Wystawy (299)

CWC Lubin 22.01.2017

XV Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych – National Dog Show (CAC) Lubin, 22.01.2017

FOTORELACJA

Sędzia:     Krystyna Opara (PL)
Wyżeł weimarski długowłosy - 10:45

---PSY---
Klasa Użykowa
717 Jetro Silver od Gallasu - Hartmann Giannina Maria - Praga, Czechy
---SUKI---
Klasa Młodzieży
718 Bettlehem De Boheme z Ramasky - Hartmann Giannina Maria - Praga, Czechy
719 Slavinja PINK POKERFACE - Wojciechowska Joanna Witold Wojciechowski- Kotla, Polska - Zwycięzca Młodzieży, NJ, BOB
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy - 10:55

---PSY---
Klasa Szczeniąt
720 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis - Ziemska Joanna - Luboń, Polska - wo.1
Klasa Otwarta
721 OSEE OSCAR GREY Camaxtli - Hulanicki Marcin Wrocław- dosk.1, CWC, NDPwR, BOS
Klasa Użytkowa
722 WOLFRAM Szara Sfora - Biernacka Izabela Marek Biernacki- Poznań, - dosk.1, CWC, zakończył Championat PL
 
---SUKI---
Klasa Szczeniąt
723 D'Argento Vien AVALON USS ARIZONA - Owczarska Agata - Łódź, Polska - wo, spóźnienie
724 JOKE Imperium Star - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska - wo2
725 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz, Polska - wo4
726 ORDONKA A-awa - Walczak Andrzej - Sątopy, Polska - wo.1, NSzwR
727 XFACTOR OF Atria Cordis - Szopa Joanna - Środa Śląska, Polska - wo3
 
Klasa Młodzieży
728 IGA Silver Friend - Piątkowski Damian - Bytów, Polska - dosk.2
729 UT SUPRA A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy - dosk.1, ZwMł, NJ, BIS Junior 4
 
Klasa Pośrednia
730 Diana Prodomasua Praga - Nemeckova Jana - Maslovice, Czechy - dosk. 2
731 FALSA MUSICA A-Awa - Piaskowski Michał Monika Procka-Piaskowska- Wałbrzych - dosk.1, CWC
 
Klasa Championów
732 FANTASIA SAPORE Atria Cordis-Owczarska Agata-Łódź - dosk.1, CWC, NDSwR, BOB, BOG
733 OLIVIA Silver Friend - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska - dosk.2

Czytaj dalej...

CWC Gdańsk 08.01.2017

VII Karnawałowa Zimowa Wystawa Psów Rasowych - Gdańsk - 08.01.2017

Miejsce wystawy: Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk

Sędzia: VIOLETTA RACHWALSKA (PL)

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---

Klasa Młodzieży

627 ZOYER Camistar - dosk, ZwMł, NJ, BOS

Klasa Championów
628 ZAYON Atria Cordis - nb
 
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
629 YERATELLE OF Atria Cordis - nb
 
Klasa Szczeniąt
630 Fenomena Team SERAFINA - wo2
631 JOKE Imperium Star - wo1, Najlepsze Szczenię w Rasie
 
Klasa Championów
632 OLIVIA Silver Friend - dosk.1, CWC, NDSwR, BOB
Czytaj dalej...

AKC National Championship 2016

AKC National Championship 18.12.2016

NationalChampionshipLogo 2016WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY

Sedzia Mrs. Sheila DiNardo

Best of Breed
GCHP CH Graysong N Silhouette's Heyjude

Best of Opposite Sex
GCHB CH Midwest Dream Streetcar Named Desire

Select Dog
CH Silhouette's Spellbound

Select Bitch
GCHP CH Doc's Greyborn North Star Of Acadia

Best of Winners
Driftwood's It's 5 O'Clock Somewhere At Silhouette

Winners Dog
Driftwood's It's 5 O'Clock Somewhere At Silhouette

Winners Bitch
Silvastorm Gossip Girl At Silhouette

1st Award of Excellence
GCH CH Colsidex Seabreeze Making History

2nd Award of Excellence
GCHB CH Poet N Arokats Pretzels For Breakfast NA NAJ NAP NJP NF CGC

3rd Award of Excellence
GCHS CH Starwood's Reinhard V Dietz CGC

4th Award of Excellence
GCH CH Calvary N Tripawd's Glass Slipper CGC

5th Award of Excellence
GCHB CH Pendar"S Cool Kid V Brymar

WYNIKI https://www.apps.akc.org//classic/nationalchampionship/show/index.cfm?section=breed_results&text_event_number=2016277101&breed_selection=WEIM&ax=get_breed_data&ct=30&layoutType=frameless

 

Czytaj dalej...

CACIB Lublin - 10.12.2016

I MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH

Sędzia: Patsy Hollings (GB), ring 2

Wyżeł weimarski długowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
1594 Slavinja PERUN - Błauciak Ewa - Warszawa
 
Klasa Otwarta
1595 Mystic Flandres Urbanou - Pecqueux-Denis Stephan - Sainte - Marthe, Francja
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
1596 ZEN Fili Artemisias - Barylski Jorg - Białystok - nb
 
 
Klasa Pośrednia
1597 OZYS Werimaraners House - Treichel Anna - Czarże
1598 ZABRID Biesy i Czady - Stryczek Wilhelm - Rzeszów - bdb 1
 
 
Klasa Otwarta
1599 OSCAR Silver Friend - Maranda Małgorzata - Łódź - nb
1600 ZIP LOVE Atria Cordis - Warchoł Sławomir - Brześce, - bdb
 
Klasa Championów
1601 DEER HUNTER Carski Trakt - Morawski Jacek - Lublin - bdb 3
1602 Doc N' Camelot's Heaven Can Wait -Lenaerts Edwin,Tonie Finch,Linda Van Der Sichel-Belgia - dosk.1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG, BIS
1603 LOKI Atria Cordis - Sławiński Tomasz Marta Szymańska, Kalisz - dosk.2
 
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
1604 D'Argento Vien AVALON USS ARIZONA - Owczarska Agata - Łódź - wo.1, NMSzwR
1605 FREYA Joy Spirit - Zborowska Zyta, Klaudia Worek- Dębica - wo.2
1606 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz - ob. 3
 
Klasa Szczeniąt
1607 SIGMA Weimaraners House - Rojek Małgorzata - Puławy - wo.1 , NSzwR
 
 
Klasa Młodzieży
1608 JOY Good Dog Poland - Grodzicka Eliza - Białystok - bdb
 
Klasa Pośrednia
1609 Lieselotte von Walhalla - Jorg Barylski - nb
1610 LITTLE PRINCESS LULU Never Ending Weimaraner - Załęcka-Najman Aleksandra - Częstochowa - dosk.1, CWC, res. CACIB
1611 ZARIKA Biesy i Czady - Kowenzowski Michał - Sanok - dosk.2
 
Klasa Otwarta
1612 Fenomena Team URD CHAJA - Zatorska Anna - Izabelin - dosk.1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
1613 LADY HECA Never Ending Weimeraner - Załęski Grzegorz - Gorlice - bdb 2

Klasa Użytkowa
1614 Grey Classic's Lil' Sugar - Lenaerts Edwin Manuela Nasturzi- Belgia - dosk.1, CWC
 
Klasa Championów
1615 ARTA Silver Shooters - Luty Katarzyna - Lublin - dosk. 1
1616 Fenomena Team WAGABUNDA - Musiał Anna - Kampinos - nb
Czytaj dalej...

CWC Nowy Dwór Mazowiecki/ o. Legionowo 3-4.12.2016

CWC Nowy Dwór Mazowiecki/ o. Legionowo - 3-4.12.2016

 
Sędzia: Andrzej Szutkiewicz Stawka:

Wyżeł Weimarski Długowłosy

---SUKI---
Klasa Otwarta
691. MYSTICK FLANDERS URBANOU - dosk.1, CWC, NDSwR, BOB

Wyżeł Weimarski Krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
679. BJORN (THOR) Bielańska Sfora - dosk.1, ZW.MŁ
680. ZEN Filii Artemesias- nb. Klasa Pośrednia
681. ZAYON Atria Cordis - dosk.1, CWC, zakończony Championat PL Klasa Otwarta
682. SELDOM Camistar - dosk.1, CWC Klasa Championów
683. DOC N’ Camelot’s Heaven Can Wait - dosk.1, CWC, NDPwR, BOB, BOG, res. BIS
 
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
684. JOKE Imperium Star - WO. 2
685. Fenomena Team SERAFINA - WO. 3
686. YERATELLE Atria Cordis - WO. 1, NMSZwR
 
Klasa Młodzieży
687. ISHTA Silver Friend - dosk.1, ZW.MŁ, NJwR
688. JOY Good Dog Poland - dosk.2
 
Klasa Pośrednia
689. Fenomena Team URD CHAJA - dosk.1 , CWC, NDSwR, BOS
690. LIESELOTTE von Walhalla - nb
 
Klasa Otwarta
692.UNA DONNA Camistar - dosk.1, CWC
Czytaj dalej...

CWC Świebodzice/ o. Wałbrzych - 02.12.2016

61 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH (CWC) – ŚWIEBODZICE 2.12.2016 R.

Sędzia: Andrzej Stępiński (PL), ring 2 - przed weimarami 48 psów
 

Wyżeł weimarski długowłosy

---SUKI---
Klasa Młodzieży
602 Slavinja PINK POKERFACE - Joanna Wojciechowska , Witold Wojciechowski
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY--- Klasa Młodszych Szczeniąt
603 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordism- Joanna Ziemska - wo1. NMSzwR, BIS Młodszych Szczeniąt IV
 
Klasa Młodzieży
604 DIO THE MAGIC BOY of Diam Weim - Veronika Slamborova - dosk.1, CWC
 
Klasa Otwarta
605 OSEE OSCAR GREY Camaxtli - Hulanicki Marcin - dosk.1 Klasa Championów
606 ENTER Katafygi - Marzena Błońska,Piotr Błoński- dosk.1, CWC, NDPwR, 607 FILIPPE Atria Cordis - Joanna Ziemska - dosk.2 ---
 
SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
608 AMELIA BEAUTY OF Dreiborn Rock - Petra Rejholdova - w.o. 1
609 D'Argento Vien AVALON USS ARIZONA - Agata Owczarska - nb
 
Klasa Młodzieży
610 FALSA MUSICA A-awa - Michał Piaskowski , Monika Procka-Piaskowska -
611 IGA Silver Friend - Damian Piątkowski - dosk.1, ZwMł, NJ, BOB
 
Klasa Otwarta
612 Diamond Delly z Lulecskych Lesu - Iva Mittnerova
 
Klasa Użytkowa
613 OASIS SILVER - YELLOW GIRL Camaxtli - Agata Krawczyszyn - dosk.1, CWC, NDSwR, zakończony Championat Polski
 
 
Klasa Championów
614 FANTASIA SAPORE Atria Cordis - Agata Owczarska - nb
Czytaj dalej...

CACIB Kielce - 13.11.2016

XI. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) - 13 Listopada 2016 (Niedziela)

Sędzia: Wojciech Burski (PL), ring 29
 

Wyżeł weimarski długowłosy - 11:20

---SUKI---
Klasa otwarta
1798 Mysyic Flanders Urbanou - Lenaerts Edwin - Heist Op Den Berg, Belgia

Wyżeł weimarski krótkowłosy - 11:25

---PSY---
1799 RAGTIME A-Awa - Przysiecki Krystian - bdb 1
Klasa Otwarta
1800 OSCAR Silver Friend - Maranda Małgorzata - Łódź - dosk.1, CWC, NDPwR, BOS
1801 ZAYON Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - Góra Kalwaria, Polska -nb
---SUKI--- 6
Klasa Pośrednia
1802 Fenomena Team THORDIS - Kluźniak Jacek Gabriela Obara- Kielce, - dosk.1, CWC
1803 ZARIKA Biesy i Czady - Kowenzowski Michał -dosk.2
Klasa Otwarta
1804 INCREDIBLE INDYA Alive Silver - Sekular-Łuczak Magdalena - Łubki - dosk.1, CWC, resCACIB
1805 LADY HECA Never Ending Weimaraner - Grzegorz Załęski - dosk.2
Klasa Użytkowa
1806 ENJOY LIFE Just Weimaraner - Majewska - Czerny Justyna -dosk.1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB , BIS Psów Użytkowych, BOG 3
Klasa Championów
1807 CLEO z Lasów Preczowskich - Doległo Alicja - Chełmek, Polska - ?
Czytaj dalej...

CACIB Kielce - 12.11.2016

X. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) - 12 Listopada 2016 (Sobota)

Sędzia: Falk-Rüdiger Siewert (DE), ring 14

FOTORELACJA JOANNY

Wyżeł weimarski długowłosy - 11:35

---SUKI---
Klasa otwarta
1892 ......................-Lenaerts Edwin - Heist Op Den Berg, Belgia - dosk.1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy - 11:40

---PSY---
Klasa Młodszych Szczeniąt
1893 ASTON MARTIN Imperial Weimaraner - Wydra Manfred - Rybnik, Polska - wo.1
Klasa Młodzieży
1894 ZABRID Biesy i Czady - Stryczek Wilhelm - dosk.1, ZwMł, zakończony Mł.Ch.PL
Klasa Pośrednia
1895 RAGTIME A-Awa - Przysiecki Krystian - dosk.1, CWC, resCACIB
Klasa Otwarta
1896 OSCAR Silver Friend - Maranda Małgorzata - Łódź, Polska - dosk.2
1897 OSEE OSCAR GREY Camaxtli - Hulanicki Marcin - dosk.1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG 1
1898 ZAYON Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - Góra Kalwaria, Polska -nb
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
1899 ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner - Mokry Sylwia - Żory, Polska - wo.1, NMSzwR
1900 ...... Weimarstars - Preiss Marta - Koziegłowy k/Poznania, Polska Klasa Szczeniąt - nb
Klasa Młodzieży
1901 FANTAZJA A-AWA - Chojnacka-Kasperek Hanna - Komorniki, Polska - dosk.1, ZwMł, NJ
Klasa Pośrednia
1902 Fenomena Team UNA PERLA - Korcz Marcin - Kłaj, Polska - dosk.4
1903 Fenomena Team THORDIS - Kluźniak Jacek Gabriela Obara- Kielce, Polska - dosk.3
1904 LITTLE PRINCESS LULU Never Ending Weimaraner - Załęcka- Najman Aleksandra- dosk.1, CWC
1905 ZARIKA Biesy i Czady - Kowenzowski Michał - dosk.2
Klasa Otwarta
1906 INCREDIBLE INDYA Alive Silver - Sekular-Łuczak Magdalena - Łubki, Polska - dosk.1, CWC
1907 LADY HECA Never Ending Weimaraner - Grzegorz Załęski - dosk.2
Klasa Użytkowa
1908 MI-FEI LILLIAN Camaxtli - Malczyk Joanna - dosk.1, CWC, resCACIB
Klasa Championów
1909 CLEO z Lasów Preczowskich - Doległo Alicja - Chełmek, Polska - dosk.2
1910 FOREST LADY Alive Silver - Sekular-Łuczak Magdalena Magdalena Poździoch- Łubki- dosk.1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
Czytaj dalej...

CWC Szczecinek /o. Koszalin 11.11.2016

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Szczecinku - 11.11.16

Sędzia: Aleksandra Zukal ( PL)
szczecinek

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Pośrednia
492 OZYS Weimaraners House - Treichel Anna - Czarże, Polska - dosk. 1
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
493 Fenomena Team SERAFINA - Jankowski Jan - Warszawa, Polska - wo1, NMSzwR
Klasa Młodzieży
495 FANTAZJA A-Awa - Chojnacka-Kasperek Hanna - Komorniki, Polska - bdb
Klasa Championów
496 ZAIDEE OF Atria Cordis - Buła Kacper - Góra Kalwaria, Polska - dosk.1, CWC, NDSwR, BOB, BOG 2
Czytaj dalej...

ZWYCIĘZCA POLSKI - CACIB POZNAŃ 30.10.2016

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - ZWYCIĘZCA POLSKI POZNAŃ 2016

Sędzia: Andrzej Jakubowski (PL)

Wyżeł weimarski długowłosy - Weimaraner Long-haired

SUKI - BITCHES
Klasa młodzieży - junior class 1
2020 Drehbarn’s LADY IN RED - Zw.Mł, NJ, BOB - Wasiukiewicz Agnieszka

Wyżeł weimarski krótkowłosy - Weimaraner Short-haired

PSY - MALES
Klasa Szczeniąt
2021 UN POCO PIU A-Awa - Górecka Małgorzata - wo 1
 
Klasa Pośrednia
2022 WOLFRAM Szara Sfora - Biernacka Izabela, Biernacki Marek - dosk.1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG 3, Zwycięzca Polski 2016
 
Klasa Otwarta
2023 HOMER SKY BLUE Grey Fields - Mucha Alina - nb
 
Klasa Championów
2024 FILIPPE Atria Cordis - Ziemska Joanna - CWC, res.CACIB
2025 ICTUS A-Awa - Staniszewski Cezary - nb
2026 Rutilus OLIVER SUDDEN - dosk. 2
 
SUKI
Klasa Szczeniąt
2027 IGA Silver Friend - Piątkowski Damian - wo 1, NSzwR
 
Klasa Młodzieży
2028 FANTAZJA A-AWA -Chojnacka-Kasperek Hanna - Zw.Mł, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2016, NJ
 
Klasa Pośrednia
2029 Fenomena Team UNA CLEO - Figas-Bobala Anna - dosk.1, CWC
 
 
Klasa Otwarta
2030 Hunting Collection Beauty - Pozdneev Konstantin - CWC
 
Klasa Użytkowa
2031 HEART BREAKER Alive Silver - Hoffmann Magdalena - dosk.1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS, Zwycięzca Polski 2016
 
Klasa Championów
2032 FANTASIA SAPORE Atria Cordis - Owczarska Agata - dosk. 2
2033 ULLA Fala Love’a - Pozdneev Konstantin - dosk.1, CWC, resCACIB
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS