innocente A-Awa) - dosk. 1
 
Klasa Championów:
Malayka GREY FELLOW (Joko Grey Fellow & Bromhund Sensation at Graynie)- ex.1 CWC, Najlepsza Dorosła Suka
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS