CACIB Opole 28.04.2019

28/04/19 Opole XXXVIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych 

Sędzia: Sonia Kelveri-Phillipou (CY)
 

Wyżeł weimarski długowłosy (3) Weimaraner langhaarig / Weimaraner Long-haired

Psy - Males
Klasa championów - Champion Class 1
1849 ANGUS Crazy Forever - Sloupensky Pavel Monika Sloupenska- Czechy - CWC, CACIB, BOS
Suki - Females
Klasa użytkowa - Working Class 1
1850 COOKIE Crazy Forever - Sloupensky Pavel Monika Sloupenska- Czechy - CWC, CACIB, BOB
Klasa championów - Champion Class 1
1851 BONNA Cray Forever - Dohnalek Milos - Czechy - dosk. 1
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy (27) Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
1852 GUSTAVO Aliver Silver - Sekular-Łuczak Magdalena Magdalena Poździoch - wo 1, NSzwR
Klasa młodzieży - Junior Class 1
1853 WOŁOSAŃ Biesy i Czady - Makowski Adam - dosk, 1, Zw.Mł
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
1854 X’TRA FAIRY Star of Elune - Jośko Piotr - ndo
Klasa otwarta - Open Class 4
1855 Castra Martis CLASSIC DREAM - Jancikova Lubomira - ndo
1856 CYRUS Camistar - Wielgosz Dariusz - nb
1857 Listen To Your Heart Alive Silver - Sekular-Łuczak Magdalena - dosk. 1, CWC
1858 VA BANQUE Star of Elune - Pluta Marcin - dosk. 2
Klasa championów - Champion Class 3
1859 ASTON MARTIN Imperial Weimaraner - Wydra Manfred - dosk. 1, CWC, CACIB, BOS
1860 GREYGHOST ESPERACCHIUS - Cox Alison - dosk. 3
1861 TRIO A-Awa - Kozłecka Justyna - Polska - dosk. 2, res.CACIB
Suki - Females
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1
1862 FRIDA Psi Folwark - Kubaszek Weronika - wo 1
Klasa młodzieży - Junior Class 8
1863 BAYA-SKY z Białobrzeskich Lasów - Klupś Mariusz - dosk. 1, Zw.Mł, NJ, BOB
1864 CASSIOPEIA Imperial Weimaraner - Mokry Sylwia - dosk. 2
1865 GOJA Silvery Passion - Żegleń Ewelina - bdb
1866 HELLA z Lasów Preczowskich - Kubica Aneta - nb
1867 MATA HARI Weimaraners House - Rojek Małgorzata - dosk.
1868 MILA Weimaraners House - Patelska Izabela - dosk. 3
1869 PASSERINA After Ishtar - Klimek Ilona - bdb
1870 URSSULA BY ATRIA CORDIS - Mikus-Koralewska Dorota Bianka Chroboczek- dosk. 4
Klasa pośrednia - Intermediate Class 5
1871 BEZA z Lasów Preczowskich,- Kubica Aneta - nb
1872 BRILLANT Star Warriors - Zielińska Wyrobek Anna - dosk. 4
1873 D'Argento Vien FCI B-MON SALAI - Biała Klaudia - dosk. 3
1874 MIRACLE Artemis Canes - Głowacki Bohdan - dosk. 1, CWC
1875 X’TRA DANGY Star of Elune - Klimek Ilona - dosk. 2
Klasa otwarta - Open Class 2
1876 ELEMENT OF IMAGINATION VOLCANO SPIRIT'S - Rosa Małgorzata, Waldemar - dosk. 1, CWC, CACIB
1877 GANJA z Lasów Preczowskich - Pasek-Stafiej Ewa - dosk. 2
Klasa championów - Champion Class 1
1878 DRAKA Grey Passion - Klimek Ilona - dosk. 1, CWC, res.CACIB
Ostatnio zmieniany środa, 08 maj 2019 20:59
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę