CACIB ZIELONA GÓRA 4.03.2018

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) - ZIELONA GÓRA 2/3/4.03.2018

Ring: 7 Niedziela / Sunday

Sędzia: Ivan Vasiljevic (RS)

TRANSMISJA ON-LINE z wystawy: http://wystawapsow.eu

28467989 10156187265976350 4128241505997422592 n 

11.10 Wyżeł weimarski krótkowłosy (27)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 2

1536 D'Argento Vien B-FRESH - Owczarska Agata Dariusz Trocha- Łódź, Polska - wo 1, BIS BABY

1537 DELUSION Gray Arrow - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska - wo 2

 

Klasa szczeniąt - Puppy Class 2

1538 IT'S MY PASSION Just Weimaraner - Nowak Kornela - Wrocław, Polska - wo 2

1539 LUCKY LOSER Imperium Star - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska - wo 1,BIS puppy III

 

Klasa młodzieży - Junior Class 6

1540 Burger Man Just Dance - Makowczyńska Agata - Wilczyn, Polska - dosk. 3

1541 CARACAS Camistar - Marton Klaudia - Warszawa, Polska - dosk. 2

1542 CYRUS Camistar - Wielgosz Dariusz - Chełmno, Polska

1543 DŻODŻO Grey Armagedon - Leńczuk Małgorzata - Wałbrzych, Polska

1544 TANGO A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy, Polska - nb

1545 WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - Hoffmann Magdalena - Osiek Nad Wisłą, Polska - Zw.Mł, NJ, BOB, BOG I, BIS IV

 

Klasa otwarta - Open Class 1

1546 IVAN Silver Friend - Nowaczyk Kinga - Sławno, Polska - CWC, res.CACIB

 

Klasa użytkowa - Working Class 1

1547 ULVER A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy, Polska - dosk. 1, CWC

 

Klasa championów - Champion Class 1

1548  ALVIN Alive Silver? - Zdanowicz Piotr Aleksandra Szydłowska- Droszków, Polska

 

Suki - Females 

Klasa młodszych szczeniąt - Minor Puppy 2

1549 D'Argento Vien B-PERFECT - Budczenkow Wiktoria - Goscino, Polska - wo 1

1550 DESTINY Gray Arrow - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska - wo 2

 

Klasa młodzieży - Junior Class 3

1551 Blue Berry Star Warriors - Pastuszek Radosław - Lubrza, Polska - dosk. 3

1552 BLUE JEAN BLUES Just Dance - Wojciechowska Joanna Witold Wojciechowski- Kotla, Polska - dosk, 1, Zw.Mł

1553 DORIS Grey Armagedon - Dwornik Karolina - Sośnie, Polska - dosk. 2

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class 2

1554 ORDONKA A-Awa - Sątopy, Polska - dosk. 2

1555 TOLA Weimarstars - Preiss Marta - Koziegłowy k/Poznania, Polska  - dosk. 1, CWC

 

Klasa otwarta - Open Class 3

1556  FIRST LADY Joy Spirit  - Hoffmann Warzocha Dorota - Kamionki, Polska

1557 JEN Good Dog Poland - Wrzesińska Anna - Toruń, Polska - dosk. 1, CWC

1558 X FACTOR Atria Cordis  - Szopa Joanna - Środa Śląska, Polska - dosk. 2

 

Klasa użytkowa - Working Class 2

1559  Great Future Just Weimaraner - Mueller Anne Benjamin Starke- Berlin-Wannsee, Niemcy - dosk. 2

1560  ZAIDEE OF Atria Cordis  - Buła Kacper - Góra Kalwaria, Polska - dosk. 1, CWC, res.CACIB

 

Klasa championów - Champion Class 1

1561 FANTASIA SAPORE Atria Cordis - Owczarska Agata - Łódź, Polska - CWC, CACIB, BOS

 

 

Klasa weteranów - Veteran Class 1

1562 Weimaranus JUST DANCE - Wojciechowska Joanna - Kotla, Polska

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 marzec 2018 11:54
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę